Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 19 Mar 2024, 05:01


Autoru Poruka
karte sudbine
Post  Tema posta: Moja izgubljena ljubav i vidovitost-moja navraćena ljubav  |  Poslato: 06 Dec 2017, 20:52

Pridružio se: 31 Okt 2017, 17:01
Postovi: 2

OffLine
Vreme koje prolazi odnosi sa sobom svaki trenutak i vrtimo se u krugu žaljenja za prošlosti i stremimo prema nekoj zamišljenoj budućnosti. Nikada nismo sada i ovde, uvek smo negde drugo u mislima i sa željama. Ljubavi prolaze i odlaze. Ono što je oduvek pokretač svega zove se strah; kroz strah živimo, kroz strah verujemo i ne verujemo. Retki se drže ljubavi kao pokretača životnih dela. Mnoge nosi mržnja, a iza mržnje stoji strah. Ponekad se pitam zašto većina nas svet gleda crno belo, zašto više ne verjemo u čuda, u magiju?
Zašto odbijamo da priznamo da postoje nevidljive sile koje pokreću svet, a ne samo ono što vidimo na površini? Koliko nas veruje i vidovitost? Koliko nas veruje da je svi imamo u sebi? Malo, verujem, vrlo malo. Eto vrata kroz koja nesreća prolazi, vrata nevere. Ostavila me devojka, tražio sam pomoć. Šta mislite jesam je dobio i čije su reči gore ispisane?
http://www.vidovitost.net/tarot-majstori/biba-vidovnjakinja-i-tarot-majstor/


Vrh
Pilipenda
Post  Tema posta: Re: Moja izgubljena ljubav i vidovitost-moja navraćena ljuba  |  Poslato: 17 Apr 2018, 00:45

Pridružio se: 07 Feb 2018, 14:03
Postovi: 32

OffLine
karte sudbine je napisao:
Vreme koje prolazi odnosi sa sobom svaki trenutak i vrtimo se u krugu žaljenja za prošlosti i stremimo prema nekoj zamišljenoj budućnosti. Nikada nismo sada i ovde, uvek smo negde drugo u mislima i sa željama. Ljubavi prolaze i odlaze. Ono što je oduvek pokretač svega zove se strah; kroz strah živimo, kroz strah verujemo i ne verujemo. Retki se drže ljubavi kao pokretača životnih dela. Mnoge nosi mržnja, a iza mržnje stoji strah. Ponekad se pitam zašto većina nas svet gleda crno belo, zašto više ne verjemo u čuda, u magiju?
Zašto odbijamo da priznamo da postoje nevidljive sile koje pokreću svet, a ne samo ono što vidimo na površini? Koliko nas veruje i vidovitost? Koliko nas veruje da je svi imamo u sebi? Malo, verujem, vrlo malo. Eto vrata kroz koja nesreća prolazi, vrata nevere. Ostavila me devojka, tražio sam pomoć. Šta mislite jesam je dobio i čije su reči gore ispisane?
http://www.vidovitost.net/tarot-majstori/biba-vidovnjakinja-i-tarot-majstor/


Batali tarot i oslobodićeš se straha.


Vrh
iv0na
Post  Tema posta: Re: Moja izgubljena ljubav i vidovitost-moja navraćena ljuba  |  Poslato: 18 Feb 2020, 15:58
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2020, 15:54
Postovi: 1

OffLine
i ja sam tako bila opsednuta tarotom dugo sve dok nisam krenula (po nagovoru drugarice) da pijem hericium erinaceus (medicinska gljiva).... proso me trip. tako da sto kaze kolega batali se tarota [images/smilies/mahmah.gif] [images/smilies/mahmah.gif]


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 22 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   
cron

Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker