Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 28 Mar 2024, 23:18


Autoru Poruka
Molena
Post  Tema posta: Re: ..Stabilnost veze  |  Poslato: 04 Jul 2013, 00:10
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
Vidi ove lujke hehehe...za pocetak prvo procitaj sve pa komentiraj.
Kakve moje nedoumice..prosvijetli me molim te.

Za pocetak potrebno je da su obe osobe stabilne u glavi, za ostalo je lako...znas She.

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
SHE
Post  Tema posta: Re: ..Stabilnost veze  |  Poslato: 04 Jul 2013, 08:15
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 07 Dec 2012, 00:12
Postovi: 26756

OffLine
evooooo
samo provocira
znaci prvo kod psihica da ti uravnotezi glavu,pa onda pravac,juris na deckica
:D


Vrh
casual
Post  Tema posta: Re: ..Stabilnost veze  |  Poslato: 04 Jul 2013, 10:57
Korisnikov avatar
*
*

Pridružio se: 24 Sep 2012, 00:31
Postovi: 9053

OffLine
podrazumeva se privlacnost, zaljubljenost, strast, ljubav jer da nije toga veza ne bi ni postojala. e sada da bi ta veza ostala i opstala potrebno je na prvom mestu postovanje.
novac je takodje vazan faktor ali ne i presudan znam dosta ljudi koji imaju novca ali su im se veze i brakovi rasturili.
na prvom mestu su postovanje i tolerancija.


Vrh
Julia
Post  Tema posta: Re: ..Stabilnost veze  |  Poslato: 04 Jul 2013, 11:14
Korisnikov avatar
Kad porastem biću kengur
Kad porastem biću kengur

Pridružio se: 22 Jun 2012, 20:17
Postovi: 6498

OffLine
Molena je napisao:
July...svakako, ali evo i tebi da pitam isto:

Molena je napisao:
Ali postavlja se pitanje..upoznas nekog mladica, fin je , zgodan..privlaci te kako izzgleda.
Izasli ste jednom, dva-puta...i s njim ti je lijepo,i vrijeme brzo prolazi jer se dobro zabavljate...nadopunjavate.
Pocinjes da razmisljas o necem ozbiljnijem s njim i spustas se na zemlju...on je nezaposlen, i nema nekih izgleda da nadje posao kojim bi doprinosio zajednici...izvrsno kuha i uredan je s druge strane sto znaci da bi mogla ocekivati i neku pomoc od njega po tom pitanju...ali..pocinjes da se dvoumis ili ti to ne predstavlja nikakvu nedoumicu?


Koliko ti je vazna ta vrsta stabilnosti?


Pa znas kako Moli...Izgleda da se nadje posao uvek ima..Ako ne u struci onda ono '' daj sta das'' dok ne naidje nesto bolje..
Ok je skroz ako decko nema trenutno posao, ostao bez posla i sl...zasto da ne..Super je i kada dodjes kuci a ceka te spremljen rucak i sredjen stan..Ali ako to krene u nedogled..e jbg onda..Brate misli unajmicu kucnu pomocnicu, manje ce da me kosta :D :D
Salu na stranu...izmedju trenutne nezaposlenosti i besposlicarenja je velika razlika..Ako je ovo prvo u pitanju , ok je, zivimo u takvom vremenu kada se bez posla ostane lako, bitno je u tim momentima biti podrska partneru u svakom pogledu, ali ako je u pitanju ono '' trazim posla a molim boga da ga ne nadjem'' onda takva osoba je ocigledno nezrela i nespremna za bilo sta ozbiljno..ne moze mi sigurno biti oslonac u zivotu u bilo kom pogledu (ne samo u finansiskom ,jer meni ne treba neko ko ce da zaradjuje i da me finansira, vec neko sa kim cu da se dopunjujem u svakom pogledu)
eto...

_________________
Samo kada pisem ja sam lav! Papir je jedino bojno polje gde mi niko nista ne moze. Ali,zivot.zivot nije papir. Eh kad bi svi problemi bili od hartije – kako bi se lako mogli zguzvati!


Vrh
Julia
Post  Tema posta: Re: ..Stabilnost veze  |  Poslato: 04 Jul 2013, 11:18
Korisnikov avatar
Kad porastem biću kengur
Kad porastem biću kengur

Pridružio se: 22 Jun 2012, 20:17
Postovi: 6498

OffLine
casual je napisao:
podrazumeva se privlacnost, zaljubljenost, strast, ljubav jer da nije toga veza ne bi ni postojala. e sada da bi ta veza ostala i opstala potrebno je na prvom mestu postovanje.
novac je takodje vazan faktor ali ne i presudan znam dosta ljudi koji imaju novca ali su im se veze i brakovi rasturili.
na prvom mestu su postovanje i tolerancija.


Cas..slazem se sa tobom da novac nije presudan..Bogati ne znaci i da su srecni..I sve je to OK..ali Molena je postavila konkretno pitanje..Nije vazno koliko taj neko zaradjuje, vec bitno je da zaradjuje, a ako ne, onda da se bar iskreno trudi da nadje neki posao.
U svakom slucaju, vremenom ce i sam ,i pod pretpostavkom da to zeni ne smeta,ako je besposlen, lezi kuci i sprema rucak, osecati beskorisno,nabice sam sebi komplekse,a onda krecu i mnogi drugi problemi, svadje i sl

ps..pisem o nekim normalnim vezama i ljudima, ne uzimajuci u obzir one kojima veza sluzi pre svega da bi ih partner sponzorisao

_________________
Samo kada pisem ja sam lav! Papir je jedino bojno polje gde mi niko nista ne moze. Ali,zivot.zivot nije papir. Eh kad bi svi problemi bili od hartije – kako bi se lako mogli zguzvati!


Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: ..Stabilnost veze  |  Poslato: 04 Jul 2013, 11:33
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
Bravo Julia...shvatila si poantu.
Cak sam ja mislim otvorila jos jednu temu o odricanjima, koja bi se mogla povezati s ovom temom.
Stvar je osjecaja i misljenja koliko je ta neka radna obaveza vazna stabilnost veze....naobrazba isto tako.
Ljubav, postovanje, tolerancija ..sve se to podrazumijeva, jer kad dodjemo do ovog faktora znaci da su se sve ostale stvari poklopile....Sad je pitanje koliko bi vas taj faktor pokolebao...
Ja znam slucajeve gdje muskarac ne radi i zena kaze on mene ne razumije kada ja dodjem s posla i kazem da sam umorna, recenica je...'daj od cega si se umorila, cijeli dan sjedis u uredu, nisi kopala'...jednostavno tesko je da shvati.
On nju voli....ali ne razumije.
Raditi posao kao sto je KOmsinica rekla za nekih 200 eurica je za njega gubljenje vremena, jer ce naci opravdanje i reci da nam to ne treba, imamo dovoljno...ne kontajuci da je stvar osjecaja a ne financija...

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
Komsinica
Post  Tema posta: Re: ..Stabilnost veze  |  Poslato: 04 Okt 2013, 22:44
Korisnikov avatar
Forumski novinar
Forumski novinar

Pridružio se: 15 Maj 2012, 10:01
Postovi: 7882
Lokacija: Marakana, Sever

OffLine
I da rezimiramo... za jednu stabilnu vezu su neophodni svi sastojci da bi bilo ukusno [treptrep.gif]

_________________
Slika


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 79 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker