Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 24 Apr 2024, 16:14


Autoru Poruka
Nina
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Farmi  |  Poslato: 03 Avg 2012, 21:55
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
Milena otkazala nastup zbog gubitka bebe?

Nakon što je objavljeno da je Milena Ćeranić izgubila bebu u 10. nedelji trudnoće, pevačica se nije oglašavala, ali se svakodnevno dešavaju stvari koje idu u prilog ovoj priči.

Slika

Tako je Milena, koja sa kolegom Ćemom nastupa svake srede na beogradskom splavu „River“, preksinoć izostala, verujemo opravdano. Pored Ćeme, pevala je i Edita Aradinović, a očekuje se da će se Milena uskoro vratiti.
- Milena nije nastupila jer se oporavlja od gubitka bebe. Ona se fizički odlično oseća, ali je još uvek pod stresom, pogotovo što nije znala da je u drugom stanju. Nekoliko dana će se odmarati, ali će se uskoro vratiti poslu - izjavio je za „Alo!“ izvor upućen u situaciju. U nameri da saznamo kako je Ćeranićeva i zbog čega nije nastupila, pozvali smo je, ali su brojevi poznati redakciji bili nedostupni, dok nam je Ćemo odgovorio da ne želi da komentariše njen izostanak


Alo


Vrh
Nina
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Farmi  |  Poslato: 04 Avg 2012, 09:58
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
Topalko viski gasio makovnjačom

Topalko sinoć na nastupu na seoskoj slavi u Novom Miloševu zatražio da mu se donese viski da osveži grlo, da bi nakon pevanja otišao da se zasladi štrudlama

Slika

Mladi pevač Milan Topalović Topalko sinoć je pevao nešto više od dva sata pred prepunim centrom u Novom Miloševu na njihovoj seoskoj slavi Ilindan. Pošto je bilo izuzetno toplo, a on je pevao kao i uvek fantastično, da bi osvežio grlo zatražio je javno sa bine da mu se donese viski da podmaže glasne žice. Čim je alkohol stigao on je potegao iz čaše i nastavio dalje da peva u istom ritmu.

–Zadovoljan sam izuzetno koliko je sveta došlo. Iznenadim se kada dođem u jedno malo mesto i onda vidim koliko tu mogu dobri koncerti da se naprave. Pošto sam došao na slavu gde se uporedo održava „Štrudlijada“, moram probati i jednu štrudlu pre nego što krenem kući. Pošto sam do sada radio pa sam i malo popio, sada će taman štrudla odlično doći u pravom trenutku, rekao je Topalko za „Pulsonline“.

Malo nas je iznenadilo da Topalko nije na primorju kao i ostale njegove kolege iz „Zvezda Granda“, a on je pojasnio da sa dobrim razlogom nije tamo.

–Ja idem tamo gde me traže i ne volim da se trpam u Crnu Goru i da pravim na silu neke nastupe. Imam ja nastupa i bez primorja i ovde gde radim meni je dobro. Ne volim da se namećem publici i da trpam tamo gde me ne žele, odgovorio je mladi pevač i prokomentarisao konkurenciju „Zvezda Granda“ i velikih zvezda na primorju:

–Znaš kako, logično je da je mladima teško da dobro prođu na nastupu ako istog dana i u istom gradu na primorju pevaju zvezde poput Cece ili Seke. Jako je teško se boriti sa takvom konkurencijom. Crna Gora nije neograničeni prostor, reč je o jako malom broju klubova i kafića, a velikom broju pevača koji su tamo. Zato mi svi treba da radimo i da se izborimo da postanemo što poznatiji i uspešniji kako bi privlačili što više publike, objasnio je Topalko.

Sutra na seoskoj proslavi u Novom Miloševu peva Jelena Kostov.


Puls


Vrh
Nina
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Farmi  |  Poslato: 04 Avg 2012, 10:05
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
VENDI POTPUNO GOLA, OGRNUTA SAMO NAJLONOM: U OVAKO SMELOM IZDANJU OBRADOVAĆE MNOGE (+16FOTO)

Ako je neko do sad nije video u ovom izdanju, pevačica se postarala da svima osveži pamćenje.

Slika

Za jedan magazin, Vesna Vukelić Vendi skinula je sve sa sebe! Bez gaćica i brushaltera pevačica je smelo stala pred objektiv i obradova njene brojne fanove. Ona svakodnevno provokativnim fotkama mami smešak obožavaocima, a to je uradila i ovoga puta.

- Evo jedne erotske sličice iz casopisa Imperija. Juče sa slikom iz PlayBoya ste sa lajkovima i komentarima nadmašili sva moja očekivanja.....Nadam se da vam se i ova sviđa najmanje 80 lajkova i idemo dalje sa sličicama. Uživajte, napisala je ona pored smele fotke koju je svima širokogrudo poklonila.

A kako Vendi izgleda potpuno gola, ogrnuta samo providnim najlonom, pogledajte i sami.

Slika


Smedia


Vrh
Nina
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Farmi  |  Poslato: 08 Avg 2012, 01:01
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
Katarina Živković se odvalila od pića

Katarina Živković se na splavu „River“ jedva popela na binu kad su je pozvali da otpeva nekoliko pesama

Slika
Kaća pola pije, a pola Banetu daje

Oj, ulice, ala si pijana!
Katarina Živković se ucirkala pre dve večeri na splavu „River“! Pevačica je na splav došla s dečkom Banetom Jankovićem, i to bez obaveza, jer to veče nije nastupala.

Opuštena i ponesena atmosferom, Kaća je dala sebi oduška i dobro zavirila u čašicu. Ne da je zavirila, nego nije skidala pogled! Ipak, u jednom trenutku njena koleginica Ljupka Stević, koja je pevala, pozvala je Kaću da joj se pridruži na bini. E, tu je nastao problem!

Kaća se zbunila i uz pomoć druga, koji ju je uhvatio pod ruku, došla do bine. Otpevala je nekoliko pesama „na mišiće“, ali nije ni pokušavala da pleše. Kaća je s društvom ostala na splavu do ranih jutarnjih sati. Srećom da uz sebe ima Baneta.

Slika

Slika


Kurir


Vrh
Nina
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Farmi  |  Poslato: 11 Avg 2012, 21:57
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
Rešio je da se “uda” dok je jošte mlad: Boki 13 krenuo u lov na bogatog šeika!

Slika

Boki 13, makedonski šoumen sa mamom odmara na moru, hvali se preplanulim tenom i savršenim izgledom, a sve je potkrepio fotografijama sa kako on kaže “veoma luksuznog mesta”. Naime, Bojan Jovanovski je na svoj Fejsbuk najpre postavio “prirodnu” sliku, sa objašnjenjem: “E baš ovako izgledam bez trunke fotoshopa i bez nikakve montaže, pa sada hejteri crknite!!! (slika sa mog mob tel, u jedan luksuzni hotel,daleko od svega)!”
Da, da, baš ovako je napisao Boki, ali o gramatici i pravopisu srpskog jezika ćemo neki drugi put, jer je šoumen nešto kasnije otvorio dušu i priznao nešto mnogo važnije. Verovali ili ne, Jovanovski je priznaik da hoće da se “uda”!
“Udajem se za nekog bogatog šeika hahaha, jedino neki takav može da izdrži moje hirove!”, napisao je Bojan uz fotografiju kojom pokazuje kako se “skockao” za budućeg “muža”!


Svet


Vrh
Nina
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Farmi  |  Poslato: 21 Avg 2012, 16:29
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
Maja Nikolić: Nadam se da ću uskoro naći ljubav i dobiti ćerku!

Slika

Pevačica Maja Nikolić izjavila je da joj je jedini neostvaren san da dobije naslednicu, kao i da je na dobrom putu da dobije starteljstvo nad sinom.
Naime, Nikolićeva trenutno vodi borbu za starateljstvo i kako ona tvrdi, a otkriva da je na dobrom putu da ovu borbu na sudu i dobije.
“Niko ne može od majke da odvoji sina”, izjavila je pevačica u “Ekskluzivu”.
Maja je otkrila i da je čestitala svom bivšem mužu što je u novom braku dobio ćerku.
“Ja se radujem kada bilo ko dobije dete i srećna sam što je moj Lazar dobio sestru. Nadam se da ću i ja uskoro naći svoju novu ljubav i da ću i ja dobiti svoju naslednicu jer je to moj jedini neostvaren san”, rekla je Nikolićeva.


Svet


Vrh
Nina
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Farmi  |  Poslato: 23 Avg 2012, 21:15
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
Ekskluzivno sa aerodroma: Kaća i Bane se ne plaše prevare, otputovali u Egipat!

Slika

Sinoć su Katarina Živković i Bane Janković otputovali na letovanje. Njih dvoje su se kasno uveče smestili u hotel Hilton u Hurgadi. Oni su se opredelili za letovanje u Egiptu, a Kaća kaže da ne brine za bezbednost, ni za prevare.
“Odlučili smo da ovo bude pravi odmor i da ne izlazimo iz hotela”, rekla je ekskluzivno za Scandal.rs pred poletanje.
Desetine putnika koji su putovali sa njima komentrisali su kako su lep par, a neki su čak i prilazili da se fotografišu.

Slika


Svet


Vrh
Nina
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Farmi  |  Poslato: 23 Avg 2012, 21:17
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
Cakana: Nisam u Tominoj stranci zbog “fotelje”!

Slika


Dragica Radosavljević Cakana pristalica je SNS-a, a iako za Tomislava Nikolića ima samo reči hvale, smatra da joj funkcija ne treba.
“Šta će mi to?! Samo želim da imam mogućnost da se normalno bavim svojim poslom. Nisu mi potrebni ni moć, ni vlast, ni funkcija. Želim da normalno živim od svog rada! Teorijski gledano, da se ja nešto pitam, na čelna mesta bih postavila mlad, obrazovan, sposoban kadar – nestranački! Mada, ruku na srce, pre ili kasnije svi oni se udenu u neku partiju, tako to ide po nepisanom pravilu”, izjavila je Cakana.


Svet


Vrh
Nina
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Farmi  |  Poslato: 23 Avg 2012, 23:43
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
Peja i Zlata: Venčanje pred kamerama?

Bivši supružnici Zlata Petrović i Zoran Pejić Peja će, po svemu sudeći, ponovo stati pred oltar, a Peja izjavio da bi voleo da se venčaju u rijalitju “Parovi”

Slika

BIVŠI supružnici Zlata Petrović i Zoran Pejić Peja će, po svemu sudeći, ponovo stati pred oltar. Poznati voditelj je u emisiji „Letnjikovac“ na TV Hepi rekao da bi voleo da se ponovo oženi popularnom pevačicom, i to pred kamerama.

- Zaprosiću Zlatu i želeo bih da se venčamo u rijalitiju „Parovi“ - rekao je Peja, koji sa poznatom pevačicom iz ranijeg braka ima sina Jovana. - Volim je i izuzetno poštujem.

Zlata Petrović, koja se u emisiji „Letnjikovac“ pojavila kao gost iznenađenja, rekla je da će razmisliti o ponovnoj udaji za bivšeg supruga, ali i da je život čudan i da je sve moguće.


Novosti


Vrh
Nina
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Farmi  |  Poslato: 24 Avg 2012, 00:07
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
Katarina Živković i ljubav u dvorcu

Folk pevačica Katarina Živković snimila je u dvorcu „Dunđerski“ u Kulpinu spot za baladu „Devet meseci“, čija je potresna radnja smeštena u vreme Prvog svetskog rata

Slika

FOLK pevačica Katarina Živković snimila je u dvorcu „Dunđerski“ u Kulpinu spot za baladu „Devet meseci“, čija je potresna radnja smeštena u vreme Prvog svetskog rata.

Pobednica trećeg serijala rijalitija „Farma“ provela je nekoliko dana u ovom velelepnom zdanju, gde je ekranizovana i serija „Sva ta ravnica“, a društvo na setu pravilo joj je više od 50 statista, glumaca i članova ekipe.

Kaća poručuje da je imala želju da napravi nešto zaista kvalitetno, što će se pamtiti i narednih godina, tako da ne žali što ju je spot mnogo koštao.


Pesmu „Devet meseci“ Živkovićeva je pevala na ovogodišnjem „Grand festivalu“, a do sada je na „Jutjubu“ preslušana više od milion puta.



Novosti


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 62 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker