Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 26 Apr 2024, 08:12


Autoru Poruka
GiGi
Post  Tema posta: Re: PRENOS UŽIVO (sa OFF-om) - diskusija o "Velikom Bratu"  |  Poslato: 06 Maj 2013, 11:12
Korisnikov avatar
Karolina Riječka

Pridružio se: 25 Mar 2013, 12:13
Postovi: 18509

OffLine
Meni je Top u početku bio jedan od favorita...al posljednjih desetak dana sam promijenila mišljenje o njemu...previše radi na tome da stvori dobru sliku o sebi...

_________________
Plesala bih s tobom
kroz najprometnije ceste
jedan tango kroz crveno
tamo gdje nitko ne bi plesao
na vrhu Hendrixovog mosta
i to mi ne bi bilo dosta...


Vrh
Žex
Post  Tema posta: Re: PRENOS UŽIVO (sa OFF-om) - diskusija o "Velikom Bratu"  |  Poslato: 06 Maj 2013, 11:20
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 21 Maj 2012, 21:33
Postovi: 13386
Lokacija: Čačak, Woodland County

OffLine
Dobro je da si to primetila
Patetiše i na taj način ubira poene kod naroda
Vrlo dobro zna da će tako zaraditi po koji glas, a za sve vreme rijalitija ništa nije pokazao osim gomile žalopojki i lažnog moralisanja
On je koristio doping dok se bavio sportom. Kako mu onda Bog nije bio na prvom mestu. On sve radi proračunato ne bi li pobedio, a ja najbolje znam ko je on i šta je. Uvlačio se u dupe ženi Slobodana Miloševića ne bi li dobio stan, a moje kolege nazivao je izdajnicima. Sve to dešavalo se u kasnim 90-im. Onda je popio kaznu što je koristio doping, pa ga nigde nije bilo i sad nam se pojavljuje kao neki mesija.
Prevarant neviđeni.
Po anketama on će pobediti. Ne čudi me... Narod ne ume ni predsednika države da izabere kako treba, a kamoli pobednika VB-a

_________________
Slika


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: PRENOS UŽIVO (sa OFF-om) - diskusija o "Velikom Bratu"  |  Poslato: 06 Maj 2013, 14:43
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Isto mislim kao ti Gigi
msm ok pricao je da je usao, jer je potrebno da ljudi cuju z anjega, i da treba fino da se ponasa
da radi sa decom, bla ,b la....ali opet ...nekako je depresivan, preteruje sa deljenjem saveta drugima,
i kao da nema kap zivota u sebi.
za ovakav rijaliti su ludi ljudi kao Ava....
al opet msm da ce pobediti On,
ja se nadam on, ili neki blizanac,
ovi ostali su mi skroz bzvz,
ne znam samo kako je Soraja tako daleko dogurala.....ona me bas nervira

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
Žex
Post  Tema posta: Re: PRENOS UŽIVO (sa OFF-om) - diskusija o "Velikom Bratu"  |  Poslato: 06 Maj 2013, 16:43
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 21 Maj 2012, 21:33
Postovi: 13386
Lokacija: Čačak, Woodland County

OffLine
Navijam za Željka i Žarka.
Momci imaju šta da kažu. Naročito Žarko.
Barem nisu lažni moralisti kao većina ukućana

_________________
Slika


Vrh
Žex
Post  Tema posta: Re: PRENOS UŽIVO (sa OFF-om) - diskusija o "Velikom Bratu"  |  Poslato: 06 Maj 2013, 21:18
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 21 Maj 2012, 21:33
Postovi: 13386
Lokacija: Čačak, Woodland County

OffLine
Na mestu broj 6 SORAJA VUČELIĆ

_________________
Slika


Vrh
Komsinica
Post  Tema posta: Re: PRENOS UŽIVO (sa OFF-om) - diskusija o "Velikom Bratu"  |  Poslato: 06 Maj 2013, 21:25
Korisnikov avatar
Forumski novinar
Forumski novinar

Pridružio se: 15 Maj 2012, 10:01
Postovi: 7882
Lokacija: Marakana, Sever

OffLine
Ode Sorajčica. Jbg pa bilo je providno namestanje njene pobede. Razapeli bi ih da je odnela nagradu xexexe

Ja bih nagradu dala Bobanu. Jedini je bio iskren i istraumiran i zestoko izvedjan, a bio je cool prema svima.

_________________
Slika


Vrh
Žex
Post  Tema posta: Re: PRENOS UŽIVO (sa OFF-om) - diskusija o "Velikom Bratu"  |  Poslato: 06 Maj 2013, 21:37
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 21 Maj 2012, 21:33
Postovi: 13386
Lokacija: Čačak, Woodland County

OffLine
Da. Boban je bio otvoren i iskren.
Puno je propatio i zaslužio je da bude nagrađen
U našoj državi je problem što se gej populacija stavlja na stub srama.
Ja sa tim nemam problem
Odlično poznajem svoju seksualnost i ljubav prema ženskom polu, tako da nemam razloga da mrzim homoseksualce. Oni koji ih mrze i razapinju na stub srama imaju problem sa sopstvenom seksualnošću i agresijom to prikrivaju.

_________________
Slika


Vrh
Komsinica
Post  Tema posta: Re: PRENOS UŽIVO (sa OFF-om) - diskusija o "Velikom Bratu"  |  Poslato: 06 Maj 2013, 21:40
Korisnikov avatar
Forumski novinar
Forumski novinar

Pridružio se: 15 Maj 2012, 10:01
Postovi: 7882
Lokacija: Marakana, Sever

OffLine
Nemam ni ja problem sa tim.
Jedino ne zelim da se vacare po ulicama, jer mi je ogavno da vidim i momka i devojku koji skacu jedno na drugo. Neka rade sta hoce iza svojih zatvorenih vrata.
Bas mi je bilo zao Bobana kada je pricao kako su ga tukli i pisali mu po patikama... grozno.

_________________
Slika


Vrh
Komsinica
Post  Tema posta: Re: PRENOS UŽIVO (sa OFF-om) - diskusija o "Velikom Bratu"  |  Poslato: 06 Maj 2013, 21:41
Korisnikov avatar
Forumski novinar
Forumski novinar

Pridružio se: 15 Maj 2012, 10:01
Postovi: 7882
Lokacija: Marakana, Sever

OffLine
Komsinica je napisao:
Nemam ni ja problem sa tim.
Jedino ne zelim da se vacare po ulicama, jer mi je ogavno da vidim i momka i devojku koji skacu jedno na drugo. Neka rade sta hoce iza svojih zatvorenih vrata.
Bas mi je bilo zao Bobana kada je pricao kako su ga tukli i pisali mu po patikama... grozno.


O kako je dobro Ava prikrila one kraste po licu.
Izgleda da joj smeta neka vrste hrane, cim joj to toliko s vremena na vreme izlece.
Jbt opet nisam kliknula na edit c c c

_________________
Slika


Vrh
Žex
Post  Tema posta: Re: PRENOS UŽIVO (sa OFF-om) - diskusija o "Velikom Bratu"  |  Poslato: 06 Maj 2013, 21:53
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 21 Maj 2012, 21:33
Postovi: 13386
Lokacija: Čačak, Woodland County

OffLine
Komsinica je napisao:
Nemam ni ja problem sa tim.
Jedino ne zelim da se vacare po ulicama, jer mi je ogavno da vidim i momka i devojku koji skacu jedno na drugo. Neka rade sta hoce iza svojih zatvorenih vrata.
Bas mi je bilo zao Bobana kada je pricao kako su ga tukli i pisali mu po patikama... grozno.


Slažem se.
Vidi se da si mi sestra [001_smile.gif]

_________________
Slika


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 157 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   
cron

Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker