Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 29 Mar 2024, 08:46


Autoru Poruka
ANDJEO82
Post  Tema posta: Re: ANĐELI SU ODUVEK SA NAMA...  |  Poslato: 10 Jan 2013, 20:52
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 23 Sep 2012, 18:43
Postovi: 718
Lokacija: Beograd

OffLine
Slika


Vrh
ANDJEO82
Post  Tema posta: Re: ANĐELI SU ODUVEK SA NAMA...  |  Poslato: 10 Jan 2013, 20:52
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 23 Sep 2012, 18:43
Postovi: 718
Lokacija: Beograd

OffLine
Slika


Vrh
ANDJEO82
Post  Tema posta: Re: ANĐELI SU ODUVEK SA NAMA...  |  Poslato: 10 Jan 2013, 20:59
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 23 Sep 2012, 18:43
Postovi: 718
Lokacija: Beograd

OffLine
Архангел је хришћанско мушко име грчког порекла. Потиче из грчке речи „Ahrangel“, која означава арханђела, заповедника анђела.


Slika


Vrh
ANDJEO82
Post  Tema posta: Re: ANĐELI SU ODUVEK SA NAMA...  |  Poslato: 11 Jan 2013, 17:15
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 23 Sep 2012, 18:43
Postovi: 718
Lokacija: Beograd

OffLine
Stihovi o anđelima




Ljubiti je nista,
voljeti je sve,
ljubit mozes svakog,
al voljeti ne (anđeo)
Svako srce tajnu krije,
Svako nekog voli kasnije ili prije.
A ja volim ako neko pita jednog lijepog anđela što ovu poruku čita!!! (Jenny)
imam alkohol nemam tebe fali mi ljubav bez tebe (ana)
Slobodna sam poput ptice poput cvijeta koji cvjeta moja sreća nema kraja kao da je došla iz samoga
RAJA (katahina)
Jednom davno imala sam krila i letjela preko visina.Bila su kao stvorena za mene ali on slomi moja krila i ostadoh i ostadoh bez svjetlosti u dubini tame.Od toga dana sam sama kao nitko. (andrea)
Andjeo je sad bez krila kao sto sam ja nekad bila on me cuva danju nocu i u srecu pretvara moju samocu ljubav moju cuva u srcu svome i kaze mi volecete on dabome ....necu vise ja da zivim ulica mi nije mila ako neces bices ko ja andjeo bez krila (Kristina)
Andjeo bez krila....
devojka sa greskom...
ista ona mala...
sa istim onim smeskom... (mawi crni wrag)
Bog je svim anđelima dao krila...ali tebi nije...jer nije želio da mu najljepši odleti...


Vrh
ANDJEO82
Post  Tema posta: Re: ANĐELI SU ODUVEK SA NAMA...  |  Poslato: 11 Jan 2013, 17:18
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 23 Sep 2012, 18:43
Postovi: 718
Lokacija: Beograd

OffLine
Imam anđela cuvara,on zbog mene nocima na spava..uvijek je s moje desne strane,on je anđeo cuvar bez mane...mom anđelu cuvaru Gabrijel je ime i ja se ponosim njime..:-*
Andele cuvaj me
cuvaj u srcu
jer ja nezelim i nemogu bez tebe
Pricam anđelima lice mi na bebe kako nisam sreo lepseg od tebe
i da ne postoji sila moćna kao sto je vasa ljubav!


Vrh
ANDJEO82
Post  Tema posta: Re: ANĐELI SU ODUVEK SA NAMA...  |  Poslato: 11 Jan 2013, 17:36
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 23 Sep 2012, 18:43
Postovi: 718
Lokacija: Beograd

OffLine
BELI ANDJEO tekst

Samo kazi molicu,
Samo trazi plakacu
Samo reci
I padam na kolena
Bar da usne priljubim
Da tu suzu ne vidim
Da ti priznam
Moje si jedino....


Moj beli andjele
Tebi vracam se
Pa makar mi to
Bilo poslednje
Moj beli andjele
Sada nema te
A jutro sve vise
Na tebe mirise...

I te suze nevine
U sred ove pustinje
Bice slatko vino
Nase gorke sudbine
Beli andjele,
Jutro s tobom mirise



Ne, ne ostavljaj me
Ne, ne ostavljaj me.....


Vrh
ANDJEO82
Post  Tema posta: Re: ANĐELI SU ODUVEK SA NAMA...  |  Poslato: 12 Jan 2013, 11:06
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 23 Sep 2012, 18:43
Postovi: 718
Lokacija: Beograd

OffLine
Slika


Vrh
ANDJEO82
Post  Tema posta: Re: ANĐELI SU ODUVEK SA NAMA...  |  Poslato: 18 Jan 2013, 18:28
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 23 Sep 2012, 18:43
Postovi: 718
Lokacija: Beograd

OffLine
Dva anđela


Dva putujuća anđela zaustavila su se kod bogate obitelji, da prenoće. Obitelj nije bila ljubazna i nije udovoljila njihovoj želji da prespavaju u sobi za goste. Umjesto u sobu za goste, smjestili su ih u malu sobu u hladnom podrumu.

Kada su pripremili krevete za spavanje, stariji je anđeo primjetio rupu u zidu i popravio je. Tada ga je mlađi anđeo upitao zašto je popravio rupu. Stariji anđeo je odgovorio: "Stvari nisu uvijek takve kakvima se čine".

Sljedeće noći anđeli su došli u vrlo siromašnu kuću. Ljubazan domaćin i njegova žena su s njima podijelili svoju večeru i dozvolili im da prespavaju u njihovom krevetu, da bi se dobro naspavali i odmorili.

Kada se sunce probudilo sljedećeg jutra, anđeli su zatekli domaćina i njegovu ženu u suzama. Njihova jedina krava, čije je mlijeko bilo njihov jedini izvor prihoda, ležala je mrtva na njivi.

Mlađi je anđeo bio istinski bijesan i pitao starijeg anđela kako je mogao to dozvoliti:

"Prvi domaćin je imao sve, a ti si mu ipak pomogao.

Drugi domaćin ima vrlo malo i uprkos tome nas je ljubazno primio, nahranio i čak dozvolio da prespavamo u njegovom krevetu, a ti si dozvolio da njegova jedina krava ugine".

Drugi anđeo je opet odgovorio:

"Stvari nisu uvijek takve kakvima se čine. Kada smo bili u hladnom podrumu, primjetio sam da je u onoj rupi u zidu bilo zlato.

Posto je domaćin bio vrlo pohlepan i nije bio voljan dijeliti svoje bogastvo, popravio sam rupu zato da više ne može naći to zlato.

Prošle noći, kada smo spavali u domaćinovom krevetu, anđeo smrti je došao po njegovu ženu. Dao sam mu kravu umjesto nje.

Stvari nisu uvijek takve kakvima se čine". Ponekad se desi točno to, kada se stvari ne odvijaju tako, kao što bi morale.

Jedino je potrebno vjerovati u to, da je svaki takav događaj tvoja prednost.

Vremenom ćeš saznati... Neki ljudi brzo dođu u naš život i brzo odu iz njega...

Neki ljudi nam postanu prijatelji i dugo ostanu u našem životu...

Ostave lijepe tragove u našim srcima...

I nikada više nismo isti kao sto smo prije bili, jer smo upoznali dobrog prijatelja !!!

Jučer je povijest.

Sutra je zagonetka!

Danas je poklon.


Vrh
ANDJEO82
Post  Tema posta: Re: ANĐELI SU ODUVEK SA NAMA...  |  Poslato: 18 Jan 2013, 18:31
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 23 Sep 2012, 18:43
Postovi: 718
Lokacija: Beograd

OffLine
Slika

Anđeo čuvar

Bilo jednom jedno dijete koje se pripremalo doći na svijet. Jednog dana ono upita Boga:

- "Gospodine, rekli su mi da ćeš me sutra poslati na Svijet, ali ja sam tako sitan i nemoćan, kako ću živjeti tamo?"

Bog odgovori:

- "Od svih anđela izabrao sam jednog za tebe. On će te čekati i štititi. Svaki dan će ti pjevati i smiješiti se. Tako ćeš ti osjetiti njegovu ljubav i biti ćeš sretan."

- "Dobro, kako ću ih razumjeti kad mi nešto kažu,kada ne znam njihov jezik?" - zapita dijete.

- "Anđeo će ti govoriti najljepše i najslađe riječi koje ćeš moći čuti na svijetu i pažljivo i sa ljubavlju naučit ćete pričati."

- "Čuo sam da na Zemlji ima dosta loših ljudi, tko će me štiti?" - zabrinuto nastavi dijete.

Bog se nasmiješi i kaže:

- "Tvoj će te anđeo uvijek štiti, pa bilo to i po cijenu njegovog vlastitog života."

Dijete pogleda Boga i molećivim glasom kaže:

- "Ali ja sam veoma tužan što Te više neću moći vidjeti."

- "Tvoj će ti anđeo uvijek pričati o meni i naučit će te putevima koji vode do mene."

Tada u raju nastade tišina i glasovi sa Zemlje dopriješe do njega. Dijete shvati da treba ići pa postavi posljednje pitanje:

- "Gospodine, ako sad moram ići, molim Te, reci mi kako se zove moj anđeo"

Bog odgovori s velikim osmjehom:

- "Nije važno kako se zove, ti ćeš ga zvati MAMA"


Vrh
ANDJEO82
Post  Tema posta: Re: ANĐELI SU ODUVEK SA NAMA...  |  Poslato: 18 Jan 2013, 18:38
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 23 Sep 2012, 18:43
Postovi: 718
Lokacija: Beograd

OffLine
Upoznajte ženu koja priča s anđelima!
PRVO SJEĆANJE IZ KOLIJEVKE
Ispovijest Irkinje Lorne, samohrane majke četvero djece, u kratkom je roku postala svjetski bestseler. Lorna, naime, tvrdi da od rođenja komunicira s anđelima, koji joj pomažu i usmjeravaju je u životu. Tvrdi da svatko od nas ima svoga, bez obzira na to vjeruje li u njih ili ne.


Za razliku od većine koja slijepo vjeruje, Lornina vjera je konkretnija. Naime, ova irska mističarka tvrdi da anđele vidi od rođenja.

"Vidim ih od trenutka kada sam otvorila oči. Prvo sjećanje mi je još iz kolijevke, kako pružam ruke i pokušavam ih dotaknuti", objasnila je Lorna Byrne.

Ona tvrdi kako su kraj nje u svakom trenutku te joj prenose globalne mudrosti i saznanja, ali i odaju slatke tajne.

"Kao veliki ekran preko rijeke, jedino to tako mogu opisati. Rekao mi je da gledam i pokazao mi mladića i rekao kako je to čovjek za kojeg ću se udati, u kojeg ću se zaljubiti, a bilo mi je tek deset godina. I čudno sam ga gledala", započela je svoju priču mističarka.

Deset godina poslije, to se i dogodilo, ali se ispunio i drugi dio predviđanja - da će joj suprug umrijeti mlad.

Iako bi ponekad voljela da je ostave na miru, zapravo ih je prihvatila, pa sad uživa u druženju s Mihaelom, Gabrijelom i ostalom krilatom ekipom. Unatoč tome što s njima ne ispijamo kave, Lorna tvrdi da pokraj svakog od nas stoji vlastiti anđeo čuvar.

Anđeli su joj, kaže, davno rekli da će o njima pisati knjige. No, toga se uhvatila tek nakon što joj je umro suprug. Lorna, inače neobrazovana majka četvero djece, uz to i teška disleksičarka koja s mukom čita i meni u restoranu, napisala anđeoski bestseler koji se već dvije godine nalazi među deset najprodavanijih izdanja.

"Rekla sam Bogu: 'Ako jedna osoba nađe pomoć u mojoj knjizi, shvati jednu poruku, bit ću jako sretna i vjerovat ću da je moj posao obavljen", priznala je.

U Zagreb je došla promovirati novu knjigu Stube prema nebu, koja je već prozvana prozorom u svijet anđela.

Prema njenim riječima, taj je prozor otvoren svima, pa čak i Hrvatskoj za koju kaže da joj je Bog nedavno dodijelio anđela čuvara.

Promatrajući situaciju u kojoj se nalazimo, jedino nam on može pomoći.

Autor: RTL


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 111 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   
cron

Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker