Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 19 Apr 2024, 22:39


Autoru Poruka
Bradpresto Pitt
Post  Tema posta: Re: Obojene ljubavne reci  |  Poslato: 26 Sep 2012, 14:49
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21
Postovi: 35483
Lokacija: Zagreb

OffLine
Hhahhah, jesam to procitao jos jutros ali nisam stigao prokomentirati,ali ne skuzih tko je na tarabama završio!?


Vrh
Bradpresto Pitt
Post  Tema posta: Re: Obojene ljubavne reci  |  Poslato: 26 Sep 2012, 14:51
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21
Postovi: 35483
Lokacija: Zagreb

OffLine
Bradpresto Piit je napisao:
Hhahhah, jesam to procitao jos jutros ali nisam stigao prokomentirati,ali ne skuzih tko je na tarabama završio!?

A u Opatiju odem kad stignem,jer dolje mi je mama jos,jer je lijepo vrijeme,ali kad da stignem,posla sve vise a mnogi su ljudi dobili otkaz u ovoj recesiji,pa mi koji smo ostali to sve radimo,sta se može,bitno je raditi!


Vrh
*Twilight*
Post  Tema posta: Re: Obojene ljubavne reci  |  Poslato: 26 Sep 2012, 15:29
Korisnikov avatar
Laprdalo i tuturutka

Pridružio se: 17 Apr 2012, 20:07
Postovi: 11750

OffLine
Bradpresto Piit je napisao:
Bradpresto Piit je napisao:
Hhahhah, jesam to procitao jos jutros ali nisam stigao prokomentirati,ali ne skuzih tko je na tarabama završio!?

A u Opatiju odem kad stignem,jer dolje mi je mama jos,jer je lijepo vrijeme,ali kad da stignem,posla sve vise a mnogi su ljudi dobili otkaz u ovoj recesiji,pa mi koji smo ostali to sve radimo,sta se može,bitno je raditi!


Poslednji put menjao *Twilight* dana 07 Feb 2013, 11:44, izmenjena samo jedanput


Vrh
Ameno
Post  Tema posta: Re: Obojene ljubavne reci  |  Poslato: 29 Sep 2012, 19:42
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 04 Jun 2012, 23:55
Postovi: 4606

OffLine
SlikaSlika

_________________
Slika


Vrh
Jana
Post  Tema posta: Re: Obojene ljubavne reci  |  Poslato: 29 Sep 2012, 23:45
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 05 Jun 2012, 01:34
Postovi: 3988

OffLine
Slika

[girl_bye2.gif]


Vrh
*Twilight*
Post  Tema posta: Re: Obojene ljubavne reci  |  Poslato: 30 Sep 2012, 01:46
Korisnikov avatar
Laprdalo i tuturutka

Pridružio se: 17 Apr 2012, 20:07
Postovi: 11750

OffLine
Slika



Daniela Maria


Poslednji put menjao *Twilight* dana 19 Okt 2013, 13:08, izmenjena 2 puta


Vrh
Anabela
Post  Tema posta: Re: Obojene ljubavne reci  |  Poslato: 30 Sep 2012, 06:48

Pridružio se: 30 Sep 2012, 06:19
Postovi: 1

OffLine
Twilight ja nemam hrabrosti kao ti da se predstavim pravim imenom ali potvrdiću tvoju priču jer nisi jedina kojoj je
pisano na takav ili sličan način. Jedva sam se otresla manijaka i ako još neka žena izađe u javnost da je dobijala
slične poruke reći ću i pravi nik. Ja sam se čak i krivom osećala i pomislila da nisam dala neki povod za takvo nešto,
pa sam se povukla ali kada sam videla da nisam jedina rešila sam da se oglasim jer mi je mučno od takvih muškaraca.
Čitala sam da pominje na svom blogu forumašice za kojima je sam balavio što me je dodatno motivisalo, kada se seti
ovih privatnih poruka neću se čuditi ako i moje ime izađe na talasanju. Ovo nisu jedine poruke od njega,bombardovao
me je oslikanom poezijom iako sam ga maksimalno ignorisala.

[pop.gif] [thumbdown.gif]

[girl_bye2.gif]


Vrh
*Twilight*
Post  Tema posta: Re: Obojene ljubavne reci  |  Poslato: 30 Sep 2012, 14:12
Korisnikov avatar
Laprdalo i tuturutka

Pridružio se: 17 Apr 2012, 20:07
Postovi: 11750

OffLine
Anabela je napisao:
Twilight ja nemam hrabrosti kao ti da se predstavim pravim imenom ali potvrdiću tvoju priču jer nisi jedina kojoj je
pisano na takav ili sličan način. Jedva sam se otresla manijaka i ako još neka žena izađe u javnost da je dobijala
slične poruke reći ću i pravi nik. Ja sam se čak i krivom osećala i pomislila da nisam dala neki povod za takvo nešto,
pa sam se povukla ali kada sam videla da nisam jedina rešila sam da se oglasim jer mi je mučno od takvih muškaraca.
Čitala sam da pominje na svom blogu forumašice za kojima je sam balavio što me je dodatno motivisalo, kada se seti
ovih privatnih poruka neću se čuditi ako i moje ime izađe na talasanju. Ovo nisu jedine poruke od njega,bombardovao
me je oslikanom poezijom iako sam ga maksimalno ignorisala.

[pop.gif] [thumbdown.gif]
[girl_bye2.gif]

Anabela, ko god da si, molim te nemoj pisati nickove... trebala si i taj precrtat.
Molim te nemoj vise kaciti sa nockovima, nije ovo poziv da se ostale jave jer znam da ih ima dosta ali sute.
Lepo sto si ostavila komentar, ali to nista ne znaci ako ne kazes ko si.
Niko ovde ne ujeda.

Meni nije potrebna podrska, ja sam samo htela da napisem svoju pricu bez uvlacenja drugih, kao neki koji koriste polazaj da naprisu svoju interpretaciju i sa uvlacenjem drugih aktera koji nisu bitni.
Ovo je pisanje price 1 na 1, msm muski je, ja ne mogu da mesam ljude zbog jednog gosi'n Dr.Kaca koji
okrece istinu u svoju korist a poznato je da je slucaj isti i sa drugim forumasicama kod njega.
Tako da ko ima nesto neka prica u SVOJE IME slobodno ovde moze napisati ali bez nickova da se vide, kao sto ni ja necu druge da koristim.

Molim Admine da obrisu ili preprave post od Anabele i obrisu slike gde ima nick. unapred hvala!


Vrh
*Twilight*
Post  Tema posta: Re: Obojene ljubavne reci  |  Poslato: 30 Sep 2012, 18:51
Korisnikov avatar
Laprdalo i tuturutka

Pridružio se: 17 Apr 2012, 20:07
Postovi: 11750

OffLine
Slika


Poslednji put menjao *Twilight* dana 19 Okt 2013, 13:08, izmenjena 2 puta


Vrh
Bradpresto Pitt
Post  Tema posta: Re: Obojene ljubavne reci  |  Poslato: 03 Okt 2012, 15:26
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21
Postovi: 35483
Lokacija: Zagreb

OffLine
Hello Marijetka,ajde nastavi to pisanje,hahahahahah,ovo sto si rekla da ce se nastaviti!


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 200 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   
cron

Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker