Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 28 Mar 2024, 22:59


Autoru Poruka
Picard
Post  Tema posta: Re: PRENOS UŽIVO (sa OFF-om) - diskusija o "X factoru"  |  Poslato: 18 Jan 2014, 20:21
Korisnikov avatar
P
P

Pridružio se: 15 Maj 2012, 19:58
Postovi: 11945

OffLine
i tak sam ti ja malo pogledao na jubitou zadnju emisiju
iskreno, slabo je to sve u odnosu na britansku inačicu
produkcija loša do osrednja, žiri dosadan
odabir pjesama katastrofa

sve skupa jedno dvoje interesantnih natjecatelja, ostalo je za fast forward


Vrh
Senka
Post  Tema posta: Re: PRENOS UŽIVO (sa OFF-om) - diskusija o "X factoru"  |  Poslato: 21 Jan 2014, 22:24
Korisnikov avatar
Vječita sanjalica
Vječita sanjalica

Pridružio se: 18 Apr 2012, 12:07
Postovi: 45918

OffLine
Ilma Karahmet....vauuu...13 godina samo...a otpjevala je pjesmu Jelene Tomašević savršenooo... [0happycoeur.gif]

_________________
Slika Slika


Vrh
Senka
Post  Tema posta: Re: PRENOS UŽIVO (sa OFF-om) - diskusija o "X factoru"  |  Poslato: 21 Jan 2014, 22:35
Korisnikov avatar
Vječita sanjalica
Vječita sanjalica

Pridružio se: 18 Apr 2012, 12:07
Postovi: 45918

OffLine
Ovi Doktori me previše podsjećaju na No name...i to se meni baš ne sviđa...pjevali su Dragojevićevu Cesaricu...msm...bili su dobri...ali nisu nešto po mom ukusu...

_________________
Slika Slika


Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: PRENOS UŽIVO (sa OFF-om) - diskusija o "X factoru"  |  Poslato: 31 Jan 2014, 11:24
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
Laki
dodji ovdje da se pisemo malo :D
da cujem ko ti je favorit do sada i onako sta mislis

Picard ova zadnja je bila puno bolja...i pjevacki je to sve bolje a i produkcijski izgleda kvalitetnij u odnosu na pocetak posebno..jbg znas da nama treba da se uhodamo uvijek :D
sinoc sam pogledala ovaj zadnji nastup

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
LaYa
Post  Tema posta: Re: PRENOS UŽIVO (sa OFF-om) - diskusija o "X factoru"  |  Poslato: 31 Jan 2014, 11:46
Korisnikov avatar
Laki

Pridružio se: 18 Maj 2012, 15:12
Postovi: 22907

OffLine
#1 Daniel Kajmakoski,
#2 Tamara Milanovic

Ilma Karahmet ( vise mi se ne svidja, izadje, stane i otpeva, a proslu emisiju ona se duri sto je pesma preskocila, cuj ljuti se sa 13 godina, st aje umislila da je, to nije X factor i nisam je videla ni u jednoj zivljoj pesmi )

Doktori su dobri i sve bolji i pevaju sva petorica, nastup prosli im je bio super, dok za razliku od njih 4U je neki prosek, nista nisu pokazale, ja sam ocekivala tu malo vise zivosti i energije, ono ćorak

Maid - Ziva vatra scene, klasični balkanac, jeste simaptičan i jeste dobar za show ali ...

Aleksandra Brković - izuzetan vokal, ali mislim da nekako ne dobije pravu pesmu, nema publicitet pa zato i je na vrhu ispadanja,a mislim da je kvalitetnija mnogo više od nekih koji imaju mnogo vecu podrsku

Aleksa - mister smajl, leže mu ove latino varijante i balade, ostace on, ali ni on nema to sto se trazi

Lukijan - joj jes jedno simpaticno stvorenje, ali se jos nije pronasao nigde, a i kad igra nekako mi kao da se stidi...alo bre, baci te sise na publiku i skoci kao skejter, ako si emotivac da izneses baladu, za x factor moras biti i faca da zaigraš kao Slavko :lol:

Haris - jos je mlad, peva on dobro i tek ce da peva, ali mi ne treba jos jedan Justin


Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: PRENOS UŽIVO (sa OFF-om) - diskusija o "X factoru"  |  Poslato: 31 Jan 2014, 11:54
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
Danijel [srce.gif]
i meni se svidja..od prvog dana je moj favorit
Maid...je dobar iako me nije odusevio ovo zadnjom izvedbom..ode previsoko u refrenu kao da pokusava opet da pokaze d amoze to da pjeva visoko
msm svi oni su vec dokazali da znaju da pjevaju..sad to treba doradjivati i sve ukomponirat
nema potrebe za tim plitkim dokazivanjima...ali je zreo momak i onako..pravi bosanac BA :)

Ilma..dijete, bjez Ba..odlicno malecka pjeva, ali slomit ce je ispadanje, sigurna sam
i ona i Haris..to treba kuci poslati da djeca nastave sa skolom :D ... mala je cudo od djeteta, ali vec se pocela ponasati kao zvijezda a ne zna se nositi s tim
Tamara...posebna, meni se to svidja, tako nesto..samo jos ona nije pokazala najvise od sebe,
jedna takva kao ona je postojala u hrvatskom jednom showu..Natali Dizdar..nije pobjedila, ali ej napravila jedina karijeru i izgradila svoj stil i postala popularna u tom svijetu
Tamaru vidim kao nju....
meni se vise svidjaju 4U nego Doktori
A mala iz Cacka....ima nesto iritantno, ali razvaljuje kad pjeva...nemam joj sta dodati ni oduzeti
Ova sto je ispala...s razlogom je ispala...
Lukijan i Aleksa....Emina od njih napravila zvijezde bez nekog jakog pokrica...ali hajde

Nego Doris Dragovic me odusevila live nastupom
a ona Jelena Koza....sta kazes na 'pjevanje' ? [rolleye.gif]

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
LaYa
Post  Tema posta: Re: PRENOS UŽIVO (sa OFF-om) - diskusija o "X factoru"  |  Poslato: 31 Jan 2014, 11:58
Korisnikov avatar
Laki

Pridružio se: 18 Maj 2012, 15:12
Postovi: 22907

OffLine
Jelena pevala na plejbek, ja tako videla

Doris mislim da je pevala live

Nisam ni mislila da ne navijas za Danijela :D
Ima sve...a mislim, da nas je zapalila ta skromnost u ocima koju nosi pored sve popularnosti koju doživljava, dobrog glasa, dobrog izgleda, ponasanja, nastupa..
Ebi ga, ja zensko, klasicno [10.gif]


Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: PRENOS UŽIVO (sa OFF-om) - diskusija o "X factoru"  |  Poslato: 31 Jan 2014, 12:03
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
i ja sam onda zensko klasicno [10.gif]
ima sve sto treba imati jedan muskarac kao prvo..pa onda i neko ko postaje popularan...Danijel je zakon.

Ma Jelena pjevala na playback...katastrofa
kako mozes doci u onakav show i pjevati playback....pokazal joj je Doris kako se to radi pa cak i kad imas 50 i kusur godina...
bas je koza ispala...ali je zato noge i dupe pokazala ... [rolleye.gif]

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
LaYa
Post  Tema posta: Re: PRENOS UŽIVO (sa OFF-om) - diskusija o "X factoru"  |  Poslato: 31 Jan 2014, 12:08
Korisnikov avatar
Laki

Pridružio se: 18 Maj 2012, 15:12
Postovi: 22907

OffLine
Nije noge i dupe nego novu liniju victoria secreta :D
jes Doris otpevala, jednom, hocu reci kao da je studijska verzija.

Cuj Jelena peva, nemo' me zajebavat.


Vrh
Lila
Post  Tema posta: Re: PRENOS UŽIVO (sa OFF-om) - diskusija o "X factoru"  |  Poslato: 09 Mar 2014, 08:27
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 11 Jun 2012, 19:19
Postovi: 3470

OffLine
Ostali su Danijel, Maid, Doktori, Tamara, Lukijan .
Ilma ispade .
Dete lepo peva ali greska sudija je bila sto su razlog njenog ispadanja naveli godine.Kada su dosli do pesme spasa Ilma i maid ziri je trebao reci Maid je lepse otpevao (mada po meni nije) ti Ilma ispadas a ne Ilma super si otpevala ali ti si mlada karijera je pred tobom neka Maid ide dalje.Ziri ocenjuje pesmu da li ima kandidat taj toliko trazeni X faktor a ne kome je zadnji voz u ovom slucaju Maidu.
Mislim i ako Danijel od prvog dama je favorit , mislim da ce biti iznenadjenja.
Ilmini glasaci ce svi preci kod Maida tako da se mozda Maidu i smesi drugo mesto.
Tamara i Lukijan lepo pevaju cak je Lukiran svestran jer komponuje, svira klavir sam aranzira ali nisu oni za kako da kazem sire narodne mase.Tamara lepo peva ali je ona sama sebi dovoljna u nekom sopstvenom svetu i kada izadje i otpeva kao da peva sebi a ne nama publici.
Za mene ovaj X faktor nista posebno.
I da dodam sto se tice zirija Kristina i Emina mnogo pricaju, pametuju dok Kiki i Zeljko malo kazu ali dosta kazu.

_________________
Nisu vazne godine u tvom zivotu,
nego je vazan zivot u tvojim godinama
Momo Kapor


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 35 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker