Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 19 Mar 2024, 12:50


Autoru Poruka
Komsinica
Post  Tema posta: Re: Carobno jutro  |  Poslato: 26 Sep 2013, 21:28
Korisnikov avatar
Forumski novinar
Forumski novinar

Pridružio se: 15 Maj 2012, 10:01
Postovi: 7882
Lokacija: Marakana, Sever

OffLine
"Ljubav je uvek nova. Svejedno je volimo li jedan, dva, deset puta u zivotu - uvek smo pred situacijom koju ne poznajemo. Ljubav ne moze odvesti u pakao ili raj, ali nas uvek nekuda odvede. Treba je prihvatiti, jer ona je hrana naseg postojanja. Ako je odbacimo, umrecemo od gladi, gledajuci bremenite grane na stablu zivota, bez hrabrosti da ispruzimo ruku i uberemo plodove. Treba ici za ljubavlju ma gde ona bila, cak i kad to znaci sate, dane, nedelje razocarenja i tuge. Jer u casu kad krenemo u susret ljubavi i ona krece u susret nama. I spasi nas."



_________________
Slika


Vrh
Komsinica
Post  Tema posta: Re: Carobno jutro  |  Poslato: 28 Sep 2013, 19:22
Korisnikov avatar
Forumski novinar
Forumski novinar

Pridružio se: 15 Maj 2012, 10:01
Postovi: 7882
Lokacija: Marakana, Sever

OffLine
Draga moja kumo,
Nisi ti baš normalna majke mi moje. Šta pišeš ti to ovde? Još ću da pomislim da si romantična ke ke ke Ja ti ovde sada šaram i gledam da li ima negde i ono za pravo crtanje, ali nema bre ti mala. Ja tebe volim najviše na svetu smaračice belosvetska.
Tvoja M.

_________________
Slika


Vrh
Komsinica
Post  Tema posta: Re: Carobno jutro  |  Poslato: 04 Okt 2013, 15:58
Korisnikov avatar
Forumski novinar
Forumski novinar

Pridružio se: 15 Maj 2012, 10:01
Postovi: 7882
Lokacija: Marakana, Sever

OffLine
Slika


_________________
Slika


Vrh
Komsinica
Post  Tema posta: Re: Carobno jutro  |  Poslato: 11 Okt 2013, 21:03
Korisnikov avatar
Forumski novinar
Forumski novinar

Pridružio se: 15 Maj 2012, 10:01
Postovi: 7882
Lokacija: Marakana, Sever

OffLine
Cudne su nekada te price. Ljubavne price. Meni su lepe one koje su lepe. Cuda mi cuda. Izustih, pa odvalih. Mada... ima i onih manje lepih, o njima drugom prilikom. Ma ne. Nema manje lepih. Svaka je lepa na svoj nacin. Utrosimo neko svoje vreme na nekoga, jer nam taj neko prija. Pa sta?! O jbt zvali me zbog nekog glupavog anketiranja... i to sto htedoh napisati ovde... puf... nestade. Sada vise ne zelim nista da delim, zadrzacu za sebe.

"... a ja kradem jos dane Bogu... zelim, al' ne mogu... sebi da... da oprostim."



_________________
Slika


Vrh
Komsinica
Post  Tema posta: Re: Carobno jutro  |  Poslato: 12 Okt 2013, 11:33
Korisnikov avatar
Forumski novinar
Forumski novinar

Pridružio se: 15 Maj 2012, 10:01
Postovi: 7882
Lokacija: Marakana, Sever

OffLine
Komsinica je napisao:

Ne pitaj me nikad vise... zasto neven ne mirise... ne secam se, to je prica duga... ne pitaj me... sto na kraju... svi kerovi za mnom laju... ne pitaj me... nikad... zasto lutam...
Ne znas ti... nema oslobodjenih... svaku tisinu mi granata prosara... spasen je taj prvi pogodjeni...
Pipnes jedared slingu... u becaruse, pa cela veka snevas... divlje jagode... zbog nje se rime raspare... i naruse... i sve bi htele da se njoj... prilagode... i sad vec znam ... tvoja je sreca samo tvoja stvar... al' zato tvoja tuga... to je vec prica druga... to na moj racun ide.
Al' marim ja... to su samo kapi vremena... prosute k'o saka semena... po sirokoj njivi gospodnjoj... o, marim ja... gde su sada davni nemiri...?
razigrani beli leptiri... vreme zvezda... poklonjeno... zauvek...?... Bolje nije moglo.
Na podmetacu jos crtam tvoj profil... suvisna pitanja izbegavam fintom... ime ti ispisem u svakoj strofi... nevidljivom tintom.
Ko takve stvari sniva... bas cudnog sveta ima... tako se lako... rasplacu.
A ti... pa ti... naspi jos jednu... za vecite krivce, za balansere... ne boj se... imam ja prilican cug... veceras treca smena... vraca tudji dug.
...znam tajni gaz, moje lane... most se pruzi gde ja stanem.
... a... kad odem, kad u prozor stavis prvu hrizantemu... i kad popucaju divlji kesteni... ne pali uzalud fenjer na tremu... kad me otmu magle jedne jeseni.
... i... ne lomite mi bagrenje... bez njih ce me vetrovi oduvati... pustite ih, moraju mi cuvati... jednu tajnu zlatnu... kao... dukati.


... e vala... u inat cu i ovo pismo poslati... znam... ime i adresa nisu poznati... dok tikvan-postar ne skonta.



"...sustajem, odustajem... pritiska me kao pegla... dodaj svetu malo vergla."



_________________
Slika


Vrh
Komsinica
Post  Tema posta: Re: Carobno jutro  |  Poslato: 17 Okt 2013, 18:18
Korisnikov avatar
Forumski novinar
Forumski novinar

Pridružio se: 15 Maj 2012, 10:01
Postovi: 7882
Lokacija: Marakana, Sever

OffLine
"Hajde, moje cudo, da ti i ja malo vodimo rat = ti da si kralj, a ja zemlja: ti da me osvajas… stopu po stopu, deo po deo, a mene ima iznova mnogo neosvojene. I kad se umoris, da svoje telo predas meni na vlast, pa da zemlja vlada kraljem. Ako izgubis, da ne izgubis me. Hajde, moje cudo, da ti i ja malo vodimo mir = ti da si Bog, a ja nebo: ti da si dozivan, a nedozvan, porican, a neporecen, svuda prisutan. I kad se nadjosmo, ovako osvajani, a neosvojeni, zavodjeni, a nezavedeni, ljubljeni, a nedoljubljeni, na ovoj zemlji, da se ovako voljeni, a nedovoljeni predamo jedno drugom. Ako izgubim, da ne izgubim te. Dosta je bilo krivudanja! Hajde, moje cudo, da ti i ja malo vodimo = ljubav! Ti da si Covek, a ja Zena."


... Say my name... sun shines through the rain.



_________________
Slika


Vrh
Komsinica
Post  Tema posta: Re: Carobno jutro  |  Poslato: 17 Okt 2013, 18:22
Korisnikov avatar
Forumski novinar
Forumski novinar

Pridružio se: 15 Maj 2012, 10:01
Postovi: 7882
Lokacija: Marakana, Sever

OffLine
"Mislim tudje misli... kradem svoje vreme... provlacim ga izmedju oblaka, snova... daljine i snega… Kada pozelim... da ti nedostajem... odsanjam pesmu... zatvorim oci... i na kaldrmi zamislim... cvet beli. Kada te nema... jer tako hocu... zaledim osmeh... u sebi kazem ime... udahnem duboko... i pomislim... Tako mi nedostajes!"

"... bez tebe... nestace sunca."


_________________
Slika


Vrh
Komsinica
Post  Tema posta: Re: Carobno jutro  |  Poslato: 23 Okt 2013, 22:32
Korisnikov avatar
Forumski novinar
Forumski novinar

Pridružio se: 15 Maj 2012, 10:01
Postovi: 7882
Lokacija: Marakana, Sever

OffLine
Od sutra obrcem novi list [14k8gag.gif]


Slika

Savet nekome [14k8gag.gif]

Slika

_________________
Slika


Vrh
Komsinica
Post  Tema posta: Re: Carobno jutro  |  Poslato: 28 Okt 2013, 10:13
Korisnikov avatar
Forumski novinar
Forumski novinar

Pridružio se: 15 Maj 2012, 10:01
Postovi: 7882
Lokacija: Marakana, Sever

OffLine
Slika

_________________
Slika


Vrh
Komsinica
Post  Tema posta: Re: Carobno jutro  |  Poslato: 26 Dec 2013, 14:30
Korisnikov avatar
Forumski novinar
Forumski novinar

Pridružio se: 15 Maj 2012, 10:01
Postovi: 7882
Lokacija: Marakana, Sever

OffLine
Slika

xixixixi :p

_________________
Slika


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 26 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker