Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 04 Jun 2024, 06:22


Autoru Poruka
LaYa
Post  Tema posta: Re: Dešavanja iz dana u dan  |  Poslato: 10 Apr 2013, 22:07
Korisnikov avatar
Laki

Pridružio se: 18 Maj 2012, 15:12
Postovi: 22907

OffLine
Ekrem se hvali mobilnim telefonom!

Produkcija napravila propust, ili je Jevrić ipak dobio posebne uslove?
Slika
Ekrem Jevrić, dok su Vesna Rivas i Ša vodili žučnu raspravu, u razgovoru sa Milanom Tarotom otkrio je gde krije mobilni telefon!

Naime, Jevrić se pohvalio kako zna koliko je sati:
- Sad je jedan samo mene pitaj za to, rekao je on Tarotu, a potom mu stavio ruku na levi gornji džep, gde mu navodno stoji mobilni telefon.
- Vidiš ti to, samo ja ubacio tu. Niko drugi samo ja. A potom ga upitao:
- Jel si dotako nešto, jel si mogao ti to da ubaciš?
Ekrem je Milana Tarota navodio na to šta mu je zapravo u džepu, Tarot, namerno ili slučajno nije hteo da zna pa mu je odgovorio:
- Šta ti je to neko blokče?
Zadruga nije reagovala na ovaj događaj, u slučaju da Jevrić ima telefon sa sobom, dolazi do kršenja svih pravila ovog rijaliti programa.

alo.rs


Vrh
LaYa
Post  Tema posta: Re: Dešavanja iz dana u dan  |  Poslato: 10 Apr 2013, 22:09
Korisnikov avatar
Laki

Pridružio se: 18 Maj 2012, 15:12
Postovi: 22907

OffLine
Era udario Sandru po guzi i dokazao da je laka! (VIDEO)


Folker potvrdio svoju tvrdnju!

Era Ojdanić vodio je pravu borbu sa farmerima kada ih je dizao iz kreveta, a mnogi nisu bili ni malo raspoloženi.

Najbesniji je bio Filip Mitrović zato što mu je Ojdanić povlačio pokrivač, a da bi podigao iz kreveta Seksi Sandru, Era ju je prvo udario po guzi, a potom joj je podizao krevet u kojem je spavala.
– Jesam rekao da si laka za rukovanje? – izgovorio je Era i podigao Seksi Sandru sa sve krevetom.
phpBB [media]

alo.rs


Vrh
LaYa
Post  Tema posta: Re: Dešavanja iz dana u dan  |  Poslato: 10 Apr 2013, 22:09
Korisnikov avatar
Laki

Pridružio se: 18 Maj 2012, 15:12
Postovi: 22907

OffLine
Darija se osula

Pevačici uslovi života na "Farmi" ne prijaju, nikako. Koža joj je postala hrapava, a bubuljice na leđima i dekolteu joj posebno prave problem. Darija je došla do zaključka da je uzrok svim njenim mukama, zapravo svinjska mast.
Slika
Dariji ne odgovaraju uslovi na Farmi
-To je ili od prljavštine ili od vode. Mada mi ovde koristimo samo svinjsku mast, verovatno je i od toga - ispričala je Darija farmerima.

-To mi se pojavilo otkad sam došla ovde, nikad to nisam imala, leđa su mi skroz hrapava - rekla je ona.

Higijena svakako nije na zavidnom nivou, pa tako ne čudi što se ovakve stvari događaju na imanju u Lisoviću.

alo.rs


Vrh
LaYa
Post  Tema posta: Re: Dešavanja iz dana u dan  |  Poslato: 10 Apr 2013, 22:11
Korisnikov avatar
Laki

Pridružio se: 18 Maj 2012, 15:12
Postovi: 22907

OffLine
Životne priče aktuelnih farmera!


Četvrta nedelja na imanju u Lisovićima polako odmiče, a farmeri još nisu otkrili sve o sebi. Da li ste, na primer, znali da je Goca Božinovska rođena u vozu, da je seksi Sandra još kao maloletna ugradila silikone, da je Radojka jurila Duleta...
Slika
Radojka i Dule Bogdanović | Foto: Zoran Lončarević
"Dule je jurio Radojku od malih nogu. Razlika između njih je osam godina. Radojka nije želela da bude sa njim zato što je on za nju tada bio ružan i neugledan. Onda je Dule otišao u Beograd i “napravio se na frajera” i kada se vratio u Svrljig, Radojka je jurila njega. Imala je dečka s kojim je bila u dugogodišnjoj vezi, ali ga je ostavila zbog Duleta", ispričala je za “Blic” njihova ćerka Maja.
Slika
Milan Tarot | Foto: Zoran Lončarević
Milan Tarot, poznatiji kao neko ko je zaradio novac lažući ljude da će im biti bolje ako stave šerpu na glavu i trče oko najbližeg „Maksija“, zaprosio je svoju suprugu Lanu na prvom sastanku. I danas su u braku i imaju dvomesečnog sina.
Slika
Seksi Sandra | Foto: Andrej Isaković
Sandra ugradila silikone sa 17 godina. Sandra Valterović, alijas Seksi Sandra, na nagovor “iskusnih” menadžera da bi u moru pevača skrenula pažnju na sebe, pristala je na umetničko ime “seksi” sa kojim se, zapravo nikada nije slagala. Osim imena, morala je da se podvrgne i estetskom zahvatu kako bi njen izgled opravdavao i njeno ime. Tako je u 17. godini ugradila silikone, “jaku trojku”, koje je nedugo zatim korigovala u “slabiju četvorku”. Posle prve operacije uvidela je da joj grudi nisu jednake, te da, osim što je jedna manja a druga veća, ne stoje u istoj ravni.

Slika
Vesna Rivas
Vesna Rivas krstila pse u crkvi. Rivas je Vesnino umetničko prezime koje je zvanično zaštitila, a koje je sebi dala pre nego što je snimila svoj prvi album

po firmi koju je imala dok se bavila biznisom i trgovinom. Osim skandala, poznata je i po tome što je svoje pse, navodno, krstila u crkvi.

Slika
Goca Božinovska
Goca Božinovska rođena u vozu. Mnogima je poznata životna priča ove pevačice ali malo ko zna da je rođena - u vozu.
"Moja baba je vodila mamu u susedni grad na porođaj, ali kako je mama požurila s kontrakcijama, ona se u vozu i porodila 16. januara. Mama je živela teško, iz škole je išla u kafanu da peva, a odmah posle srednje škole se prvi put i udala. Posle razvoda, upoznala je mog tatu za kog se takođe udala posle dva dana poznanstva", rekla je za “Blic” ćerka Zorana, koja je rođena u braku sa Zoranom Šijanom.

alo.rs


Vrh
LaYa
Post  Tema posta: Re: Dešavanja iz dana u dan  |  Poslato: 10 Apr 2013, 22:13
Korisnikov avatar
Laki

Pridružio se: 18 Maj 2012, 15:12
Postovi: 22907

OffLine
Bez "Farme" i "Velikog brata" zbog dana žalosti!


Rijaliti programi "Farma" i "Veliki brat" danas neće biti emitovani, zbog Dana žalosti. U zemljama regiona emisije će biti prikazivane po uobičajenom rasporedu.

Republička radiodifuzna agencija obavestila je srpske medije da je potrebno da usklade program sa Danom žalosti. Zbog toga "Farma" i "Veliki brat" danas neće moći da se gledaju na domaćim kanalima.
Uključenja u kuću "Velikog brata", kao i u "Farmu", na programu će biti tek od ponoći.

alo.rs


Vrh
LaYa
Post  Tema posta: Re: Dešavanja iz dana u dan  |  Poslato: 11 Apr 2013, 23:21
Korisnikov avatar
Laki

Pridružio se: 18 Maj 2012, 15:12
Postovi: 22907

OffLine
TEŠKA ŽIVOTNA PRIČA
Stanija: "U jednom danu su mi ubili oca, zapalili kuću i bacilli bombu na kola!" (VIDEO)


Stanija je objašnjavala Zorici Marković zašto se slika obnažena. Starleta je rekla da to radi iz hobija i zbog novca a onda se dotakla svog teškog detinjstva.
Slika
Stanija Dobrojević
Stanija je rekla da joj je slikanje u izazovnim pozama samo hobi. Svesna je da radi to zbog novca, ali i da će joj ostati pečat, kada jednog dana bude zasnovala porodicu.
U razgovoru sa Zoricom je rekla da hoće da započne spostveni posao, a Zorica joj je prorekla da će se usrećiti ako ostane sa Filipom Panajotovićem.
Onda je starleta otvorila dušu i progovorila o svom teškom detinjstvu:
"Je li znate vi da su meni u jednom danu ubili oca, zapili kuću i bacilli bombu na kola? Mojoj majci nije bilo lako, ali uspela je da vaspita mene i brata", ispričala je Stanija.
phpBB [media]

alo.rs


Vrh
LaYa
Post  Tema posta: Re: Dešavanja iz dana u dan  |  Poslato: 11 Apr 2013, 23:22
Korisnikov avatar
Laki

Pridružio se: 18 Maj 2012, 15:12
Postovi: 22907

OffLine
Zorica: Seks je osnov života!
Autor: A. O. | 11.04.2013 - 18:16:00h | Komentara: 0
3

Zorica Marković i Goca Bjelica su u spavaćoj sobi, pre ručka, dotakle neke zanimljive teme!
Dok se glumica šminkala, Zorica je počela priču o vezama i rekla da ne bi dolazilo do razvoda kada bi ljudi imali otvoren odnos.

Slika
Zorica Marković | Foto: Miloš Perić
Goca je onda zaključila kako u Srbiji vlada mišljenje da prevaru treba sakriti po svaku cenu. Zorica je na to rekla:


- Je li ono Frojd beše rekao da je seks osnov života?

- Da… On je smatrao da je on u temelju svega - rekla je Goca.

- E, brate, nemaš pojma koliko si u pravu - zaključio je Frojd, pardon, Zorica.

alo.rs


Vrh
LaYa
Post  Tema posta: Re: Dešavanja iz dana u dan  |  Poslato: 11 Apr 2013, 23:23
Korisnikov avatar
Laki

Pridružio se: 18 Maj 2012, 15:12
Postovi: 22907

OffLine
Buve izujedale farmere!


Iako su se radovali druženju sa životinjama na imanju u Lisoviću, Goca Božinovska, Era Ojdanić i Aki Marković nisu ni slutili da će im upravo pojedini primerci zagorčati život u “Farmi”!
Troje farmera luksuzne ležaje u svojim domovima zamenili su slamaricama, što je pogodovalo da se buve nakote, a hranu potraže upravo na njihovoj koži i svežoj krvi poput Akijeve!
Slika
Era Ojdanić
- Od kada su stigli u “Farmu”, većina učesnika se žalila na sve češća bockanja, ne sluteći da ubodi dolaze upravo od buva. Međutim, izgleda da se ovim insektima najviše dopala koža Goce i Ere i Akija, jer su njih troje najgore prošli od svih ušesnika. Tako se pre neki dan Goca Božinovska požalila Zorici Marković kako su je buve izujedale po butinama.

Farmeri dobili priliku da se odmore

Zbog Dana žalosti, na imanju u Lisoviću u toku jučerašnjeg dana nije bilo veselja. Produkcija je odlučila da farmerima da malo oduška i ranije ih pošalje u krevet. Od Zadruge je stiglo pismo i dozvoljen im je raniji odlazak na počinak, a pošto im nisu rekli pravi razlog, saopšteno im je da je to nagrada.

- Ne mogu više da se češem, sva sam se osula po telu. Sve me peče i svrbi, poludeću - besnela je Goca dok se drapala po koži, prepričava naš dobro obavešten izvor i nastavlja:

- Ništa bolje nije prošao ni Era Ojdanić, koji je buve fasovao za vreme gazdovanja, dok je Aki Marković neželjene insekte pokupio od Seksi Sandre, koja je zbog toga i spavala kod njega, a čiji je krevet bio pun ovih dosadnih životinjki.
- Sav sam izujedan oko članka na nozi, a to toliko svrbi da ne mogu da spavam - žalio se pevač ukućanima.
Slika
Goca Božinovska

- S obzirom na to da Era Ojdanić i sam živi na imanju, on je jedini uspeo nekako da se odbrani od ove napasti tako što je nakon par uboda uzeo i sam sebi napravio krečno mleko. Ojdanić se, krijući se u kupatilu, maže ovim preparatom, a nemili gosti beže od njega na kilometar. Ipak, ovaj svoj proizvod namazani pevač nije podelio sa drugim farmerima, pa su ostali primorani da se sami izbore sa ovom nemilom situacijom - ispričao nam je naš izvor.
Slika
Andrija Aki Marković | Foto: Rajko Ristić
Po svemu sudeći, ovo iskustvo sa buvama farmeri će dugo pamtiti jer ni u snu nisu mogli pomisliti da će im upravo ovi mali sitni insekti pokvariti srećne trenutke na imanju.
Marija Petronijević u "Farmi"!

Bivša devojka Vlade Mandića glumica Marija Petronijević prihvatila je ponudu da uđe u “Farmu” i pred kamerama zaleči rane od ovog raskida. Mladoj glumici ovo nije prvi rijaliti jer se prošle godine takmičila u “Prvom kuvaru Srbije”, gde je pokazala vatreni temperament i kratak fitilj

alo.rs


Vrh
LaYa
Post  Tema posta: Re: Dešavanja iz dana u dan  |  Poslato: 11 Apr 2013, 23:25
Korisnikov avatar
Laki

Pridružio se: 18 Maj 2012, 15:12
Postovi: 22907

OffLine
Zorica Marković pljunula Duleta u lice! (VIDEO)


Ponašanje pojedinih farmera prema Radojki i Duletu počelo je da prelazi granice dobrog ukusa.

- Govedo jedno ostavi me na miru bre, mrš u pi**ku materinu, jedi g**na, govedo jedno primitivno, skini mi se sa k**ca, ja ovde pričam sa Mikijem a ti mi upadaš u razgovor, jel sam ti se obratila? Ja ću ostati do kraja a ti nećeš! - Tako je Zorica Marković počastila Duleta, na šta je on pokušao da joj vrati - Kravo muuu, ti stvarno nemaš živce, neće glasati ljudi za tebe, džaba hoćeš da ostaneš kada te ljudi neće.

Markovićeva nije vređala samo Duleta, oplela je i po Radojki, te rekla kako je aljkava i primitivna.
U kasnijem razgovoru rekla je kako ne podnosi vaške, gnjide i primitivce i da joj takav prostakluk ne treba, a sebe okrivila samo zato što voli sve ljude i zato što je dobar čovek.
Naime, Zoricu je uvredila Duletova šala, kada je ona govorila kako će svoj rođendan 4. juna proslaviti na "Farmi" na šta joj je Dule rekao da ne očekuje valjda da će do tada ostati.
Koliko je uzavrelo stanje bilo dovoljno svedoči to što je na kraju folkerka pljunula Duleta i čak je krenula sa jednim drvetom da ga napadne, a obećala je i kako će do kraja rijalitija od nje sigurno dobiti batine.
Ponašanja Markovićeve, postaje i više nego neprijatno, uvrede, psovke pa čak i pretnje, znamo da Zorica ima kratak fitilj, ali čini nam se da je ovo prešlo svaku meru.

Goca Božinovska i Filip Mitrović su prokomentarisali da im se gadi gest Markovićeve, dok je Era Ojdanić rekao kako Duleta smatra krivcem.
phpBB [media]

alo.rs


Vrh
LaYa
Post  Tema posta: Re: Dešavanja iz dana u dan  |  Poslato: 11 Apr 2013, 23:26
Korisnikov avatar
Laki

Pridružio se: 18 Maj 2012, 15:12
Postovi: 22907

OffLine
Ljuba Vesnu trampila za hranu!


Poseta pijaci je prošla i više nego uspešno. Gazdarica Ljuba se presrećna vratila.
Slika
Ljuba fino pazarila
"Doneli smo sve sa spiska! A sad ćemo da se igramo igre pogađanja, pogodite šta smo doneli, što nikada do sada nismo imali", hvalila se Ljuba.
Ukućani su pogodili da je u pitanju čokoladni namaz Eurokrem. Ljuba je priznala farmerima da je ponudila da se skine do grudnjaka, a da za uzvrat dobije celu tezgu. Seljani su pristali, ali je uslov bio da dobiju i poljubac od Vesne Rivas.
"Može, sve za moje farmere", Ljuba im je odgovorila kao iz topa.

alo.rs


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 11 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker