Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 28 Mar 2024, 17:55


Autoru Poruka
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Velikom Bratu    |  Poslato: 29 Maj 2013, 23:25
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
PROFESIONALCI
Željko i Žarko ulaze u novi rijaliti!


Idemo u Francusku kako bismo se dogovorili o još jednom rijalitiju, kaže Žarko

Slika

Željko i Žarko Stojanović pregovaraju o učešću u novom rijalitiju i tim povodom su otišli u Pariz!
"Idemo kako bismo se dogovorili o još jednom rijalitiju, ja ću ostati oko dve nedelje, a Željko se ubrzo vraća jer je kupio konja u Staroj Pazovi. Mada, on je meni sumnjiv, mnogo vremena provodi tamo, a mislim da nije zbog konja", počinje priču pobednik poslednje sezone Velikog brata i otkriva da će njih dvojica učestvovati u francuskom rijalitiju koji će se snimati na Tahitiju.

"Obojica ponovo ulazimo u rijaliti, snima se na Tahitiju u raskošnoj vili, a sada idemo samo na pregovore", kaže Žarko, dok Željko otkriva zašto baš i nema želju da ostane duže u Parizu.

"Ja ću brzo da se vratim jer sam kupio konja. Kobila je i crna je, pa će se zvati Crni", pobrkao je malo rodove Željko, koji nije želeo da potvrdi da ga osim konja za Pazovu veže još neko. "Neću da vam kažem ime te devojke. Rekao sam vam za konja", uz osmeh priča blizanac, koji se ipak nije domogao novca iz srpskog rijaltija, dok onaj koji jeste tvrdi da će za 50.000 evra izgraditi stanove u Parizu.

Dodaje da će 50.000 evra od VB izgraditi stanove na njihovom placu u Parizu, posle čega će moći da uživaju, a da ne rade ništa!


Kurir

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Velikom Bratu    |  Poslato: 30 Maj 2013, 14:31
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Uroš Ćertić i Ivana Stamenković Sindi zaljubljeni do ušiju: Moja mala nema mane! (Foto)

Slika

Uroš Ćertić i Ivana Stamenković Sindi, učesnici završene sezone rijalitija VIP Veliki Brat, sve češće se pojavljuju u javnosti kao ljubavni par i više ne kriju svoju zaljubljenost.

Sindi i Uroš zajedno odlaze na ručak, kafu, u šetnju gradom, obilaze beogradske lokale i zaista se sjajno zabavljaju i to bez skandala, a naš najpoznatiji kaskader ne odsustvuje ni kad su u pitanju obaveze oko snimanja koje ima njegova draga.

Očigledno da im oboma veoma prijaju zajednički trenuci pa se trude da svaki slobodan provedu zajedno, stoga i ne čudi da su aktivni na društvenim mrežama i svaki dan iznenađuju nečim novim.

Uroš često fotka svoju devojku po Beogradu, a kod njih, čini se, sve ide kao podmazano. Uz jednu sliku čak stoji i komentar: "Moja mala nema mane...a ni celulit".

Slika


svet+

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Velikom Bratu    |  Poslato: 21 Jun 2013, 18:41
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Žarko Stojanović: Pripreme za useljenje u novi stan na Slaviji

Slika

Žarko Stojanović, pobednik “Velikog brata”, još čeka nagradu, ali se ipak počastio stanom od 85 kvadrata na Slaviji.
- Stan mi je mnogo lep i nije namešten. Useljavam se u septembru - pohvalio se Žarko.
Blizanac kaže da ima posebne želje kako želi da izgleda enterijer njegovog stana, a pošto u Srbiji nije mogao da nađe nameštaj u ampri i rokoko stilu, on ga je specijalno naručio iz Francuske.
- To što sam ja hteo nema u Srbiji. Sve će da bude onako lepo, ali u roze, crnoj, zelenoj i narandžastoj boji. Ovde ima u samo nekoj “bljak” braon boja, a ja to neću. Ne znam kako se to kaže na srpskom, kao što je imao Luj XIV, takav će da bude - probirljiv je Žarko.
Zvezda rialitija koji se ove nedelje provodio sa prijateljima po prestonici, kaže da mu je najveći problem u životu trenutno kilaža jer se puno ugojio dok je bio u “Velikom bratu”.
- Smršao sam baš, mnogo sam se trudio! Još malo i biću opet zgodan. Teško mi je, ali pazim šta jedem - ponosno kaže Žarko.


hello

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Velikom Bratu    |  Poslato: 24 Jun 2013, 01:05
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Još jedna ljubav iz Velikog Brata: Smuvali se Željko Stojanović i Nevena Miličević?!

Slika

Da su rijalitiji  za mnoge od učesnika prilika da pronađu partnera, pokazalo se u slučaju Marijane Čvrljak i Nikole Nemeševića Nemeša, koji su nakon ponašanja koje je šokiralo javnost, uplovili u burnu ljubavnu vezu.
Ovogodišnji VIP Veliki Brat ‘iznedrio’ je nekoliko romansi. Nakon pokušaja “muvanja” Ave Karabatić i Žarka Stojanovića, njihova idila se završila neslavno. Iako je Ava i posle izlaska iz Kuće izjavila da i dalje voli blizanca, on je odlučio da svojim obožavaocima priredi iznenađenje i svoje srce pokloni Neveni Miličević!
Naime, Nevena je večeras na Instagram postavila njihovu zajedničku fotografiju, ne krijući da je srećna zbog početka ljubavne veze sa Željkom. I pored toga što tokom trajanja programa nisu ‘vrcale iskre’ između njih dvoje, pokazalo se da to nije presudan faktor za vezu.
Poznato je da su i Ivana Stamenković i Uroš Ćertić nakon učešća u istom rijalitiju uplovili u romansu. A mi vas pitamo – da li je reč o marketinškom triku ili o pravoj ljubavi?!


Svet

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Velikom Bratu    |  Poslato: 25 Jun 2013, 19:05
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Ništa od nove tuče uživo: Velikog brata neće biti na jesen?!

Slika

Po svemu sudeći, nova sezona regionalnog “Velikog brata” je otkazana. Taj popularni rijaliti šou trebalo je da na jesen bude emitovan na RTL televiziji, međutim iz te medijske kuće kažu da ove sezone od toga nema ništa.
“Fokus jesenje šeme RTL televizije je na brojnim novim projektima. Gledaocima pripremamo puno iznenađenja”, rekla je Nataša Roksandić, protparolka te televizije.
Ipak, “Veliki brat” će u nekoj od narednih sezona svakako biti prikazivan na toj televiziji.
Kako prenose hrvatski portali, srpskoj producentskoj kući “Emotion” to je preveliki samostalni projekat, pa su i oni ove sezone odustali od “Velikog brata”.


Svet

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Velikom Bratu    |  Poslato: 30 Jun 2013, 23:52
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Sindi: Uroš je fatalan!

U kući Velikog brata kaskader joj se nije dopadao, a emocije su se pojavile posle tokom njihovog druženja

Slika

Ivana Stamenković Sindi, bivša modelsica i učesnica rijaliti šoua Veliki brat, za svog dečka Uroša Ćertića rekla je da je fatalan muškarac.

"Mnogi pričaju da je veza između mene i Uroša samo da bi se pojavljivali u medijima. Mi smo se jednostavno našli. Posle rijalitija smo se mnogo družili i desilo se spontano. Našli smo se u istoj priči", rekla je Sindi u emisiji Ja to tako.

Priznala je da dok su zajedno boravili u kući Velikog brata kaskader nije dopadao i da ga nije gledala tako, tek su se emocije pojavile posle tokom njihovog druženja.

Na opasku da je Uroš prvo u Velikom bratu prvo bio sa jednom, a potom vreme provodio i sa drugom učesnicom, bivša modelsica rekla je Uroš fatalan momak, ali da je sve što se dešavalo u kući bilo samo za šou.

"Fatalan je Uroš", kroz smeh je rekla Sindi.


Kurir

_________________
Slika


Vrh
Senka
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Velikom Bratu    |  Poslato: 20 Avg 2013, 02:19
Korisnikov avatar
Vječita sanjalica
Vječita sanjalica

Pridružio se: 18 Apr 2012, 12:07
Postovi: 45918

OffLine
EXTRA // Šta je radio poslednja dva meseca: Gde je nestao Žarko Stojanović?!

Pobednik VIP sezone realityja "Veliki Brat" Žarko Stojanović nestao je na skoro dva meseca. Šta je radio?!

Slika

Ponovo reality!
Pobednik VIP sezone realityja "Veliki brat", Žarko Stojanović, ali i njegov brat blizanac Željko, nestali su na mesec i po dana bez ikakve najave.
Po završetku realityja "Veliki brat" svakodnevno su se oglašavali putem svojih naloga na društvenih mreža, a zatim su samo nestali. Kao da im je nestalo interneta. Međutim, za svoje odusustvo imali su odličan razlog - učestvovali su u novom realityju u Francuskoj.
U pitanju je treća sezona "Ostrvo istine" koje se snimalo na Tahitiju, a Žarko se samo nekoliko minuta nakon što je dobio telefon oglasio putem Twitter-a.
- Sada dobio telefon! Ostrvo istina 3 (île des vérités 3) gotovo! Od 26. avgusta kreće ovde emitovanje. Bilo je ludilo na Tahitiju!!! - napisao je Žarko, a sa svojim pratiocima je podelio i nekoliko fotografija.


opera17

_________________
Slika Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Velikom Bratu    |  Poslato: 04 Nov 2014, 17:31
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Poznati ponovo ulaze u kuću Velikog brata! Popularni rijaliti se vraća

Vlasnik produkcije “Emotion” Goran Stamenković potvrdio nam je da će se novi serijal "Velikog brata" emitovati na TV B92. Ovaj šou će biti emitovan sledećeg proleća ili jeseni. U kuću će ponovo ući popularne ličnosti iz čitave bivše Jugoslavije.

Slika

- Mi imamo ugovor za emitovanje sa televizijom “B92”, ali se čekaju medijski partneri iz regiona, kako bi se tako veliki projekat zaista i dogodio. Planiramo da nova sezona Velikog brata bude na proleće ili jesen. Ukoliko do toga dođe, svakako ćemo se potruditi da u rijaliti šou pozovemo najveće regionalne zvezde - rekao nam je Goran Stamenković.

Mediji su ovih dana objavili da se pregovara i sa Severinom oko učešća u rijalitiju, ali je ta priča preuranjena. Publika bi svakako volela da u kući vidi najveće muzičke regionalne zvezde, ali i poneku popularnu starletu.


Blic

_________________
Slika


Vrh
Senka
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Velikom Bratu    |  Poslato: 22 Avg 2015, 00:07
Korisnikov avatar
Vječita sanjalica
Vječita sanjalica

Pridružio se: 18 Apr 2012, 12:07
Postovi: 45918

OffLine
Uskoro počinje: Bacite pogled u kuću Velikog brata pre svih!

U novoj sezoni Velikog brata, dom ukućana je osvežen jarkim bojama, modernim dizajnom i luksuznim nameštajem, a do samog ulaska novih stanara ostalo je još malo.

Slika
Dnevni boravak odakle će da izvršavaju zadate zadatke, Foto: Promo

Veliki dnevni boravak predstavljaće i dalje centralno mesto okupljana takmičara gde će dobijati i izvršavati sve zadatke, ali verovatno voditi i prave male ratove.

Tu je i popularni bazen, ali i potpuno renovirana kuhinja spremna za jutarnja okupljanja i ćaskanja ovogodišnjih učesnika.

Slika
Šarena kuhinja za dobro jutro, Foto: Promo

Kao i do sada "oko" Velikog brata pratiće stanare iz Hrvatske, Srbije, Crne Gore, Bosne i Hercegovine i Makedonije – 24 sata, a ni jedna tajna neće moći da se sakrije.

Resized Image - Click For Actual Size
40 kamera snima kako ništa ne bi promaklo, Foto: Promo

U ovoj sezoni rijaliti šoua radi preko 200 ljudi, snima 40 kamera, a stanari će biti ozvučeni sa 50 mikrofona.

Slika
Kuća Velikog brata

Slika
Skaj Vikler i Antonija Blaće su ovogodišnji voditelji, Foto: Promo

Kako ništa ne bi promaklo, kamermani rade u nekoliko smena, a čak ne smeju ni da nose mobilne telefone, a pauze su takođe isključene.

Zanimljive igre i zadaci su već osmišljeni, takmičare očekuju brojni izazovi, a borba će biti bespoštedna.

Pobednika ovogodišnjeg Velikog brata očekuje nagrada u iznosu od 100.000 evra.

Šou ove sezone vode Skaj Vikler i Antonija Blaće, tandem koji se od prve sekunde sjajno uklopio, a svojevremeno su i oni kao učesnici dali svoj pečat u ovom rijalitiju.


24satars

_________________
Slika Slika


Vrh
Senka
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Velikom Bratu    |  Poslato: 22 Avg 2015, 01:51
Korisnikov avatar
Vječita sanjalica
Vječita sanjalica

Pridružio se: 18 Apr 2012, 12:07
Postovi: 45918

OffLine
Navala kandidata, svi hoće u Velikog brata!

Čak 15 hiljada ljudi prijavilo se za učešće u novoj sezoni popularnog rijalitija "Veliki brat".

Slika

U rijaliti, koji startuje 4. septembra ulaze anonimni ljudi željni slave i novca.

Prema pisanju "Informera" do sada je prijavilo preko 15 hiljada ljudi, najviše iz Hrvatske, oko 6.000!

Da podsetimo, na Prvoj televiziji će se svake večeri u 20 sati gledati dnevni pregled i izbacivanja, a na B92 ćemo imati prilike da gledamo uključenja uživo, nekoliko puta dnevno.


Mondo

_________________
Slika Slika


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 31 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker