Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 28 Mar 2024, 19:02


Autoru Poruka
Komsinica
Post  Tema posta: Forumska kafana  |  Poslato: 24 Avg 2013, 01:50
Korisnikov avatar
Forumski novinar
Forumski novinar

Pridružio se: 15 Maj 2012, 10:01
Postovi: 7882
Lokacija: Marakana, Sever

OffLine
Julia je napisao:
e zamislite sad ovako dragi moji...
zamislite kao sto sam i ja zamislila i uzivela se samo tako..hehehehhe
Dakle, zamislite da postoji neki carobni stapic da ovaj forum i forumase ''teleportuje'' onako komplet sa sve ovom kafanom u stvarni svet..
I sad zamislite..to je jedna ogromna prostorija..ma ne..kafance kod Gazda Trileta..organizovan skup forumasa u 21h
ja cu naravno zakasniti jer za mene kazu da i kad jednog daaalekog dana nedobog umrem i sarana ce kasniti :D :D :D
Dakle negde oko pola deset ulazim jaa..I osmatram situaciju..Svi su skoro tu rekla bih po broju.al ne znadem nikoga..skoro nikoga , moracu onako nasumice da pogadjam..
Aj da se ne lazemo..pogled mi luta tamo amo preko forumasa trazim jedno odredjeno lice..e da ga bem ako znam sto ga ocekujem u nekoj lila rozikastoj kosuljici..onako pripijenoj uz telo..a misici se ocrtali ispod..preplanuo ten...ufffffff...al dzaba..ne vidim..Jbt, mislim se..pa nije valjda da nece doci..Nego, aj sad da ne kvarim sebi raspolozenje odma na pocetku..da vidim koga sve tu ima..
Onaj sto se na sank nadlaktio i zvera ocima tamo amo, odmeravajuci kolko konobarica sipa pica u case, da ne stavi koju kap vise, to mora da je gazda Trile..No, medjutim, moram priznati ne izgleda on uopste lose..Ne bogami..Nesto se mislim mozda sam se zahebala sto ne obratih malo vise paznje na njega..ono ranije ,kad je bio poluobaren..Razmisljam ja tako i bas zakoracila ka sanku kad eti ti jedne plavusice prilazi gazda Triletu nonsalantno se naslanja na njegovo rame i barsunastim glasom progovara "Mili duso, kako si mi lep veceras"
Hmmm..vratih se nazad da se ne blamiram jer ..da to je Nikita..nemerem ja tu vise nista uraditi..
Za jednim od stolova u separeu vidim dvojicu naizgled normalnih momaka i jos razmisljam kako uopste lose ne izgledaju kad mi pogled pade na njihov sto..a njih dvojica se igraju sa plasticnim tenkicima..O zivoteee..sta je ovo mislim..pa jesam li dosla u neko specijalno odeljenje ili u kafanu..coveceeeee..Ovaj jedan vice ''brm brm brm'' ovaj drugi rafalno puca u ovog prvog..Prekrstih se i skontah da su to Uther i Naopaki..Dobro znam da Uther voli tenkice, Naopaki mu kao pravi prijatelj pravi drustvo al brate mili pa preterase ga..
No dobro, sta je tu je..Saram ocima dalje po prostoriji...mnogo dima a ventilacija slaba , e bem ti ciciju od gazde ni ventilaciju nije uradio kako treba..Svetlo priguseno, valjda romantike radi..a na sve to ja corava..Lepo mi doktor prepiso naocare a ja necu da ih nosim..I eto sad, ne vidim ono dvoje tamo u separeu sto cuccore nesto..Da ono nefdobog nije onaj moj omiljeni..Morebiti da je sa Megi..''Boze samo to da ne bude, ne bar veceras, a sutra nek rade sta hoce'' molim se ja u sebi a noge mi drhte dok koracam napred da bolje pogledam..
Blentavog pogleda usmerenog ka tom famoznom stolu, slepa i gluva za sve drugo, a ne pazih ni kuda idem..i puffffff..napravih kurslus..Sudarih se sa jednom zgodnom plavusom..Pogledam a ona ponela 5-6 kafa da posluci goste, jedna se solja prevrnu, prosu se kafa..Trile, cujem psuje iz daljine,stipsa zao mu soljice kafe..Ja sva zbunjena osmehnuh se dami ispred mene...i odmah mi proradi kliker ""to je sigurno Iskra"..Ne, taman posla nije ona Triletova konobarica, al zena zna red, sve okolo lenstine,a ona hoce da se svi osecaju lepo i zadovoljno...
U tom momentu otvaraju se ulazna vrata, Boze mili ima li to neko ko je gori od mene, pa je zakasnio vise nego ja..Okrenem se..pogledam..od nogu pa navise, al ne stigoh navise, pogled mi se zaustavi na nogama..vidim zenske lepe izvajane..al se jedna noga pracnu da zatvori vrata..onako kaobojski..''Gde ste olosi'' cujem zenski glas..onako drcan ali i veseo..i ne moradoh ni da podizem pogled..To je Lazljiva nema ko drugi..Ne hebe zivu silu kao i inace uputi se odmah ka jednom vec osacovanom stolu, cujem kako vice nekom, a rekla bih nekoj ''alo dalje ruke od njega nemo te razbijem, to sam ja rezervisala''.Okrenuh se i vidim jednog crnog fraera kako sedi za tim stolom..Ona devojka (ko li je to nema pojma) ustade i izgubi se negde u daljini a Lazljiva okrenu stolicu napocake i sede onako opet kaubojski ( nego da se razumemo nije sela na nogare nego je naslon okrenula).
Na momenat sam kao sto primecujete zaboravila na ono dvoje tamo sto cucore al mi opet crv sumnje proradi..Pridjem ja blize i ..odahnuh hvala Bogu..Ipak nije to srecica..A nije ni Megi..svetliju kosu ima..isto duggguu...isto sladak osmeh..prefinjenih pokreta..Joooj znam bre koje..Znam..To su Boss i Gigi..On se grdan nesto sav useprtljao ko dete na nosi..a ona mu se samo onako nevino a opet pomalo seretski osmehuje..Uff bas su mi slatki..Sad vala bas jesu kad to nisu srecica i Megi..
Odjednom..kafanom se zacuse neki setni zvuci gitare...uzivo jebote..Ah kakva divna melodija, pomisljam , cek da vidim ko to tamo lepo svira..Jbt Julia mislim se ovo bi ladno mogao biti neki Romeo da ti zasvira pod prozorom..U istom tom trenutku , vidim prilazi devojka uzima mikrofon i topao melodican glas razleze se kafanom..Pogledam decka sa gitarom njemu osmeh ne silazi sa lica ..ono ovako znate :D :D :D..Udarim se po celu i kazem..Bem ti bas..pa ovo je Casual..Ne, Julila neces se ti tu mesat..jok more..Zaboravi Romea i gitaru..Naci ces ti nekog drugog Romea..Svirace on tebi pa makar na guslama..al od ovoga sto dalje..Da se ne zaebavamo..Nego dobro, razmisljam ja tako, bacih jos jedan pogled, a Casual i dalje u istom polozaju ..ono 'vako :D
Dobro bre Cas, msilim se zaklopi malo usta ostace ti vilica tako ukocena dozivotno..Sta god da ti je tako milo..polako.zatvori malo..
Devojka i dalje peva..lepo nema sta..Odmerim je malo bolje..Onako kako mi zene odmeravamo jedna drugu..Neka leprsava duga haljina..golih ledja..mali dekolte napred..al mali onako cisto da se nasluti..Neka sarena indijanska ogrlica i mindjuse u istom stilu..njise se u ritmu muzike ..ociju zatvorenih..ebote sto se ova uzivela mislim se..Hmm..pa covece ovo je Molena..jeste, nema ko drugi..pocrnela..ili je primila malo one afrocke boje bem li ga sad, al fino joj stoji..
Dobro ajde sad, necu blenuti u nju pola noci, idem dalje...kazem sebi..
Za sankom dvoje stoje..naklaceni na one barske stolice..onako na pola..i ispijaju neko pice cudne boje..pre toga im jeTrile nesto muljo..to mora da je neki koktell...valjda..to pije fina gospoda..Mislim se ko li je sad ovo..ne mogu se setiti ni svih forumasa kad zacuh treperavi glas ""Vujkane srdasce moje ubavo..." Dalje nisam morala ni da slusam..Vucica i Koja..Koja trepce ko sojka na jugovinu..na sta trepce leba ti , mislim se, pogledam malo bolje..a Vuki mu ga dala..Neko digacko aljince al sa izrezom na levu stranu..a ona izbacila levu nozicu..Butkice bogme..taman..Nije ti lako Kojo mislim se..
Mene vec vata nervoza..videh pa skoro sve..Al ne videh jos srecicu..O sunce ti zarko a ni Megi nema..Nesto mi se ladno oko srca steze..A knedla u grlu ko da sam progutala riblju kost, ja gutam a ona ni da se mrdne..Zveram po coskovima, da se nisu negde zapili pa ce svasta biti..Nema bre..Nema..Kad za jednim stolom al tamo daleko (a ja kao sto rekoh corava) vidim jednog sredovecnog gospodina sa cudnim repicem, onako na prvu podseca na nekog ludog naucnika, sedi sa zenskom osobom (toliko razabrah) al zvera okolo..Ko li je ono leba ti -razmisljam..Ovaj zvera ocima i uzduz i popreko, ona zenska se nesto cereka i kikoce..Ma moram prici blize, nema mi druge..Na dva koraka ispred prepoznah Megi..Uhh..prvo mi se otopi onaj led oko srca, prodje i ona kost pardon knedla, al sad mi nije jasno sa kim sedi.E , da..a Megi prelepa, jos lepsa nego na slici..a one rupice na licu kad se smeje..Ma tacno da je covek pojede..A sto se tek skockala..''Julija kretenu kad se ti tako divis kako ce tek srecica reagovati..ma ne on ce biti obaren ko mlad petlic..nema tu sta vise da se prica..Al dobro Julia, kazem ja sebi, nista ti tu vise ne mozes uraditi samo se bez veze nerviras"
Nego bre ko je onaj sa Megi..prisunjam se blize da cujem sta pricaju kado vaj ''ludi naucnik '' veli ''Ali rodeee...sto mi nema TW..nemerem ja ovo izdurat'' ..O Zivoteeeeee pa to je PITT...Kako se ranije nisam setila..Gle kako zvera ocima ko kobac..dalje , cujem ga prica "sta je ovo, ove trebe nisu neke, nista ovde za mene nema..Bolje je meni na PP''

NASTAVICE SE...
zaboleli me prsti trenutno kucajuci
[zenskismeh.gif] [zenskismeh.gif] [zenskismeh.gif]

_________________
Slika


Vrh
Komsinica
Post  Tema posta: Re: Forumska kafana  |  Poslato: 24 Avg 2013, 01:51
Korisnikov avatar
Forumski novinar
Forumski novinar

Pridružio se: 15 Maj 2012, 10:01
Postovi: 7882
Lokacija: Marakana, Sever

OffLine
Julia je napisao:
evo odmorila ja..protrljala ruke i mogu dalje..nisam ja crnogorka..
E dje rekoh crnogorka..Setam ja dalje po kafani,ko ludaja, naravno sama sa sobom, zahebite svi ja sam sebi najbolje drustvo..DakleM setam ja tako, kad za jednim stolom sjedi djevojka sa guslama u krilu..Aman ljudi, mislim se..jel ovo guslarsko vece sta je ovo..Posle Casuala ova kad nam zagudi ebali smo cvorka..Pored nje sedi momak, onako zaljubljenog pogleda, miluje je po ruci i bokte gleda u one gusle sa toliko ljubavlju i divljenjem ko da je video klavir na kome je licno Mocart svirao..
A ona, onako na prvi pogled pokusava da deluje hladno i samouvereno, al vidim ja kako njoh drhti srce ispod tanke providne kosuljice..Vidim i kako joj vecina forumasa prilazi da se pozdravi bok te mazo ko da je ministarka neka, vele te dje si carice, te ti si kraljica..ona se smeska, duhovito im odgovara a ovaj njen, taj sto je pored nje..samo cuti i klima glavom..mislim se da nedobog nije gluvonem...al u tom momentu sage se da joj prisapne nesto na uvo..onako tiho..romanticno kad ce ona "muci jadan..sta mi puses u uvo najzelih se sva"
Pa ovo je MInnie coveceeeee..ludaca jedna, pomislih i nasmejah se onako blago teleci..A ovaj pored bice da je Nerro..Bem ti sunce sta ljubav ucini od coveka..
E, da..a ova dvojica sa tenkicima..prekinula u medjuvremenu igru..Tenkice stavilo onako sa strane, cepaju neku pivu,Naopaki vec moli Uthera da promene sto, jer bozemoj Pitt sedi tu blizu a on ne moze da sedi blizu ''zlih'' osoba..Uther kulira reklo bi se, al mu svaki cas pogled leti negde na levu stranu u jedan cosak..U sta li sad ovaj blene, da nije nedje kakvog zmaja ugledao..Gleda i dalje, krevelji se..pogledah i ja..Vidim kretena kako dobacuje jednoj devojci.Ona onako fina,zgodna, al u zucnom dijalogu sa nekim drugim momkom..raspravljaju svemsecini oko ''debakla''' Zvezde ove sezone..Na trenutak prekide ona dijalog i okrenu se prema Utheru..On,onako sirovo opet nesto dobaci..Kao, sad je on neki fraer..Kad, da vidis cuda, sigurnim korakom se ona uputi prema njemu..Bok te mazo, ovde ce svasta biti..Gledam ja..zaustavila dah.Ona prilazi i kaze ''slusaj ti, kuliram te vec odavno, kacis mi se za postov ena forumu , kacis mi se i sad u kafani..sta ti hoces od mene"
Ja ocekujem sad neki njegov drcan odgovor..Kad on poce da crveni, pa jos vise pa da muca, pa ne moze da progovori covece..Jbt jel ovo Uther ili neki njegov klon..st aje ovo..Ona opet "da cujem sad, sta ti hoces od mene''...Pa..pa..poce on opet mucati..iii..izvini..aa..ali ti se mene..me...me..." Sta bre me...progovori..-kaze ona...''Ti se mennn...mene svidjas" jedva izusti Uther..i sage glavu od stida..
Hmmm....i posle kazu da u ljubavi ima pravila..nema..nekad se covek iz ljubavi i svadja..i da bi prikrio svoja prav aosecanja skriva iza nekog sirovog opasnog lika..
cccccc..ostadoh ja bez teksta...Nego, i dalje razmisljam ko je ova devojka..Jbt..s kim se Uther u zadnje vreme svadjao....
O Boze Juliaaaaaaaaa...moras li svoju glupost demonstrirati na svakom koraku..pa jel ti bas sva pamet izlapila..Pa to je Komsinica covece..
I eto..svi su tu..samo srecice i dalje nema..Podjoh prema sanku da uzmem konacno i ja neko pice..Kad gle,pored trileta za sankom neki fraer..Ma necu vise da gledam fraere..razocarana sam skroz..mislim se..Cek bre Juila..pazi boju..sta boju? pa boju kosulje..kazem sebi..LILA jeboteee...ej lila kosulja sa Truiletom stoji...Ma dobro ne stoji kosuslja al decko koji stoji pored Trileta je u lila kosulji..Doduse okrenut ledjima..ali ta neka energija..neka vibracija..to sto osecam sad..tu neku struju..Ono mora da je..ma ne..nije..Jooooj sta cu sad crna ja ako jeste..kako da se ponasam? Dobro ..smiri se JUlia..izbroji do 10, pa onda jos jednom..mozes ti to..jaka si ti..ajde bre nisi neka klinka..glavu gore..osmeh na lice..i..kreni po to pice....''Dlanovi se znoje..kolena podrhtavaju..sank mi se cini kao da je bar pet kilometara dugacak, al ja hrabor koracam..
Prilazim sanku, naslanjam se rukama na njega da se ne stropostam pa ispadnem veca budala nego sto jesam..u glavi milion i jedna misao'jao boze da mi se nije maskara razmazala..a ruz mi se dosad i skinuo..uffff...al dobro nema veze..svemsecini da je jednom rekao da voli prirodne devojke..da, jeste..Ma jbt Julia aj ne *eri kakva priroda bre, sigurno izgledas ko Partizanka Mara iz onih ratni filmova i to posle borbe na Sutjesci"..
Uffffff...majko mila sta me nosas snadje..Konibar kaze ''dobro vece izvolite, sta ce te popiti''
-Aj ne *eri mislim se , koje crno Dobro vece, otrova bih malo najradije..Al umesto svega toga ljubazno se smeskam i kazem..Jedan gorki list sa limunom i ledom..
A one vibracije i dalje navalile sa moje desne strane..Skupih svu hraborsto ovog sveta..i polako ..okrenuh se u tom pravcu...
Bozeeeeeeee Mojjjjj...

nastavice se....

_________________
Slika


Vrh
Komsinica
Post  Tema posta: Re: Forumska kafana  |  Poslato: 24 Avg 2013, 01:52
Korisnikov avatar
Forumski novinar
Forumski novinar

Pridružio se: 15 Maj 2012, 10:01
Postovi: 7882
Lokacija: Marakana, Sever

OffLine
Julia je napisao:
Dakle rekoh...ne ..lazem nisam rekla..Pomislih Bozeeee moj..pogledi nam se sretose...Ebote da je ziv Nikola Tesla mogo je sad na meni novi naucni eksperiment napraviti kako se pravi struja a ne kosta nista..
Kojih 220 ..kroz mene je proslo struje boktepit akoliko u ovom za mene velikom trenutku..
Gledam ja njega..gleda i on mene..znaci...gledamo se..
i to traje..mensecini pola veka a ono doduse tek sto je neki mimut prosao..Okrenu se i baksuz Trile..Pa da, mora on svaki trenutak carobni upropastiti..Vei..Julija jes to ti..Ne trile no si ti, mislim se...al nema glasa iz mene da izlazi..Majko mila, cula sam ja da ljudi od soka mogu da zaneme..da mi se ne do Bog nije tako nesto desilo..Neprimetno pokusavam ispusti neki glas..bilo koji...uhh..ohh..ej..kad vidim Trile me sa cucdjenjem gleda..veli Julia sta to mumlas grdna ti..Jbt, pa ja tek skontah da se glasovi cuju samo ih ja ne registrujem..Eto i sad ce srecica misliti da sam ja luda..Nego...au..kako su se misici zategli ispod kosuljice, bas onako kako sam i zamisljala..
a ten..onako kako ja volim..Koza..deluje tako mekano kao svila..jojj..sva sam se najezila..Dobro Julija smiri se malo, ispod haljine nemas brus..nije ti se samo koza najezila svemsecini..
Eno Trile vec zabalavio..Ja cutim i dalje..cuti i srecica..Nasjesih se..i on meni...onako neprimetno zatovrenih usta...Meni u glavi vec odredjene slike ..ceo film sam razvila..koji..necu vam naglasavati..
U neom momentu trile se seti pa rece..A vas dvoje..upoznajte se..sad je prilika uzivo..Julia, znas..iskoristi ovo vece..nij emi pravo al sta cu, kad vidim taj tvoj goreci pogled sve se plasim zapalices mi kafanu...
Osmelih se ja..pa polako pruzih ruku i velim ''Cao ja sam Julija''
''Cao-rece on..cek cek cek..pa jel to srecia suska kad prica..?Ma daj Julia suska tebi u usima , navalila krv u glavu pa to sve zveci..
Da..rece mi cao..A onda dodade..Ja sam Picard..Doktor Picard...I srdacno mi se osmehnu od uva do uva..onako otvorenih usta..
Jebote...jebote..pa sta je ovo ..moja srecica...ma ne..nemoguce..sve moje nade, ceo film mi poce da baguje..umrsila se traka brate mili...
ljudi...o ne..Julia ustini se za obraz..ti ovo samo sanjas..
Pa moja srecica..predmet mojih snova i mastanja..pa on nema prva tri zubaaaaa..jedinica i dvojka desno i jedinica levo..trojka pod karijesom skroz..dalje nisam mogla ni da gledam...valjda ostale ima kolko me secanje sluzi..
Ljudi...sok..ja..zanemela..pogledam opet..misici kao izvajani..pokusam da se skoncentrisem na sva brda i doline , na svaki brezuljak njegov g tela nebili ponovo rayradila zadnju rolu hebenog filma..al jok predo ocima mi ona tri zuba..sto nedostaju..
Posle minut..pokusavam i dalje da se smirim..Gledam u bicepse..gledam kako mu se grudi podizu u spustaju a stomak zategnut, vidi se i ispod kosulje..pokusavam da izbrisem onu nemilu sliku..
Onda mi nesto kvrcnu u glavi..Kazem sebi..alo..breee..Julia..jesi li ti normalna..zakeras tu za tri zuba..ej..bre..pa neces ti njega voditi na jagnjece pecenje i zlatiborski prsut pa se bojis da ce se udaviti jer nece lepo sazvakati..
Alo bree..dva tri zuba manje vise..pa sta sad..ko da je to vazno..neces snimati sa njim reklamu za kolgejt..bem ti budalu..
jel mu sve drugo na mestu..jeste//jel ima svega dovoljno?cek da pogledam...hmmm.rekla bih i vise nego sto treba..i sta sad hoces?pitam ja samu sebe..
cekas ovaj trenutak toliko dugo..a sad..cicijasis za par komada zuba..pored svega drugog ti ces mu u usta gledati kobajagi, a? sta se bre foliras?
pricam ja tako sama sa sobom..svadjam se..i nije sto sam ja u pitanju..nego majke mi sve sam u pravu...suska malo pa sta...i Trile ima protezu skljocavicu pa Nikiti ne smeta..Zato si i sama, sto trazis dlaku u jajetu..-kazem..Nego kad vec pomenuh jaje..podsetih samu sebe...da zabatalim te glupe sitnice..Nasmesih se svojim najdrazesnijim osmehom i progoovrih..Picard duso, hajmo ispred da ti objasnim nesto u cetiri oka..ispruzih ruku ka njemu..
On na trenutak zastade,ko da se premisalja, onda se okrenu i on meni, nasmesi se...o kakkav divan osmeh ko da su mu svi zubici na broju...prihvati moju ruku..
iiiiii...
Sta iii? sta sad svi blenete..Ocekujete nastavak..e prc

_________________
Slika


Vrh
Komsinica
Post  Tema posta: Re: Forumska kafana  |  Poslato: 24 Avg 2013, 01:53
Korisnikov avatar
Forumski novinar
Forumski novinar

Pridružio se: 15 Maj 2012, 10:01
Postovi: 7882
Lokacija: Marakana, Sever

OffLine
Julia je napisao:
DakleM
22h i 15min...Ja i srecica krecemo put vrata..Moleni naravno nista ne moze promaci..U medjuvremenu ostavila mikrofon , vodi glavnu rec, oko nje se sjatilo nekoliko forumasa, uglavnom muskog roda, da se razumemo, al ona jednim okom gleda sa strane i naravno vidi i ono sto treb i sto ne treba..
Cujem je kako nesto dobacuje, al izvini Molena nemam ti vremena sad odgovarati polemisacemo kasnije..
Izlazimo..Topao vazduh mi miluje gola ramena,srecica me stidljivo hvata za ruku..onako dlan uz dlan..I odlazimo..u noc..A u noci..hmmm...u noci svasta moze da se desi..mislim bas svasta..znate..ovo ono..
Msm ajde sad da ne detaljisem,odlazimo u noc, tamo je bilo sta je bilo..a bilo je bogme nije da nije, na putu nazad za kafanu, meni osmeh ne silazi sa lica, na zube sam naravno potpuno zaboravila ima stogod tu da se pamti drugo...
Mozda cu vam jedno ispricati i detalje..Ko zna..ma hocu sigurno, Molena ce me vec nagovoriti, ali sad se moram vratiti u kafanu..Nema smisla zapostaviti ostale forumase...
Otvaram vrata od kafane, ja prva..iznad sanka zidni sat na njemu 01.30 ,cisto da se zna..a kafana i dalje puna..Nego bok te mazo, raspored manje vise promenjen, sve se nesto izmesalo..nemerem vise skontati gde je ko i sa kim..
Lazljiva se privatila onog sa pocetka, a ja tek sad skapirah, valjda po izrazu lica il sam nesto u zadnjih dva ipo sata poslata mnogo pametnija, ko da sam bozetimesacuvaj na neko napajanje bila prikacena,radi mi mozak ko blesav..Dakle skapirah da je Lazljiva pricapila Zlobnog..
Ebo te , ne smije ga niko ni pogledati, odma sevaju varnice iz njenih ociju a pesnica spremna da se zabode u neciju facu..Nedotibog da te sad posle nekih 4-5 vinjacica odalami.
Opa...Pitt se primakao za sank Vucici pa se kanda nesto razgovaraju..Ona njemu ''pitkasti srcko polako'' a on njoj ''Vucice,trebo mojih snova, meni vreme istice, nema ja kad za pollako''..A Vuki, nije ni ona mutava, sela na onu barsku stolicu prebacila nogu preko noge , onaj izrez na haljini se razjapio,a grdnom Pittu oci ko da su na federe, samo sto ne izlete
Uther i Komsinica se i dalje nesto prepucavaju..Posle onog priznanja njegovog i pet sest dodatnih piva, mali se opet okurazio, ne crveni vise, al svaki cas ga cujes kako guguce "kone ove, kone ono''
Ona ga gleda onako ispod oka,mase glavom ko veli boze dragi st ame nocas snadje..a opet..negde duboko u srcu..simatican joj je ovaj tenkista..
Picard se naslonio na sank..srecica moja samo sto nepadne, nesto mi je mngo prebledeo..Prilazim i pitam ga ''srecice oces li da meznes nesto , da povratis snagu, hvatam se nekog tanjira tamo , postavio trile meze na stolove, ja dovatih jedan ima svasta tu prsute kulena suvog vrata, nosim da se srecica okrepi malo..al ups...u zadnjem momentu se setih srecicinih zubica..jbt mogla sam zlo napraviti da mi se zadavi nocas ovde, a taman smo se lepo zblizili..Vratim ja onaj tanjir..pa uzeh neku gibanicu i zeljanicu...pa velim Evo srecice ove pite su mnog lepse od suhomesnatog ..nije ono zdravo za tebem znas i sam , lekar si..
Nikita se ne odvaja od gazda Trileta, nalaktila se na njega al svemisecini dzaba..on se okrenuo na drugu stranu i vodi dubokoumni razgovor sa jednom plavusicom zrelih godina, al bogme dobr ako dobar dan..Ma nisu to zrele to su njabolje godine rekla bih ja..Ona sva neka fina, sve polako lepo ..diplomatski..
Bem ti , pa ko je sad ovo..ova malopre nije bila..Cuj malopre..Julia rode pa ti si dvaipo sata bila odsutna
Cek bre sad cu pitam Molenu, ako neko zna to je ona..Ona sve zna..Molena, vicem sa pola kafane, ode vamo da te nesto pitam..Kaze ona meni, dodji ti vamo..Aman Moli duso, stvarno nemas srca..razumi me ko coek coeka..nesto me noge pobolelle odjednom..dodji vamo...al nemo srecicu da mi gledas..Eto je dolazi,...ne moze ona radoznala da istrpi da ne cuje o cemu se radi..Kazem 'je li ko je ona gospija pored Trileta" veli "Nikita" E Molena da gea bem, pa znam Nikitu , nego ona druga..
Aaaaaa..kaze..to je gazdarica ovog lokala..znas Trile je samo ovo zakupio..Ona je vlasnica..
Ahaaaa..velim..Pa sta se ova Trile oblizuje, majke ti, misli da ce uspeti da obradi gazdaricu da kiriju ne placa u evricima..Jbt koji kreten..
Kaze Molena, ma gde bre, nema sanse nije Senka mutava...
aaaaaaaaa..jbt pa jel ovo Senka..?cccccc..nikad se ne bih setila..
Dobro Moli slobodna si sad, kazem ja..i taman se okrenuh da srecici nesto kazem..kad bok te mazo..zagrmlje nesto u kafani.............ko grom da prolomi...nnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaaaannnnnnnaaaanannana..cuje se..a onda neko ko da nedobog zapomaga.."Bozeeeeeeeeeeeeee miliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii cudaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa velikogaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...aannanaaaaaaaaaa" Bok te mazo pa to Minnie gusla...Ori se citava kafana, case zveckaju na stolovima, luster se sav trese,a Nerroooo...Nerro odusevljeno gleda svojudragu i divi joj se..Ma kakva Travijata,kakva Aida..ovo se zove zanesenost..

_________________
Slika


Vrh
Julia
Post  Tema posta: Re: Forumska kafana  |  Poslato: 24 Avg 2013, 02:22
Korisnikov avatar
Kad porastem biću kengur
Kad porastem biću kengur

Pridružio se: 22 Jun 2012, 20:17
Postovi: 6498

OffLine
I tako..dok Minnie gudi o nekom krsnomdjeticu i 1870 i neke a njen voljeni zatvorenih ociju se prepustio divnim tonovima i uziva Trile jadan drhti zajedno sa lusterom sve se boji otpasce odozgore, a platio ga je onomad kod kineza skoroo dve 'iljadarke.
Nikita ga sa razumevanjem,zaljubljeno gleda i cvrkuce "Ne brini mili duso, kupicu ja tebi i lepsi i bolji ako se ovaj razbije''
E tu vec Trile maalo odahne..okrece se konobarici i vice "mala sipaj mi jedan dupli al naplati ovom mamlazu Picardu , ko ga hebe on je lekar ima dobru platu''
Za to vreme gledam ja okolo po kafani, ovo niko ne namerava kuci koliko mi se cini..Pitt sav ustreptao, mislim se ja dal je ovaj coek ikad ista zensko pokraj sebe imao ljudi moji..kolko se puta preznojio vec je pomalo poceo da vonja..dok se Vuki pored njega uzivela u frertkanje..Misli se ona..ko veli..ma ne fali nista ovom Pittu..aj malopre mozda i nije bio ovako zgodan , al posle mog cetvrtog koktela nesto mi se naglo prolepsao...prosto receno, zablistao je..
Nego..gle gle..Ko li se ono Iskrici uneo u facu..pa joj nesto kobajagi objasnjava a ona prevrce ocima ko taksimetar kad radi po drugoj tarifi.
Klima glavom a u sebi misli "ebote o cemu ti pricas aman"
Nema mi blizu Molene da je pitam ko je ovaj lik..Da, kad rekoh Molena, gde li je ona..Ma da, eno je sa gospodino nasmejanim..sa onim sto je svirao dok je ona pevala..Znate bre sa onim sto je stalno nasmejan pa se ponekad cini ko da je proguto razvuvenu harmoniku i sad ne moze da sastavi vilice..Casual, da..on..
'Bo te zivot nekom se mimikom sporazumevaju..i samo pokoji uh i ah se cuje iz njihovog pravca..Sta im to znaci, pitam se..da nisu stogod bolesni grdni oni..da ih sta ne boli pa te neke cudne zvuke ispustaju.."
Aj pitacu Molenu kasnije o cemuse radi, idem malo da prozujim dalje po kafani..
Cek bre gde mi je srecica..
Gle, gle..prisunjao se Megi...E Picard stvarno nema reci...Prikopco se uz nju al usta ne otavar nikako , samo glima glavom pa se sve nesto bojim vrat ce iscasiti il ce se usinuti a taman se fino bio razradio..
Aj neka ga..pusticu ga malo da prozbore, al cu mu vreme stopovati..Jedan nagli pokret i bicu ja gora od Lazljive...
A kad smo kod Lazljive, sta se ono onaj Koja mota oko nje...Oblizuje se ko macka od vruceg mleka a Laza sa onom slobodnom rukom desnom (leva joj je negde isprepletana sa rukom druga Zlobnog) odmahuje i vice "cibe Kojo ja necu da hotujem sa tobom"
Jbt dal je moguce mislim se..Ovaj Koja bi da hotuje..
Nego jos ja ne otkrih ko je onaj simpaticni Iskrin udvarac..
Ne znam a Molene nema na vidiku da mi pomogne..Taman se razmisljam koga bi mogla da pitam kad cujem Senku kako prilazi Iskrinom stolu i obrativski se gospodinu kaze "MrPhact" ja samo da vas pozdravim , dobro dosli u nasu skromnu kafanu..
Cuj..MrPhact...kakvo je to ime..kako li mu se Iskra obraca..Bem li ga,ona zaboravlja kao i ja..sigurno mu je vec dala neki nadimak..mozda Pakt...da sigurno jeste..
Moram ih propratiti kako ce se situacija dalje razvijati..Nego sad zapazih jedno novo lice..Musko ebote..
Ko li je ovaj sto je debelo zakasnio,razmisljam..al nisam morala mnogo glavu razbijati cujem kako se pozdravlja sa Molenom ebote kako se zvucno ljube (u lice naravno) zveci ko kosturovi na limenom krovu u PM..sva se najezih..
Slusam sta pridosli prica a on veli "ma dosao bih ja ranije nego izlaz iz Cacka bio blokiran strajkovale pristalice Velje Ilica sto mu ne daju da presadi ono stogodisnje drvo a bas mu je bila super ideja)
ohooooho..pa to je Zeljko zvani Zex..dolazi nam iz CacakSitija...
Posle ljubljenja sa Molenom pridje sanku gde se Senka smestila i necete mi verovati zapocese odmah dubokoumnu diskusiju o Farmi 3.
Te da li je Filip kresnuo Staniju ili nije, te kakav je kreten Era Ojdanic..
Amannnnn ljudi mislim se..ne nemogu ja ovo vise da slusam..Ovo moje usi ne mogu da podnesu...
Idem da vidim sta mi je sa srecicom..A on i dalje prica sa Megi..Nesto se kao trudi da je zasmeje a ona se cepa ko carapa...(ono kad ja ocu da budem dama , obujem svilene carape pa zapnem odozdo da povucem ko da su od vune tkane a one puknu od vrha do dna)..e tako se Megi cepa, a srecica blista..A ja..ja grickam donju usnu od nervoze i razmisljam sta sad da uradim da ga izvucem iz te magije u koju je upao..
Sto do njihovog i dalje sede Gigi i Bos..Boss cini mi se prosao bas ko bos po trnju..U medjuvremenu se pojavila Andjeo sa Greskom..Msm, da se razumemo greska je u tome sto se pojavila u nezgodan cas, pa mu uputila par drazesnih osmeha, a on..ipak samo musko..uzvratio..I Gigi se tu distancirala...

_________________
Samo kada pisem ja sam lav! Papir je jedino bojno polje gde mi niko nista ne moze. Ali,zivot.zivot nije papir. Eh kad bi svi problemi bili od hartije – kako bi se lako mogli zguzvati!


Vrh
Julia
Post  Tema posta: Re: Forumska kafana  |  Poslato: 24 Avg 2013, 02:26
Korisnikov avatar
Kad porastem biću kengur
Kad porastem biću kengur

Pridružio se: 22 Jun 2012, 20:17
Postovi: 6498

OffLine
Na satu iznad sanka sada je vec 2h i 30min..Niko ne namerava da se mrdne sa mesta na kome je..Nemam nista protiv , jedino cu mrdnuti Picarda ili ce ostati i bez ono zuba sto ih ima..
Vidi molim te..neki tek sad dolaze..Mora da su bili negde drugde u provodu, pa sad svratili da vide sta ima..Il su cekali da se svi u kafani ponapijajamo pa da nas lakse iskoriste..
Ko je dosao..i sta je dalje bilo...
Izvestaj o nastavku nocasnje zurke sledi...sutra popodne..
Ljubi vas Julia

_________________
Samo kada pisem ja sam lav! Papir je jedino bojno polje gde mi niko nista ne moze. Ali,zivot.zivot nije papir. Eh kad bi svi problemi bili od hartije – kako bi se lako mogli zguzvati!


Vrh
Julia
Post  Tema posta: Re: Forumska kafana  |  Poslato: 25 Avg 2013, 23:26
Korisnikov avatar
Kad porastem biću kengur
Kad porastem biću kengur

Pridružio se: 22 Jun 2012, 20:17
Postovi: 6498

OffLine
Dakle...2h i 30 min..
Cuje se neka sentis muzika za ples i nekoliko parova je vec na podijumu
Medju njima Pitt i Vucica..Hmm Pitova ruka seta po Vucicinim ledjima i za tili cas se nadje dole tik ispod struka..Ono kao slucajno..Stari lisac ovaj Pitt ,mislim se..
A Vucica se njise u ritmu muzike, mada meni pre to lici na neko meskoljenje, ono ko kad vam upadnu gace u bulju a vas mrzi da ih rukom izvadite pa se premestate s guza na guz nece li same ispasti.
Drugi par su Boss i Gigi..Vidim situacija se popravila ,Gigi vise nije onako distancirana kao sto je bila nehde na pola veceri, sve se mislim cime li je ovaj manguo obradio..Pripijeni jedno uz drugo ljuljaju se sad ko dve jasike pored potoka posle kise dok vetric lagano pirka..
Cujem Bosa kako sapuce Gigi na uvo (al dzaba mu sto sapuce moji radari od usiju beleze cak i sapate)
-Gigi draga ovo je najsrecniji trenutak u mom zivotu-kaze on
-Daj Boss molim te , ne preteruj-odgovara ona
-Ali stvarno ti kazem,ovo sam sanjao celog svog forumskog zivota-kroz uzdah sapuce Boss
I ko kaze da snovi ne postaju stvarnost-dodaje na kraju
Na to se Gigi samo zagonetno smeska privijajuci se jos vise uz njega
U tom momentu otvaraju se vrata kafane i na njima se pojavljuje jedan gospodin..Bas bas pravi gospodin u zrelim ali ne i preyrelim godinama..U tom casu se sa podijuma cuje Vicicin glas "Ocooooo..o oco moj''
Gledam Vucicu, pa onda u gospodina (posle njenih reci ukapirah da je to MAD) pa pomisljam sama u sebi 'ebote Vucice kako oco nije mi jasno..pa bem ti nije te da prostite ''napravio'' u 11-oj godini..Il ovaj Mad izgleda bas bas mladoliko ili se Vucica nesto zahebala..
Prisavsi sanku cujem Mada kako se izvinjava na kasnjenu
Izvinite-kaze, imao sam neka neodlozna posla , gradjevinski radovi su u pitanju, a nisam mogao prekinuti na pola, vrucina ova pa oce beton da ispuca..
Dobro kaze mu Trile, nema veze, vazno je da si sad tu
A kakav je objekat u pitanju-dodaje radoznali Trile
Ma, kaze mad i odmahnu rukom, prosirivao sam jednoj gospodji srce, potjesno joj bilo, a i prilicno koroziralo pa imalo je tu bogme podosta posla.
Hmmm, vid ga cika Mad, mislim se ja nesto..Mad gradjevinac bokte
Nego cika Mad,pomisljam ja dalje u sebi, kad zavrsis sa srcima mogo bi ti da predjes i na druge delove..da gospodjama suzis gde sta treba il da gospodi prosiris tamo dje je zafalilo...Vladala bi opsta sreca na forumu.
Za to vreme, a vec punih dva sata Picard i Megi i dalje za istim stolim razgovaraju se..E sto je mnogo mnogo je..Moram nekako da se prisunjam da cujem o cemu to balave..Tacnije Picard balavi a Megi se cereka..Kako i nece posle tri vinjaka,koliko ih je do sad popila, bar ono sto sam uspela da izbrojim.
Prilazim im s 'ledja i slusam..I imam sta i da cujem..Zemljo , otvori se, pomisljam ja.
-Znas Megi,cujem Picarda kako blebece sav onako ustreptao, ja sam se zaljubio u tebe odmah posle prvog PP-a''
-hhahahahaha, Picard ne lupaj mame ti, odgovara Megi
Ne Megi,zaista,bila je to ljubav na prvi PP, samo ne znam da li si ti to skuzila-opet ce on
Hahhahahaha, Picard ne zakopcavam se ja na ledja, a malopre gde si isao sa Juliom
Ma daj Megiiiii, pa mislis da mi to nesto znaci pobogu-pita on
-Pa naravno Picard cim si otisao-odgovara Megi
-Ne Megi draga,nego uhvatila me je onako na prepad, bio sam zbunjen, a ti me nisi primecivala, i eto naivno sam podlegao
-Hahhahaha,Picard ne lupetaj bre-kaze Megi
Veruj mi Megi, uostalom nista se nije desilo-i dalje blebece Picard
''Nistaaaaaaa se nije desilooooooooo'' odzvanja u mojj glavi..Kreten mali kako samo laze, pomisljam ja a u glavi totalna konfuzija..Sad mi dodje da pridjem i da mu izbijem i ono malo zuba sto mu je ostalo..Ali umesto toga cutim i slusam i dalje..
Znas Megi, dalje nastavlja on, znam da sam ti neobican ovako, bez zuba, ali i za to ja imam objasnjenje..
Nisma ja neki tamo rezubi klosar, dodaje dalje, vec eto desio mi se jedan peh prosle nedelje, bio sam u teretani i resio da prevazidjem sam sebe, dizem ja onako iz benca 70kg, uh Megic znas li ti sta je to, i taman da podignem , ono do kraja, pretegnuse tegovi , ja poletim napred, padnem koliko sam dug udarim u sipku i polomim zube..
(Za to vrmee Megi se valja od smeha a on nastavlja dalje)
Ali nije ni to najvece zlo..Odem ja kod mog zubara, kad on meni
Ove nedelje ne mogu nikako, veli, znas brate, uzeo sam nedelju dana slobodno,umrla mi tasta pa da obavim sve sto treba a i da se uverim da je ona 100% umrla, da se opet ne folira..A kad se vratim radim ti zube gratis..Ja castim , ne umire tasta svaki dan..
I tako ti ja Megi resih da dodjem bez zuba, da istrpim i tvoj podsmeh ako treba, al dzabe je dzabe-zavrsi Picard..
Ja stisnuh zube i umesto da napravim skandal namestih svoj najdrazesniji osmeh (ne moram posebno opistivati kako on izgleda to vam je ko kad u gostima popijete gutljaj slane kafe al se nasmesite domacici da je ne uvredite) dakle namestih taj svoj carobni osmeh i kazem sebi ''mali hoce da se igra..a pa videce on sta znaci igra''

_________________
Samo kada pisem ja sam lav! Papir je jedino bojno polje gde mi niko nista ne moze. Ali,zivot.zivot nije papir. Eh kad bi svi problemi bili od hartije – kako bi se lako mogli zguzvati!


Vrh
Julia
Post  Tema posta: Re: Forumska kafana  |  Poslato: 26 Avg 2013, 00:03
Korisnikov avatar
Kad porastem biću kengur
Kad porastem biću kengur

Pridružio se: 22 Jun 2012, 20:17
Postovi: 6498

OffLine
Da, pomislih ja , tj obecah sama sebi..Igracemo se ja i Picard jos, sve dok ne padne na kolena da moli da prestanem..
Ali prvo cu otici do sanka da popijem jos jedno pice i povratim samopouzdanje
Prilazim sanku i zalizanom konobaru sa leptir masnom kazem ''jedan pupli gorki.."
Sa limunom i ledom-dodajem
Samo sto zalizani spusti casu na sank, zgrabih je i dok se topla tecnost slivala niz moje grlo vec osetih kako se polako opustaju moji napeti misici i kako ona malopredjasnja nervoza polako nestaje.
Tek sad primetih pored sanka jedna vrata.To mora da je magacin,pomislih
Idem proviriti malo, da vidim kolko gazda Trile zaliha drzi i samo sto se uhvatih za kvaku, cujem neke zvuke tamo i za vrata.Zastadoh, onako sa kvakom na pola i oslusnuh..
''Mili duso, cuje se tamo iza vrata,polako srusicemo gajbe
''Niki-Riki-odgovara muski glas, sve mi diraj al u gajbe nemoj, znas li ti kolko je to para
-Ali mili, nastavlja zenski glasic, zuljaju me ovi zatvaraci od piva,hajmo se pomeriti tamo na one limenke, one bar nisu ostre
-Nikita, nemoj mi zanovetati, trpi malo, zbog ljubavi se svasta trpi-odgovara muski glas
Nije mi bilo tesko da pogodim da se iza vrata vode vrlo konstruktivni razgovori a akteri istih su gazda Trile i Nikita
Resih da ih ne prekidam, boljim se nece znati posle dokle su stigli pa produzih dalje.
Za to vreme pogled mi odluta opet do separea..Ovaj put predmet mog interesovanja nisu Picard i Megi , kako ste vi sigurno pomislili
Pogled mi pada za sto gde sede Uther i komsinica..Odmah do njih je i Naopaki..
''Kone moja, cuje se Uther, aj priznaj da se i ja tebe svidjam
-Smore jedan, ne svidjas mi se-odgovara komsinica
-Lazes Kone,lazes, opet ce on, eto sve ti glas podrhtava dok sa mnom pricas
-Hoces li prestati ili da odem-Pita komsinica
-Ako odes Kone, ni moje prisustvo vise ovde nema smisla-kaze on
Nasmejah se i krenuh dalje..Sta li ce biti ovde do kraja Bog sveti zna..
Opet se otvaraju vrata...
Ulazi Ona..Bok te mazo..aj sto zablenuse svi muski, nego sto blenem i ja..A jbt ja je znam..Vidjala sam je , znam da je zgodna..al ovaj put je u pm..
Pored nje..kao isklesan ulazi tip od koga mi noge pocese drhtati ko ono veceras kad sam videla Picarda..Ovaj nije sa foruma garant..Ovakvih na forumu nema, mislim se
Dakle ulazi Danijela ili TW sa jednim extra tipom (kroz glavu mi prolazi fiml, jebote ja ovoga odnekud znam..al odakle nemam pojma..U jednom momentu upali se lampica..pa to je onaj sa slike na atributima..onaj lik sa Ade...ufffff bre Danijela pa sto ne dodje ranije..sve ti bem..pa sto to meso ne dovede na pocetku veceri..)
Pozdravlja se TW sa svima...Pitt kad je vide, potrca joj u susret ko bez duse, zaboravi na Vucicu koja osta da se ljulja sam ana podijumu..dzntlmenski se nakloni , poljubi ruku i rece "TW trebice cijelu vecer na tebe cekam"
hahhahaha, aj Pitt ne *eri, rece mu TW i produzi dalje..
Svi i dalje blenu (ebote mislim se eto zasto je dobro doci zadnji kad su svi vec dosli , pa se jos popilo nemeres proci nezapazen)
Ebem ti cak i Zlobni blene ko tele u TW, ne obaziruci se sto Laza skrguce zubima i svako mealo ga mune ispod rebra.
Casual koji do tog momenta mirno sedese do Molene, poce se nesto meskoljiti ko da je nedobog seo na nesto bodjikavo pa nemoze lepo da se namesti..Usta je zaklopio nisu vise u polozaju ovako :D , sto je usput receno dobro, pomislila sam vec da su mu vilice u neprirodnom polozaju..Gleda on u Danijelinom pravcu i ko da nesto iscekuje..Sta, Bog li ce znati..
Dakle, gleda on u Danijelu, gleda Molena u njega..gledam ja u sve njih...i tako...gledamo se..
Nista spektakularno se ne desi, pa ja svoj pogled skrenuh o onog misicavog..Da na trenutak barem obradujem oci i zaboravim vecerasnju Picardovu izdaju...
Eh, Picard,gde se opet njega setih..Bacim pogled..a za stolim sede Picard, Megi i Andjeo sa Greskom..
Andjele..Andjele..tvoja greska se veceras sastoji u tome sto u pogresno vreme sedas za pogresan sto..
Malo li je Megi, nego sad i ti..
Smeska se Andjeo, smeska se i Megi..A Picard se topi...Ko sneg na +15
Majko milaaaa...

_________________
Samo kada pisem ja sam lav! Papir je jedino bojno polje gde mi niko nista ne moze. Ali,zivot.zivot nije papir. Eh kad bi svi problemi bili od hartije – kako bi se lako mogli zguzvati!


Vrh
Julia
Post  Tema posta: Re: Forumska kafana  |  Poslato: 26 Avg 2013, 10:14
Korisnikov avatar
Kad porastem biću kengur
Kad porastem biću kengur

Pridružio se: 22 Jun 2012, 20:17
Postovi: 6498

OffLine
Majko milaaaa...ponovih u sebi jos jednom..
Prilazim opet sanku, zalizanom kazem da mi sipa jos jedan gorki sa limunom i hledom, saspem ga onako na eks u grlo, stresem se sva al hrabro zakoracih napred..Dal od pelinkovca, od uzbudjenja od desavanja u kafani ( a lepo sam rekla sebi nemoj Julia da oblacis dugu haljinu, nisi ti zeno za to, to treba umeti nositi, ti si navikla na kratko..da ne kazem na dopi**njake, al ajde reko ocu i ja da budem dama, a i da ne kazu da forsiram noge i grudi) od cega Bog ce ga znati, uglavnom sapletoh ja moje tanane nogice o rubove haljine i vec vidim sebe kako nosom brisem patos ( e tako mi i treba mislim se, a smejala sam se bezubom Picardu, evo sad mi se vraca) dakle vec vidim sebe kako polako i sigurno letim ka dole kad me neke dve snazne ruke zgrabise u svoje narucje i sprecise moju totalnu katastrofu.Podizem pogled gore i sreces se sa dva zelena oka koja mi se sa razumevanjem smese samo sto ne kazu ''eto vidis kako ti ja ipak znacim''.Ah raznesih se nekako smeskam se i ja njemu, al vec sledeceg trenutka cujem sebe kako kazem ''Dobro bre Trile, razumem da je moj potencialni pad bio nezgodan, da nisi mogao jos i paziti gde me vatas da ne bi pala, al sam sad na nogama, stojim i dobro sam ,mici ruke sa mojih s**a ebote..''
Ma ne Julia, kaze on, hebe se meni za tvoje s**se ,nisam ja neki pacenik, no ko velim mozda ti se manta u glavi pa da te pridrzim jos malo
-Dobro je Trile , dobro mi je sad, al ebes ga od pada si me spasao kao pravi vitez da ne polomim zube, al od Nikite me niko spasiti nece ako kojim slucajem vidi na kom delu mog tela se nalaze tvoje ruke
Trile sramezljivo skloni svoje ruke i nestade tamo negde iza sanka
Meni pogled opet leti ka stolu za kojim Picard ocijuka sa Megi i sa Andjelom
Megi u tom trenutku ugledavsi TW skoci da se pozdravi sa njom a Andjeo ostade nasamo sa Picardom.
ajmeeee meni...U mojoj glavi se radja lukavi plan .Prilazim Zexu i umiljatim glasom mu se obracam ''cao Zex ,nismo se upoznali, ja sam Julia''
-Znam Julia, znam rece Zex, prepozno sam te po deklolteu
-E pa fino,Zex, hajde da preskocimo formalnosti i da predjem na stvar-rekoh ja njemu
-Secas se onog stana na Zvezdari, sto si me pitao da ti ga iznajmim-pitam ja
Secam se Julia, mnogo bi mi znacio, povremeno kad dolazim u Bg, znas ovo ono-odgovara Zex
E,,pa vidi Zex, dajem ti stan godinu dana na koriscenje ,za dzabe naravno, ako obavis jedan zadatak veceras
-Reci Julia, sta god treba-rece Zex
-Vidi,tamo za onim stolom sede Picard i Andjeo sa greskom
Vidim, kaze Zex
E vidis Zex,njena greska je sto sedi za pogresnim stolom sa pogresnim covekom, a tvoj zadatak je da upotrebis sve tvoje zavodnicke sposobnosti i da je odvojis od onog stola i od Picarda-rekoh u jednom dahu
Ih, bre Julia, nista lakse, daj ruku da sklopimo dil i racunaj da je reseno-rece Zex
Zatim korakom pantera uputi se prema njihovom stolu.Nabaci osmeh na lice i cujem ga kako kaze ''Cao, ja sam Zeljko ,zvani Zex i zelja mi je da se upoznam sa najlepsom, najsexipilnijom, najsarmantnijom devojkom veceri...''
Posle nekih tri do pet minuta,gledam kako Andja trepce svojim okicama ko brisaci na jugicu kad pljusti kisa, i vidim ja da je ona vec poluobarena
Stegla ja pesnice i navijam ''Ajde Zex, ajde mozes ti to..ajde iz dvojke u keca''

_________________
Samo kada pisem ja sam lav! Papir je jedino bojno polje gde mi niko nista ne moze. Ali,zivot.zivot nije papir. Eh kad bi svi problemi bili od hartije – kako bi se lako mogli zguzvati!


Vrh
Julia
Post  Tema posta: Re: Forumska kafana  |  Poslato: 26 Avg 2013, 10:35
Korisnikov avatar
Kad porastem biću kengur
Kad porastem biću kengur

Pridružio se: 22 Jun 2012, 20:17
Postovi: 6498

OffLine
Zex se smeska, prica nesto gestakulirajuci rukama, Picard se smorio zesce, Andja trepce..a meni sve nesto milo..
Hmm..mislim se, hoces mali da se igras, a?igracemo se mi jos..
Gle, Zex ustaje pruza Andji ruku, i njih dvoje sa rukom u ruci krecu ka podijumu..Opet neka sentis muzika svira i njih dvoje skladnih pokreta prepustise se ritmu
Picard,srecica sedi sam, vrti praznu casu u ruci ii gricka donju usnu
Idem do zalizanog za sankom i kazem mu ''gospodinu za onim stolom, pokazujuci na Picarda,odnesi sta pije, na moj racun naravno''
E tako..ovo smo resili..Julia svaka ti cast, cestitam ja samoj sebi, pa saram pogledom po jos uvek prepunoj kafani da vidim ima li cega interesantnog
Gle, gle gle, Komsinica i Uther...i oni plesu...O maj gad, ovo su neki novi momenti..Pogledam bolje, ma da li je mogucce da se i sad raspravljaju...Pridjem blize da oslusnem i cujem Komsinicu kako kroz zube, trudeci se da bude glasne kaze ''kretenu jedan sta me gazis, ne vozis tenk nego pleses''
-Oprosti Kone, na to ce Uther,nisam plesao jos od male mature,oprosti
Tako tuzno je to rekao da ga je i meni nesto bas bilo zao
-Vucica sedi sama za sankom, Pitt od kad se Danijela pojavila zauzeo je mesto u separfeu pored nje i blebece li nesto blebece..Sepuri se ko paun pred parenje
Iskra vec vidno smorena MrPhactovim komenatarima kunja u jednom uglu i odjednom se kao nesto seti pa rece ''Oprosti idem da skuvam drugarima kaficu da ih ne uvati ovo pice pa cim zavrsim cu da doDŽem''
Ustade i krenu put sanka..Usput ugledavsi Mada, stade da se pozdravi i porazgovara malo sa njim.MAd se dzentlmenski nakloni , poljubi dami ruku i njih dvoje nastavise da cucore..Iskra se nesto blazeno smejulji, Mad seretski namiguje, a ja se mislim ''Iskra draga pazi da ti ovaj iskusni mangup ne prosiri srce,vican je on u tim gradjevinskim radovima,a sta ces posle sa tolkim prostorom zeno draga''
Nego svemsecini dzaba moja necujna upozorenja zaboravi Iskra gde je krenula..a za po sata nece znati ni dal je posla ili dosla..
Eh ti leptirici..oni su cudo..
A nocas ovde, kod Trileta u kafani, leptira citava jata (il kako se vec kaze da ga *bem) sve vrca od emocija a u vazduhu pomesan miris alkohola, cigareta ,opojnih parfema..Sve u svemu meni mirise na blud..

_________________
Samo kada pisem ja sam lav! Papir je jedino bojno polje gde mi niko nista ne moze. Ali,zivot.zivot nije papir. Eh kad bi svi problemi bili od hartije – kako bi se lako mogli zguzvati!


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 10 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker