Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 28 Apr 2024, 00:02


Autoru Poruka
Bradpresto Pitt
Post  Tema posta: Re: Chaterland-Neverland  |  Poslato: 04 Feb 2015, 15:03
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21
Postovi: 35483
Lokacija: Zagreb

OffLine
Ma gledam ovo pisanja onako i osjeti se navijački pristup,a to je ako su 'naši'onda se nađe olakšavajuća okolnost a
ako su 'njihovi' opleti brz ikakvih opipljivljih dokaza a i objašnjenja.Ono što jeste bitno u svemu tome je da se mora vjerovati u institucije tj,u sudove,bilo da su oni haški,srpski,hrvatski,eskimski....nebitno.Oni,dakako,nisu savršeni ali oni su jedini na koje se moramo osloniti.Možda nekomu nije drago sto je neki sud nekoga osudio ili pustio,ali to je sudska odluka s kojom se mozemo i ne moramo složiti,ali je MORAMO POŠTOVATI!Nema drugoga načina,šta bi trebali dopustiti da ljudi uzmu stvar(puške) u svoje ruke(?!)Pa to smo već imali,zar ne,pa je u toj i takvoj''pravdi'stradalo stotine tisuća ljudi.Ja se također ne slažem s nekim odlukama pa i hrvatskih sudova,i šta bih sad trebao!?U koliko toliko normalnim zemljama se postuje odluka suda,koji ima svoju proceduru,zalbe,protuzalbe,i sve mogucnosti da netko dokaze svoju neduznost,ili pak,da tužiteljstvo dokaže krivnju.Citam neke kako nisu zadovoljni presudom Vrhivnog suda RH na ponavljanje suđenja Glavašu,ja sad neću govoriti svoj stav o tome,ali zaboga ljudi to je presudio Vrhovni sud!!!I tu ne treba postupati navijački,barem vidno navijački.Treba 'stati na loptu' i razmisliti i privikavati se na demokraciju,a ne sve je'naše'super a 'vaše'je ubijbože i obratno.I zato budite realniji u tim komentarima i poštujte sudske instance,opet kažem,ma čije god one bile.
Hvala na pažnji. [pusicica.gif]


Vrh
Senka
Post  Tema posta: Re: Chaterland-Neverland  |  Poslato: 04 Feb 2015, 15:12
Korisnikov avatar
Vječita sanjalica
Vječita sanjalica

Pridružio se: 18 Apr 2012, 12:07
Postovi: 45921

OffLine
Pitt,sve si u pravu... [clap1.gif] [cvet1.gif]

_________________
Slika Slika


Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: Chaterland-Neverland  |  Poslato: 04 Feb 2015, 15:29
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
''Verujem, cenjeni sude, da dobro poznaješ ljude, vi barem imate posla jer ćud je ćud a sud je sud. Verujem, cenjena glavo, da si i učio pravo da svakom sudiš pošteno jer čast je čast a vlast je vlast." !!!!

Dobro zboris...al' ja za Hajduk navijam i srcem i glavom :D
I Kad Gube I Kad Tuku Uvik Virni Svom Hajduku ...Hajduk Šampion lalala
hahaha

Bravo Bravo

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
SHE
Post  Tema posta: Re: Chaterland-Neverland  |  Poslato: 04 Feb 2015, 21:08
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 07 Dec 2012, 00:12
Postovi: 26756

OffLine
bolje da si okacio onu dugo najavljivanu listu parova [images/smilies/floet.gif]


Vrh
Bradpresto Pitt
Post  Tema posta: Re: Chaterland-Neverland  |  Poslato: 16 Feb 2015, 23:12
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21
Postovi: 35483
Lokacija: Zagreb

OffLine
Molena je napisao:
Ophisaurus je napisao:
Ukrajinsko vojno tužilaštvo pokrenulo je istragu o dezerterstvu više od 10.000 ukrajinskih vojnika, izjavio je danas glavni vojni tužilac Anatoilij Matios u intervjuu listu "Ukrajinska pravda".
Jju
"Vojni tužioci istražuju 5.870 krivičnih dela koje je počinilo 16.598 pripradnika vojske, od kojih je 1.648 optuženo za neizvršavanje naređenja", rekao je Matios, preneo je TAS S. Prema njegovim rečima, 3.200 vojnika je optuženo za neodobreno napuštanje jedinica, 10.266 za dezerterstvo, među kojima 5.000 vojnika koji su dezertirali, ali su ostali na teritoriji Krima.

Glavni ukrajinski vojni tužilac je izjavio da je protiv 1.468 vojnika pokrenuto 118 optužnica za izbegavanje vojne službe na druge načine.

Hrabro i časno, mora se priznati.



Bravo ukrajinski momci!!!!
Ja bih njih nazvala herojima a ne dezerterima. Za koga da se bori, za cije interese!?.
Pa jbm mu majku, eto ti si bio u ratu ovdje na ovim prostorima...ne zanima me da li si bio angaziran ili nisi, ili si sjedio u nekom debelom 'ladu i gledao kako se Dubrovnik razara, ali svi muski oko mene koji su bili ovdje su rekli da bi u slucaju da se opet desi 'dezertirali' ako cemo to tako nazivati. Jer ni dan danas ljudi ne znaju zasto su ratovali, s kakvim ciljem, za cije dobro ( jer cini se da nikom nije dobro i bolje )..i sada opet ponoviti sve to, radi cega!?
Ja jos jednom mogu reci bravo ukrajinski momci koji su odbili da idu u rat i koji ne zele da ginu za necije interese, jer njih vjerovatno niko nije pitao zele li oni rat i sta misle o tome..jer da je mene neko pitao u ono vrijeme znam sta bih odgovorila!..Takvim potezom i ovom brojkom koju si izbacio i vlada bi trebala da dodje do zakljucka nekog...ljudi ne zele za njih i njihove interese da ginu!


Ovaj post sam tek sad vidio,i nemrem bilivit!?Brvo za one koji bježe i neće braniti svoju zemlju od agresora!Strasno i prestrašno!????Pa tko bi trebao braniti neku zemlju od agresora ako nece njihovi vojno sposobni ljudi!?Ja osobna,a i svaki iole normalan čovjek nikad ne bih išao u rat koji je agresorski,dakle,izvan granica svoje države,nema te sile koja bi me natjerala.Međutim,braniti svoju zemlju bih uvijek išao,pa neće mi nitko drugi obraniti ako neću ja!Spominješ Dubrovnik,šta su trebali dopustiti da pijani četnici i crnogorski rezervisti uđu u Dubrovnik,kao što su ušli u Vukovar,ma malo sutra,nego se nisu dali i obranili su ga.Molena ovoga puta si sama sebe nadmasila u podguzivanju i podilaženju,sve zarad bratstva-jedinstva i teze 'mir,mir mir,nitko nije kriv','Ko nas bre zavadi?i slicni budalaština.A kako sam uvidio za frendove si imala dezertere i pičkice,koji su cekali da im netko drugi obrani njihove gradove,da su tako svi razmisljali otisla bi Lijepa naša u tri Lijepe!!!!
Bujrum!!!


Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: Chaterland-Neverland  |  Poslato: 16 Feb 2015, 23:42
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
Sve mi se cini prijatelju da si ti mene pogresno, ali TOTALNO pogresno procitao haha...sorry.
Probaj jos jednom da procitas sta sam ja napisala...nisi shvatio, posebno onaj dio oko Dubrovnika.
A da i dalje stojim iza ukrajinskih vojnika i njihove zelje da se ne bore, stojim!...hocu zivot, ebe mi se za granice i na zemlji a i u glavama koji sebi ljudi postavljaju. A ne postavljaju ih samo sebi nego ih namecu ostalima i meni ...imam pravo izbora, necu...e tako ja to gledam.
Ostalo si sve pogrijesio...

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
Bradpresto Pitt
Post  Tema posta: Re: Chaterland-Neverland  |  Poslato: 16 Feb 2015, 23:47
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21
Postovi: 35483
Lokacija: Zagreb

OffLine
Dobro sam ja razumio,vrlo dobro,a zašto bi ukrajinci bjezali i kamo iz svoje zemlje i prepustili zemlju agresoru,nema tu pameti i logike,no vidi se da ti nemas pojma o tomu,i nemoj vise pisati o tomu,to su ozbiljne stvari!


Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: Chaterland-Neverland  |  Poslato: 16 Feb 2015, 23:55
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
Nisi me dobro shvatio i totalno si pogrijesio u tome sta sma ja mislila, ali postujem tvoje vidjenje stvari.Ja govorim kao obicni covjek i iz svoje perspektive..ne postoji rat ZA MENE koji bi trebao biti opravdan i koji bi me zadrzao da ostanem u ratu i borim se za sta!?..nema sanse Pitt. Nema tu teorija, nema mrznje, nema osjecaja...samo odluka i to moja.
To je moje misljenje o ratovima generalno...Nemam ja sto zivota a ni sto godina zivota da ratujem, postavljam sebi granice kojekakve u glavi...jednostavno sam operirana od toga.
Ali to je tvoje misljenje...postujem, ja ne mislim tako.

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
Senka
Post  Tema posta: Re: Chaterland-Neverland  |  Poslato: 17 Feb 2015, 00:01
Korisnikov avatar
Vječita sanjalica
Vječita sanjalica

Pridružio se: 18 Apr 2012, 12:07
Postovi: 45921

OffLine
Nema te države...domovine...otadžbine...kako god...za koju bih dala da moj sin ratuje...ići u rat,gubiti glavu...život je samo jedan...a za koga,i za kakve ciljeve...
Moj sin mi je važniji od svih država,a živjeti se može i na Tasmaniji.

_________________
Slika Slika


Vrh
Bradpresto Pitt
Post  Tema posta: Re: Chaterland-Neverland  |  Poslato: 17 Feb 2015, 00:03
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21
Postovi: 35483
Lokacija: Zagreb

OffLine
Senka je napisao:
Nema te države...domovine...otadžbine...kako god...za koju bih dala da moj sin ratuje...ići u rat,gubiti glavu...život je samo jedan...a za koga,i za kakve ciljeve...
Moj sin mi je važniji od svih država,a živjeti se može i na Tasmaniji.

Ka da ce tebe sin pitati,kad bi se majke pitale nijedan sin ne bi ratovao,zar ne!?


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 338 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker