Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 19 Mar 2024, 10:43


Autoru Poruka
Mojne
Post  Tema posta: mobilno psihicko uznemiravanje od 2000 godine  |  Poslato: 08 Maj 2013, 22:55
Korisnikov avatar
mojne

Pridružio se: 22 Jan 2013, 14:41
Postovi: 10353

OffLine
Prilozeni brojevi unistili su mi zivot. Prate,prisluskuju i sto je najgore stalno mi to DOKAZUJU 13. GODINA. Zbog njih sam izgubio zdavlje i posao. Sistematcki i veoma precizno u datom trnutku putem mobilne telefonije oni su mi kidali zivce.

MOJ ZIVOT JE U ZADNJIH SEST GODINA BIO U NJIHOVIM RUKAMA. RUKAMA OPASNIH BOLESNIKA I PSIHOUBICA.


OPIS :

+++ ZVANJE I TRAZENJE NEPOZNATIH RAZLICITIH IMENA PRILIKOM JAVLJANJA

+++ OSTAVLJANJE-CIMANJE RAZLICITIH BROJEVA KAO PROPUSTENIH POZIVA U VIDU POZIVA I SMS-A

+++ POZIVANJE NEPOZNATOG BROJA ODMAH PRILIKOM UKLJUCIVANJA MOBILNOG

+++ SKIDANJE PREUSMERENJA TJ. MOBILNI ZVONI IAKO JE UKLJUCENA OPCIJA PREUSMERENJA ZA SVE POZIVE

+++ PUSTANJA ZVUKA ZABE KREKETUSE KAD SI U MENIJU GOVORNE POSTE A NE KAO PRIMLJENA POSTA

+++ SMETANJE-KRCANJE ZVUKOVA JAKIH FREKFENCIJA PRILIKOM RAZGOVORA

*** NEPRESTALNO DOKAZIVANJE O PRACENJU I PRISLISKIVANJU U NAJGOREM SMISLU

* KAD IZADJEM IZ STANA
* NA ODREDJENOM MESTU

*** KAD SAM U GRADU U POKRETU KAD SAM U MESTU PRILAZE MI RAZNE NEPOZNATE OSOBE U PROLAZU KOJE ME DODIRUJU I JAVLJAJU KAO DA ME POZNAJU

*** KAD SAM U GRADU U POKRETU KAD SAM U MESTU PRILAZE MI RAZNE NEPOZNATE OSOBE OVOG PUTA BLOKIRAJU MI PUT TAKO DA MORAM DA PROMENIM SMER KRETANJA

*** KAD DAM OGLAS MALTERTIRNJE SA POZIVIMA DOK NEODUSANEM OD OGLASA I KAZEM DA JE PRODATO

*** ZLOUPOTREBA PRACENJA NA RAZNIM MESTIMA

*** KAD SAM BIO U TRZNOM CENTRU DOBIO SAM SMS U KOME JE PISALO STA SAM KUPIO

*** KAD SAM NA PIJACI UVEK ZVONI MOBILNI PRODAVCU NJEMU NEPOZNATOG BROJA OD KOGA KUPUJEM ROBU

*** CETRI DANA NEIZLAZENJA IZ STANA, NIKO NE ZOVE PORED UPALJENOG MOBILNOG, DA BI NA POLA SATA IZLASKA BEZ MOBILNOG BIO PROPUSTEN POZIV NEPOZNATOG BROJA

*** TEK STAVLJENA NOVA SIM KARTICA I PRILIKOM PALJENA MOBILNOG DOLAZI SMS NEPOZNATOG BROJA izvini pogresila sam

*** SKIDANJE SA DOLAZECEG POZIVA id TAKO DA OPCIJA PRIHVATI POZIVE NA MOBILNOM POSTAJE NEUPOTREBLJIVA AKO SI JE UPOTREBIO

*** IZVLACENJE AMPERAZE IZ BATERIJE MOBILNOG DA BI DOSLO DO GASENJA MOBILNOG ILI PRZENJA KARTICE

*** GASENJE ZVONA NA MOBILNOM TAKO DA NECUJES AKO TE NEKO ZOVE

*** PRILIKOM PREUSMERENJA NA DRUGI BROJ MAKSIMALNO UZNEMIRAVANJE

*** ZADRZAVANJE SMS PORUKE U OBA SMERA DA BI ZVUK SMS PORUKE ILI RAPORTA DOSAO KAO UZNEMIRAVAJUCI ZVUK U POSEBNOM TRENUTKU

*** KAD KUPUJES SLIKU ILI MELODIJU PREKO INTERNETA ILI SMS-A UZIMANJE NOVCA BEZ DOBIJANJE NARUCENE ROBE

*** SKRIVANJE NEPOZNATE OSOBE IZA MENI POZNATOG BROJA PRILIKOM DOPISIVANJA

*** PALJENJE I GASENJE OSVETLJENJA NA DISPLEJU MOBILNOG NA STOLU U STANJU MIROVANJA

*** SKIDANJE GPRS IKONE SA DISPLEJA MOBILNOG ILI PREPRAVLJANE ISTE U PENIS.... skidanje mreze........ukljucivanje/iskljucivanje mobilnog

*** NA DISPLEJU MOBILNOG UMESTO RECI mobtel KAO SLOVNIH MESTA PISANJE PORUKE U NIZU SLOVA KAO TRAKE ja sam bog – ja sam zakon

*** NEMOGUCNOST DA SE UPALI MOBILNI IZ PRVOG PRITISKA

*** BLOKIRANJE TASTATURE DA NE REAGUJE NA PRITISAK IAKO JE OTKLJUCANA

*** BRISANJE KUPLJENOG SADRZAJA MELODIJA I SLIKA U MOBILNOM DOK JE ISKLJUCEN PREKO NOCI

*** PRILIKOM PALJENA MOBILNOG POJAVI SE POCETNO OSVETLENJE NA DISPLEJU PA SE UGASI

*** OBICNO KAD ZOVEM JEDNOM ZAZVONIM PA ME TA OSOBA ZOVE KOJU SAM ZVAO. DESAVALO SE DA ME UMESTO TE OSOBE NAZOVE NEPOZNATA A JA SE JAVIM MAHINALNO NE GLEDAJUCI BROJ I POCNEM DA PRICAM NEPOZNATOJ OSOBI znaci UBACI SE U RAZGOVOR

*** PRILIKOM KUPOVINE DOPUNE U TRFICI OBE VRSTE ZVONI MOBILNI OD PRODAVCA on cita poruku PA ODOVARA DA NEMA ILI MU NERADI MASINA A KAD DOPUNIM NEMA IZVESTAJA PUTEM SMS-A !

*** PRILIKOM POZIVANJA BROJA SKIDANJE KREDITA IAKO NIJE USPOSTAVLJENA VEZA, zvoni a kredit teče kao da se neko javio

*** GAŠENJA MIKROFONA TAKO DA TE SAGOVORNIK NEČUJE

*** SNIMANJE RAZGOVORA PA UBACIVANE DELOVA DA BI REZULTAT BIO JEZIV

*** PROMENA PRECICA U MENIJU TELEFONA DOK JE UGASEN

*** UNOSENJE STRAHA I NESIGURNOSTI PRILIKOM SVAKOG IZLASKA IZ STANA

*** UGROZAVANJE LICNIH INTERESA PRILIKOM KUPOVINE ILI POTRAZNJE NECEG

*** UGROZAVANJE SLOBODE I INTIME LICNOSTI U POTPUNOSTI


Vrh
Emanuella
Post  Tema posta: Re: mobilno psihicko uznemiravanje od 2000 godine  |  Poslato: 08 Maj 2013, 23:04
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 06 Dec 2012, 21:25
Postovi: 10725

OffLine
jedan od napisanih brojeva je moj [dzokac.gif]

_________________
Slika


Vrh
Mojne
Post  Tema posta: Re: mobilno psihicko uznemiravanje od 2000 godine  |  Poslato: 08 Maj 2013, 23:09
Korisnikov avatar
mojne

Pridružio se: 22 Jan 2013, 14:41
Postovi: 10353

OffLine
zato sam i pisao


Vrh
Emanuella
Post  Tema posta: Re: mobilno psihicko uznemiravanje od 2000 godine  |  Poslato: 08 Maj 2013, 23:10
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 06 Dec 2012, 21:25
Postovi: 10725

OffLine
jbg
i opet cu [dzokac.gif]

_________________
Slika


Vrh
Nikita
Post  Tema posta: Re: mobilno psihicko uznemiravanje od 2000 godine  |  Poslato: 08 Maj 2013, 23:38
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 06 Dec 2012, 22:44
Postovi: 7811

OffLine
ovde ima mnogo brojeva , ....a o kome se u opste radi ? Jel to neki tekst sa neta ili ?

_________________
Ponovo imam potrebu da ćutim.
Jer ono što najlepše umem da kažem više me ne zanima.


Slika


Vrh
debilko
Post  Tema posta: Re: mobilno psihicko uznemiravanje od 2000 godine  |  Poslato: 09 Maj 2013, 01:00
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 26 Sep 2012, 07:48
Postovi: 2060
Lokacija: BG

OffLine
Jel ovo reklama za VIP?
Nema VIpa, znači da su dobri,

_________________
"Jel neko menja tu slamku?...Nemoj da mi se stoka zarazi."
Zoran Radmilovic (Kralj Ibi)


Vrh
*Twilight*
Post  Tema posta: Re: mobilno psihicko uznemiravanje od 2000 godine  |  Poslato: 09 Maj 2013, 15:12
Korisnikov avatar
Laprdalo i tuturutka

Pridružio se: 17 Apr 2012, 20:07
Postovi: 11750

OffLine
WTF?????!!! Slika
Da nije ovo za plakanje ja bi se smejala, strasno!


Vrh
LaYa
Post  Tema posta: Re: mobilno psihicko uznemiravanje od 2000 godine  |  Poslato: 09 Maj 2013, 15:32
Korisnikov avatar
Laki

Pridružio se: 18 Maj 2012, 15:12
Postovi: 22907

OffLine
A di pečat?


Vrh
casual
Post  Tema posta: Re: mobilno psihicko uznemiravanje od 2000 godine  |  Poslato: 09 Maj 2013, 15:39
Korisnikov avatar
*
*

Pridružio se: 24 Sep 2012, 00:31
Postovi: 9053

OffLine
http://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q= ... 0616,d.ZWU

uf mojne dodaj gas :D


Vrh
Zlobni
Post  Tema posta: Re: mobilno psihicko uznemiravanje od 2000 godine  |  Poslato: 09 Maj 2013, 15:44
Korisnikov avatar
YANG

Pridružio se: 18 Sep 2012, 23:21
Postovi: 2128

OffLine
Jao brate secam se jednog Mojneta sa Vukajlije, on je poznata faca tamo....i imao isti avatar kao ovaj lampas.... Nije valjda to nas Mojne [smehsmeh.gif] [smehsmeh.gif] [smehsmeh.gif]


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 19 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker