Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 28 Apr 2024, 01:23


Autoru Poruka
Tara
Post  Tema posta: Re: Chaterland-Neverland  |  Poslato: 05 Dec 2014, 01:36
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 07 Avg 2014, 16:31
Postovi: 428
Lokacija: Niš

OffLine
Slika

...pocni da ga zaobilazis....jer su davno vec svi poceli zaobilaziti tebe!!!!


Vrh
Bradpresto Pitt
Post  Tema posta: Re: Chaterland-Neverland  |  Poslato: 05 Dec 2014, 22:53
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21
Postovi: 35483
Lokacija: Zagreb

OffLine
Tara je napisao:
Slika

...pocni da ga zaobilazis....jer su davno vec svi poceli zaobilaziti tebe!!!!

Vidim svi osim tebe,,,buahahahahahah,kiss kiss....


Vrh
Tara
Post  Tema posta: Re: Chaterland-Neverland  |  Poslato: 10 Dec 2014, 02:46
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 07 Avg 2014, 16:31
Postovi: 428
Lokacija: Niš

OffLine
U tome je taktika... [jesss.gif]


Vrh
Tara
Post  Tema posta: Re: Chaterland-Neverland  |  Poslato: 13 Dec 2014, 02:56
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 07 Avg 2014, 16:31
Postovi: 428
Lokacija: Niš

OffLine
Vidis kako pali!!!...A i zari!!!!


Vrh
Bradpresto Pitt
Post  Tema posta: Re: Chaterland-Neverland  |  Poslato: 31 Dec 2014, 00:10
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21
Postovi: 35483
Lokacija: Zagreb

OffLine
NAJ(LUDA) NOĆ
-Zasigurno se, ovih dana,svi pitate gdje dočekati Novu godinu,gdje,kada,skim,samo su neka od pitanja koje si postavljate u svojoj forumaškoj glavi(ci)
-Prošli doček kao da je bio jučer,dok lupneš dlanom o dlan,dok rekneš sex, evo opet dočeka,samo što nije.Ja mislim od kada je svijeta i vijeka,glupljega običaja nema,ali opet,kad malo bolje razmislim,hajde neka se nešto događa,pa makar i ta parada kiča i neukusa, kad razularena gomila negdje na nekome trgu u nedođiji odbrojava čoporativno:tri...dva...jedan...onda se pogase svjetla i svi uglas, prateći riječi nekog pijanog voditelja s bine,s ushitom mahnito poviču:-SRETNA NOVA GODINA!!!!I onda dohvatiš prvu osobu do sebe(poželjno da je suprotnoga spola)i pošteno se izbalite,iscmačete,kao da se znate 100 godina,a onda shvatite da je vrijeme raznih gripa ebola i viroza,te panično brišete ostatke slina sa svoga lica...A loše plaćeni lokalni bend nastavlja dalje svoju "svirku"sve do jutarnjih sati...
-Svi skaču,ko" ludi i plešu,mada nitko ne razumije niti jednu notu,ni riječ pjesme...
-Nova godina se oduvjek čekala,još od starih vremena,sve u nadi da će kao sljedeća biti bolja,ali to se još nikada nije dogodilo,zapravo,svaka iduća je bila još gora i gora..i gora...
-Ja sam svoje prve dočeke imao kao dijete,roditelji su me vodali po nekim mjestima,kod prijatelja,kumova,ovog onog,,,i jedino čega se od tada sjećam je pijani ljudi,stolovi načičkani raznim jelima,plesa ,koji mi je ličio na sve više nego na ples,,,povraćanja "čekača" u jutarnjim satima, i odvratnog mirisa raznih alkoholnih para u zraku...
-Poslije u tinejdžerskim danima je to postalo malo zanimljivije,to je bilo u prijateljskim krugovima,nas muških i ženskih,već su počele prve simpatije,ljubavi,pipanje,prpanje,drpanje,šlatanje...Sjećam se,tako jednog dočeka iz toga perioda,kad sam plesao sentiš sa nekom curicom,sad neznam joj ime,i kad me je na uho upitala usred pjesme"Krivo je more"od "Jagoda",da li to imam baterijsku lampu u džepu!?Kad nisam pao u nesvijest od stida...Naravno,nije bila baterijska lampa,hahahaha
-Poslije,u zrelijoj dobi kad sam se zamomčio, i zabelegijao već je bio doček s curom stalnom,ili nekom "nađenom" za tu priliku,tad bi pali poljupci,kad se malo podnapije,a ponekad i koji sexić,zavisi...
-U još zrelijoj dobi,sve mi je to bilo dosadno, nego sam sa svojim dragom,čekao Novu,kući,samo nas dvoje,to mi je najbolje bilo,ili u krugu bliskih prijatelja,ili pak s rodbinom...
-Mjesta na kojima sam dočekivao Novu su stvarno bila raznovsna,od opskurnih podrumskih prostora,uređenih samo za tu priliku,preko stanova,kuća,hala,sala,hotela,motela...ali uvjek je jedan faktor bio presudan za kvalitetu dočeka,a to je trenutno raspoloženje u kojem se nalaziš i ekipa s kojom čekaš...
-Zadnjih godina,uglavnom čekam u uskom krugu ili u bolnici kao prošle godine,
,ili ako je lijepo vrijeme,šetajući uz more,ili u Zagrebu s frendovima,u nekom restoranu,stanu ili tako nešto,poslije se možda izađe na Trg,gledati vatromet,pa ako se živ ostane,i ne pogodi te kakva,raketa ili projektil,laganini i leđero doma gledati 'Supermana'stoti nastavak te spavanje s baterijskom lampom u džepu,hahahah...
-I zato dragi moj svijete forumaški,dobro razmislite, gdje ćete čekati ovu Novu, (opet) recesijsku godinu,ali ipak,budite optimistični,kao i ja,ako sve propadne,opet nam ostaje Forum,i kad se kazaljke poklope u ponoć,sjetite se da vas i ja volim i ljubim... I Sretna vam Nova 2015 godina!!!!

[srce.gif] Novi vas sve Pitt!!! [srce.gif] [pusicica.gif]


Vrh
casual
Post  Tema posta: Re: Chaterland-Neverland  |  Poslato: 31 Dec 2014, 01:05
Korisnikov avatar
*
*

Pridružio se: 24 Sep 2012, 00:31
Postovi: 9053

OffLine
Lepo teco, lepo...


Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: Chaterland-Neverland  |  Poslato: 04 Jan 2015, 15:09
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
Bravo Pitt!!!...iako bi se dalo diskutirati o nekim tezama i antitezama hehe, ovo je odlicno napisano.
Mozda cak i jedan od tvojih najboljih tekstova....cini se bas iz duse i iskreno napisan bez prevelike sprdacine i zaebancije...odlicno odlicno!! [pusicica.gif]

samo bih citirati ovaj dio i slozila se milion posto ....
to je ipak najbitniji faktor ;)

Citiraj:
uvjek je jedan faktor bio presudan za kvalitetu dočeka,a to je trenutno raspoloženje u kojem se nalaziš i ekipa s kojom čekaš...

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
Bradpresto Pitt
Post  Tema posta: Re: Chaterland-Neverland  |  Poslato: 05 Jan 2015, 22:41
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21
Postovi: 35483
Lokacija: Zagreb

OffLine
Onima koji slave Božić,sve najbolje povodom istog,njima i njihovim porodicama!
Od srca.Pitt


Vrh
GiGi
Post  Tema posta: Re: Chaterland-Neverland  |  Poslato: 07 Jan 2015, 10:49
Korisnikov avatar
Karolina Riječka

Pridružio se: 25 Mar 2013, 12:13
Postovi: 18509

OffLine
Pittko, ovim si me postom čak uspio i raznježiti! Svaka čast! [jumping_1.gif]

Sretna ti nova recesijska godina! [cvet1.gif]
I da...poruka dana... :D


_________________
Plesala bih s tobom
kroz najprometnije ceste
jedan tango kroz crveno
tamo gdje nitko ne bi plesao
na vrhu Hendrixovog mosta
i to mi ne bi bilo dosta...


Vrh
Bradpresto Pitt
Post  Tema posta: Re: Chaterland-Neverland  |  Poslato: 07 Jan 2015, 22:58
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21
Postovi: 35483
Lokacija: Zagreb

OffLine
GiGi je napisao:
Pittko, ovim si me postom čak uspio i raznježiti! Svaka čast! [jumping_1.gif]

Sretna ti nova recesijska godina! [cvet1.gif]
I da...poruka dana... :D


Hvala drga moja i sve naj u Novoj kiss kiss!


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 343 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   
cron

Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker