Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 19 Mar 2024, 06:52


Autoru Poruka
Julia
Post  Tema posta: Re: Kritičari - tema za kritike  |  Poslato: 01 Sep 2013, 02:23
Korisnikov avatar
Kad porastem biću kengur
Kad porastem biću kengur

Pridružio se: 22 Jun 2012, 20:17
Postovi: 6498

OffLine
dobro u seldecu pricu ako je nekad napisem ubacicu te neke nocnejahace :D :D :D

_________________
Samo kada pisem ja sam lav! Papir je jedino bojno polje gde mi niko nista ne moze. Ali,zivot.zivot nije papir. Eh kad bi svi problemi bili od hartije – kako bi se lako mogli zguzvati!


Vrh
Senka
Post  Tema posta: Re: Kritičari - tema za kritike  |  Poslato: 01 Sep 2013, 11:49
Korisnikov avatar
Vječita sanjalica
Vječita sanjalica

Pridružio se: 18 Apr 2012, 12:07
Postovi: 45918

OffLine
Julia je napisao:
dobro u seldecu pricu ako je nekad napisem ubacicu te neke nocnejahace :D :D :D


Ma jok...nema takvog...trebala sam to demantovati na vrijeme...ja sam solo...najusamljenija osoba na netu,jbg...

_________________
Slika Slika


Vrh
LaYa
Post  Tema posta: Re: Kritičari - tema za kritike  |  Poslato: 01 Sep 2013, 12:20
Korisnikov avatar
Laki

Pridružio se: 18 Maj 2012, 15:12
Postovi: 22907

OffLine
ju sto lazete, gori ste od mene,
jejeee


Vrh
Julia
Post  Tema posta: Re: Kritičari - tema za kritike  |  Poslato: 29 Sep 2013, 23:32
Korisnikov avatar
Kad porastem biću kengur
Kad porastem biću kengur

Pridružio se: 22 Jun 2012, 20:17
Postovi: 6498

OffLine
Senka je napisao:
Julia je napisao:
dobro u seldecu pricu ako je nekad napisem ubacicu te neke nocnejahace :D :D :D


Ma jok...nema takvog...trebala sam to demantovati na vrijeme...ja sam solo...najusamljenija osoba na netu,jbg...


sad..posto su se stvari promenile ..evo ubacicu te u pricu..onako kako zelis..Radi mira na Forumu..

i nemo se ljutis..ne drzim ja nikome svecu pa da znam za bas sve ljubavi... [kez.gif] [kez.gif] [kez.gif] [acigar.gif]

_________________
Samo kada pisem ja sam lav! Papir je jedino bojno polje gde mi niko nista ne moze. Ali,zivot.zivot nije papir. Eh kad bi svi problemi bili od hartije – kako bi se lako mogli zguzvati!


Vrh
Komsinica
Post  Tema posta: Re: Kritičari - tema za kritike  |  Poslato: 30 Sep 2013, 20:58
Korisnikov avatar
Forumski novinar
Forumski novinar

Pridružio se: 15 Maj 2012, 10:01
Postovi: 7882
Lokacija: Marakana, Sever

OffLine
Julijana, da li to znaci da mozemo da ocekujemo jos jednu kafanu, ili makar nastavak? [dzokac.gif]
Ulenjila si se, red bi bio da zasednes i pises, pises, pises.

_________________
Slika


Vrh
Komsinica
Post  Tema posta: Re: Kritičari - tema za kritike  |  Poslato: 20 Okt 2013, 11:50
Korisnikov avatar
Forumski novinar
Forumski novinar

Pridružio se: 15 Maj 2012, 10:01
Postovi: 7882
Lokacija: Marakana, Sever

OffLine
Julijana, kada je novi izlazak? [treptrep.gif]

_________________
Slika


Vrh
SANJAMAVEC
Post  Tema posta: Re: Kritičari - tema za kritike  |  Poslato: 18 Mar 2023, 19:25

Pridružio se: 07 Jul 2022, 20:05
Postovi: 18

OffLine
Julia je napisao:
Senka je napisao:
Julia je napisao:
dobro u seldecu pricu ako je nekad napisem ubacicu te neke nocnejahace :D :D :D


Ma jok...nema takvog...trebala sam to demantovati na vrijeme...ja sam solo...najusamljenija osoba na https://www.shopio.rs/fiskalne-kase-cena/,jbg...


sad..posto su se stvari promenile ..evo ubacicu te u pricu..onako kako zelis..Radi mira na Forumu..

i nemo se ljutis..ne drzim ja nikome svecu pa da znam za bas sve ljubavi... [kez.gif] [kez.gif] [kez.gif] [acigar.gif]


E vidis Zex,njena greska je sto sedi za pogresnim stolom sa pogresnim covekom, a tvoj zadatak je da upotrebis sve tvoje zavodnicke sposobnosti i da je odvojis od onog stola i od Picarda-rekoh u jednom dahu
Ih, bre Julia, nista lakse, daj ruku da sklopimo dil i racunaj da je reseno-rece Zex
Zatim korakom pantera uputi se prema njihovom stolu.Nabaci osmeh na lice i cujem ga kako kaze ''Cao, ja sam Zeljko ,zvani Zex i zelja mi je da se upoznam sa najlepsom, najsexipilnijom, najsarmantnijom devojkom veceri...''
Posle nekih tri do pet minuta,gledam kako Andja trepce svojim okicama ko brisaci na jugicu kad pljusti kisa, i vidim ja da je ona vec poluobarena
Stegla ja pesnice i navijam ''Ajde Zex, ajde mozes ti to..ajde iz dvojke u keca''

_________________


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   
cron

Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker