Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 19 Apr 2024, 00:53


Autoru Poruka
Just
Post  Tema posta: Re: Po nesto tebi i meni  |  Poslato: 12 Dec 2012, 13:44
Korisnikov avatar
Persa from the Mahala

Pridružio se: 05 Jun 2012, 19:08
Postovi: 4448

OffLine
Slika

_________________
Micho, nedostajes mi Slika


Vrh
*Twilight*
Post  Tema posta: Re: Po nesto tebi i meni  |  Poslato: 12 Dec 2012, 15:01
Korisnikov avatar
Laprdalo i tuturutka

Pridružio se: 17 Apr 2012, 20:07
Postovi: 11750

OffLine
Jeleno moja fala ti mLogo!!!


Vrh
*Twilight*
Post  Tema posta: Re: Po nesto tebi i meni  |  Poslato: 19 Dec 2012, 15:35
Korisnikov avatar
Laprdalo i tuturutka

Pridružio se: 17 Apr 2012, 20:07
Postovi: 11750

OffLine
Vecina ekipe sa foruma se zna sa chata, svi smo slucajno zaglavili tamo.
Bio je to Farma chat, u vreme farme Milosa Bojanica, ratovi su se vodili tada na chatu.
Ko nije bio za Milosa Bojanica taj nije patriota i mrzeo je srpsku naciju.
Ebeno bilo, neki su cak vadili i pistolje... a ja cim osetim da je gusto zalegnem i dupe uza zid.
Sto je sigurno, sigurno jer tu se nije znalo ko koga ebe ni ko kome preti.

Ekipa sa chata koja je sada prisutna ovde su:
Marijjana, Veverica - Megi
Bredpresto Pitt
CaneX, Cane - Sin Brutal
Ameno

Lazljiva - Laya
MMIHA - MMM
Julija - Rakel
Damien - Zoca
Empedokle
Blessa, Modesti Blejz - SHE
GagaVracar - Iskra, koja vise nije prisutna na forumu
Klara - moderator chata
*Twilight* - ja :D


imalo je tu jos dosta nikova koje cesto pomenemo, slatko se nasmijemo na sve sto se desavalo.
Evo i nekih koji se secam:
Xena Ratnica (BOT MUTAVA)
Kinez
Ruzicasto Prase
Mane
MMKI
ZoruleSlo
Vladimir
Djole222 - msm da je tako iso nick
Goxyvolitotice
Devil
Lutkica
HOCUNACHAT
Smajlice - Crnookce
Dona
CHE GEVARA
Dokolica Cica
Cikkk
Snech
MIMI
Tisina
Corto
Jatega
Daliborka
Pilot
Atomic
dbx
MARIMAR
natali
Beba
zvezdas*
Carobna
nezgodna
Amelina
FGH
Transformers - nek mu je laka crna zemlja, umro od šilovanja [pop.gif]
KaramBA - moderator chata

Mozda sam neke izostavila ali uz pricu o desavanjima seticu se.

P.S. Ako se neko seti jos nekoga slobodno nek napise ili nekog dogadjaja koji mu je ostao u secanju


Vrh
Bradpresto Pitt
Post  Tema posta: Re: Po nesto tebi i meni  |  Poslato: 19 Dec 2012, 15:48
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21
Postovi: 35483
Lokacija: Zagreb

OffLine
Zaboravi najbolje,Marchelina,Lepi,Zoo...


Vrh
*Twilight*
Post  Tema posta: Re: Po nesto tebi i meni  |  Poslato: 19 Dec 2012, 15:57
Korisnikov avatar
Laprdalo i tuturutka

Pridružio se: 17 Apr 2012, 20:07
Postovi: 11750

OffLine
Oni su sa Velikog brata, to tek kasnije dolazi


Vrh
SHE
Post  Tema posta: Re: Po nesto tebi i meni  |  Poslato: 20 Dec 2012, 01:10
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 07 Dec 2012, 00:12
Postovi: 26756

OffLine
zaboravila si atomic


Vrh
*Twilight*
Post  Tema posta: Re: Po nesto tebi i meni  |  Poslato: 20 Dec 2012, 12:12
Korisnikov avatar
Laprdalo i tuturutka

Pridružio se: 17 Apr 2012, 20:07
Postovi: 11750

OffLine
Blesso nju sam stavila [top88.gif]
Pisacu moje vidjenje i kako sam ja sve to videla a usput cu i malo o nickovima koji su bili prisutni.
Sad se setih nicka Edin-musliman


Dosadno, nema posla, hmmm sta cu da radim a da vreme prodje?!
Farma je bila aktuelna u to vreme, google pretraga i otvorim prvo sto mi je izbacilo o farmi.
Citam desavanja o ucesnicima, naravno Milos Bojanic mi je bio najodvratniji lik tad na farmi, u momentu vidim sa leve strane mrda nesto, mali prozor gde pisu komentare.
Nisam znala ni sta je chat, jedino sta sam pesecivala na netu je facebook, ali su me komentari o Farmi zainteresovali.
Smesno ali ja nisam znala nick da registrujem, pocetnik jbg, i tako ostavim ja komentar ali nisam uspevala da procitam da li ko sta pise na to moje jer je chat bio suvise mali, chatera mnogo da se jedva videla zadnja 5 posta, suvise brzo su sibali postovi.
Nesecam se ko mi je objasnio kako da registrujem nick ali se secam da je bio zenski, ostavim ja komentar ali nikako da ispratim sve [auuu.gif] kasnije su mi objasnili kako i chat da uvecam.

Eto i prvog chatera sa kojim sa pisala a sad nesto o njemu i njegovom chatovanju.

Vladimir - idemooo, prestupnik u zakonu, najgore vredjao (drugi tako kazu a ja se bas toga i nesecam) za mene je on Andjeo jer uvek je bio takav prema meni.
Prvo koga sam zapazila je Vladimir (moj Andjeo sa kojim i danas imam kontakt), on je uvek bio upucen u desavanja koja su se desavala na Farmi, volela sam da ga citam i komentarisem njegove postove.
U vreme mog dolaska na chat, koliko sam ja skontala, postojala je neka JM ili MJ (valjda tako)
i oni su kao bili u nekoj konbinaciji, kontala sam da se znaju u reali.
Kasnije sam skontala da imaju i te virtuelne veze a da je Vladimir pisao sa dosta njih
neke od njih su bile Smajlice - crnookce i HOCUNACHAT. Meni je sve to bilo smesno i neshvatljivo kako neko moze da ima takvu vezu.
Secam se da smo cekali Vladimira da se pojavi i prenese, kada je vreme pijace za farmere, sta se desavalo i kako narod reaguje na ucesnike.
Dok su drugi imali lose misljenje o Vladimiru moje je bilo lepo, njegovo pisanje nekima se nije nimalo svidjalo dok meni jeste.
Mogla sam sa njim pisati o svemu, uvek bi komentarisao kao covek koji je u zrelim godinama i sa velikim iskustvom a ne kao neko ko ima 20 i neku godinu.
Secam se da je voleo uvek da cacka Vevericu - Megi [zenskismeh.gif]
Trebalo je njih dvoje citati [smiley2544.gif]
U to vreme je bio dobar i sa Kinezom ali kako ljubav izmedju muskarca i zene tako i izmedju drugova prodje.


Vrh
Bradpresto Pitt
Post  Tema posta: Re: Po nesto tebi i meni  |  Poslato: 20 Dec 2012, 15:35
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21
Postovi: 35483
Lokacija: Zagreb

OffLine
*Twilight* je napisao:
Blesso nju sam stavila [top88.gif]
Pisacu moje vidjenje i kako sam ja sve to videla a usput cu i malo o nickovima koji su bili prisutni.
Sad se setih nicka Edin-musliman


Dosadno, nema posla, hmmm sta cu da radim a da vreme prodje?!
Farma je bila aktuelna u to vreme, google pretraga i otvorim prvo sto mi je izbacilo o farmi.
Citam desavanja o ucesnicima, naravno Milos Bojanic mi je bio najodvratniji lik tad na farmi, u momentu vidim sa leve strane mrda nesto, mali prozor gde pisu komentare.
Nisam znala ni sta je chat, jedino sta sam pesecivala na netu je facebook, ali su me komentari o Farmi zainteresovali.
Smesno ali ja nisam znala nick da registrujem, pocetnik jbg, i tako ostavim ja komentar ali nisam uspevala da procitam da li ko sta pise na to moje jer je chat bio suvise mali, chatera mnogo da se jedva videla zadnja 5 posta, suvise brzo su sibali postovi.
Nesecam se ko mi je objasnio kako da registrujem nick ali se secam da je bio zenski, ostavim ja komentar ali nikako da ispratim sve [auuu.gif] kasnije su mi objasnili kako i chat da uvecam.

Eto i prvog chatera sa kojim sa pisala a sad nesto o njemu i njegovom chatovanju.

Vladimir - idemooo, prestupnik u zakonu, najgore vredjao (drugi tako kazu a ja se bas toga i nesecam) za mene je on Andjeo jer uvek je bio takav prema meni.
Prvo koga sam zapazila je Vladimir (moj Andjeo sa kojim i danas imam kontakt), on je uvek bio upucen u desavanja koja su se desavala na Farmi, volela sam da ga citam i komentarisem njegove postove.
U vreme mog dolaska na chat, koliko sam ja skontala, postojala je neka JM ili MJ (valjda tako)
i oni su kao bili u nekoj konbinaciji, kontala sam da se znaju u reali.
Kasnije sam skontala da imaju i te virtuelne veze a da je Vladimir pisao sa dosta njih
neke od njih su bile Smajlice - crnookce i HOCUNACHAT. Meni je sve to bilo smesno i neshvatljivo kako neko moze da ima takvu vezu.
Secam se da smo cekali Vladimira da se pojavi i prenese, kada je vreme pijace za farmere, sta se desavalo i kako narod reaguje na ucesnike.
Dok su drugi imali lose misljenje o Vladimiru moje je bilo lepo, njegovo pisanje nekima se nije nimalo svidjalo dok meni jeste.
Mogla sam sa njim pisati o svemu, uvek bi komentarisao kao covek koji je u zrelim godinama i sa velikim iskustvom a ne kao neko ko ima 20 i neku godinu.
Secam se da je voleo uvek da cacka Vevericu - Megi [zenskismeh.gif]
Trebalo je njih dvoje citati [smiley2544.gif]
U to vreme je bio dobar i sa Kinezom ali kako ljubav izmedju muskarca i zene tako i izmedju drugova prodje.

Bio je i Transormers,daj o njemu koju riječ,,,,


Vrh
SHE
Post  Tema posta: Re: Po nesto tebi i meni  |  Poslato: 20 Dec 2012, 16:22
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 07 Dec 2012, 00:12
Postovi: 26756

OffLine
jaoo Tw,ko da je juce bilo :)


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Po nesto tebi i meni  |  Poslato: 21 Dec 2012, 18:14
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Xaxaxaxax Tw
Usle smo slicno u net svet:)
Farma 2 je bila toliko popularna, secam se ujutro u 6h u busu
jbt meni nije do price, nisam se jos ni razbudila kako treba
kad sretnem nekog poznatog odmah krecu pitanja o farmi, ili cujem ljude kako komentarisu,
pa jos ako su im suprotna misljenja, krece tu i zobiljna prepirka. Uglavnom ljudi su bili podeljeni na one koji vole Milosa Bojanica, i njega gledaju u farmi kao zrtvu i one koje vole Fircija i Macu,Djusa, dok su ih neki gledali kao teroriste, Evo sada razmisljam ko su bili jos ucesnici te farme 2, jer zbog Mace, Djusa,Bojanica, Fircija ostali ucesnici nisu bili u centru paznje. Evo setih se i one Maje Odzaklijevske, koju isto nisu voleli jer psuje kao kocijas axaxa i Gagija koji nije znao sastaviti jednu recenicu.
I tako desio se malo incident, mislim da su desavanje sa farme isla cak i u dnevniku....ljudi su se iscudjavali , govorili kako treba ukinuti,
ali gledanost je bila sve veca i veca. Pogotovo najgledanija kada su se ostro posvadjali Firci i Milos Bojanic, cini mi se da je bilo vredjanja i na nacionalnoj osnovi.
[zenskismeh.gif] [smusen.jpg] [smusen.jpg]


Firči - Zato služi psihijatar
Miloš - Kretenu jedan Dugokosi, Indijanac... Ti si Ljuba Miloš, jesi čuo za tog čoveka?

Ljubo Miloš (1919-1948), ustaški oficir i ratni zločinac treći po komandnom rangu u logoru Jasenovac. Poznat po klanju.





E kad svi pricaju o Farmi, odlucih i ja da krenem pratiti. Prokleta farma je kriva stos am na netu [zenskismeh.gif] sto sam zavisnik, jer do tada ni jedan dan nisam sedela za kompom duze od sat vremena. Bilo mi je dosadno , sve dok nisam otkrila cari ceta, kasnije i foruma...
Kao i ti , tako i ja ...htedoh pronaci propustena desavanja sa farme i tada prvu vecu svadjau izmedju Milosa I Fircija i naleteh na onaj sajt Farma...
i tako vidim lete komentari, lete psovke, jedni brane Milosa, drugi Fircija....Odmah sam ja uspela tu da se registrujem, brzo sam se snasla.
Tada nisam ni znala sta znaci nick...ja sam mislila da odmah moram ukucati neko ime....tako ukucala Marijana.....i krenula i ja da se svadjam...da "branim" Milosa bojanica [zenskismeh.gif] Ne zato sto ga volim, i ne zato sto sam gledala dugo farmu pa sam ja sad videla da je on ok, vec zato sto meni bilo zanimljivo se svadjati sa svim onim sa ceta koji su bili protiv njega. [zenskismeh.gif] I dan danas kad zelim uci na taj forum kucam na google Farma 2010.......tako sam sigurna da necu zaboraviti kad je bio moj ulazak na ove prostore:) Bila je to davna 2010 godina....da , da oko 3 godine kuckanja i mlacenja prazne slame....smeha...zabave...i suzaa [zenskismeh.gif]
Ti si vec tu bila na cetu, malo pre mene si dosla....secam se ja te vredjam, a ti meni pustas tekstove pesama Dina Merlina ahahaha


Marijjana, Veverica - Megi- Krali su mi nick pa sam morala dodati jos jedno J axaxax
Bredpresto Pitt- Njega se sjecam tek kasnije, cini mi se pred kraj farme...
CaneX, Cane - Sin Brutal - uvjek pustao linkove pesama i neke brojke, mislila sam da je sektas neki azaxaxaxa
Ameno- slican canetu, pustao linkove pesama
Evija - Bubi- zvala sam je tetkom ahahaha
Lazljiva - Laya- cesto smos e svadjale, ja je vredjala, pa posle fino pisale...pa opet svadjale...
MMIHA - MMM- aa secam se bili smo drugari jer je cini mi se bio za Milosa Bojanica
Julija - Rakel- svadjale smo se sve dok nismo postale frend na fb:)
Damien - Zoca- ovdje ne smijem zucnuti:) videla sam ga kao mrguda i vredjala sma ga...
Empedokle- Filozof bio i ostao, vredjala sma ga ali i on je druge..,
Blessa, Modesti Blejz - SHE-Ona je bila i nebeski setac....pisala jednom sa mnom i u muskom rodu..i dan danas u nekom tripu...
GagaVracar - Iskra,-uvijek je bila fina, sjecam se da sam je vredjala....
Klara - moderator chata- bila je ok iako kruzile price da skupljala slike forumasa
Xena Ratnica (BOT MUTAVA)-prva sa kojom sam razmenila mail, a kasnije i posvadjala,ne da je bila u tripu negoo...niko ne bi rekao da je to zara,al bila je duhhovita
Kinez- hvalio se znanjem oko komplutera
Ruzicasto Prase- ratnik i dan danas u 90-tima ahahha
Mane - e njemu je uvijek nesto kocilo axaxxa
MMKI- auuu s njom sam se svadjala al bile smo na istom nivou,prostacki bas ....al frendovi smo:)
ZoruleSlo- duhovita zena, koju sam predlozila da bude kasnije mod na chat, pa ceo chat protiv nas, jedva zive ostale axaxxa
Vladimir- bio je prostak, narkoman i pijanica axaxxa al ok je lik kasnije kad skontas...al ne moze on a da ne napise nesto bas prostacki,uvek jurio ribe po netu
Djole222 - ee secam se njega pisao slicno kao cane danas ono oTJe ...secam se da sam mislila da covek u reali ima govornu manu pa tako pise, dok mi neko na chatu nije objasnio da je to tako iz fore HAHAHAHAHAHHAH [zenskismeh.gif]
Goxyvolitotice- E ovaj sto je skupljao pare , bio neki humanitarac za neku devojcicu Bobu , mislim da je ostala bez brata...ko ce znati sta je istina bila tu
Devil- muvator....njega povezujem sa LaYom, valjda jer su se cesto zezali
Lutkica- axxaxaxaxaxxaxa prosto , prosto ali smjesno
HOCUNACHAT- hvalila se kako joj tata policajac i secam se kako pisala da se upoznala sa vladimirom, i da tada ih neko napao...
Smajlice - Crnookce-nikada se nismo posvadjale, uvek fino pisale, bile smo tu negdje godina...nestala od kada je mnogo lagala svog viertuelnog decka Transformersa......po toj prici se slobodno moze snimiti film....
Dona- da bih je isprovocirala lagala sam kako imama kera koji se zove kao ona, al znala me je ignorisati ahahaha
CHE GEVARA- Ovaj lazljivac na kubni, slagao da je 80-to godiste, a posle toga nekoliko mjeseci prica kako je bio ucesnik u ratu axaxaxaxa
Dokolica Cica- e s njom i che guevarom, ajmeee to je bila svadja ahaha , jadan che gevara se zaljubio u nju....
Cikkk- s njom uvjek fino, bile smo komsinice, kupile smo placeve na Marsu axaxa i od tada do dan danas smo prijateljice:)
Snech- slabo se sjecam...
MIMI- i nje isto slabije...
Tisina- pisala stihove po cetu , slicno kao i Rakel...al bila na forumu i napali je da stihovi nisu njeni...leleee
Corto- on je kasnije dosao , bio je ok za salu....
Jatega- ahahahahah gdje li je ovaj, sjecam se kako sam ga cackala , jednom je toliko poludio da je stalno pritiskao enter ,z nate ono kad spam cjeli cet....al bio je cesto ok, al zanimljivo kad se iznervira hihihi Mozda LaYa zna gde se krije...a sjecam se da pustao neku pjesmu Marushka
Daliborka- zena , smirena i normalna...retko normalna tada na cetu
Pilot- stariji covek
Atomic- bila nako fina
dbx- samo linkove pisao , lelee ni provokacijom ga naterat da progovori nesto
MARIMAR- ona isto pjesme pustala
natali-e pisala cesto sa empedoklom normalno, mogla je njegovu filozofiju citati ahahah
Beba- fina mnogo.sjecam se od kada otisla u nemacku da radi valjda kao medicinska sestra, javljala se kratko
zvezdas*- bio ok lik, i on nestao bez traga axaxa
Carobna- aa ona je bila mutna ali ok
nezgodna- uvjek fina
Amelina-pisala sa manetom,cerka mu bila ahahha
FGH- bio je ok , pisali o dogadjalima i zezanju preko fona kad smo bili klinvi
Transformers - na pocetku bio ok, dok kasnije ne skontas sa kim si se upustio u neku pricu...
KaramBA - bio je ok , mozda nekima i nije...

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 66 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker