Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 19 Apr 2024, 05:30


Autoru Poruka
Žex
Post  Tema posta: Re: PRENOS UŽIVO (sa OFF-om) - diskusija o "Velikom Bratu"  |  Poslato: 14 Mar 2013, 23:44
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 21 Maj 2012, 21:33
Postovi: 13386
Lokacija: Čačak, Woodland County

OffLine
Okej Senkac
Hvala

_________________
Slika


Vrh
Just
Post  Tema posta: Re: PRENOS UŽIVO (sa OFF-om) - diskusija o "Velikom Bratu"  |  Poslato: 15 Mar 2013, 17:15
Korisnikov avatar
Persa from the Mahala

Pridružio se: 05 Jun 2012, 19:08
Postovi: 4448

OffLine
Znaci za dva dana pocinje, a oni jos to ne najavljuju, sad sam gledala programsku semu, nema VB-a...valjda bi napisali da pocinje u nedelju

_________________
Micho, nedostajes mi Slika


Vrh
Sibila
Post  Tema posta: Re: PRENOS UŽIVO (sa OFF-om) - diskusija o "Velikom Bratu"  |  Poslato: 15 Mar 2013, 17:58
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Sep 2012, 13:54
Postovi: 226

OffLine
Jao ...kako sam nestrpljiva ...

:D :D

_________________
Reči su ogledalo duše


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: PRENOS UŽIVO (sa OFF-om) - diskusija o "Velikom Bratu"  |  Poslato: 15 Mar 2013, 21:19
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Just ja sam videla reklamu
gdje pise USKORO VB i ima ono oko
Mozda jos nisu stavili, jer e znaju tacno u koliko sati ce emitovati :)
Bas me interesuje ko ce uci....

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
Just
Post  Tema posta: Re: PRENOS UŽIVO (sa OFF-om) - diskusija o "Velikom Bratu"  |  Poslato: 15 Mar 2013, 23:05
Korisnikov avatar
Persa from the Mahala

Pridružio se: 05 Jun 2012, 19:08
Postovi: 4448

OffLine
Mozda ekipa zvezdanih staza [mislim.gif]

_________________
Micho, nedostajes mi Slika


Vrh
*Twilight*
Post  Tema posta: Re: PRENOS UŽIVO (sa OFF-om) - diskusija o "Velikom Bratu"  |  Poslato: 20 Mar 2013, 09:41
Korisnikov avatar
Laprdalo i tuturutka

Pridružio se: 17 Apr 2012, 20:07
Postovi: 11750

OffLine
nadam se da ce biti likova interesantnih, bar upola kao na farmi


Vrh
Julia
Post  Tema posta: Re: PRENOS UŽIVO (sa OFF-om) - diskusija o "Velikom Bratu"  |  Poslato: 20 Mar 2013, 11:50
Korisnikov avatar
Kad porastem biću kengur
Kad porastem biću kengur

Pridružio se: 22 Jun 2012, 20:17
Postovi: 6498

OffLine
vi ste bas u problemu..velikoooom :D :D :D

_________________
Samo kada pisem ja sam lav! Papir je jedino bojno polje gde mi niko nista ne moze. Ali,zivot.zivot nije papir. Eh kad bi svi problemi bili od hartije – kako bi se lako mogli zguzvati!


Vrh
Just
Post  Tema posta: Re: PRENOS UŽIVO (sa OFF-om) - diskusija o "Velikom Bratu"  |  Poslato: 20 Mar 2013, 11:52
Korisnikov avatar
Persa from the Mahala

Pridružio se: 05 Jun 2012, 19:08
Postovi: 4448

OffLine
Aj Julija ne zajebavaj, gotovo svi mi sa starog foruma smo se i nasli ovdje bas zbog rijalitija (neki su dosli na farma forum, neki na farma/vb chat) i sad odjednom oni koji gledaju rijaliti imaju problem, ne zafrkavaj.

_________________
Micho, nedostajes mi Slika


Vrh
Senka
Post  Tema posta: Re: PRENOS UŽIVO (sa OFF-om) - diskusija o "Velikom Bratu"  |  Poslato: 20 Mar 2013, 12:00
Korisnikov avatar
Vječita sanjalica
Vječita sanjalica

Pridružio se: 18 Apr 2012, 12:07
Postovi: 45921

OffLine
Što su meni smiješni ti komentari u vezi rijaliija...majke mi moje...te dno dna...te zaglupljuju...te ovo te ono...
Teško da mene ili bilo koga drugog mogu baš rijalitiji zaglupiti...više od nekog akcionog filma prepunog nasilja i bez ikakvog sadržaja...ili od bilo čega drugog što iz naše okoline,što od onog što se prikazuje na tv...
Uostalom,mene ne može više ništa zaglupiti poslije rata i svega onog što sam proživjela... [kez.gif]
Rijalitiji me i zabvljaju i opuštaju,gledam ih kada mi se gleda...i iskreno me uopšte ne interesuje šta će zbog toga o meni misliti pljuvači istih... [boredsmiley.gif]

_________________
Slika Slika


Vrh
Julia
Post  Tema posta: Re: PRENOS UŽIVO (sa OFF-om) - diskusija o "Velikom Bratu"  |  Poslato: 20 Mar 2013, 12:15
Korisnikov avatar
Kad porastem biću kengur
Kad porastem biću kengur

Pridružio se: 22 Jun 2012, 20:17
Postovi: 6498

OffLine
Just je napisao:
Aj Julija ne zajebavaj, gotovo svi mi sa starog foruma smo se i nasli ovdje bas zbog rijalitija (neki su dosli na farma forum, neki na farma/vb chat) i sad odjednom oni koji gledaju rijaliti imaju problem, ne zafrkavaj.


Prvo salila sam se, to za problem
Ali ocigledno brate, kad se i nasalis na temu rijalitija ko da vam neko sipa so u oci
Zabole me ko ima kakavc problem.
Ja nikad nisam demantovala da sam gledala jedan jedini rijaliti Farmu (mislim da je 2) ali i tada sam kao i sada tvrdila da ne znam ko je gori, oni koji ucestvuju ili oni koji gledaju (i ja medju njima)
Sta moye da se vidi od Ekrema, sexy sandre i slicnih likova..

Ps..Senka..nisam imala nameru nikoga da pljujem niti sam pljuvala
Ne mislim kao ti , i svoje misljenje iznosim..
Ne vidim sto toliko skacete zbog komentara koji nije slican vasem..

I izvinjavam se, da sam znala da cete bukvalno shvatiti i da cete se pronaci u tome ne bih ni pisala

_________________
Samo kada pisem ja sam lav! Papir je jedino bojno polje gde mi niko nista ne moze. Ali,zivot.zivot nije papir. Eh kad bi svi problemi bili od hartije – kako bi se lako mogli zguzvati!


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 49 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker