Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 28 Mar 2024, 17:35


Autoru Poruka
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Velikom Bratu    |  Poslato: 04 Maj 2013, 22:33
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
VB UŽIVO: Izbačena Maja Volk

Dvoje takmičara u kući "Velikog brata" večeras će biti izbačeni i neće dočekati finale! Osam stanara strahuju da li su oni na udaru glasača

Slika

Dvoje takmičara u kući "Velikog brata" večeras će biti izbačeni i neće dočekati finale! Osam stanara strahuju da li su oni na udaru glasača. Maja Volk je u toku dana rekla da ima osećaj da je danas njen poslednji dan u kući, a Soraja i Ava najviše žele pobedu. Veliko finale preostale ukućane očekuje u ponedeljak 6.maja.

Milić Vukašinović je napustio kuću na Košutnjaku u prvoj polufinalnoj večeri.

Izbacivanje u drugoj polufinalnoj večeri pratite sa nama iz minuta u minut...
22:06 - Izbačena Maja Volk

Napravljen je prvi presek. Marijana se uklljučila u kuću drugi put i tražila od njih da ustanu.

Marijana: "Vas je osmoro, ali ne možete svi u finale. Onaj ukućanin koji ima najmanji broj glasova biće izbačen. vendi, ostaješ da stojiš. Soraja ti si sinoć skočila u bazen, a publici se to dopalo, ti sedi. Ava, i ti si skočila u bazen, ali ostaješ da stojiš. Top, sinoć si digao ruku i rekao da želiš da ideš kući, ostaješ da stojiš. Aneta, ostaješ u kući. Žarko, ti si se danas bunio, ali publika ne misli tako, ostaješ. Željko, Veliki brat te je razdvojio od brata, ali publika ne želi da vas razdvoji, sedi. Majo, izbačena si!"

22:06 - Svi sada ljube i grle Avu

Pregled dana - Top je u ispovedaonici rekao da je u kući napeto i da svi proračunavaju na koju stranu da idu i da je njemu posebno drago što će kraj rijalitija.

Vendi je ujutru za poželela Avi dobro jutro i zagrlila je. Aneta se takođe priklonila hrvatici i na lep način joj objasnila šta joj smeta kod nje. Milić, Žarko i Top su komentarisali da je njihovo druženje taktika, a Soraja je sa „Velikim bratom“ podelila slično mišljenje.

21:50 - Opasna zona nepromenjena

U opasnoj zoni su i dalje Maja Volk, Željko i Aneta.

Aneta 9,5 %

Željko 9,5 %

Maja Volk 10,5 %

21:48 - Muškarci izvode striptiz

Marijana se uključila prvi put u kuću. Ona je zajedno sa koleginicom iz Makedonije imala jedan zadatak za ukućane.

Snežana: „Soraja, da li razumeš makedonksi. Ljudi iz Prilepa su se naljutili što ne znaš gde se nalazi taj grad . Ajde da na makedonskom da kažeš Veni, vidi, vici.“

Soraja: „Naravno da znam gde se nalazi, ali nisam razumela pitanje.“

Marijana: „Gde su vam muškarci?“

Maja: „Nema ih od početka rijalitija.“

Marijana: „Da li bi mogla da učestvuješ u rijalitiju gde su samo žene?“

Ava: „Bila bi blagoslovena.“

Marijana je rekla da ima jedno iznenađenje za njih, a onda su se muški ukućani pojavili i izveli ukućankama striptiz.

Slika

21:41 - Aneta, Željko i Maja Volk u opasnoj zoni

Ukućani koji imaju najmanji broj glasova trenutno su Aneta, Željko i Maja Volk.

Aneta 9 % glasova
Željko 10 % glasova
Maja Volk 10,5 % glasova
21:36 - Dva takmičara idu kući

- Dobro veče i dobro došli u osmo izbacivanje. U kući ih je osmoro, a mesta ima samo za njih šest. Oni ne znaju da dvoje takmičara večeras lete napolje. Napravićemo dva preseka, posle prvog izbacujemo jednog ukućanina, a posle još jednog - otvorila je Marijana Mićić drugo polufinalo veče.


Novosti

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Velikom Bratu    |  Poslato: 05 Maj 2013, 00:04
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
VB UŽIVO: Izbačene Maja Volk i Vendi

Dvoje takmičara u kući "Velikog brata" večeras će biti izbačeni i neće dočekati finale! Osam stanara strahuju da li su oni na udaru glasača

Slika

Dvoje takmičara u kući "Velikog brata" večeras će biti izbačeni i neće dočekati finale! Osam stanara strahuju da li su oni na udaru glasača. Maja Volk je u toku dana rekla da ima osećaj da je danas njen poslednji dan u kući, a Soraja i Ava najviše žele pobedu. Veliko finale preostale ukućane očekuje u ponedeljak 6.maja.

Milić Vukašinović je napustio kuću na Košutnjaku u prvoj polufinalnoj večeri.

Izbacivanje u drugoj polufinalnoj večeri pratite sa nama iz minuta u minut...
23:40 - Vendi: Hteli smo da neke štetočine pošaljemo kući

Vedni je po izbacivanju rekla da nije očekivala da će biti izbačeni, ali je otkrila da ima moć pa je naterala Maju Nikolić na pokajanje. Ipak, tvrdi da nije iznenađena što je napustila kuću.

- Ja sam bila u šoku koji nema nikakve veze sa ovim - rekla je Vendi. - Ja sam kao leopard, ništa me ne može iznenaditi, ali nisam očekivala. Ja nisam publika i ne glasam. Bila sam u kući i moj ugao gledanja je drugačiji.

Marijana je zamolila Vedni da joj objasni na koji način je uspela da pripitomi Maju Nikolić.

- Maja je bila u nekim rijalitijima ranija. Mnogi nisu uspeli da je preobrate i izazovu pokajanje kod nje, ali ja jesam jer imam moć. Ava se nije pokajala jer to nije strategija njene porodice, ali je imala „peške“ pokajanje po ugledu na englesku kulturu.

Makedonska voditeljka Snežana je konstatovala da je Aneta kroz ceo šou išla za njom i govorila joj „tako je Vendi“ pa ju je zanimalo da li i ona misli da Aneta nema svoje „ja“.

- Nas dve smo potpuno različite, ali karakter nam je isti. Ona je u meni prepoznala sebe.

Što se tiče nominacija zbog kojih su Vendi, Slavko i Aneta bili kažnjeni direktnom nominacijom, voditeljka je htela da zna šta je bio njihov cilj.

- Znalo se koga ču da nominujem, ali nisam mogla naglas da kažem. Onda je Slavko imao neko drugo viđenje. Imali smo jesan cilj da neke štetočine pošaljemo kući.

23:10 - Izbačena Vendi

Marijana se poslednji put za večeras uključila u kuću. Ona je tražila da polufinalisti ustanu.

Marijana: "Željko je rekao da će još jedan ukućnin napustiti šou. Željko, kada bih hteo nekoga da izbaciš koga bi želeo da vidiš napolju?"
Željko: "Mislim da Top treba da izađe."
Marijana: "Vendi, šta ti misliš?"
Vendi: "Ne znam kako publika glasa, ja nemam tu moć da predvidim. Verovatno treba da izađe onaj ko je najviše brojao avione i ćutao."
Marijana: "Vendi, sedi. Tope da li se ti slažeš sa tim da treba da izađe neko ko je ćutao."
Top: "Vendi je ekspert za analize. Meni je tek sada ovde lepo i ja ću odavde izaći srećan."
Marijana: "Tope, ostaješ da stojiš.Soraja, ti si jedna od tih koji su ćutali i nisi bila aktivna?"
Soraja: "U kući nisam aktuelna zbog situacije."
Marijana: "Soraja, ostaješ da stojiš. Žarko i Željko, sedite.Ava i Aneta ostajete da stojite.Uvek mi je nekako bilo žao da one koji su nominovani ostavim da stojite. Žarko, Željko i Vendi, ustanite. Žene dominiraju. Vendi izbačena si! "



23:01 - Ava udarila šamar Željku

Pregled dana - Dok je Ava večerala sa Žarkom, njegov brat je u spavaćoj sobi zabavljao ukućane smišljajući rime. Ipak, posle nekog vremena Ava je došla u sobu, a Željko je zbijao račun na njen račun. Ona je poludela zbog toga i zalepila mu šamar.

Slika

23:01 - Željko, Soraja i Aneta imaju najmanje glasova

U kritičnim pozicijama trenutno su:

Željko sa 13 % glasova

Aneta sa 13 % glasova

Soraja sa 12, 5 % glasova

22:51 - Željko, Žarko i Aneta u opasnoj zoni

Najmanji broj glasova trenutno imaju:

Željko 12, 5 %

Aneta 12, 5 %

Žarko 12, 5 %

22:41 - Najmanje glasova imaju Vendi, Soraja i Aneta

U opasnoj zoni su:


Aneta 12 %

Soraja 12 %

Vendi 12 %

22:40 - Maja Volk: Nastaviću da se družim sa Vendi, Topom, Željkom i Žarkom

Maja Volk je po izlasku rekla da ona ne živi lažno i da je htela da pokaže ljudima ko je ona. Nju je zanimalo ko joj je posolio njenu hranu, a Marijana joj je rekla da je to učinila Vendi. Ipak, voditeljka je htela da zna zbog čega je Maja ušla u šou.

- Neposredno pre ulaska su me novine razapele što sam u javnosti govorila otvoreno o svojim fantazijama iz mladosti i mojim stavovima. Čak i otac je prestao da priča sa mnom. Ja sam za šest nedelja pokazala da živim istinito i to sam ja. Moj učitelj Gruja mi je rekao da ću u rijalitiju propasti, ili ću da uradim nešto sa ljudima, ja mislim da nisam propala.

Maja je otkrila da je bila oduševljena kako su ukućani brzo zaboravljali i da je u kući bilo zabavno kada su imali zadatke. Izbačena ukućanka se obratila ukućanima i rekla im da imaju zamrznute maline, sakrivene banane, da naprave sladoled i pojedu ga u moje ime. Volk je otkrila sa kime će nastaviti da se druži.

- Sa Vendi, Željkom i Žarkom želim da nastavim da se družim jer mislim da oni imaju kapacitet da nešto urade sa sobom . Ja nisam ljuta na njih, nego samo analiziram stvar i onda kažem šta msilim.Imate ljude koji su nezreli, a neko ko koristi svojih 25 godina da bi bio nezreo je budala. To ide i u suprotnu stranu. Ja se borim za ljudsku ravnopravnost
22:22 - Top, Vendi i Soraja u opasnoj zoni

U opasnoj zoni su:

Soraja sa 11% glasova

Vendi sa 11,5% glasova

Top sa 12 % glasova

22:06 - Izbačena Maja Volk

Napravljen je prvi presek. Marijana se uklljučila u kuću drugi put i tražila od njih da ustanu.

Marijana: "Vas je osmoro, ali ne možete svi u finale. Onaj ukućanin koji ima najmanji broj glasova biće izbačen. vendi, ostaješ da stojiš. Soraja ti si sinoć skočila u bazen, a publici se to dopalo, ti sedi. Ava, i ti si skočila u bazen, ali ostaješ da stojiš. Top, sinoć si digao ruku i rekao da želiš da ideš kući, ostaješ da stojiš. Aneta, ostaješ u kući. Žarko, ti si se danas bunio, ali publika ne misli tako, ostaješ. Željko, Veliki brat te je razdvojio od brata, ali publika ne želi da vas razdvoji, sedi. Majo, izbačena si!"

Slika

22:06 - Svi sada ljube i grle Avu

Pregled dana - Top je u ispovedaonici rekao da je u kući napeto i da svi proračunavaju na koju stranu da idu i da je njemu posebno drago što će kraj rijalitija.

Vendi je ujutru za poželela Avi dobro jutro i zagrlila je. Aneta se takođe priklonila hrvatici i na lep način joj objasnila šta joj smeta kod nje. Milić, Žarko i Top su komentarisali da je njihovo druženje taktika, a Soraja je sa „Velikim bratom“ podelila slično mišljenje.

Slika

21:50 - Opasna zona nepromenjena

U opasnoj zoni su i dalje Maja Volk, Željko i Aneta.

Aneta 9,5 %

Željko 9,5 %

Maja Volk 10,5 %

21:48 - Muškarci izvode striptiz

Marijana se uključila prvi put u kuću. Ona je zajedno sa koleginicom iz Makedonije imala jedan zadatak za ukućane.

Snežana: „Soraja, da li razumeš makedonksi. Ljudi iz Prilepa su se naljutili što ne znaš gde se nalazi taj grad . Ajde da na makedonskom da kažeš Veni, vidi, vici.“

Soraja: „Naravno da znam gde se nalazi, ali nisam razumela pitanje.“

Marijana: „Gde su vam muškarci?“

Maja: „Nema ih od početka rijalitija.“

Marijana: „Da li bi mogla da učestvuješ u rijalitiju gde su samo žene?“

Ava: „Bila bi blagoslovena.“

Marijana je rekla da ima jedno iznenađenje za njih, a onda su se muški ukućani pojavili i izveli ukućankama striptiz.

Slika

21:41 - Aneta, Željko i Maja Volk u opasnoj zoni

Ukućani koji imaju najmanji broj glasova trenutno su Aneta, Željko i Maja Volk.

Aneta 9 % glasova
Željko 10 % glasova
Maja Volk 10,5 % glasova
21:36 - Dva takmičara idu kući

- Dobro veče i dobro došli u osmo izbacivanje. U kući ih je osmoro, a mesta ima samo za njih šest. Oni ne znaju da dvoje takmičara večeras lete napolje. Napravićemo dva preseka, posle prvog izbacujemo jednog ukućanina, a posle još jednog - otvorila je Marijana Mićić drugo polufinalo veče.


Novosti

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Velikom Bratu    |  Poslato: 05 Maj 2013, 00:08
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Maja Volk se rasplakala po izlasku iz kuće Velikog Brata

Slika

Najstarija takmičarka ovog rijaliti šoua pustila je suze čim je izašla napolje a potom je rekla da su joj njena deca, koje nije bilo u publici na Košutnjaku, bila najveća motivacija.

Nakon što se vrlo brzo sabrala, Maja je istakla da je svojim učešćem u Velikom Bratu želela da pokaže ljudima kako ona živi, jer je zbog raznih pisanja medija njen otac jedno vreme prestao da priča sa njom.

- Za ovih šest nedelja videlo se da je istina ono što propovedam - istakla je ona i dodala da je znala da će ispasti večeras jer tokom dana nije bilo voća u kući, kao i da je tokom rijalitija shvatila da nije izlečila svoju neurozu i zaključila da ipak nije sasvim zdrava osoba.


Story

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Velikom Bratu    |  Poslato: 05 Maj 2013, 00:10
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Vendi: Nisam očekivala da ću biti izbačena

Slika

Druga takmičarka koja je napustila kuću na Košutnjaku u večerašnjem polufinalu Velikog Brata je Vesna Vukelić Vendi.

Temperamenta pevačica koja je poznata po tome što nema dlake na jeziku priznala je voditeljki Marijani Mićić da je bila u šoku i da nije očekivala da će izaći večeras iz ovog rijaliti šoua.

Vendi je rekla da joj je drago što je uspela da preobrati Maju Nikolić i dovede je do pokajanja, kao i da bi volela da pobede Dragutin Topić ili Aneta Nakovska, sa kojom je postala dobra drugarica u ovom takmičenju.

U super finalu 6. maja za nagradu od 50 hiljada evra boriće se Žarko i Željko Stojanović, Soraja Vučelić, Dragutin Topić, Aneta Nakovska i Ava Karabatić.


Story

_________________
Slika


Vrh
GiGi
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Velikom Bratu    |  Poslato: 05 Maj 2013, 11:34
Korisnikov avatar
Karolina Riječka

Pridružio se: 25 Mar 2013, 12:13
Postovi: 18509

OffLine
MARINA PERAZIĆ: Top pobeđuje, programska politika VB-a je predvidiva


"Smeta mi što se skoro od početka zna da je pobeda rezervisana za Topa. Nemam ama baš ništa protiv čoveka, ali ovu "medalju" će definitivno zaraditi na osnovu minulog rada jer ovu igru igra defanzivno", napisala je pevačica na Fejsbuku


Slika


Marina Perazić prokomentarisala je rijaliti “Veliki Brat”, koji će se u ponedeljak uveče i zvanično završiti. Poznata pevačica smatra da je od početka pobeda rezervisana za Dragutina Topića.
- Moram da priznam da u večernjim satima s prijateljima gledam “Velikog Brata” i da se odlično zabavljamo. Programska politika ”Velikog Brata” je do sada bila dosta predvidiva. Smeta me što se skoro od početka zna da je pobeda rezervisana za Topa. Nemam ama baš ništa protiv čoveka, ali ovu “medalju” će definitivno zaraditi na osnovu minulog rada jer ovu igru igra defanzivno. Sudim na osnovu onog što se nama prikazuje, iako su noćas nakon dnevnika spomenuti neki njegovi prilično nezgodni ispadi!?!? Bojim se da će iskrene izjave koštati neke učesnike prevremenog izbacivanja pa mi je malo žao!!! Poistovetila sam se s njima jer sam i ja ispala kad sam izvalila da budući “pobednik” nije baš tako savršen!!! – napisala je Marina na svom Fejsbuk nalogu.

Večeras, kao i sutra biće održana polufinalna izbacivanja iz kuće Velikog Brata, dok je veliko finale zakazano za ponedeljak u 21 čas.


Izvor. telegraf.rs

_________________
Plesala bih s tobom
kroz najprometnije ceste
jedan tango kroz crveno
tamo gdje nitko ne bi plesao
na vrhu Hendrixovog mosta
i to mi ne bi bilo dosta...


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Velikom Bratu    |  Poslato: 05 Maj 2013, 14:14
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Vendi: Maja Nikolić i ja imamo isto srce!

Maja i ja smo totalno različite, ne volimo ni istu muziku, ali smo karakterno iste, imamo isto srece", objasnila je Vendi

Slika

Vendi je večeras napustila kuću Velikog brata i otkrila kako je promenila Maju Nikolić.

Naime, Marijana je pitala Vendi po izlasku kako je uspela da promeni Maju Nikolić, a pevačica je rekla da ima moć

"Tako je! Nju nije uspeo niko da promeni, ali ja jesam zato što imam moć", rekla je pevačica i dodala da Avu nije uspela jer "njena porodica nije tako isplanirala".

"Maja i ja smo totalno različite, ne volimo ni istu muziku, ali smo karakterno iste, imamo isto srece", objasnila je Vendi.

Makedonska voditeljka pitala je Vendi da joj objasni šta to znači "moralni degenerik", a pevačica je rekla da je to neko ko nema moral.


Kurir

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Velikom Bratu    |  Poslato: 06 Maj 2013, 17:37
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
RETROSPEKTIVA: Od tuča pa do neverovatnih pomirenja! Favorit Top bez skandala!

Još samo par sati do završetka rijalitija...

Slika

Ovo je bila, i jeste još svega par sati, veoma uzbudljiva i burna sezona VIP Velikog brata. Bilo je svega, svađa, suza, ljubavi, seksa, prijateljstva… Izdvajamo najzanimljivije događaje po kojima ćemo pamtiti ovu sezonu.

Svađe:
- Na početku rijalitija bila je upečatljiva svađa između Bobana i Maje Nikolić kada je pevačica gej aktivisti rekla da je devojčica i da ima va*inu.
- Svađa između Sindi i Nevene je takođe bila oštra, ali razlikuje se od ostalih po tome što se završila fizičim obračunom posle kog je Nevena napustila Kuću. Sve to zbog bivšeg dečka i celulita.
- Svađa između Maje Nikolić i Maje Volk izbila je zbog izjave pevačice da je Dante đavolji izaslanik. Takođe su se njih dve svađale i tokom zadatka “Sulejman Veličanstveni”, kada je pevačica profesorku nagazila zbog izjave da je imala fantaziju sa 5 muškarca.
- Svađa između Vendi i Milića Vukašinovića završila se vidnim foliranjem pevačice da ju je roker udario vratima. Posle svađe Vendi Milića počinje da oslovljava sa “Mića-sića”.

Slika

- Nikolićeva i Aneta su se polivale vodom, a Aneta joj je zadigla suknju na oko svih prisutnih.
- Svađa između Soraje i Maje Nikolić. Ukućani su nominovali tortama, a Soraja je ubedila sebe da ju je pevačica jako udarila kada joj je stavljala tortu na lice. Tako je starleta odlučila da udari Maju pa bar jedno 5 puta jače.

Slika

Ljubav i seks:
- Prva ljubav koja se dogodila u Kući, ako je uopšte možemo i nazvati tako, se dogodila između Ave i Uroša. Priča da su spavali još prvo veče dugo je bila tema u medijima. Uroš je prvo priznao da se to dogodilo, a onda je demantovao, verovatno kada mu to više nije odgovaralo.

Slika

- Posle dugog nećkanja, Ava je doletela u Željkov zagrljaj koji je od početka gajio simpatije prema njoj. Ponovo je krenula priča da je Ava imala seks, samo ovaj put sa Željkom.

Prijateljstva:
- Skoro pa ljubav na prvi pogled su doživele Ava i Vendi. Bile su nerazdvojne. Međutim, kada se Vendi uverila da starleta igra igru, odbacila je od sebe i prozvala “kvazi-lisac”.

Slika

- Najveće prijateljstvo dogodilo se definitivno između Maje Volk i Topa. Mnogi su sumnjali da ti ima više od prijateljstva.
- Činilo se da će Vendi postati najbolja prijateljica sa Avom, jer je po dolasku u šou apsolutno bila na n jenoj strani. Kasnije joj je “zabila nož u žeđa” i okrenula sa svojoj novoj drugarici, a nekada rivalki, Maji Nikolić.
- Maja Nikolić je bukvalno bežala po kući od Vendi, ali, kada se pokajala, kako to Vendi naziva, njih dve su postale pa gotovo najbolje drugarice.

Slika

- Aneta se u početku dvoumila čiju stranu da drži, tj uz koga da se progura, pa je tako odabrala Vendi, a pošto se u međuvremenu ona pomirila sa “Tintoretom”, njih tri su postale pravi mali klan.

Posle svih suza, svađa, mirenja, seksa i ljubavi večeras ćemo saznati ko će biti pobednik ove sezone Velikog brata i ko će biti bogatiji za 50.000 evra.

Po svim anketama, pa tako i po našoj, sve govori da će pobedu odneti Dragutin Topić.

Slika

Finalisti su Top, Željko, Žarko, Ava, Soraja i Aneta, a kojim redom će večeras napuštati Kuću i šta će se sve dešavati poslednje večeri rijalitija, možete pratiti uživo na Pulsonline .


puls

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Velikom Bratu    |  Poslato: 06 Maj 2013, 19:07
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Veliki Brat: Soraja, šta imaš iz matiša?

Ako ne znate pravila igre "Čoveče, ne ljuti se", poslušajte objašnjenje finalistkinje Velikog Brata - Soraje Vučelić. Nije vam jasno!?

Slika

Finalisti rijalitija Veliki Brat broje "sitno" do završetka. Vreme provode u ćaskanju i razbibrigi, a Soraja Vučelić je zaslužna što imamo čemu da se nasmejemo.

Soraja i Ava Karabatić su pokušale da objasne Žarku pravila igre "Čoveče, ne ljuti se". Soraja je "zablistala".

"Ne znaš igru 'Čoveče ne ljuti se'? Božeee...", rekla je začuđeno starleta, a kada je Dragutin Topić ušao u "problematiku" društvee igre, Soraja se ubacila:

"To ti je kao 'Moćni rendžeri'. Moraš da napraviš ceo krug, ali te ljudi jedu. Ti, na primer, staneš na tri polja ispred mene, a ja ako dobijem četvorku, sklonim te, pojedem te i onda moraš ispočetka", "objasnila" je Soraja.

POGLEDAJTE



Mondo

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Velikom Bratu    |  Poslato: 06 Maj 2013, 19:11
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
GLAVNI GRAD BRAZILA? Ukućani se ponovo obrukali

Sao Paolo, Brazil, San Dijego, Rio De Ženeiro....

Slika

Veliki brat je pripremio novi kviz za ukućane, kviz u kome će se pitanja odnositi na sve ukućane.
- Veliki brat će sada da vas zaintrigira i zagolica vašu inteligenciju i maštu - rekao je Avi i Soraji i podelio im table za pisanje.

Koju rečenicu je Maja Nikolić najčešće izgovorila u VB?
- Niko nije dao tačan odgovor. Odgovor je "Ovo mi je treći rijaliti".

Ko od ukućana je najčešće bio u ispovedaonici?
Svi su odgovorili Ava, i dobili po jedan poen. Žarko je napisao Maja Nikolić.

Ko je prvi ušao u kuću "Velikog brata"?
Svi osim Ave i Topa su tačno odgovorili - Soraja.

Prvi ukućanin koji je napustio kuću?
Svi su dali tačan odgovor, dok je Žarko, naravno, napisao Trifucci.

Kako je Vendi zvala Maju Nikolić do pomirenja?
Željko je dao najbliži odgovoru, a ostali su napisali samo Tintoreto.

U kom Hrvatskom gradu je Top osvojio zlatnu medalju ?
Željko je napisao Zagreb, ali se predomislio i hteo je da napiše Split.

Ko je najčešće bio nominovan od strane ukućana?
Svi ukućani su napisali Maja Nikolić i pogodili.

Ko je najčešće izgovorio da hoće da ide kući?
Tačan odgovor je Ava, a poene su dobili Željko , Žarko i Soraja.

Koje mesto je osvojio Željko u francuskom "Velikom bratu"?
Svi finalisti su odgovorili drugo mesto i osvojili po jedan poen.

Koje je pravo ime Soraje?
Ukućani su mahom pogrešili i napisali Sara, međutim, njeno pravo ime je Soraja.

Ko je režirao film "Raspoloženi za ljubav" ?
Niko od ukućana nije znao da je to bio kineski režiser Vong Kar Vaj.

Ko je napisao scenario za špansku sapunicu ?
Svi su znali da je to Maja Volk.

Čiju pesmu je pevala Maja Nikolić u "krvavim karaokama "?
Aneta, Top i Žarko su napisali Vitni Hjuston i dali tačan odgovor, dok se Sorajini inicijali V.H. nisu priznali.

Šta je uradio Slavko sa drugom polovinom papira ?
Top, Aneta i Soraja su dali tačan odgovor. Neki od njih su naveli prvu fazu u kojoj je Slavko stavio deo papira u gaće, a neki su rekli da ga je pojeo. Priznati su i jedni i drugi odgovori jer predstavljaju dve faze događaja.

Kako se tačno preziva Aneta?
Odgovor je Nakovska, dok je većina mislila da se njeno prezime završava na – ski.

Kako se tačno zove Maja Nikolić?
Svi su pogodili da je Marija.

Kako se zove kompozitor koji je bio član stručnog žirija iz Beograda na "Balkan song kontestu"?
Žarko i Željko nisu znali kako se zove ali su ga zato nacrtali. Ostali finalisti su napisali Marko Kon i tačno odgovorili .

Koji fakultet je završio Žarko ?
Žarko je rekao da je samo Aneta tačno odgovorila. Ona je napisala molekularna biologija, dok je Topić napisao - nijedan, jer mu je Žarko navodno rekao da nije završio fakultet. Tu je nastala mala prepirka, jer Žarko navodno nije bio iskren, a on je dodao da jeste završio fakultet, ali da je trenutno na polovini master studija.

Koji je glavni grad Brazila?
Jedino su Željko i Žarko pogodili da je to Brazilija, dok je Soraja napisala San Dijego, Ava - Brazil, Aneta - Rio, Top - Sao Paolo.

Ko je posolio hranu?
Jedina je Ava koja je pogodila da je u pitanju bila Vendi.


puls

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Velikom Bratu    |  Poslato: 06 Maj 2013, 23:22
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
UŽIVO FINALE VB: Ava napustila kuću!

U šouu koji je trajao 6 nedelja bilo je svega, od emocija, svađa, tuča, psovki, zaljubljivanja, uvreda, pomirenja

Slika

Finale Velikog brata je večeras i veoma uskoro će se saznati za koga publika smatra da bi trebalo da odnese kući 50.000 evra.

Šou je trajao šest nedelja, zadaci i emocije su bili uvek na vrhuncu. Bilo je svađa, tuča, psovki, zaljubljivanja, uvreda, pomirenja i sada je došao trenutak da se vidi ko je ostavio najbolji utisak na publiku.

Od 16 ukućana koji su boravili u kući Velikog brata, a to su: Boban Stojanović, Maja Volk, Soraja Vučelić, Maja Nikolić, Žarko i Željko Stojanović, Ava Karabatić, Vesna Vukelić Vendi, Milić Vukašinović, Aneta Nakovska, Ivana Stamenković Sindi, Nevena MIličević, Uroš Ćertić, Vesna da Vinča, Slavko Labović i Dragutin Topić, ostalo je svega njih šestoro, Soraja, Ava, Žarko i Željko, Top i Aneta.


22.40 Napravljen je novi presek glasova, Ava napustila kuću

Slika


Ava je rekla da je pobednik i da je učenik pobedio učitelja aludirajući na Milićeve reči. Ona je rekla da se svako potajno u sebi nada pobedi. Starleta je rekla da je malo ljudi koji su prirodni kao ona i da ne želi da priča o bivšim ukućanima i da želi da priča malo o sebi. "Žene moje drage, imajte mu*a i iskoristite muškarce", rekla je Ava, i dodala da je uvek bila drug i da se uvek trudila u svim igrama. Nije imala taktiku i rekla je da nije mogla da veruje da su je emocije nadjačale.

22.30 Voditeljka se obratila super finalistima

Slika


Žarko je rekao da je tužan jer je malo tužan jer mu je brat izbačen i da mu je teško. On je rekao da će podeliti novac sa bratom i da će dati veći deo roditeljima.

Top je rekao da je posle nekoliko godina došao na pobedničko postolje i da je na 4 mestu i da mu se to dopada.

Ava je danas plakala u ispovedaonici i rekla je da bi volela da pobedi jer zna šta je proživela kao solo igrač.

22.25 Marijana razgovara sa bivšim ukućanima

Slika

Razgovarala je sa Petrućijem. On je rekao da je pratio Velikog brata koliko je mogao i da je on bio pobednik u izbacivanju u ovom serijalu i da je Top pobednik u serijalu.

Boban je rekao da bi voleo da pobedi Ava jer je ona "beba" rijalitija.

Soraja je rekla da je Topić zaslužio da pobedi, ali bi joj bilo drago da pobedi i Žarko.

22.05 Napravljen je sledeći presek, ukućani igraju igricu sa Marijanom




Željko napušta kuću Velikog brata. Ne pati za Žarkom jer izlazi odmah. Rekao je za Avu da je ona previše nestabilna i da se nije zaljubio u nju. Takođe je rekao da ne može da bude sa takvom osobom ali i da mu se sviđa, ali ne zna da li će biti zajedno kada ona izađe.

"Neću da vodim ljubav, a Maja Volk je sa moje desne strane, ali odmah su počele frke između Ave i mene tako da seksa nije ni bilo", rekao je Željko.

Za to što je gađao brata Žarka i što je on plakao, rekao je da šta god bude među njima, oni su uvek braća i to je to. Željko je rekao da je Ava izigravala žrtvu. On misli da će pobediti Žarko ili Top. Rekao je da je bio super sa svima, ali da je igra završena i da bi mogao da se druži samo sa Milićem.

22.00 Svi bivši ukućani su na Košutnjaku

Slika


Maja Volk, Petrući, Vesna da Vinča, Uroš Ćertić, Boban Stojanović, Ivana Stamenković Sindi, Slavko Labović, Maja Nikolić, Milić Vukašinović i Vesna Vukelić Vendi.

Milić rekao da misli da će Ava pobediti jer je jedina devojka. Maja Volk je rekla da ako ne pobedi Top, da će ona momentalno napustiti studio. Vendi je rekla da je glasala za Anetu i Topa. Vesna da Vinča je rekla da bi volela da pobedi Top.

21.40 Napravljen je sledeći presek glasova, Aneta napušta kuću



Kuću napušta Aneta. Ona je rekla da je Maja Nikolić super žena i da je u suštini ok. "Ona zna da mnogo treba da menja kod sebe". Makedonska pevačica je rekla da je bilo mnogo zla u kući i da ne želi da kaže na koga misli. Ona će pamtiti mnogo lepih trenutaka, ali najupečatljiviji joj je bio kada je Boban izigravao gosta na koncertu Maje Nikolić i kada je zamalo udario Maju papučom.

Aneta je rekla da Avi treba malo vremena u životu, da bi trebalo da nađe svoj put i da postane predivna dama. Rekla je da ako je prava ljubav između Ave i Željka da će se spojiti.

21.30 Voditeljka se obratila ukućanima

Ukućani VB su rekli da ih je veoma iznenadilo izbacivanje Soraje, kao i da su veoma uzbuđeni u čemu je Ava prednjačila. Ona je rekla da misli da odnosi koje je imala sa Urošem i Željkom nisu uticali da publika sve vreme glasa za nju.

Žarko je rekao da bi voleo da ih je Veliki brat ostavio sa Željkom jer bi onda imali iste glasače, ne bi se razdvajali glasači, ali da bi svakako izašao iz kuće da je Željko izašao.

Topić je rekao da nema tremu, jedino nestrpljenje i da jedva čeka da zagrli svoje devojčice.

21.15 Marijana je pokazala opasnu zonu

Slika

Publika ne zna ko ima koliko procenata, ali mogu da vide procente.

21.05 Žarko dobio zadatak od Velikog brata da pročita pismo ukućanima i Soraja je izbačena



Žarko Stojanović dobio je zadatak od Velikog brata da pročita ono što piše u koverti. "Jedan učesnik koji je imao najmanje glasova publike, i prvi superfinalista koji napušta kuću je Soraja".

Soraja je pokisla i došla da razgovara sa Marijanom. Soraja je rekla da je bila malo grublja sa Majom Nikolić i da ima jaču ruku od nje. Rekla je da je ruka sama odletela tako jako prema Maji.

Starleta je rekla da se ona uglavnom nije mešala u svađe i da nije želela da se upliće u zavrzlame ostalih ukućana.

21.00 Izbacivanje je počelo!

Slika

Voditeljka Marijana Mićič najavila je ukupno 5 preseka glasova. Prvi presek je napravljen, a sa njom je i makedonska voditeljka.


kurir

_________________
Slika


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 38 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker