Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 19 Apr 2024, 10:15


Autoru Poruka
Julia
Post  Tema posta: Re: PRENOS UŽIVO (sa OFF-om) - diskusija o "Velikom Bratu"  |  Poslato: 20 Mar 2013, 12:18
Korisnikov avatar
Kad porastem biću kengur
Kad porastem biću kengur

Pridružio se: 22 Jun 2012, 20:17
Postovi: 6498

OffLine
PS..a kada sam napisala da STE U PROBLEMU..mislila sam na PROBLEM tipa NE ZNA SE KO ULAZI U VB..
naravno da je problem..nego sta..


A jbg, svako vidi,tj cita onako kako zeli..
Ne mogu stvarno ispod svakog posta pisati sledeci sa objasnjenjem sta sam mislila

_________________
Samo kada pisem ja sam lav! Papir je jedino bojno polje gde mi niko nista ne moze. Ali,zivot.zivot nije papir. Eh kad bi svi problemi bili od hartije – kako bi se lako mogli zguzvati!


Vrh
Just
Post  Tema posta: Re: PRENOS UŽIVO (sa OFF-om) - diskusija o "Velikom Bratu"  |  Poslato: 20 Mar 2013, 12:19
Korisnikov avatar
Persa from the Mahala

Pridružio se: 05 Jun 2012, 19:08
Postovi: 4448

OffLine
Ček, ti pises, neko ti odgovori i taj neko odmah skače?
Nisam skočila, samo sam konstatovala cinjenice, da smo se i nasli zbog rijalitija.

I p.s. stvarno nema potrebe za velikim slovima i boldiranjem, ne znam za tebe, al ja savrseno dobro vidim i mala slova

_________________
Micho, nedostajes mi Slika


Vrh
Žex
Post  Tema posta: Re: PRENOS UŽIVO (sa OFF-om) - diskusija o "Velikom Bratu"  |  Poslato: 20 Mar 2013, 12:20
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 21 Maj 2012, 21:33
Postovi: 13386
Lokacija: Čačak, Woodland County

OffLine
Senka je napisao:
Što su meni smiješni ti komentari u vezi rijaliija...majke mi moje...te dno dna...te zaglupljuju...te ovo te ono...
Teško da mene ili bilo koga drugog mogu baš rijalitiji zaglupiti...više od nekog akcionog filma prepunog nasilja i bez ikakvog sadržaja...ili od bilo čega drugog što iz naše okoline,što od onog što se prikazuje na tv...
Uostalom,mene ne može više ništa zaglupiti poslije rata i svega onog što sam proživjela... [kez.gif]
Rijalitiji me i zabvljaju i opuštaju,gledam ih kada mi se gleda...i iskreno me uopšte ne interesuje šta će zbog toga o meni misliti pljuvači istih... [boredsmiley.gif]


I mene to isto smara.
Kao zaglupljuje me, a ja svakim danom sve pametniji. Ne zbog rijalitija, već zato što me interesuje bukvalno SVE.
Želim da pogledam kako se ljudi ponašaju u vandrednim situacijama, a jedan od načina je i rijialiti.
Postoji mišljenje da rijaliti zaglupljuje, ali ne vidim kako. Ne gledam ja to po ceo dan, ali s' vremena na vreme volim da pogledam odnose između ljudi koji verovatno nikada ne bi bili zajedno da nije rijalitija. Neka izađe na crtu sa mnom svako ko ne prati rijaliti i ja koji ga pratim, pa da odmerimo snage ko je pametniji, a ko gluplji. Ja ću izaći kao pobednik [smehsmeh.gif]
Uf, al' sam samouvren [kasljuc.gif]

_________________
Slika


Vrh
Senka
Post  Tema posta: Re: PRENOS UŽIVO (sa OFF-om) - diskusija o "Velikom Bratu"  |  Poslato: 20 Mar 2013, 12:21
Korisnikov avatar
Vječita sanjalica
Vječita sanjalica

Pridružio se: 18 Apr 2012, 12:07
Postovi: 45921

OffLine
Uopšte ne 'skačem',kako ti reče...isto iznosim svoje mišljenje...i uopšte se ne uzbuđujem...normalno mi je da različito mislimo...to i jeste poenta.... [namigusa.gif]

_________________
Slika Slika


Vrh
Senka
Post  Tema posta: Re: PRENOS UŽIVO (sa OFF-om) - diskusija o "Velikom Bratu"  |  Poslato: 20 Mar 2013, 12:22
Korisnikov avatar
Vječita sanjalica
Vječita sanjalica

Pridružio se: 18 Apr 2012, 12:07
Postovi: 45921

OffLine
Žex je napisao:
Senka je napisao:
Što su meni smiješni ti komentari u vezi rijaliija...majke mi moje...te dno dna...te zaglupljuju...te ovo te ono...
Teško da mene ili bilo koga drugog mogu baš rijalitiji zaglupiti...više od nekog akcionog filma prepunog nasilja i bez ikakvog sadržaja...ili od bilo čega drugog što iz naše okoline,što od onog što se prikazuje na tv...
Uostalom,mene ne može više ništa zaglupiti poslije rata i svega onog što sam proživjela... [kez.gif]
Rijalitiji me i zabvljaju i opuštaju,gledam ih kada mi se gleda...i iskreno me uopšte ne interesuje šta će zbog toga o meni misliti pljuvači istih... [boredsmiley.gif]


I mene to isto smara.
Kao zaglupljuje me, a ja svakim danom sve pametniji. Ne zbog rijalitija, već zato što me interesuje bukvalno SVE.
Želim da pogledam kako se ljudi ponašaju u vandrednim situacijama, a jedan od načina je i rijialiti.
Postoji mišljenje da rijaliti zaglupljuje, ali ne vidim kako. Ne gledam ja to po ceo dan, ali s' vremena na vreme volim da pogledam odnose između ljudi koji verovatno nikada ne bi bili zajedno da nije rijalitija. Neka izađe na crtu sa mnom svako ko ne prati rijaliti i ja koji ga pratim, pa da odmerimo snage ko je pametniji, a ko gluplji. Ja ću izaći kao pobednik [smehsmeh.gif]
Uf, al' sam samouvren [kasljuc.gif]


[top88.gif] ...potpisujem...

_________________
Slika Slika


Vrh
Julia
Post  Tema posta: Re: PRENOS UŽIVO (sa OFF-om) - diskusija o "Velikom Bratu"  |  Poslato: 20 Mar 2013, 12:22
Korisnikov avatar
Kad porastem biću kengur
Kad porastem biću kengur

Pridružio se: 22 Jun 2012, 20:17
Postovi: 6498

OffLine
Just je napisao:
Ček, ti pises, neko ti odgovori i taj neko odmah skače?
Nisam skočila, samo sam konstatovala cinjenice, da smo se i nasli zbog rijalitija.

I p.s. stvarno nema potrebe za velikim slovima i boldiranjem, ne znam za tebe, al ja savrseno dobro vidim i mala slova

e pa ima i nas koji nismo SAVRSENI...jbg
pa i kad je vid u pitanju
[zenskismeh.gif]

_________________
Samo kada pisem ja sam lav! Papir je jedino bojno polje gde mi niko nista ne moze. Ali,zivot.zivot nije papir. Eh kad bi svi problemi bili od hartije – kako bi se lako mogli zguzvati!


Vrh
Julia
Post  Tema posta: Re: PRENOS UŽIVO (sa OFF-om) - diskusija o "Velikom Bratu"  |  Poslato: 20 Mar 2013, 12:29
Korisnikov avatar
Kad porastem biću kengur
Kad porastem biću kengur

Pridružio se: 22 Jun 2012, 20:17
Postovi: 6498

OffLine
Žex je napisao:
Senka je napisao:
Što su meni smiješni ti komentari u vezi rijaliija...majke mi moje...te dno dna...te zaglupljuju...te ovo te ono...
Teško da mene ili bilo koga drugog mogu baš rijalitiji zaglupiti...više od nekog akcionog filma prepunog nasilja i bez ikakvog sadržaja...ili od bilo čega drugog što iz naše okoline,što od onog što se prikazuje na tv...
Uostalom,mene ne može više ništa zaglupiti poslije rata i svega onog što sam proživjela... [kez.gif]
Rijalitiji me i zabvljaju i opuštaju,gledam ih kada mi se gleda...i iskreno me uopšte ne interesuje šta će zbog toga o meni misliti pljuvači istih... [boredsmiley.gif]


I mene to isto smara.
Kao zaglupljuje me, a ja svakim danom sve pametniji. Ne zbog rijalitija, već zato što me interesuje bukvalno SVE.
Želim da pogledam kako se ljudi ponašaju u vandrednim situacijama, a jedan od načina je i rijialiti.
Postoji mišljenje da rijaliti zaglupljuje, ali ne vidim kako. Ne gledam ja to po ceo dan, ali s' vremena na vreme volim da pogledam odnose između ljudi koji verovatno nikada ne bi bili zajedno da nije rijalitija. Neka izađe na crtu sa mnom svako ko ne prati rijaliti i ja koji ga pratim, pa da odmerimo snage ko je pametniji, a ko gluplji. Ja ću izaći kao pobednik [smehsmeh.gif]
Uf, al' sam samouvren [kasljuc.gif]


Zex, opet pogresno tumacenje
Neko ti je rekao da si glup jer gledas rijalti?
Ili onaj ko ga ne gleda je pametan?
Ne daj Boze da je rijaliti merilo necijeg intelekta
Ok ,razliciti smo..imamo razlicita misljenja..Moj komentar se nije odnosio na problem sto gledati rijaliti vec sto ste u *bedaku*jer ne znate ko ce ucestvovati
Licno..nemam nameru da gledam, ne zato da bih delovala pametnije..nego zato sto smatram da nemam sta da vidim..,ako sam zelela da izvucem neku pouku..a to je kako covek ne bi smeo nikad sebi dozvoliti da zbog novca ipopularnosti padne jednu lestvicu cak ispod DNA..za to mi je bila dovoljna i ona jedna farma koju sam gledala..
Dakle, niko nikome ne moze nametnuti bilo sta pa i to sta ce gledati a sta ne,ali svi,kao sto imamo pravo izbora imamo i pravo misljenja..Pa i po pitanju gledanja farme

_________________
Samo kada pisem ja sam lav! Papir je jedino bojno polje gde mi niko nista ne moze. Ali,zivot.zivot nije papir. Eh kad bi svi problemi bili od hartije – kako bi se lako mogli zguzvati!


Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: PRENOS UŽIVO (sa OFF-om) - diskusija o "Velikom Bratu"  |  Poslato: 20 Mar 2013, 12:48
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
I kad pocinje ovo?
Mene jedino nervira sto su VIP ucesnici i sto nisu anonimusi.

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
Senka
Post  Tema posta: Re: PRENOS UŽIVO (sa OFF-om) - diskusija o "Velikom Bratu"  |  Poslato: 20 Mar 2013, 12:51
Korisnikov avatar
Vječita sanjalica
Vječita sanjalica

Pridružio se: 18 Apr 2012, 12:07
Postovi: 45921

OffLine
Anonimusi na jesen i to regionalni...

_________________
Slika Slika


Vrh
Just
Post  Tema posta: Re: PRENOS UŽIVO (sa OFF-om) - diskusija o "Velikom Bratu"  |  Poslato: 20 Mar 2013, 12:51
Korisnikov avatar
Persa from the Mahala

Pridružio se: 05 Jun 2012, 19:08
Postovi: 4448

OffLine
Ne znam moli, pitaj Juliju :D

_________________
Micho, nedostajes mi Slika


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 61 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker