Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 28 Mar 2024, 14:37


Autoru Poruka
Minnie
Post  Tema posta: Re: Kritičari - tema za kritike  |  Poslato: 26 Avg 2013, 10:39
Korisnikov avatar
FORUMAŠ I PO

Pridružio se: 14 Maj 2012, 03:37
Postovi: 7901

OffLine
..ih..ja sam, njen talenat skontala još od prvih slovaca nekad davno...al' bre nisam znala kol'ko dobro podnosi ove pelinkovce... :shock:

..ću joj ih na kraju prebrojim, majke mi.... [namigusa.gif]

_________________
Slika


Vrh
Julia
Post  Tema posta: Re: Kritičari - tema za kritike  |  Poslato: 26 Avg 2013, 10:40
Korisnikov avatar
Kad porastem biću kengur
Kad porastem biću kengur

Pridružio se: 22 Jun 2012, 20:17
Postovi: 6498

OffLine
Komsinica je napisao:
Ja uvek idem kad ja hocu [cepanje.gif] [cepanje.gif] [cepanje.gif]
Vidim da sam se ja tu najgore provela, dobro me nije cupao za kosu ko prvacic c c c


hahahahha...cuti..a zamisli da te vijo po kafani u tripu da vozi tenkic [zenskismeh.gif] [zenskismeh.gif]

_________________
Samo kada pisem ja sam lav! Papir je jedino bojno polje gde mi niko nista ne moze. Ali,zivot.zivot nije papir. Eh kad bi svi problemi bili od hartije – kako bi se lako mogli zguzvati!


Vrh
Julia
Post  Tema posta: Re: Kritičari - tema za kritike  |  Poslato: 26 Avg 2013, 10:42
Korisnikov avatar
Kad porastem biću kengur
Kad porastem biću kengur

Pridružio se: 22 Jun 2012, 20:17
Postovi: 6498

OffLine
Minnie je napisao:
..ih..ja sam, njen talenat skontala još od prvih slovaca nekad davno...al' bre nisam znala kol'ko dobro podnosi ove pelinkovce... :shock:

..ću joj ih na kraju prebrojim, majke mi.... [namigusa.gif]

[zenskismeh.gif] [zenskismeh.gif]
e princezo, to mi je jedino pice koje pijem i podnosim...
al bas bas..Jednom prilikom brojali su mi dok nije ostala jedna flasa prazna..posle nije imao ko da broji..svi bili mrtvi pijani...osim mene [kez.gif]

_________________
Samo kada pisem ja sam lav! Papir je jedino bojno polje gde mi niko nista ne moze. Ali,zivot.zivot nije papir. Eh kad bi svi problemi bili od hartije – kako bi se lako mogli zguzvati!


Vrh
Komsinica
Post  Tema posta: Re: Kritičari - tema za kritike  |  Poslato: 26 Avg 2013, 10:43
Korisnikov avatar
Forumski novinar
Forumski novinar

Pridružio se: 15 Maj 2012, 10:01
Postovi: 7882
Lokacija: Marakana, Sever

OffLine
Julia je napisao:
Komsinica je napisao:
Ja uvek idem kad ja hocu [cepanje.gif] [cepanje.gif] [cepanje.gif]
Vidim da sam se ja tu najgore provela, dobro me nije cupao za kosu ko prvacic c c c


hahahahha...cuti..a zamisli da te vijo po kafani u tripu da vozi tenkic [zenskismeh.gif] [zenskismeh.gif]


[cepanje.gif] [cepanje.gif] [cepanje.gif] [cepanje.gif] [cepanje.gif]
brm brm xaxaxaxa idi bre xaxaxa

_________________
Slika


Vrh
Julia
Post  Tema posta: Re: Kritičari - tema za kritike  |  Poslato: 26 Avg 2013, 10:44
Korisnikov avatar
Kad porastem biću kengur
Kad porastem biću kengur

Pridružio se: 22 Jun 2012, 20:17
Postovi: 6498

OffLine
Molena je napisao:
Sve cakam kraj pa da komentiram...ali vidim ta noc je bila filmska...nema kraja i u nastavcima je hehe.
Julia...ti stvarno imas talenat i steta je da ga ne iskoristis..ali hajde sta je tu je.
Svaka cast, nemoguce kako tvoja masta a i 'zapazanje' klize po slovima..a sve kao nista ne zna hehe ;)
Nadam se da ce tema imati vise stranica i jos vise zurki i nekih drugih vrsta zabava....smjesti nas kao na 'Farmi' jbt...sve u jednu kucu, mene zanima budjenje i ispijanje prve kave :D

U svakom slucaju pohvale Juliji..i pohvale KOmsinici , njoj posebne jer ja sam odusevljena cijelom ovom idejom a posebno novinama :*


Moli..hvala..
a sa krajem polako...bice i to...ono dovidjenja do sledeceg puta,,
A sto se tice zapazanja..sve je to samo moja masta..moj film..ko bi mogao kako i sa kim..a svaka slicnost sa stvarnim dogadjajima je slucajna..

_________________
Samo kada pisem ja sam lav! Papir je jedino bojno polje gde mi niko nista ne moze. Ali,zivot.zivot nije papir. Eh kad bi svi problemi bili od hartije – kako bi se lako mogli zguzvati!


Vrh
Komsinica
Post  Tema posta: Re: Kritičari - tema za kritike  |  Poslato: 26 Avg 2013, 10:47
Korisnikov avatar
Forumski novinar
Forumski novinar

Pridružio se: 15 Maj 2012, 10:01
Postovi: 7882
Lokacija: Marakana, Sever

OffLine
I meni nesto dodje zao sto me izgazi, a nije igrao od male mature, bas tuzan momenat [cray.gif]

_________________
Slika


Vrh
Komsinica
Post  Tema posta: Re: Kritičari - tema za kritike  |  Poslato: 26 Avg 2013, 10:51
Korisnikov avatar
Forumski novinar
Forumski novinar

Pridružio se: 15 Maj 2012, 10:01
Postovi: 7882
Lokacija: Marakana, Sever

OffLine
Molena je napisao:
..i pohvale KOmsinici , njoj posebne jer ja sam odusevljena cijelom ovom idejom a posebno novinama :*


Ne moze ovde o novinama draga Molena [cesh.gif]
Tamo da odes pa da me ishvalis, jer pravim kolekciju.
Kasnije cu sve to da uramim [dzokac.gif]

Ovde hvalimo Juliju (i teramo je da promeni tok veceri xaxaxa)

_________________
Slika


Vrh
Julia
Post  Tema posta: Re: Kritičari - tema za kritike  |  Poslato: 26 Avg 2013, 11:10
Korisnikov avatar
Kad porastem biću kengur
Kad porastem biću kengur

Pridružio se: 22 Jun 2012, 20:17
Postovi: 6498

OffLine
Komsinica je napisao:
I meni nesto dodje zao sto me izgazi, a nije igrao od male mature, bas tuzan momenat [cray.gif]

[zenskismeh.gif] [zenskismeh.gif] [zenskismeh.gif] [zenskismeh.gif]

_________________
Samo kada pisem ja sam lav! Papir je jedino bojno polje gde mi niko nista ne moze. Ali,zivot.zivot nije papir. Eh kad bi svi problemi bili od hartije – kako bi se lako mogli zguzvati!


Vrh
Komsinica
Post  Tema posta: Re: Kritičari - tema za kritike  |  Poslato: 26 Avg 2013, 11:37
Korisnikov avatar
Forumski novinar
Forumski novinar

Pridružio se: 15 Maj 2012, 10:01
Postovi: 7882
Lokacija: Marakana, Sever

OffLine
[krstise.gif] Hocu da idem kuci.

_________________
Slika


Vrh
Julia
Post  Tema posta: Re: Kritičari - tema za kritike  |  Poslato: 26 Avg 2013, 11:50
Korisnikov avatar
Kad porastem biću kengur
Kad porastem biću kengur

Pridružio se: 22 Jun 2012, 20:17
Postovi: 6498

OffLine
nece da moze

_________________
Samo kada pisem ja sam lav! Papir je jedino bojno polje gde mi niko nista ne moze. Ali,zivot.zivot nije papir. Eh kad bi svi problemi bili od hartije – kako bi se lako mogli zguzvati!


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 12 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker