Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 18 Apr 2024, 23:28


Autoru Poruka
Kalina
Post  Tema posta: Dragutin Topic - Generalna diskusija  |  Poslato: 27 Mar 2013, 00:16
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 25 Feb 2013, 00:15
Postovi: 490

OffLine
s

_________________
Kad zaćutim, okrenem se i odem. To ne znači da si ti pobedio.
To znači da više nisi vredan mog vremena.
Čarls Bukovski


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Dragutin Topic - Generalna diskusija  |  Poslato: 03 Apr 2013, 22:09
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Mislim da ce pobediti,
nekako je miran, realan.
ispunjava zadatke....
ne znam sto,
al mislim da hoce. (ako se narod pita).
Nekako od svih ukucana je za sada primer kako covek treba da se ponasa...

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
Julia
Post  Tema posta: Re: Dragutin Topic - Generalna diskusija  |  Poslato: 06 Apr 2013, 21:05
Korisnikov avatar
Kad porastem biću kengur
Kad porastem biću kengur

Pridružio se: 22 Jun 2012, 20:17
Postovi: 6498

OffLine
Top je legenda...
A jedino on i zasluzuje ovo VIP

_________________
Samo kada pisem ja sam lav! Papir je jedino bojno polje gde mi niko nista ne moze. Ali,zivot.zivot nije papir. Eh kad bi svi problemi bili od hartije – kako bi se lako mogli zguzvati!


Vrh
GiGi
Post  Tema posta: Re: Dragutin Topic - Generalna diskusija  |  Poslato: 11 Apr 2013, 13:42
Korisnikov avatar
Karolina Riječka

Pridružio se: 25 Mar 2013, 12:13
Postovi: 18509

OffLine
Moj favorit za pobjedu! (uz Maju Volk)

_________________
Plesala bih s tobom
kroz najprometnije ceste
jedan tango kroz crveno
tamo gdje nitko ne bi plesao
na vrhu Hendrixovog mosta
i to mi ne bi bilo dosta...


Vrh
Komsinica
Post  Tema posta: Re: Dragutin Topic - Generalna diskusija  |  Poslato: 22 Apr 2013, 15:56
Korisnikov avatar
Forumski novinar
Forumski novinar

Pridružio se: 15 Maj 2012, 10:01
Postovi: 7882
Lokacija: Marakana, Sever

OffLine
Top je umeren i odmeren, sto i treba da krasi jednog takvog sportistu.

_________________
Slika


Vrh
*Twilight*
Post  Tema posta: Re: Dragutin Topic - Generalna diskusija  |  Poslato: 05 Maj 2013, 15:01
Korisnikov avatar
Laprdalo i tuturutka

Pridružio se: 17 Apr 2012, 20:07
Postovi: 11750

OffLine
Sad sam vec sigurna da ce pobediti.


Vrh
Žex
Post  Tema posta: Re: Dragutin Topic - Generalna diskusija  |  Poslato: 05 Maj 2013, 18:07
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 21 Maj 2012, 21:33
Postovi: 13386
Lokacija: Čačak, Woodland County

OffLine
Kada Top bude pukao u finalu, videćete njegovo pravo lice.
Još uvek se krije iza maske dobročinitelja I velikog vernika, a kada bude izgubio ''za dlaku'' promeniće se za 180 stepeni.
Da l' sam ja lud ili ne videće se posle finala...
U rijalitiju bukvalno ništa nije prikazao osim konstantnog moljenja Bogu i nekakvog lažnog asketizma.
Patetika i plač izgleda da kupuju široke narodne mase.
Njegov kontakt sa ukućanima u stvari je kontakt sa publikom. Vidi se da se jako trudi da ostavi dobar utisak kod publike, što govori o njemu koliki je foler. Budi ono što jesi, a ne ono što publika očekuje od tebe...

I da na kraju dodam da je Dragutin Topić 2003-e godine bio suspendovan na dve godine od strane IAAF-a (Međunarodne Atletske Federacije) zbog korišćenja nedozvoljenih supstanci (doping)
Moguće je da su se svetski moćnici urotili protiv Topa samo zato da bi napakostili srpskoj atletici koja je ionako na dnu već decenijama. Garantujem vam da bi Topić razloge za sopstveni krah našao u ovome što sam gore napisao.
Dopingovao se ne bi li na vrhuncu sopstvene karijere ukrao koji centimetar lestvice.
Izgleda da je bukvalno shvatio Makijavelijevu izreku da cilj opravdava sredstvo.
Toliko od mene o Topu. Neću više trošiti ni klik tastature na njega. THE END

_________________
Slika


Vrh
*Twilight*
Post  Tema posta: Re: Dragutin Topic - Generalna diskusija  |  Poslato: 06 Maj 2013, 16:22
Korisnikov avatar
Laprdalo i tuturutka

Pridružio se: 17 Apr 2012, 20:07
Postovi: 11750

OffLine
Zex pa svi mi trazimo nacin i sredstvo da guramo dalje i da budemo bolji.
Neki koriste doping, neki ljubav da se osete sigurnijim a neki druga sredstva i razloge.
2003. godina je daleka i davno prosla, svaki dan nas cini boljim a ne tolike godine
a iako ne pobedi a to u njemu izazove revolt razumno je... verovatno bi i ja na taj nacin reagovala da mi za dlaku pobedne tolika suma novca.


Vrh
Žex
Post  Tema posta: Re: Dragutin Topic - Generalna diskusija  |  Poslato: 06 Maj 2013, 16:51
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 21 Maj 2012, 21:33
Postovi: 13386
Lokacija: Čačak, Woodland County

OffLine
Onda neka javno kaže kako mu je potreban novac, a ne da izmišlja kako mu je ovo neka vrsta testa, bla bla bla...
Pošteno je da javno istupi i da kaže ''Ljudi, meni su potrebne pare i zato sam došao ovde'', nego da nam propagira asketizam, odricanje i ostalo
Zato navijam za Žarka. Dečko ima puno mana, ali zato kaže ono što misli, bez lažnog moralisanja i dodvoravanja prosečnom srpskom glasaču.
Eto.
Najviše cenim direktne ljude, a ići izokola nimalo nije pošteno.
Ako malo bolje pogledaš Topa videćeš da on izbegava svaki direktan kontakt očima. Kada razogvara sa ukućanima često gleda u pod, a naročito kada je u ispovedaonici. Tamo neprestano gleda u patos.
Obrati pažnju večeras kada ih budu zvali u ispovedaonicu. Top ne skida pogled od patosa.
Ja jako cenim kada pričam sa nekim, da me taj neko gleda u oči, a konstantno gledanje u patos je nepoštovanje sagovornika.
Jeste da je ispred njega kamera, ali mislim da me kontaš šta sam hteo reći...

Pozzz draga Daniela :)

_________________
Slika


Vrh
Komsinica
Post  Tema posta: Re: Dragutin Topic - Generalna diskusija  |  Poslato: 06 Maj 2013, 21:28
Korisnikov avatar
Forumski novinar
Forumski novinar

Pridružio se: 15 Maj 2012, 10:01
Postovi: 7882
Lokacija: Marakana, Sever

OffLine
Da se ne lazemo, svi su dosli zbog para. Maja Nikolic je rekla da bi opet usla u VB kada bi joj honorar bio isti kao sto je dobila sada. Dobru oni kintu dobijaju za ovo ucesce i jos pedesetak hiljada ihaaaaaaaaaaaaj. Svi su dosli zbog para! Lazu da nisu.

_________________
Slika


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker