Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 28 Mar 2024, 14:18


Autoru Poruka
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Velikom Bratu    |  Poslato: 11 Maj 2013, 18:34
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
VIŠE NE KRIJU VEZU
Sindi i Uroš razmenjivali nežnosti


Bivši učesnici rijalitija Veliki Brat, Ivana Stamenković Sindi i Uroš Ćertić se nakon izlaska iz kuće na Košutnjaku ne razdvajaju. Nakon što su na VIP žurci po završetku ovog rijalitija razmenjivali nežnosti, sada je pao i prvi poljubac.

Slika

Sindi i Uroš sve više vremena provode zajedno, idu na žurke, drže se za ruke. Neko vreme su pokušavali da sakriju romansu, ali su se juče na otvaranju jednog beogradskog splava sve vreme grlili, a kasnije je pao i prvi poljubac u javnosti.


Iako oboje demantuju vezu, tvrdeći da su samo dobri prijatelji, fotografije ipak drugačije govore.


Blic

_________________
Slika


Vrh
*Twilight*
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Velikom Bratu    |  Poslato: 12 Maj 2013, 13:54
Korisnikov avatar
Laprdalo i tuturutka

Pridružio se: 17 Apr 2012, 20:07
Postovi: 11750

OffLine
DOBRO MU ODBRUSILA: MARIJANA MIĆIĆ PORUČILA MUZIČARU "ŠLIHTARO PAĆENIČKA" (FOTO)

[thumb=http://www.smedia.rs/zabava/slike/07/news_40507.jpg]http://www.smedia.rs/zabava/slike/07/news_40507.jpg[/thumb]

Čim se "Veliki brat" završio Marijana Mićić je otputovala. Slike pored vode i uživanja na terasi samo su neki od prizora kojima se voditeljka pohvalila. Ali da je oštar jezik nije napustio, nije! U jednom trenutku Marko Kon je poručio:

- Volim Nevenu Miličević i Marijanu Mićić.

Kada je videla ovo Marijana mu je odmah odgovorila:

- E šlihtaro paćenička!

Naravno, ovo je sve bilo rečeno kroz šalu, jer ovih dana ne prestaju da obaveštavaju jedni druge šta rade i kako se zabavljaju.


S media


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Velikom Bratu    |  Poslato: 13 Maj 2013, 11:04
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Maja Nikolić i Topić snimaju duet!

Pevačica posle učešća u VB želi da snimi pesmu sa bivšim sportistom

Slika
Maja i Top spremaju letnji hit

Maja Nikolić uvodi Dragutina Topića u muzičke vode.
Pevačica je poželela da snimi duet sa sportistom, a kako stvari stoje, želja će joj biti ispunjena.
- Maja i Top snimiće pop pesmu koja će, kako tvrdi Maja, postati letnji hit. Još uvek nije jasno kako je nagovorila Topa da upliva u muzičke vode - kaže naš sagovornik.

Pesmu će raditi Majini dugogodišnji saradnici.
- Na pesmi radi dobra ekipa autora. Kompozicija se privodi kraju, pa će pevačica i sportista uskoro ući u studio.

Pozvali smo Topa, ali on nije odgovarao na naše pozive. Maja nam se javila na telefon, ali nije želela da otkriva detalje.
- Sprema se nešto što će napraviti bum, strpite se još malo - rekla nam je Nikolićka.


Kurir

_________________
Slika


Vrh
GiGi
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Velikom Bratu    |  Poslato: 13 Maj 2013, 11:31
Korisnikov avatar
Karolina Riječka

Pridružio se: 25 Mar 2013, 12:13
Postovi: 18509

OffLine
Pozlilo mu od alkohola: Željka Stojanovića prijatelji izneli sa splava!

Slika


Bivši ukućanin Velikog brata Željko Stojanović preterao je s pićem na splavu “Fristajler”, pa su prijatelji u naručju morali da ga iznesu. S njim je u provod izašao i brat-blizanac, pobednik rijalitija „VIP Veliki brat“ Žarko, kao i Uroš Ćertić, Ivana Stamenković Sindi i Slavko Labović.

Slika


Bivši stanari kuće na Košutnjaku dali su sebi oduška, svi su pili bez mere, ali u piću se najviše zaneo Željko. Votka, pivo i ostali alkoholni napici prolazili su kroz Stojanovićeve ruke, a pola sata pre zatvaranja splava on se umalo onesvestio od pijanstva. Ništa bolji nije bio ni njegov brat. Ipak, Žarko se održao na nogama, prenosi “Alo!”

Slika


Izvor: svet.rs

_________________
Plesala bih s tobom
kroz najprometnije ceste
jedan tango kroz crveno
tamo gdje nitko ne bi plesao
na vrhu Hendrixovog mosta
i to mi ne bi bilo dosta...


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Velikom Bratu    |  Poslato: 14 Maj 2013, 16:03
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Soraja snima CD, "Emotion" u nju ulaže 100.000 evra

"Istina je da sam dobila ponudu. Ne bih volela da pričam o tome dok ne potpišem ugovor", rekla je starleta

Slika

Soraja Vučelić ući će u muzičke vode, a “Emotion” će u starletu uložiti čak 100.000 evra. Kako prenosi “Kurir”, produkcijska kuća koja stoji iza rijalitija “Veliki Brat”, procenila je da je ta suma dovoljna za početak, a prsatoj “Plejboj” zečici pronaći će najbolje saradnike, među kojima će navodno biti i Marko Kon.


- Soraja već sredinom nedelje ulazi u studio. Snimiće prvi singl, koji će biti objavljen do leta. Radiće i na drugim pesmama, a za celu kampanju i kompozicije produkcija „Emotion“ izdvojiće pozamašnu svotu – rekao je izvor blizak Vučelićevoj.

Soraja će snimati popularnu muziku, ali to neće to biti pop, niti tipičan narodnjak.

- Postoji mogućnost da Soraja uradi duet sa afirmisanim pevačem i da tako pokuša proboj na muzičko tržište. U igri je nekoliko imena, jer starleta ima mnogo dobrih prijatelja na estradi, a s nekima je sarađivala kao manekenka u njihovim spotovima.

I sama Soraja potvrđuje da je dobila ponudu za snimanje pesme.

- Istina je da sam dobila ponudu. Ne bih volela da pričam o tome dok ne potpišem ugovor – rekla je starleta.

Pogledajte kako Soraja peva Severininu “Italijanu”:



telegraf

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Velikom Bratu    |  Poslato: 14 Maj 2013, 19:45
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Marijana Mićić: Želim Lukasa u Velikom Bratu

Voditeljka ukupno šest serijala rijalitija Veliki Brat za MONDO govori o nezaboravnim scenama i likovima, šta misli o Žarku i Željku, Vendi, Maji Nikolić, Mikiju Đuričiću i šta ne bi radila pred kamerama.

Slika

Glumica i voditeljka Marijana Mićić iza sebe ima šest serijala popularnog rijaliti šoua Veliki Brat. Priznaje da je njen problem što brzo zaboravlja, pa su joj brojni likovi i scene iscureli. Kaže da nije sabotirala Maju Nikolić, da nije favorizovala Bobana Stojanovića, da su joj za ovakvu vrstu emisija Vesna Vukelić, Aca Lukas i Jelena Karleuša odličan izbor. Jedva čeka novi serijal VB od septembra i takmičarima poručuje da budu što prirodniji.

"Svaki serijal koji sam radila istovremeno sam i pratila. Super mi je bio prvi, jer je nekako bio najčistiji po svemu što se dešavalo. Bio je prezanimljiv i što se tiče zadataka i kandidata, a opet nije bilo kao u ovom poslednjem toliko svađa, vređanja. Očigledno gledaocima to ne smeta jer vole da gledaju. Ovaj poslednji mi je takođe bio super, ali zbog nekih drugih stvari. Lično bih više volela da je bilo manje svađa i da su se bavili više nekim kreativnim radovima zadacima", priča za MONDO Marijana Mićić.

Ko je bio Vaš favorit u poslednjem serijalu?

"U svakom imam, ali u ovom skoro da nisam imala skoro do samog kraja. U jednom trenutku sam pomislila da su blizanci zanimljivi i su mi super. Navijala sam za Željka, ali to naravno nigde nisam rekla. Evo sada prvi put. Kada je on ispao ok mi je što je pobedio Žarko. Volim da pobedi neko ko je zanimljiv, zbog koga smo gledali, koga ćemo pamtiti, a opet ne neko ko je isključivo upamćen po svađama, vređanju i nekim ružnim stvarima. Njih dvojica se jesu svađali, ali im to nije jedino, po čemu ću ih bar ja pamtiti. Imali su mnogo blistavije momente".

Verovatno ćete sada reći da je to Vaš kolega Miki Đuričić, ali ako njega stavimo na stranu – ko je bio najzanimljiviji takmičar koji je za sve ove godine prodefilovao kroz VB kuću?

"On jeste definitivno zanimljiv. Ja svima pričam o prvoj večeri, nakon profila ukućana, kada ga je Veliki Brat pitao kako mu je u kući, a on je odgovorio: `ma ima soka, ima bombona uvek, meni je super`. Znam da je ceo grad pričao o Mikiju i jeste definitivno jedan od najupečatljivijih likova i meni privatno i ovako ako bih bila samo gledalac. Definitivno mi je Miki jedan od tih. Moj problem je što brzo zaboravljam, pa ne bih mogla da ti izdvojim nekog posebno".

S aspekta običnog gledaoca, koju javnu ličnost priželjkujete da vidite u Velikom Bratu VIP?

"To je Aca Lukas. Ja čoveka znam sa nekoliko snimanja. Beskrajno je duhovit i bez dlake na jeziku. On je za to! Kada sam pročitala u novinama da će on ući toliko sam se obradovala, jer sam znala da bi to bio totalni šou unutra. Ja mogu samo da zamislim šta bi on njima uradio. Volim takve ljude koji će reći odmah i direktno, kao na primer Vendi. Na stranu to šta neko misli o njoj pre, posle, šta ona radi i čime se bavi, mi pričamo samo o onome što smo gledali. Poput Lukasa, bila je i Jelena Karleuša, ona je ušla na kratko, ali je svakome govorila sve. Tu su nastajali sukobi, situacije i zanimljivo za gledanje. Mnogo bolje nego da uđe neko kao što je... bila je neka pevačica koja je sve vreme ćutala, treniraja, ni sa kim nije pričala, kao Soraja na primer. Ona je ok ovako, ali to nije za šou, po mom mišljenju".




Koje pitanje Vam je bilo najteže da postavite?

"Učesnici moraju da budu potpuno svesni da ulaze negde gde ih snimaju i tonski i video 24 sata. Očigledno neki nisu svesni toga i misle da kada se, na primer, ugasi svetlo u spavaćoj sobi, njima jeste potpuni mrak, ali mi svi lepo vidimo. Neki, ja pretpostavljam, nemaju pojma da je to tako, ali moraju da budu svesni da sve što urade posle o tome možemo da razgovaramo. Ja nemam problem da bilo koga bilo šta pitam. Bio bi mi problem da pitam nekoga nešto što se nije desilo. Komentarišem samo ono za šta dobijem materijal. Nervira me što ljudi komentarišu da se iz mojih intervjua vidi ko mi je simpatičan, a ko nije. Komentarisali su, na primer, kako ja beskrajno volim Bobana. Njega nisam znala ni na ćao-ćao, ali se ponašao tako da ja njega stvarno nisam mogla da pitam ništa osim toga. Nemam ništa ni protiv koga lično, niti ta Maja Nikolić, koja je toliko pričala kako ja nju sabotiram. To nije istina. Meni je ona za šou super. Iskreno sam rekla: ja nju ne bih izbacila do samog kraja, meni je zanimljivo to. Ali ona ne može da se ljuti na mene što sam ja napravila šalu na njen račun za 1. april, jer ona je ušla, nakon sedam dana je napravila pometnju sa svima, tako da je to bilo u tom trenutku zanimljivo. Žao mi ja -e zbog toga što sam potpuno pogrešno shvaćena, ali valjda kad pogledaju sve valjda im dođe u glavu da nisam ja ništa protiv nego da je to tako bilo".

Koja je najneverovatnija i nezaboravna scena za sve ove godine?

"Bilo mi je genijalno kada je Slavko pojeo papir, mada on kaže da ga nije pojeo već je uzeo da ga sažvaće, kako bi ga omekšao da bi otišao u kanalizaciju kada pusti vodu. Neke scene kada su žurke, pa se oni malo više opuste, gađanje tanjirima, pa to što je Nevena ovu uhvatila... Meni lično nije za televiziju. Ja tako nešto nikada ne bih uradila na tv. Negde mora da se zna rečnik i ponašanje kada si javno negde, da ne možeš isto da se ponašaš kao da si s nekim u četiri zida, ali možda se zaborave. Ne mogu da osuđujem zato što ne znam kako je to biti zatvoren".



Pre devet godina ste zajedno sa Anom Mihajlovski snimali Jednostavan život. Da li ste ikada dobili želju da učestvujete u Velikom Bratu?

"Poželela sam više puta da uđem u kuču, ali nisu se sve stvari poklopile. Jednostavan život bih uvek ponovila, jer je najsličniji snimanju serije, nije klasičan rijaliti. Bilo mi je beskrajno simpatično i zanimljivo, to bih ponovo radila".

Koliko se Veliki Brat promenio? Koliko sada ljudi imaju spreman scenario?

"Meni je žao što je to tako. Opet spominjem prvi serijal, koliko su ljudi koji su bili unutra se ponašali naivno i samo iz jednog cilja ušli unutra: da se igramo i da se zabavljamo. Naravno da su njihovi ciljevi bili i da postanu poznati i da osvoje pare, ali moj generalni utisak je bio da su ušli unutra i stvarno se zabavljaju. potpuno su koncentrisani na te igre, 100 odsto su ušli u te likove, deslila se i ljubav, dešavale su se i svađe, ali toliko naivne u odnosu na ove sada. Sada nekako ulazi s mišlju ovo je rijaliti, šou biznis, sada ću ja da budem što gori, jer narod to voli, oni će da me podržavaju iako će to trajati samo toliko dok se ne završi serijal, posle šta će biti s tim ljudim, boga pitaj. Volela bih da je to ostalo na onom nivou zabave. Mada sad i nepoznati ljudi vrlo dobro znaju gde ulaze, čak oni mnogo više razmišljaju kako će se ponašati, a ta taktika nije dobra, jer toliko sa sobom moraš biti jak da se tri i po meseca držiš taktike i da ni u jednom trenutku ne izađeš iz toga. Mislim da retko ko može. Onda se dešava još gora stvar - uđeš sa nekom taktikom, držiš se toga i onda kako kreću da padaju maske ti se gubiš, ne možeš više to da igraš. Gledaoci vide nešto potpuno drugo i onda je to loše. Mislim da je bolje od početka biti takav kakav si, pa se bar u tome nećeš izgubiti, pa kako te prihvate".


Mondo

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Velikom Bratu    |  Poslato: 17 Maj 2013, 04:43
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Nepoznati šeik Soraji finansira album

Finalistkinja poslednjeg VIP serijala „Veliki brat“ Soraja Vučelić Sara postaje pevačica! Ta informacija je danima u svim novinama. Međutim, kao potencijalni ulagač u Sorajinu pevačku karijeru, pominje se produkcijska kuća „Emoušn“, koja je od ove starlete i njenog poslednjeg učešća u regionalnom „Velikom bratu“ načinila VIP ličnost.

Slika
Soraja: Šeikova draga i favorit

Međutim, od svega toga, jedino je istina da će ona zaista ovih dana ući u studio.
Finansijer je pak bogati šeik, s kojim je starleta u vezi već nekoliko meseci.


- Sara krije njegov identitet, ali je jako zaljubljena. Upoznali su se u januaru u Dubaiju, gde je radila kampanju za haljine „Mammu Couture Dubai“. Šeiku se ona odmah izuzetno dopala, a moglo bi se reći da je sve bila obostrana ljubav na prvi pogled - saznali smo od starletine bliske prijateljice.




Soraja u javnosti vodi računa o svom ponašanju od kada je s njim. Čak su joj i u kući „Velikog brata“ stanari često prebacivali da glumi sveticu i nevinašce.


- Ona se jeste dosta promenila, što je i sama često govorila u ispovedaonici, ali je to činila i kako ne bi činila ljubomornim svog dečka. Više puta je istakla kako ima nekog vrednog ko je čeka, ali do danas nije želela da kaže o kome se zapravo radi - priča njena prijateljica.


Juče nismo uspeli da dobijemo Soraju kako bismo i od nje čuli sve o njenoj novoj vezi, a ni da saznamo ko je šeik o kome se priča. U svakom slučaju, ako je ljubav prava, i on će biti uskoro vidljiv.


Blic

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Velikom Bratu    |  Poslato: 17 Maj 2013, 12:27
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Žarko i Željko Stojanović: Briga nas šta pričaju, uzeli smo pare

Slika

Pobednik Velikog brata i njegov brat blizanac ne obaziru se na priče i komentare koji su pratili njihovo učešće u rijalitiju.

Žarko i Željko Stojanović, blizanci koji su još jednom podelili domaću javnost, na za i protiv gej populacije, u emisiji Skandalozno, na televiziji Hepi, gotovo uglas u izgovrili:

- Može da priča ko šta hoće! I da smo gejevi i da nismo! Apsolutno nas ne zanima! Uzeli smo pare, renoviraćemo stan i izdavaćemo ga.
Osvrćući se na događaje sa Avom, Željko Stojanović je voditeljima Olji Crnogorac i Marjanu Kamenoviću rekao da nikad ne bi oženio takvu devojku. Ima i zanimljivu ideju:
- Mislim da bi trebalo otvoriti što više lokala u Srbiji, gde bi se lepim devojkama točilo besplatno piće. To bi bio pun pogodak – rekao je Željko Stojanović.


story

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Velikom Bratu    |  Poslato: 20 Maj 2013, 19:33
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Žarko iz "Velikog brata" se ljubio i sa muškarcima i sa ženama u klubu

Pobednik "Velikog brata VIP" Žarko Stojanović, u subotu uveče se odlično zabavljao u jednom beogradskom klubu, uz velike količine alkohola. Iako je otkrio da je od francuskih novinara dobio 9.000 evra da se slika u zagrljaju sa muškarcem, Žarko je za vikend krenuo u akciju potpuno besplatno, pa je poljubio nekoliko muškaraca i žena.

Slika
Žarko ljubi nepoznatog momka
Prema rečima očevidaca, Žarko je u klub stigao kasno, u društvu nekoliko prijatelja među kojima je bila i Soraja.
 
Slika
Više od prijateljskog zagrljaja

- U jednom trenutku sam se okrenuo i video ga kako se ljubi sa nekim muškarcem. Bili su to baš strasni poljupci - rekao je jedan od gostiju kluba za "Alo.rs".
 
Slika
Uhvaćen na delu: Iako je bilo mračno, ostali gosti su prepoznali Žarka

Žarko se u prvi mah bunio i zahtevao da se slike ne nađu u javnosti, ali kasnije je prestao da brine o tome.
 
- Bio sam baš pijan. Ljubio sam se sa mnogima te večeri, ne samo sa jednom osobom. Poljubio sam i dve devojke i više muškarca, jer kada se napijem meni tako dođe - iskren je bio Žarko.


Blic

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Velikom Bratu    |  Poslato: 21 Maj 2013, 21:15
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Žarko Stojanović: Ne odustajem od potrage za pravom ljubavlju

Slika

Pobednik ovogodišnjeg serijala „VIP Veliki brat“ Žarko Stojanović zahvaljujući lepom vaspitanju i manirima kulturnog momka uspeo je da trijumfije na kraju rijalitija i pored toga što ga publika u Srbiji i regionu prethodno nije poznavala. Zajedno sa bratom blizancem Željkom, ovaj dvadesetpetogodišnjak je pre godinu i po dana učestvovao u istom rijaliti šou-programu u Francuskoj, a na poziv ovdašnje produkcijske kuće „Emotion“ odlučili su da ponove iskustvo.
U intervjuu za „Hello!“ Željko otkriva kako je izgledao njegov život u Parizu, gde je završio studije biologije, ali priznaje i da bi voleo da se vrati u Beograd, gde se uvek najlepše oseća. Iako se mnogo spekulisalo o tome da je naklonjen istom polu, ovaj ambiciozni mladić ne želi mnogo da govori, ali priznaje da nikada do sada nije imao ozbiljnu ljubavnu vezu i da bi jednog dana voleo da se ostvari kao roditelj.

Jeste li očekivali pobedu u ovom serijalu?
- Nisam očekivao pobedu. Ni ja ni Željko nismo učestvovali zbog novca već smo želeli da se zabavimo i da neko vreme provedemo u Srbiji. Presudno je bilo to što smo na taj način mogli duže da boravimo u Beogradu i što smo već imali iskustvo iz istog rijalitija u Francuskoj.

Da li su, po okončanju “Velikog brata”, vaši roditelji iz Pariza došli u Beograd da vas vide?
- Nisu, jer imaju poslovne obaveze. Mama je želela da dođe, ali nije mogla da nađe avionsku kartu, a sada više nema priliku za dolazak zbog obaveza na poslu.

Sa koliko godina i zbog čega ste sa porodicom napustili Srbiju?
- Otišli smo 1994. godine, kada smo moj brat i ja imali četiri godine, a povod je bila njegova povreda oka. Naime, lekari u Srbiji su godinu dana pokušavali da mu spasu vid na desnom oku koje je povredio, a potom su nam, posle godinu dana lečenja, rekli da, ukoliko želimo da progleda na to oko, moramo da odemo na lečenje u Francusku. Preporučili su mojim roditeljima bolnicu i lekare, i oni su otišli u Pariz. Nažalost, bilo je prekasno, tako da je Željko trajno izgubio vid na tom oku.

Niste poput većeg dela naše emigracije otišli zbog loše ekonomske situacije u našoj zemlji?
- Moji roditelji su uvek bili dobro finansijski situirani. Mama je imala odličan posao, a otac je bio vlasnik špediterske firme, tako da finansije nisu razlog našeg odlaska. Ipak, rat koji se tih godina vodio u Bosni podstakao ih je da ostanu u Francuskoj. Međutim, prvenstveno su otišli zbog lečenja mog brata.

Kako je došlo do te povrede?
- Igrali smo se u blizini naše tadašnje kuće u Zemunu sa dečacima koji su bili znatno stariji od nas. Odlučili smo da se igramo Robina Huda i od pruća smo napravili lukove i strele. Jedan dečak je slučajno razapeo strelu koja je Željka pogodila pravo u oko. Srećom, nisam bio u blizini i nisam to video jer bi mi to bila trauma za ceo život.

Koliko je za Željka to iskustvo bilo traumatično?
- Posle povrede godinu dana proveo je u Srbiji po bolnicama, a ja sam povremeno išao da ga posećujem. Moji nisu želeli da stalno budem u bolnici pa se nismo svakodnevno viđali. Nažalost, kada su mu lekari šili oko, nisu uradili dobro taj posao pa ni Francuzi posle toga nisu mogli da isprave grešku. Kada smo se preselili u Pariz, on je do četrnaeste godine redovno morao da ide na preglede.

Kako su se vaši roditelji snašli u Parizu. Čime se bave?
- Otac ima građevinsku firmu, a mama lanac restorana u sklopu tamošnjih kladionica „Tabak“.

Vaš brat i vi ste se ipak odlučili za potpuno drugačija zanimanja. Ko je uspešniji od vas dvojice?
- Ja sam završio studije biologije, dok moj brat nije želeo da studira. On se bavi organizacijom žurki i odlično zarađuje. Svakog dana zakupi drugu diskoteku u kojoj organizuje parti. Njegove žurke su veoma posećene.

Znači li to da on bolje zarađuje od vas i pored toga što se nije opredelio za visoko obrazovanje?
- Da, on zarađuje mnogo više od mene.

Čime planirate da se bavite sada kada se rijaliti završio?
- Već tri godine sa drugom i drugaricom koji su studirali sa mnom planiram jedan veliki projekat u oblasti biologije. Dugo se spremamo za to i pročitali smo mnogo stručne literature, a kada se budem vratio u Francusku, realizovaću planove.

Jeste li ranije imali neki posao?
- Imao sam projekat sa aplikacijom koja pomaže ljudima da smršaju. Na to me je podstaklo učešće u “Velikom bratu” u Francuskoj kada sam se za pet nedelja ugojio dvadeset dva kilograma. Bilo mi je potrebno tri meseca da smršam, a potom sam napravio aplikaciju koja pomaže ljudima da skinu višak kilograma. U okviru programa dobijaju se saveti šta i kada treba da se jede, a tu su i informacije u kom gradu je koji sportski centar u kome može besplatno da se vežba. Sve su to veoma korisne informacije za sve koji žele da se reše viška kilograma, a ja sam sve to iskusio na svojoj koži i uspeo sam u svojoj nameri.

Da li ste dok ste učestvovali u našem „Velikom bratu“ strahovali da ćete se ponovo ugojiti?
- Ne, jer sam imao iskustvo iz prethodnog serijala pa sam se suzdržavao. Kada sam prvi put učestvovao u rijalitiju, dosadu i nervozu suzbijao sam tako što sam stalno jeo. Bila je još jedna učesnica koja se takođe jako ugojila, inače nas dvoje smo stalno zajedno jeli. Ovog puta nisam dozvolio sebi da mi se tako nešto dogodi.

Kako su vaši roditelji reagovali na to što vaš brat posle završene gimazije nije želeo da nastavi školovanje?
- Bili su jako ljuti, naročito mama. Ona je tada naložila ocu da ga zaposli u firmi kod njegovog prijatelja, gde je morao da radi najgore i najdosadnije poslove. Mislila je da će on tada popustiti i upisati neke studije. Međutim, Željko je svakodnevno šest meseci odlazio na posao i vredno radio. Tada je ona shvatila da nije mogla na taj način da promeni njegovu odluku u vezi sa nastavkom školovanja i pustila ga je da se bavi onim što želi, a to je organizacija žurki.

Da li je on uvek bio lošiji đak od vas?
- Dok smo bili u istom razredu, učio je kao i ja. Međutim, u gimaniziji nismo bili u istom odeljenju jer smo izabrali različite smerove i on je tada bio znatno lošiji đak od mene.

Jesu li vaši roditelji bili popustljiviji prema njemu nego prema vama, budući da je imao ozbiljnu povredu kada je bio mali?
- Bili su pažljiviji prema njemu i uvek su strahovali da mu se nešto ne desi. I ja se zbog toga oduvek zaštitnički odnosim prema njemu. Tako da, kada idemo na žurke koje on organizuje, uvek vodim računa da mu se nešto ne dogodi, jer je osoba koja lako plane i može da napravi incident.

Vaša majka je tokom rijalitija izjavila da je on skloniji avanturama i ljubavnim vezama od vas, da li je tako?
- Da, to je tačno. Ti je valjda zbog posla kojim se bavi i činjenice da organizujući žurke upoznaje mnogo interesantnih devojaka.

Da li je tačno da ste vi neko vreme držali i frizerski salon?
- To se desilo slučajno. Naime, jedna žena koja je iznajmljivala stan od mojih roditelja, a koja je frizerka, ostala je bez posla. Svakodnevno se žalila kako nema gde da radi i da je bez prihoda. Shvatio sam da će joj uskoro nestati novca i da neće moći da plaća rentu, pa sam odlučio da krenem u akciju. Pošto moji roditelji imaju jedan lokal, odlučio sam da tamo otvorim salon i da je zaposlim, što sam i učinio.

Posle pobede u „Velikom bratu“ rekli ste da ćete veći deo novca dati roditeljima, zbog čega?
- Moji otac i majka u jednom vrlo lepom delu Pariza imaju veliki plac i šest stanova koje izdaju. Odlučio sam da im dam novac da naprave još stanova, pošto na taj način ulažem i u moju i u Željkovu budućnost, da bi jednog dana mogli da živimo od tih renti.

Zbog čega volite da provodite vreme u Beogradu?
- Iako je Francuska mnogo razvijenija zemlja, ovde su ljudi srdačniji i ljubazniji, što nam se sviđa. Osim toga, cela naša familija je ovde, dok tamo imamo samo sestru i brata od tetke.

Gde ste smešteni kada ste u Srbiji?
- Za sada smo kod tetke, ali uskoro planiramo da iznajmimo stan. Željko je odlučio da ostane da živi ovde, dok ću se ja uskoro vratiti u Francusku zbog projekta sa kolegama sa fakulteta. Posle toga možda i ja dođem ovde, voleo bih.

Vaša majka je izjavila da su u Francuskoj želeli da vas predstave kao homoseksualca kako bi vi i vaš brat Željko bili potpuno drugačiji u smislu da on voli žene, a vi ste naklonjeni muškarcima.
- Od tamošnje produkcije dobio sam ponudu da se slikam sa svojim drugom za šta sam dobio 9.000 evra. Posle objavljivanja tih fotografija, potekle su priče da sam homoseksualac.

Tokom rijalitija mnogo se pričalo o vašoj seksualnoj orijentaciji i o tome da ste naklonjeni istom polu, ima li istine u tome?
- Takve priče me ne pogađaju. U Francuskoj se u novinama toliko pričalo o meni u lošem kontekstu da više ništa ne može da me iznervira. Što se tiče moje seksualne orijentacije mislim da to nikoga ne bi trebalo da zanima jer ni ja nikoga ne pitam s kim spava u svom krevetu.

Želite li da jednog dana osnujete porodicu i dobijete decu?
- Naravno da želim. Sigurno ću se jednog dana ostvariti u ulozi roditelja.

Hoće li se to ubrzo dogoditi?
- Sigurno da ni moj brat ni ja ne planiramo da uskoro imamo potomstvo. Još smo mladi i želimo da se ostvarimo na mnogim poljima pre nego što se odlučimo za takav korak. Mislim da ću postati otac tek posle trideset pete, jer želim da budem stabilna i potpuno ostvarena ličnost kada do toga dođe.

Jeste li nekada bili u dugoj ljubavnoj vezi?
- Imao sam veze koje su trajale, ali je tu bilo dosta prekida. Nikada nisam bio u ozbiljnoj vezi.

Da li je istina da ste osam godina bili u vezi sa Francuskinjom Žudit, što je takođe izjavila vaša majka?
- Ne, to je moja najbolja drugarica. Nas dvoje smo nerazdvojni i sada ćemo raditi zajednički projekat iz biologije. Moja mama nju jako voli i volela bi da smo nas dvoje zajedno, ali to nije istina.

Imate li trenutno emotivnog partnera?
- Nemam. Nisam čak ni zaljubljen, ali ne odustajem od toga da nađem pravu ljubav.


hello

_________________
Slika


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 47 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker