Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 16 Jun 2024, 05:26


Autoru Poruka
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Velikom Bratu    |  Poslato: 30 Mar 2013, 20:37
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
UŽIVO VB: Pala vlada, Ava i Uroš bezbedni ove nedelje!

VB vlada nije prošla zadatak, pa su svi osim Maje Nikolić, Ave i Uroša nominovani

Slika

Veliki brat obavestio je ukućane da je vlada pala i da sada opozicija uživa imunitet.

Naime, ukućani nisu uspeli da okreću vetrenjaču 24 sata bez prestanka i samim tim nisu prošli zadatak. Ava i Uroš i dalje će ostati u kombiju, a nominovani ove nedelje su Aneta, Boban, Vesna, Žarko i Željko, maja Volk, Nevena, Petrući, Sindi, Slavko i Topić.

Maja je odmah čestitala Urošu, te ga je zagrlila i izljubila...

"Idemo zajedno do pobede", rekla je Maja Urošu.

Ava i Uroš su rekli da su srećni što su osvojili imunitet i da su sve vreme vrebali vetrenjaču, kao i da su čak nekoliko puta zaustavili vetrenjaču na duže od pola minuta.

Uroš je tražio od Velikog brata da ga razdvoji od Ave jer ga već boli glava od nje, a ona se složila i rekla da je boli želudac. Na kraju su e ipak pomirili, Ava je oprostila Urošu, ali kako je rekla, nije zaboravila.


Kurir

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Velikom Bratu    |  Poslato: 31 Mar 2013, 13:50
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Veliki brat: Aneta tvrdi da je Sindi zla osoba

Makedonska pevačica, koja se uglavnom držala po strani tokom rasprava u kući, danas je u ispovedaonici Velikog brata otvorila dušu i rekla šta iskreno misli o svim ukućanima.

Slika

Aneta je Velikom bratu pohvalila atmosferu koja vlada u kući, jer je posle turbulentnih dana i svađa situacija konačno mirna.

Naravno, Veliki brat je iskoristio priliku da je upita za mišljenje o pojedinim ukućanima. Govoreći o svađi između Sindi i Nevene, pevačica je stala na stranu manekenke.

- Sada su se primirile, ali svađa bi mogla ponovo da plane. Sindi je zla i ljubomorna na Nevenu. Ona ima fizički izgled, unutrašnju lepotu, karijeru, realizovana je u životu što ne vidim kod Sindi - bila je oštra Aneta dodajući da se Sindi u životu provlači svime osim glasom što bi trebalo da bude najvažnije.

Ona nije imala ni reči hvale za Maju Nikolić. Naime, Aneta je za nju rekla da ništa ne radi iz duše i iz srca, već da je sve maska i dobro osmišljena gluma.

- Sva spletkarenja i sve ove svađe su potekle od Maje. Ona je zavadila sve ukućane, a to nije nimalo naivno. Uroš i Željko su mogli da se potuku. Uradiće sve samo da najuri blizance - zaključila je ona.


story

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Velikom Bratu    |  Poslato: 31 Mar 2013, 14:08
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Vesna de Vinča nije u bolnici, nego u Budimpešti

Takmičarka Velikog Brata napustila je čuvenu kuću na Košutnjaku zbog ranijeg dogovora sa Emotion produkcijom da otputuje u Budimpeštu, ali se vraća u ponedeljak.

Slika

Iako se spekulisalo da je poznata novinarka i predsednica Miss Yu kompanije napustila kuću zbog zdravstvenih i privatnih problema, ništa od toga nije tačno. Velika sestra, kako sebe naziva Vesna De Vinča, vraća se u reyidenciju Velikog Brata na Košutnjaku u ponedeljak.

- Dragi prijatelji, Vesna je dobro, nije u bolnici i vraća se u ponedeljak u kuću Velikog Brata. I dalje ne unosi hranu, samo BIOTA napitak zeoli i dosta tečnosti. Ovaj način ishrane je čišćenje organizma i za Vesnu jedan od važnih principa, za dug i zdrav život. Vesna De Vinča ovo primenjuje vec 20 godina i to dva puta godišnje. Najduži period je 32 dana. Njen izlazak iz kuće je proizvod ranijeg dogovora sa produkcijom VB – poručuju iz kompanije Miss YU.


story

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Velikom Bratu    |  Poslato: 31 Mar 2013, 20:45
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Veliki brat 2013: Maja Nikolić - Žarko, ja sam kuguarka, sredila bih te za dva minuta!

Slika

Od trenutka kada je ušla u glavni deo kuće "Velikog brata" Maja Nikolić ne prestaje da šokira svojim izjavama, meta njenih komentara polako postaju svi ukućani.

"Ja sam kuguarka, sredila bih te za dva minuta" - rekla je 38-godišnja Maja blizancu Žarku, koji je od pevačice mlađi 14 godina.



S obzirom da se njen odnos sa ostalim ukućanima menja iz minuta u minut, ubrzo su se Maja i Žarko posvađali. Povod je bilo pevačicin razgovor sa kaskaderom o tome koliko puta je Ćertić iamo seks sa Avom.

Nazvavši je pogrdnim imenima, Stojanović je Maju naterao da možda otrkije ono što nije smela:

"Ja sam pre rialitija dobila nagradu za koju se ti boriš" rekla je ona.


Svet+

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Velikom Bratu    |  Poslato: 31 Mar 2013, 20:49
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Veliki Brat 2013: Uroš ogovara Avu sa Majom Nikolić

Slika

Kaskader Uroš Ćertić koji se sa Majom Nikolić poznaje od ranije, ispričao je noćas pevačici da je za četiri dana koliko je sa Avom u kombiju, četiri puta imao seks sa starletom.

Iako su njih dvoje razgovarali tiho, Željko je uspeo da čuje ono najzanimljivije. Odlučan da Avi otkrije šta kaskader priča iza njenih leđa, blizanac je razbesneo Uroša, koji je pretio da će mu "polomiti svaku kost i iščupati grkljan".

Ipak, Željko je ono što je čuo preneo starleti, nakon čega je usledila svađa između nje i njenog "cimera". I dok je Uroševo hvalisanje Stojanović veoma ozbiljno shvatio, Maja je danas tvrdila da "ne veruje da se bilo šta desilo između njih".

Nedžentlmenski postupak Uroša naljutio je i Milića, koji je rekao da "to jedan muškarac ne radi".


Svet+

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Velikom Bratu    |  Poslato: 31 Mar 2013, 22:11
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Avin otac: Uroš nije muškarac, a Maja hoće popularnost preko nje

Tata popularne stralete tvrdi da ona ne zavisi od ljubavnika i sponzora već da je svoj čovek

Slika

Otac Ave Karabatić, Ivica, gostovao je u specijalnoj nedeljnoj emisiji „Velikog brata“. On je istakao da podržava svoju ćerku u svemu i da ne živi njen život. Ivica smatra da su Avi jedini prijatelji Aneta Nakovska i blizanci, ali da su ostali ljubomorni na nju jer je – slobodna. Tata popularne stralete tvrdi da ona ne zavisi od ljubavnika i sponzora već da je svoj čovek, ali da Uroš nije pravi muškarac jer se okolo hvali da je spavao sa njom i da Maja Nikolić hoće da skrene pažnju na sebe preko Ave.



- Novinari me stalno pitaju zašto se skida. Kažu da je prvu noć u kući bila gola, a nije. Ima različitih reakcija – rekao je Ivica kada ga je Marijana Mićić pitala šta novinari najviše vole da znaju o Avi. – Što se tiče njenog stajlinga ja sam ga osmislio. Nismo imali stvari i bukvalno u 8 i 20 sam joj rekao šta da obuče. Došli smo u Beograd gde je bilo hladno, a mi smo želeli nešto potpuno drugačije .Hteli smo da sve bude prolećno i živo. Ja živim za nju, a ne živim njen život. Tu sam kada zatreba.

Voditeljka je pitala Ivicu kako se oseća kada vidi da Ava lače.

SERGEJ TRIFUNOVIĆ: DAJTE PARE ZA TIJANU Glumac Sregej Trifunović je gostovao u specijalnoj emsiji i pozvao sve ljude da daju novac za malu Tijanu. - Svi vi koji glasate da izbacite obog ili onog, učinite dobro delo i pošaljite donaciju za malu Tijanu kojoj treba milion evra za transplataciju srce – rekao je Sergej - Hrvati su skoro prikupili novac za njihovu devojčicu, zato Srbi budite veći od Hrvata.

- Ona nikada neće da glumi da je srećna, ako to nije. Pustite društvene mreže i ljude koji nemaju karakter i ostavljaju razne komentare. Ulazio sam danas u prodavnice i kioske u Beogradu i namerno sam govorio da sam Avin otac, komentari su bili pozitivni čak mi je grupa ispred jenog kafića dobacivala „Bravo ćale“ . Podržavam je. Niko mi nije rekao da je ona loša .

A kada ga je Marijana pitala šta bi rekao ćerki kada bi mogao sa njom sad da popriča Avin otac je ćerki javno poručio da „nikada više ne pita Velikog brata da ide kući“.

- Budi ono što si. Nikada više nemoj tražiti od Velikog brata da ideš kući. Znam da je to samo jedan trenutak i da te to brzo prođe, ali time nećeš rešiti ništa.

Ivica Karabatić je otkrio da Ava nije zaljubljive prirode i da u kući traži „oslonac“, ali da je znao da će to biti Uroš Ćertić za koga misli da nije „pravi muškarac“.

- Nije baš zaljubljive prirode – govorio je tata. - Njoj je veoma stalo da ima sigurnost. Ona je razmažena jer je jedinica. Ona ima čisto srce i ja je zbog toga opravdavam. Na osnovu onoga što sam stigao da pogledam definitivno sam znao da će u Urošu tražiti oslonac. Ipak, mislim da on nije pravi muškarac, jer je Maji rekao da je spavao sa Avom četiri puta. To nikada ne bi izjavio neko ko je pravo muško.



Što se tiče odnosa Ave i ostalih ukućana Ivica milsi da su njegovoj ćerku prijatelji Aneta i blizanci i da Maja Nikolić hoće da stekne popularnost preko nje.

- Ja mislim da je Aneta Nakovski od srca prihvatila. Možda i blizanci. Ja uvek kažem, samo neka je čovek. Nisu ljubomorni na nju zato što je Hrvatica, niti zato što je lepa, nego zato što je - slobodna. Ona ne zavisi od ljubavnika, niti sponzora, već je svoj čovek. Ona ima čisto srce. Što se tiče Maje msilsim da su svađe zdrave i to je jedan vidi komunikacija. Ona je jedna od osoba koja na račun Ave hoće da usmeri pažnju na sebe. Ona nema nikakvih aduta da ponižava Avu i može da joj bude majka.

BATA SPASOJEVIĆ: SVI SU SE OBUKLI U SVOM FAZONU


Modni stilista Bata Spasojević je komentarisao kako su se ukućani obukli kada su ulazili u kuću. Po njegovom mišljenju svi takmičari su bili u svom fazonu.

- Bilo je svakakvih odevnih kombinacija. Ava je izazvala najviše pažnje. To što je ona uradila ne može svako. Vesna je ušla u svom fazonu,ali je sa anđeoskim krilima je htela nešto da kaže. Uroš je ušao u jednoj opuštenoj varijanti. Topić u sportskom fazonu i to se očekivalo od njega, Soraja je imala haljinu u njenom fazonu, čipka je u modi. Slavko je imao ozbiljnu varijantu, gospodin čovek. Sindi, mislim da joj kosa nije bila najbolja, ali sve u svemu to je ona. Petrući se klasično obukao, Nevena se malo ugojila, ali opet ok. Maja Volk, vidi se da vodi računa o sebi, ali mislim da može bolje. Šta reći za Milića Vukašnovića, a Boban je dobro izgledao.


Novosti

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Velikom Bratu    |  Poslato: 31 Mar 2013, 23:32
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
VIP VB Avin tata: Dobacuju mi "ćale legendo"

Okreni, obrni, ali Ava je glavna zvezda rijalitija, a ponosni tata ćerki poručuje da bude ono što je u horoskipu - Bik. Sumnja da je bilo seksa, a i ako jeste i to joj toleriše jer je "slobodnog srca i duše".

Slika

Ivica Karabatić je u emisiju VB Magazin došao sa Avinom slikom na ramenu i odmah "preuzeo odgovornost" za haltere prilikom ulaska u kuću na temperaturi ispod nule.

"Ja sam taj stajling osmislio neporedno pre ulaska i nije bila gola. S obzirom da je u Beogradu tada bilo veoma hladno, hteli smo da uradimo nešto suprotno - proleće. Ona nije vulgarna već savršena i poikazala koliko je jaka. Ja živim za nju i ne živim njen život, uvek sam tu za nju. Hteo sam da svi vide da je Ava jedna dugonoga lepa Splićanka i sve smo to i postigli."

Tvrdi da Ava ne ume da glumi i da se niko ne obazire na zlurade komentare pojedinaca po društvenim mrežama. "Namerno sam po kafićima u Beogradu govorio da sam Aviun otac i niko mi ništa loše nije rekao. Čak su mi na ulici dobacivali - ćale legendo".

Kada je u pitanju Uroš, Ivica kaže da mu je bilo jasno da će njegova ćerka odabrati kaskadera, ali ne za ljubavnika već zaštitnika...

"Ona nije zaljubljive prirode ali joj je bitno da se veže za nekoga. Razmažena je i sve joj tolerišem jer je čistog srca. Znao sam da će Uroša izabrati kao zaštitnika, da ima nekoga snažnog uz sebe. Mnoge devojke bi ovde dale sve da mogu biti slobodne kao ona, ali ne gole već slobodnog srca i duše."

"Ja nisam video seks, ali neću tvrditi da ga nije bilo. Ako je stvarno bilo, pa dobro, došla je ozebla, ušuškala se pored muškarca i tu je pukla bomba?! Proradila strast, čista emocija bez ikakvog interesa. Verujem da nije bilo seksa, a to što Uroš priča, pa nijedan pristojan muškarac o tome ne bi govorio", rekao je Ivica a u svemu su ga podržali i bivši učesnici Dragan Marinković Maca i kontroverzni Bendon.

U emisiji se kratko pojavio i glumac Sergej Trifunović koji je gledaoce pozvao da umesto trošenja novca za izbacivanje iz kuće, isti daju za pomoć Tijani Ognjanović.


Mondo

_________________
Slika


Vrh
Kalina
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Velikom Bratu    |  Poslato: 01 Apr 2013, 09:58
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 25 Feb 2013, 00:15
Postovi: 490

OffLine
Humani Sergej uleteo u VB: Dokažite da ste veći Srbi od Hrvata


Sergej Trifunović je, na poziv voditeljke, uleteo u studio televizije B92 u emisiju magazin VIP Velikog brata.

s

- Ja ću samo kratko i idem - rekao je Sergej i dodao da je skoro u Srbiji umrla devojka koja nije imala novca za operaciju, a da ja trenutno aktuelna priča male Tijane za koju se sakuplja novac za transplataciju srca.


- Zamolio bih sve gledaoce što glasaju da ispadne ovaj ili onaj iz kuće VB, odvoje pare za Tijaninu operaciju.

Harizmantični glumac je sa sobom doneo i veliki transparent na kome piše "Za Tijanu" i broj žiro računa za donaciju.

- Operacija košta milion dolara i trenutno radimo na tome da spustimo cenu. Ne morate da glasate da iz kuće ispadne Sergej, skratiću vam muke i sam ću otići - zahvalio se glumac svima i napustio studio, prenosi Puls.


24 sata

_________________
Kad zaćutim, okrenem se i odem. To ne znači da si ti pobedio.
To znači da više nisi vredan mog vremena.
Čarls Bukovski


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Velikom Bratu    |  Poslato: 01 Apr 2013, 18:31
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Veliki brat: Uroš: Nisam spavao sa Avom

Kaskader se pomirio sa Željom Stojanovićem kome je otkrio da nije spavao sa Avom i da ih je Maja Nikolić zezala kada je rekla da su imali seks čak četiri puta

Slika

Željko je prišao Urošu i rekao mu da je Maja Nikolić prva plasirala priču da je on imao seks sa Avom. Uroš je bio zaprepašćen i tvrdio je da to nema veze sa istinom.

- Ma nije tačno – poricao je Uroš. - Ja sam onako odreagovao jer nije tačno da sam spavao sa njom. Maja vas je zafrkavala. Ja nju poznajem iz realnog sveta i ona je ok, ali vas je sigurno „ložila“.

Željko je rekao Urošu da mu je brat poverio da misli da su kaskader i starleta imali seks dok je Žarko spavao pored njih.

- Nije ni tačno da smo imali seks dok smo spavali pored Žarka. Alo, ljudi ovde se sve snima i sve se čuje. Van pameti je da Žarko spava pored nas, a da mi imamo seks. Mi možemo da se zezamo ceo dan, ali to nije tačno i žao mi je što sam onako reagovao, ali mi je bilo krivo zbog Ave jer ona to ne zaslužuje i hteo sam da je odbranim.

Da podsetimo, Željko je rekao Avi da je Maja Nikolić pred svima rekla da je starleta spavala sa Urošem i da je pevačica to lično čula od Ćertića. To je Avu pogodilo pa se posvađala sa Urošem. Kaskader je hteo da se obračuna sa Željkom jer se mešao u njegov odnos sa Avom pa mu je i pretio da će mu „polomiti sve koste i prerezati grkljan“.


Novosti

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Velikom Bratu    |  Poslato: 01 Apr 2013, 18:51
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
VB-Maja opet pravi haos: Željko joj rekao da je divlja svinja

U kući Velikog brata opet je nastao haos u noći između nedelje i ponedeljka jer je pevačica rekla blizancu da mu je „mama glupa“

Slika

Željko Stojanović je naseo na provokaciju Maje Nikolić! U kući Velikog brata opet je nastao haos u noći između nedelje i ponedeljka jer je pevačica rekla blizancu da mu je „mama glupa“. To je bilo dovoljno da joj Željko kaže da je divlja svinja, debil, mentol i da je niko i ništa.


Još otkako je ušla u glavni deo kuće Maja pokazuje veliku netrpeljivost prema blizancima koje je više puta nazivala debilima i kojima je obećala da se neće smiriti dok im ne vidi leđa. Do nove svađe između njih je došlo kada je Željko rekao Maji da je glupa. Pevačica mu nije ostala dužna, pa mu je odgovorila da mu je „mama glupa“. To je prelilo Željkovu čašu pa je Maji sasuo u lice sve što misli o njoj.

- Ti si niko i ništa – siktao je blizanac na pevačicu u spavaćoj sobi. – Gde ti vidiš moju majku ovde pa možeš tako da pričaš. Šta ćeš ako ona ovo gleda pa dođe iz Pariza i nalupa ti šamare. Ti si debil i mentol i imaš vrlo malo talenta, ali nisi nikakav čovek. Ta mesta na kojima ti nastupaš, za njih nikada nisam čuo u životu. Ideš po kući i spletkariš. Dvolična si i okrećeš se kao štuka. Sa koje strane te okrenemo takvog su ukusa. Ti imaš metar i po kompleksa i noge su ti isekli na rođenju. Ja nisam neka zvezda i nisam toliko popularan, ali sam čovek za razliku od tebe. Ma ti si divlja svinja.

Maja Nikolić se sve vreme smeškala i kada bi stigla da dođe do reči rekla bi mu da je bolestan i da treba da ide da se leči. Ostali ukućani su posmatrali sukob dvoje takmičara, a Nevena im je rekla da se ne svađaju u sobi jer se tu spava.

Željko je besan izleteo iz spavaće sobe pa je razgovor nastavio sa svojim bratom, Sindi, Slavkom i Petrućijem. Bivša modelsica mu se požalila da ima velikih problema sa Anetom koja joj je više puta rekla da je zla jer neće da pere sudove.

- Žena mi se nakačila na vrat. Više puta sam je upozorila da to ne radi, ali ne ide. Ceo dan mi dobacuje iz sobe da sam zla jer neću da operem sudove. Zbog čega sam zla, neka mi neko objasni.

Međutim, Slavko, nije istog mišljenja kao Sindi i on smatra da je Sindi veće zlo od Maje i da svađa sa njom ima drugačije značaj nego kada se neko posvađa sa pevačicom.

Inače, Maja Nikolić se u toku dana posvađala i sa Anetom jer joj je rekla da nije mrdnula iz Makedonije, a Aneta joj je uzvratila rečima: „Nemoj molim te meni da prodaješ tu priču da si ti svetska žena“.

Mir u kući nije dugo trajao.


Novosti

_________________
Slika


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 21 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   
cron

Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker