Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 19 Mar 2024, 16:02


Autoru Poruka
Gorštak
Post  Tema posta: Šišmiš u borbi protiv vetrenjača  |  Poslato: 09 Sep 2013, 21:56
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 06 Sep 2013, 21:00
Postovi: 597

OffLine
Konstanta


Poslednji put menjao Gorštak dana 27 Sep 2013, 22:59, izmenjena 2 puta


Vrh
Вучица
Post  Tema posta: Re: Šišmiš u borbi protiv vetrenjača  |  Poslato: 09 Sep 2013, 22:18
Korisnikov avatar
Moderator chata

Pridružio se: 13 Okt 2012, 13:01
Postovi: 30458

OffLine
Izuzetna Kratka priča, ne samo da opisuje taj NE SVOJ ŽIVOT, već zavodi čitaoca tražeći još i dalje.
Napokon osveženje i napokon muška vizura stvarnosti il irealnosti u kojoj smo.
Constanta je uvek linearna, il me sećanje nesluži?!

Dobro ti nama došao na Blog Betmene [pozz.gif]


Vrh
Senka
Post  Tema posta: Re: Šišmiš u borbi protiv vetrenjača  |  Poslato: 09 Sep 2013, 22:26
Korisnikov avatar
Vječita sanjalica
Vječita sanjalica

Pridružio se: 18 Apr 2012, 12:07
Postovi: 45918

OffLine
Kako ja ovo shvatih,kad je pronašao tj.otkrio tu svoju konstantu...koja je samo njemu specifična i nepromijenjiva,ostao je sam...i shvatio da je tako zadovoljan...
Što reče Vučica,divna priča koja traži nastavak.
Dobro nam došao.:D

_________________
Slika Slika


Vrh
Gorštak
Post  Tema posta: Re: Šišmiš u borbi protiv vetrenjača  |  Poslato: 09 Sep 2013, 22:33
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 06 Sep 2013, 21:00
Postovi: 597

OffLine
Hvala na dobrodoslici [aplauz.gif] .Oprostite na eventualnim gram. greskama [dodjiakosmes.gif]


Poslednji put menjao Gorštak dana 13 Sep 2013, 23:23, izmenjena samo jedanput


Vrh
Senka
Post  Tema posta: Re: Šišmiš u borbi protiv vetrenjača  |  Poslato: 09 Sep 2013, 22:38
Korisnikov avatar
Vječita sanjalica
Vječita sanjalica

Pridružio se: 18 Apr 2012, 12:07
Postovi: 45918

OffLine
Gramatičke greške je lako ispraviti,ali dobru priču nije lako napisati.
Ja tipujem na ovo drugo...;)
Nažalost,ja nisam talentovana za pisanje,pa tim još više cijenim one koji ovako dobro pišu.
Kao što željno iščekujem svaku Vučicinu priču,tako ću čekati i tvoju.
Sretno ti sa nama [pozz.gif]

_________________
Slika Slika


Vrh
Komsinica
Post  Tema posta: Re: Šišmiš u borbi protiv vetrenjača  |  Poslato: 09 Sep 2013, 22:42
Korisnikov avatar
Forumski novinar
Forumski novinar

Pridružio se: 15 Maj 2012, 10:01
Postovi: 7882
Lokacija: Marakana, Sever

OffLine
Dobrodoslica i od mene [pozz.gif]
Da li uopste mozes izaci kao pobednik u borbi protiv vetrenjaca...
Samo glasno razmisljam. Ne pitam.

_________________
Slika


Vrh
Вучица
Post  Tema posta: Re: Šišmiš u borbi protiv vetrenjača  |  Poslato: 09 Sep 2013, 22:44
Korisnikov avatar
Moderator chata

Pridružio se: 13 Okt 2012, 13:01
Postovi: 30458

OffLine
Samo ti piskaraj, ja pored istih pravim i slovne... tako da, sve je to u svrhu da se lepom rečju podgreje i zagreje, kako mašta, tako i stvarnost.
Istinite priče nose posebnu melodiju kao i veći naramak pročitanog... hmmm
Svaka čast na sagledavanju sa strane, retkima to polazi od pera...
I ja pišem Betmen, al moje pisanije iako je možda i istinito uvek deluje ko bajka i irealno [boredsmiley.gif]
Za tvoje se vidi da je isklesano u jednom potezu.

Imam i Muški i Ženski primerak Rečnika, a ti piši, koliko me pamćenje dobro služi, svojevremeno je Pavić pisao za Rastko.rs.
Priča za kompjuter i šestar, neka bude baš takva, da svako bira svoj kraj po nahođenju, i naravno lako ti pero bilo i još lakše slovo da zavede reč.


Vrh
Nikita
Post  Tema posta: Re: Šišmiš u borbi protiv vetrenjača  |  Poslato: 10 Sep 2013, 00:18
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 06 Dec 2012, 22:44
Postovi: 7811

OffLine
Ne znam sta bih rekla na pricu sem da je ovo u sustini zivot. Nekako svi mi imamo svoje planove kako bi zeleli da zivimo , da , nedge sa 18 mozda 20 kad zacrtamo sebi ciljeve kako cemo ....onda naidje ono " usput" i sve promeni tok , vise ne postoji ono sto mi hocemo nego sto drugi misle da trebamo ....Prica je skroz na mestu , manje vise svima nama je isto samo su sareni papirici drugaciji u koje je nas tako zvani zivot upakovan ....neko ima ogromnu masnu a neko cak ni "pantljiku"....

Dobro nam dosao , cekam jos koju pricu pa makar i nije po nekom redu ... [namigusa.gif]

_________________
Ponovo imam potrebu da ćutim.
Jer ono što najlepše umem da kažem više me ne zanima.


Slika


Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: Šišmiš u borbi protiv vetrenjača  |  Poslato: 10 Sep 2013, 10:17
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
''....jer je ziveo u mestu i sa osobama KAKO DRUGI HOCE....'' .... ovo je stvarnost vecine...mala je nijansa izmedju onih u malim i onih u vecim sredinama...takav nam karakter...nikome nije vazno, a svima je vazno da se ne lazemo.. i na kraju zivis onako kako drugi hoce.
Kazu nesvjesno..mislim ipak svjesno.
I dok se okrenes i shvatis, izgubis sve ali treba zaista biti poseban pa osjetiti olaksanje a ne grc i bol...dzaba nam racunice, kalkulacije, proracuni, formule...lako je okrivljavati druge, treba preuzeti svoju odgovornost kako ti hoces, a ne kako drugi hoce, i reci osjecam olaksanje..nema boli...a za te druge...
Jedna tibetanska izreka kaze : ''Kada se smiješiš životu, pola osmijeha je za tvoje lice, druga polovica je za lice nekog drugog.'' ...ONAKO KAKO JA HOCU ;)

Dobro dosao Sisimisu, i ugodan ti let po stranicama foruma :)

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
Bradpresto Pitt
Post  Tema posta: Re: Šišmiš u borbi protiv vetrenjača  |  Poslato: 10 Sep 2013, 17:56
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21
Postovi: 35483
Lokacija: Zagreb

OffLine
Hahahahah,šismis u borbi protiv vjeternjaca,,,buhahahahaah,dobrooooooo


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 21 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   
cron

Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker