Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 28 Mar 2024, 22:20


Autoru Poruka
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o "X factoru"  |  Poslato: 30 Okt 2013, 19:57
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
(VIDEO) X Faktor: Ovo je trinaestogodišnjakinja koja je raspametila žiri!

Muzički šou "X Factor" počeo je večeras, i već u prvoj emisiji, mogli smo da vidimo da Srbija i region ima puno talentovanih ljudi.

Slika

Članovi žirija Željko Joksimović, Emina Jahović, Kiki Lesendrić i Kristina Kovač imali su težak zadatak pred sobom, pa su u nekim trenucima bili veoma strogi a u nekim su delili samo reči hvale za učesnike.
Veliko oduševljenje izazvala je trinaestogodišnjakinja Ilma Karahmet iz Kiseljaka, koja je otpevala pesmu "Ima jedan svet" od Zorice Kondže.
Željko Joksimović je bio oduševljen glasom ove devojčice, a i ostali članovi imali su samo reči hvale.
Poslušajte kako je Ilma osvojila žiri i publiku:



press

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o "X factoru"  |  Poslato: 30 Okt 2013, 20:08
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
POČEO X FACTOR: Devojčica (13) raspametila žiri: Ti si čudo, bravo!

Ilma Karahmet je ostavila najveći utisak na žiri u prvoj epizodi X Factor Adria

Slika

Najgledaniji muzički šou X Factor je konačno počeo i pokazao da Srbija, kao i region ima mnogo talenata.

Članovi žirija Kristina Kovač, Željko Joksimović, Kiki Lesendrić i Emina Jahović imali su veoma težak zadatak da odrede ko ima taj "X" faktor.

Žiri je pokazao da ume da bude veoma pohvalan, ali i veoma strog, pa su tako jednoj kandidatkinji nakon otpevane pesme rekli da ne zaslužuje da prođe dalje jer je dosadna, ali na insistiranje publike su joj dali još jednu šansu.

Svoju oduševljenost nisu krili kada je devojčica od 13 godina otpevala pesmu "Ima jedan svet" Zorice Kondže. Žiri, a ponajviše Željko Joksimović su izrekli mnogo pohvala.

Podsetimo, šou je potukao po gledanosti svoje prethodnike "Idol" i "Star academy", a nakon prikazivanja u preko 40 zemalja sveta stigao je i u Srbiju i region.

Naime, sem naše zemlje u ovom šou programu učestvovaće i takmičari iz Bosne i Hercegovine, Crne Gore i Makedonije. Pobednika očekuje novčana nagrada, biće mu obezbeđena turneja, izdanje za City records i "Sony music", dva video spota, PR podrška TV "Pink", kao i automobil Mini Coooper Coupe i novčana nagrada od Master Carda.

22.41 "Neki su baš ljubomorni na mene, ali ja to ne želim, želim da imam prijatelje", kaže Ilma Karahmet iz Kiseljaka. Peva pesmu "Ima jedan svet" Zorice Kondže.

"Evo nije X Factor, nego 100 X Factor! Sa 13 godina, ovo je nešto najbolje što sam čuo u životu", rekao je Željko oduševljeno, a Emina se složila da je devočica pravo čudo!

Slika



Kurir

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o "X factoru"  |  Poslato: 30 Okt 2013, 21:22
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
X FACTOR
NOVA EMISIJA X PATROLA: Upoznajte takmičare!


"X patrola" emitovaće se ponedeljkom, sredom i petkom na televiziji Pink, sa početkom u 17.30h, a prva emisija od ukupno 54 emitovana je danas

Slika

Emisija “X patrola” u okviru šou programa "X Factor" počela je danas sa emitovanjem, a prikazuje šou iz ugla kandidata.

Naime, "X patrola" emitovaće se ponedeljkom, sredom i petkom na televiziji Pink, sa početkom u 17.30h, a prva emisija od ukupno 54 emitovana je danas.

Emisije će se snimati iz specifičnog ugla – ugla kandidata. Sadržaj emisije se zasniva na upoznavanju takmičara, njihovih prijatelja i porodice. U ovom pratećem programu gledaoci će, između ostalog, imati prilike da vide emocije takmičara iza scene, šta misle o konkurenciji, kao i njihove reakcije na komentare žirija “X Factora”.

Talenat, emocije, teške odluke, suze i radost I još mnogo toga očekuje vas u prvoj sezoni najspektakularnijeg pevačkog šou programa “X Factor”.



Kurir

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o "X factoru"  |  Poslato: 02 Nov 2013, 16:02
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Emina plakala, Željko: Severina je dobila konkurenciju!

Stvarno si bila fenomenalna... Ne znam šta da ti više kažem - rekla je uplakana pevačica

Slika

Žiri je po prvi put pustio suzu. Pop zvezda Emina Jahović rasplakala se prvi put u javnosti nakon nastupa jednog od takmičara. Ona je tog trenutka ostala i bez teksta. Kroz suze je izgovorila:
 
- Stvarno si bila fenomenalna... Ne znam šta da ti više kažem.
 
Ovoga puta, Kikija je interpretacija jednog takmičara emotivno dotakla i posetila na drage prijatelje čiju je pesmu takmičar izveo: “Milsim da bi moji prijatelji koji su negde gore na nebu večeras bili srećni da te čuju!“, dok je Željko iznenadio sve u studiju rekavši:
 
- Severina je dobila konkurenciju večeras!

Kristina Kovač je nekoliko puta ustala da đuska.
 
Posle višemesečnih priprema i snimanja najspektakularnijeg pevačkog šou programa “X Faktor”, prošlog utorka je na TV Pink prikazana premijerna epizoda o kojoj i dalje bruji cela Srbija i region! Međutim, sudeći po najnovijem videu koji je dospeo u javnost u nastavaku “X Faktora” imaćemo priliku da i dalje uživamo u sjajnim interpretacijama takmičara, ali i oštrim komentarima žirija!



puls

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o "X factoru"  |  Poslato: 09 Nov 2013, 23:33
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Đoganijeva ćerka u X Faktoru!

Dvoje dece poznatih ličnosti okušaće svoju sreću u novoj epizodi "X Faktora". Prvo ime koje je produkcija otkrila je Marinela Đogani, ćerka Đoleta i Slađe Đogani.

Slika

Usijana atmosfera što se "X Faktora" tiče ne jenjava! Novi promo video koji je dospeo u javnost najavljuje i učešće dece poznatih ličnosti u novoj epozodi!

Kristina se obratila takmičaru, koji se ne vidi baš najbolje na ovom snimku, rečima: "Kao ćerka poznatog tate moram da pitam da li ti to u ovom trenutku odmaže ili pomaže?"

I ljubavni par našao se na sceni X Faktora! Emina se ovoga puta malo zbunila i iskreno nasmejala publiku: "Baš lepo izgledate: pevačica i fudbaler.. ups rukometaš".

Kiki i Željko su nastavili ocenjivanje kandidata svojim stilom, ne štedevši reči. Kiki je iskreno rekao takmičaru da je njegova interpretacije zvučala kao boks meč, dok je Željko imao utisak da takmičar još nije ni mutirao.

Ova užbudljiva epizoda je na programu je u utorak, 21.15 na televiziji Pink, a nakon "X faktora" gledaoci će uživati u još jednoj emisiji koja prati ovaj veliki svetski šou, "X star".

Gost Une Senić biće sjajan Bora Đorđević koji će u svom stilu komentarisati dosadašnje takmičare i nemilosrdni X Faktor žiri.



Mondo

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o "X factoru"  |  Poslato: 13 Nov 2013, 17:22
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
X FAKTOR: Pogledajte kako peva Maja, Luisova ćerka

Marinela Đogani i Maja Novaković Luis pokazale su svoj veliki talenat. Žiri X faktora oduševio je i četrnaestogodišnji učenik iz Sarajeva Haris Ćato

Slika
Maja Novaković Luis

Marinela Đogani i Maja Novaković Luis pokazale su u utorak uveče svoj pevački talenat pred žirijem "X Faktora".


Emina je uputila komplimente Marineli rekavši joj da ima fenomenalan osećaj za ritam i da je šarmantna, dok je Kristina bez ustezanja rekla: "Tatu si prešišala već u prvoj strofi, a možda i ranije!" Sa četiri DA, Marinela ide u sledeći krug takmičenja. Maja

Novaković Luis se predstavila "Tužnom pesmom" Nevernih beba, a komentari žirija bili su više nego pozitivni! Nakon interpretacije, Željko, koji važi za strogog sudiju, priznao je Maji: "Moram da ti kažem da sam se baš naježio! Od mene imaš veliko da!" Od ostalih članova žirija Maja je, takođe, dobila pozitivne odgovore i plasirala se u sledeći krug takmičenja.

Veliku pažnju izazvao je i četrnaestogodišnji učenik iz Sarajeva Haris Ćato koji se žiriju i publici predstavio pesmom Jessy J "Who you are".

Kristina je bila oduševljena: "Ti si tačno "moja šolja čaja", imaš pevačku sigurnost koju dugo nisam čula i kod starijh pevača, ti apsolutno razbijaš kako pevaš!" Željko nije baš bio zadovoljan izborom pesme, pa je pitao dečaka da li zna da otpeva i sevdalinku, što je izazvalo nezadovoljstvo kod Kristine, koja je na kraju popustila: "Hajde, daj mu sevdalinku, vidiš da je zapeo." Iako je Harisovo izvođenje izazvalo polemiku između Kristine i Željka i nakon odlaska takmičara sa scene, ovaj talentovani dečak oduševio je žiri "X Faktora" i sa četiri DA prošao u sledeću fazu "boot camp".

Slika

Armin Malikić, dvadesetvogodišnji student medicine iz Banovića, malog mesta u okolini Tuzle, izazvao je fantastičnu reakciju sudija i publike otpevavši čak dve pesme. Kiki je rekao da mu se jako dopala autorska pesma i da je oduševljen talentom koji ovaj mladić poseduje. Emina je prokomentarisala: "Ti si potpuno svoj i mislim da si čak možda napravio neki novi žanr u muzici! Oduševljena sam potpuno!" Željko je, takođe, bio zadovoljan.

A nakon odlaska takmičara sa scene Kristina je oduševljeno pevušila "I'm in love!" i dodala: "Gotovo je, ja moram da radim sa ovim čovekom! Ako mi ne date ovu grupu napustiću "X faktor"!"

Slika

Poslednja je nastupala Marija Ičkova (15) učenica iz Makedonije, koja se predstavila pesmom rok benda *Led Zeppelin. Ova simpatična devojčica svojom energičnom interpretacijom podigla je publiku u sali na noge. Kiki je prokomentarisao: "Zaista sam se prijatno iznenadio da neko sa samo 15 godina ovako peva! I drago mi je da si imala podršku publike! Bravo!". Kristina je bila iskrena: "Nikad nisam volela ovakvu muziku, ali dok sam tebe slušala imala sam utisak da slušam mladu* *Janis Joplin! Stvarno fantastično!" Željko je kratko rekao da mu se dopalo, dok je Emina dodala:

"Marija, ovo je za tvojih petnaest godina previše dobro! I do mene imaš ogromno da!"*



Novosti

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o "X factoru"  |  Poslato: 18 Nov 2013, 21:18
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
OVO NISTE OČEKIVALI: Pogledajte ko je "čudovište" iz X Factora! (FOTO)

Misteriozni takmičar koji izgleda kako iz horor filma zapravo je kontroverzni muzičar Milić Vukašinović, koji je ovim gestom želeo da njegovo pevanje žiri oceni bez predrasuda

Slika

Proteklih dana se u medijima pojavila fotografija maskiranog takmičara “X Factora” koji je uspeo da prestravi sve prisutne! Misteriozni takmičar koji je na sebi imao crnu kovrdžavu periku, kreč beo ten, jarko crveni karmin i odelo sa japanskim motivima jeste niko drugi do doktor za rokenrol – Milić Vukašinović!


Pevač je ovim gestom želeo da rigorozni žiri njegovo pevanje oceni bez predrasuda i znanja ko se krije iza maske. Stoga, on se na ovo takmičenje prijavio samoinicijativno, pod pseudonimom, kako niko iz produkcije ne bi znao njegov identitet.

On je pred Željkom, Eminom, Kristinom i Kikijem otpevao svoju autorsku pesmu, dok će komentare cenjenog žirija publika moći da čuje sutra uveče u 21:15 na “Pinku“.


Telegraf

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o "X factoru"  |  Poslato: 18 Nov 2013, 21:36
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Ko je "kriv" za horor u X Faktoru?

Proteklih dana u medijima se pojavila fotografija maskiranog takmičara koji je uspeo da uplaši voditeljku, a potom da i šokira žiri.

Slika

Takmičar koji je na sebi imao crnu kovrdžavu periku, kreč beo ten, jarko crveni karmin i odelo sa japanskim motivima je zapravo doktor za rokenrol Milić Vukašinović!

Iako je poznat publici, Milić je rešio da svojim kolegama zada težak zadatak, da ocene njegovo pevanje bez predrasuda i znanja ko se krije iza maske.

Slika

Kako nezvanično saznajemo, Milić se prijavio samoinicjativno, pod pseudonimom, te niko iz produkcije nije znao ko je takmičar pod maskom.

Vukašinović je pevao svoju novu autorsku pesmu, a kako su Kiki, Kristina, Željko i Emina reagovali na njegovu pojavu i kakvi su bili komentari strogih sudija X faktora na Milićevo pevanje videćemo sutra 21.15 na TV Pink.


Mondo

_________________
Slika


Vrh
Senka
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o "X factoru"  |  Poslato: 20 Nov 2013, 21:30
Korisnikov avatar
Vječita sanjalica
Vječita sanjalica

Pridružio se: 18 Apr 2012, 12:07
Postovi: 45918

OffLine
X FAKTOR: Emina takmičaru: Poželela sam da meni pevaš ovu pesmu! FOTO

Vreme je za nove talente!

Slika

Večeras je na redu četvrta epizoda muzičkog takmičenja “X faktor”. Žiri u sastavu Željko Joksimović, Emina Jahović, Kristina Kovač i Kiki Lesendrić do sada su se svega nagledali i naslušali, a videćmo kakvi takmičari će od njih četvoro tražiti šansu za prolazak dalje.

Pratite na “Pulsonline” najzanimljivije momente iz takmičenja.

Slika

U večerašnjoj emisiji najpopularnijeg pevačkog šou programa na svetu “X factor” prvi je nastupio Lukian Ivanović (20), student iz Banja Luke koji je odmah impresionirao strogi žiri. Kristina: “Ovaj kez koji ja imam na licu, mislim da dovoljno govori o tomo sta mislim o tvom pevanju!”, do je Kiki uputio pitanje gde je bio do sada I kratko prokomentarisao: “Super si!”. Emina je tokom nastupa pokazala koliko uživa u Lukianovom izvođenju balade, pa mu je po završetku rekla: “Toliko si emotivno otpevao ovu pesmu, ti si otplakao ovu pesmu. Pozelela sam da je meni pevas!” I Željko se složio sa svojim kolegama: “Lukiane, bio si super, mislim da je ispred tebe super karijera!”

Slika

Slika

Za razliku od poznate rok zvezde, Mladen Lukić, tridesetogodišnji trombonista iz Zemuna koji je pevao pesmu Indie Arie “Ready for love” - ujedinio je žiri! “Ti si kompletna ličnost!” – rekao je Joksimović nakon interpretacije!, dok je Emina svoje oduševljenje pokazala rekavši takmičaru da već ima želju da radi sa njim: “Ja se potpuno naježila, mogla bih da te slušam 24 sata! Imam već želju da radim sa tobom, ukoliko I ti želiš!” Kiki je ovoga puta napravio mali lapsus: “Oduševljen sam, prvi put čujem glas koji prevazilazi okvire Zemuna!, što je izazvalo smeh u studiju. Kristina takođe nije krila zadovoljstvo: “Gde si se krio do sada?? Zvučiš kao da si sa Jamajke! Tvoja boja glasa je verovatno tvoj najveći adut! Jedva čekam da te čujem i u nekim energičnijim pesmama!”

Slika

Teodora Sparavalo, petaestogodišnja devojčica iz Beograda je takođe ostavila lep utisak na žiri. Željko Josimović je bio veoma zadovoljan načinom kako ova taletovana tinejdžerka peva: ”Jako muzikalno, predviđam da će ti ovaj show mnogo pomoći na putu kojem si zacrtala da ideš!Bravo!”

Slika

Maid Hećimović (29) iz Orašja podigao je Eminu Jahović na noge! Nakon emotivne interpretacije Čoline pesme “Noć mi te duguje” Kiki je rekao: “Nije lako biti Čola na ovoj bini, ali ti si to jako kvalitetno uradio!”, dok je Kristina prokomentarisala:” Ti si čovek drama, ti si Balkan u malom! Oduševio si me!”. Joksimović je u svom stilu rekao takmičaru: “Znaš li sto ćeš biti zvezda, zato sto si već počeo da me nerviraš! Ali, bio si fantastican, dacu ti DA!” Nakon četiri DA I ovaj takmičar ide u sledeći krug.

Slika

Potom je nastupila Vanja Mišić iz Banja Luke. Otpevavši pesmu Natalo Dizdar “ Neki drugi dan”, ova dvadesetogodišnja devojka potpuno očarala Kristinu Kovač: “Ja kažem DA zato što mislim da si balkanska Norah Jones! I ostale kolege su se složile da Vanja sjajno peva, pa je sa četiri DA ova crvenokosa devojka prošla u sledeći krug takmičenja.

Slika

Na kraju večeri nastupila je Aleksandra Brković (20) studentkinja DIF-a iz Čačka koja je, svojom izvedbom pesme “Listen” od pop dive Bijonse ostavila I publiku I žiri bez teksta! Tokom nastupa svi su vidno uživali, a Kristina je odmah po završetku rekla Aleksandri : “Ovo je bilo toliko impresivno i otrgnuto iz duše! Imaš savršen glas I tehniku pevanja!” Emina je bila očarana emocijom koju je ova takmičarka pokazala:” Imaš fenomenalnu emociju, zanima me šta te je pokrenulo da tako otpevaš ovu pesmu?”. Kiki je bio kratak I jasan:” Ti si čačanska oluja! Divna si!”, dok je Željko Joksimović oduševljen rekao: “Aleksandra, ovo je bilo jako hrabro, uživao sam kako si pevala! Mislim da je ovo tek početak za tebe, mislim da ćeš daleko, daleko da doguraš!”-zaključio je strog “X factor” sudija.


Pulsonline

_________________
Slika Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o "X factoru"  |  Poslato: 22 Nov 2013, 20:29
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
X faktor: Natali Dizdar – Vanja je sjajna

Hrvatska pevačica Natali Dizdar oduševljena pevanjem crvenokose Vanje Mišić iz Banja Luke: Veoma mi se svidela energija i nepretencioznost u njenom nastupu

Slika
Vanja Mišić

CRVENOKOSA devojka iz Banja Luke, koja je neobično lepom bojom glasa dotakla srca gledalaca i strogih sudija regionalnog "X faktora", ne prestaje da izaziva pažnju. Na društvenim mrežema stižu pohvale sa svih strana, ali ona koja će Vanji Mišić verovatno najviše značiti je od poznate hrvatske umetnice Natali Dizdar, čijom se pesmom Banjalučanka predstavila na audiciji.


- Gledala sam Vanjin nastup u " X faktoru" i veoma mi se svidela energija i nepretencioznost u njenom nastupu. Moram priznati da sam se iznenadila izborom pesme, jer je atipična i nije bila u tretmanu singla, ali drago mi je. To je prva pesma za koju sam napisala muziku. Želim joj sreću u daljem takmičenju – rekla je Natali.

Budući da je hrvatska pevačica učestvovala u sličnim tv šouima, pitali smo je da li ima savet za takmičare koji prođu u sledeći krug takmičenja:

- Nemam nekih posebnih saveta. Uspeh u ovom poslu je kombinacija puno faktora i nema pravila. Ali svakako mislim da treba biti strpljiv, opušten i dosledan u svemu što radiš, i naravno da se u svemu tome uživaš.

Pogledajte nastup Vanje Mišić u X faktoru:



Novosti

_________________
Slika


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 17 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker