Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 16 Jun 2024, 05:31


Autoru Poruka
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Velikom Bratu    |  Poslato: 29 Mar 2013, 20:40
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Haos u Kući Velikog brata

Iako je Vlada Velikog brata izglasana juče, anarhija u Kući Velikog brata sve je veća!

Slika

U toku današnjeg dana, gotovo da nije bilo ukućanina koji se nije posvađao sa nekim drugim. Sve je počelo sinoć kada se Uroš posvađao sa Nevenom, tokom zadatka u kome su članovi Vlade morali da jedu ribu. Kasnije je Nevena upala u konflikt sa Sindi, koja je u ispovedaonici iznela svoje mišljenje o celom događaju.

“Zamolila sam je da nam pomogne, da i ona malo vrti krug, ali mi je ona odgovorila da je baš briga i za vlast i za glupu igru i da ne želi,” rekla je Sindi, misleći na zadatak sa vetrenjačama, koje moraju da budu u pokretu 24 sata. “Čula sam i da me ogovara iza leđa, a to je jako ružno i licemerno. Ja želim da izgladim situaciju, ali pošto Nevena neće da priča sa mnom, izbegavaću je“, kaže pevačica i dodaje da se njih dve poznaju od ranije i da je u pitanju lični konflikt - Nevena spavala u istom apartmanu i u istom krevetu sa njenim dugogodišnjih dečkom. Sindi je na kraju zaključila da je ona jedna kretenska ličnost.

Slika
Pale i prve uvrede!

Njih dve su se kasnije sukobile i u dnevnoj sobi. “Ti nisi timski igrač,” govorila je Sindi, dok joj je Nevena uzvratila: “Ostavi me na miru, nisi mi ti majka da mi delis savete, ti se jedan debil i imbecil”

Izgleda da zatvorenost u malom prostoru ne prija Urošu i Avi, koji su pre 2 dana izabrani za članove opozicije, te stoga vreme moraju da provode u Kombiju opozicije. Varnice između njih pršte sve vreme, a njih dvoje su se veoma posvađali u toku današnjeg dana. “Ja sam sa tobom završila, ti si za mene mrtav,” vikala je starleta Urošu, koji je ležao i smeškao se. On je Avu u toku jučerašnjeg dana nervirao, jer je iskazao svoje simpatije prema Neveni. Ava je nakon toga iskreno zaplakala, vikajući “Ja sam ljudsko biće.”

Slika

Nešto kasnije, Uroš se sa Sindi urotio protiv Nevene. On tvrdi da takve kao ona u Srbiji prodaju pljeskavice, dok je Sindi ubeđena da ona u Njujorku radi kao kelnerica, a ne manekenka.

Uvrede su pale i između Milića i Maje, koji jedva čekaju da izađu iz Tajne sobe i predstave se ostalim takmičarima, ali između Nevene i Ave, a sve oko neslaganja sa rasporedom čuvanja vetrenjače.



tračara

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Velikom Bratu    |  Poslato: 29 Mar 2013, 22:01
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Pala vlada Velikog brata?

Vlada Velikog brata nije uspela da se izbori sa vetrenjačom. Ona se u jendom trenutku slomila i prestala da se okreće zbog čega je nedeljni zadatak vlade opasno ugrožen

Slika

Zadatak vlade Velikog brata bio je da se potrudi da vetrenjača ne stoji u mestu duže od 30 sekundi. U suprotnom vlast u kući pada.

Međutim, iako su celu noć vrteli vetrenjaču, ona se danas slomila, a do toga je došlo zbog sabotiranja opozicije koja je non-stop pokušavala da ugrozi zadatak vlade i zaustavi okretanje.

Naime, Uroš i Slavko su uspeli da polome vetrenjaču, a Petrući je zaključio da je vlada pala, jer je vetrenjača stala na 30 sekundi.

"Molim vas, pršlo je pola minuta, oborena je vlada", rekao je Petrući.



Kurir

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Velikom Bratu    |  Poslato: 29 Mar 2013, 22:06
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Veliki Brat: Posvađale se Sindi i Nevena Miličević!

Ivana Stamenković Sindi je otkrila Velikom Bratu da Nevena Miličević ima nešto lično protiv nje, jer se njih dve poznaju od ranije, i dodala kako je Nevena spavala u istom apartmanu i u istom krevetu sa njenim dugogodišnjih dečkom.

Slika

U kući opšti haos! Ukućani su celu noć vrteli vetrenjaču. Neki su pokazali da su pravi timski igrači, dok su drugi spavali. Trio iz tajne sobe, Milić, Maja, Soraja, jednoglasno je izabrao Maricu Dević Dakić za premijera.

Sindi koja je u ulozi Dinke, komentariše u ispovedaonici situaciju od juče. Najpre se požalila kako nije ni oka sklopila i zamolila je Velikog brata za nes kafu. Ona kaže da je po dogovoru, svaki od ukućana trebalo ručno da pokreće vetrenjaču, po sat vremena, međutim, na kraju je samo par njih poštovalo dnevni zadatak, dok su ostali spavali sve do 11h.  Sindi je izjavila da se muški deo ukućana bori i da su pravi timski igrači, misleći pritom na braću Željka i Žarka, Topića i Petrućija, dok je Nevena iz čista mira napala, a Aneta je jedina ukućanka koja je bila fer i pomagala im je celu noć. 

- Zamolila sam je da nam pomogne, da i ona malo vrti krug, ali mi je ona odgovorila da je baš briga i za vlast i za glupu igru i da ne želi - rekla je Sindi i nastavila da objašnjava Velikom bratu kako tu mora da je nešto lično u pitanju. 

Ona je ispričala kako je Nevena rekla da je kreten i kako je nervira njena pojava i način na koji govori. Na pitanje Velikog brata da li zna zbog čega se Nevena tako ponaša prema njoj, Sindi je odgovorila da ona ima nešto lično protiv nje, jer se njih dve poznaju od ranije, i dodala kako je Nevena spavala u istom apartmanu i u istom krevetu sa njenim dugogodišnjih dečkom. Sindi nastavlja sa pričom o Neveninoj netrpeljivosti, i kaže da je i u toku noći čula kako je Nevena ogovara sa ukućanima, naročito sa Anetom koja je preko noći promenila ponašanje prema njoj.

- Ja želim da izgladim situaciju, ali pošto Nevena neće da priča sa mnom, izbegavaću je - poručuje Sindi i dodaje kako Nevena stalno plače, drami, preti da će da napusti kuću i tako privlači pažnju ostalih ukućana koji je teše. Sindi je zamolila Velikog brata da nazove njenog tatu i proveri kako joj je ćerkica. 

Svetla u spavaćoj sobi su upaljena što žnači da je dnevni zadatak počeo i da su kostimi obavezni.  Po nalogu Velikog brata, Marica Dević Dakić odlučuje ko će od ukućana da se pridruži opoziciji. U međuvremenu, članove vlade neprijatno je iznenadila opozicija kada im je servirala sirove ribe koje su morali da očiste i pojedu. 

Vanredna sednica vlade je u toku, na kojoj će premijer da saopšti ko će od članova vlade da napusti kuću i da nastavi svoj boravak u kombiju, kod opozicije. Dok je opozicija ušuškana u kombiju, Ava se raspravlja sa Urošem koji joj govori da je ona kao malo dete.

- Jesam dete. Ja sam Alisa u zemlji čudesa. To mi je bio fejsbuk profil - odgovara Ava.

Velikog Brata možete redovno pratiti na B92.


story

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Velikom Bratu    |  Poslato: 29 Mar 2013, 23:58
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Maja Nikolić ušla u glavni deo kuće i bacila oko na Uroša

Pevačica Maja Nikolić, koja se od ulaska u kuću "Velikog brata" krila u tajnoj sobi sa Sorajom i Milićem Vukašinovićem, konačno se predstavila ostalim ukućanima.

Slika

Maja je ušla u kuću u kostimu holandske kraljice kao specijalna gošća na prijemu u makedonskoj ambasadi. Prema instrukcijama Velikog brata, ona je ukućane slagala da je bila u četrdesetosmočasovnom karantinu, a dešavanja u kući pratila samo putem televizije.

Ipak, ono što je najzanimljivije jeste da Maja nije štedela vreme te je momentalno otišla da pozdravi ukućane u kombiju opozicije - Uroša, Avu i Petrućija i izrazila želju da spava između Uroša i Ave noćas.

"Ja bih mogla ovde da spavam sa vama dvoma. Ava, ti i ja treba da se borimo za Uroša, a pošto sam ja kraljica, prvo ćeš ti da ga probaš pa ćeš ga dati meni", šaljivo je rekla Maja.

Maja je skrenula pažnju ukućanima da joj je rođendan u aprilu i da će ga proslaviti u kući, naglasivši Urošu da je mora počastiti jednim poljupcem.


B92

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Velikom Bratu  |  Poslato: 30 Mar 2013, 03:42
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Maja napravila haos u kući VB: Topić hoće napolje

Maja se posvađala sa blizancima Žarkom i Željkom Stojanovićem jer je htele da “odbrani” kaskadera pa je izvređala Dragutina Topića koji hoće hitno da napusti rijaliti

Slika

Samo nekoliko sati pošto je ušla u glavni deo kuće Velikog brata, Maja Nikolić, je napravila haos. Ozbiljno se zamerila Avi jer je “bacila oko” na Uroša Ćertića, posvađala se sa blizancima Žarkom i Željkom Stojanovićem jer je htele da “odbrani” kaskadera pa je izvređala Dragutina Topića koji hoće hitno da napusti rijaliti.


Maja je kao što je obećavala u tajnoj sobi unela pometnju u kući. Ceo konflikt je nastao kada je htela da odbrani Uroša od blizanaca koji su se zapravo na sebi svojstven način šalili sa kaskaderom. Većina njenih monologa produkcija je skremblovala jer je non-stop psovala. Ipak jasno se čulo kada je napala Anetu. Njoj je Makedonska pevačica rekla da greši kada kaže da je Ava glupa i ako želi da to proveri neka ponudi Velikom bratu da se takmiči sa Avom u kvizu. To kada je čula Maja je počela da je vređa.

- Otkud ti znaš ko sam ja. Ne znaš me uopšte. Koliko pesama imaš u glavi – siktala je Maja na Makedonku.

Aneta je ustala i otišla u dnevnu sobu, a Maja je nastavila svađu sa Dragutinom Topićem.

- Šta ti hoćeš. Koji je tvoj koeficijent inteligencije – 12 – šiktala je Maja Topića. On je sve vreme ležao u krevetu i bio je vidno uznemiren, a tražio je da hitno priča sa Velikim bratom jer želi da ide kući.

Maja Volk, Aneta, Sindi i Boban su za to vreme otišli u dnevnu sobu gde su skovali plan da odsad pa nadalje Maju Nikolić, ignorišu.

- Pusti je neka vređa.Ako je budemo ignorisali ona nam se neće obraćati – rekla je Maja Volk okupljenim takmičarima. – Ona mora nekda da spava, neće valjda da vitla celu noć i da se svađa sa svima.

Boban je u strahu jer će Maja Nikolić ostati do kraja, a Maja Volk je dodala da se ne brine puno jer će joj ona doskočiti.

Majin uticaj se video između Uroša i Ave. Starleta je tokom noći htela da skine brus, a Uroš nije hteo da joj pomogne. Ona mu je rekla da gleda na drugu stranu ako mu se ne sviđa.

- Ja bih te ubio da si mi ti ćerka – vikao je Uroš na Avu. - Šetaš se tu po kući sa bradavicama. Takvo ponašanje stvarno nema smisla.Gleda te cela planeta.

Jedi ni koji je uspeo Maji da skreše u lice sve što je zaslužila je bio Slavako Labović. Kada je mu se Maja požalila da su svi nepravedni prema njoj,on joj je rekao da je preterala.

- Stvarno si preterala. Šta ti ma da braniš Uroša od Željka i Žarka. Oni su ovde zajedno već pet dana i to je njihov način komunikacije. Ne znam ko je tebe šta pitao i zbog čega si naravila toliku frku. Sad topić hoće da izađe, a to nije dobro - bio je jasan Slavko.


Novosti

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Velikom Bratu    |  Poslato: 30 Mar 2013, 13:59
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Vesna de Vinča napustila kuću "Velikog brata"!

Vesna de Vinča je napustila kuću Velikog Brata, pod izgovorom da ide na izvršenje nedeljnog zadatka.

Slika
Nije dugo bila: Vesna De Vinča | Foto: Z. Ilić

Iako nije zvanično potvrđeno, ona je navodno zbog privatnih obaveza morala da otputuje iz Srbije pa je napustila kuću u Košutnjaku.

Još nije poznato da li će se i kada vratiti u kuću Velikog Brata.

Inače, Vesna je imala svoj koncept i strategiju za vreme boravka u kući Velikog Brata, jer zbog posta ne unosi nikakvu hranu, zbog čega je ponela zeolit i posebne humane proizvode od zeolita i vulkanske kozmetike.


Alo

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Velikom Bratu    |  Poslato: 30 Mar 2013, 14:40
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
UDARILA NA ATLETU

Maja: Topiću, koliki je tvoj, 12?


Maja Nikolić je sinoć ušla u glavni deo kuće Velikog brata i već je stigla da se posvađa sa polovinom ukućana. Dok su se spremali za spavanje, ona se pokačila sa Dragutinom Topićem.

Slika

Razgolićena Maja Nikolić privukla je Topićevu pažnju | Foto: Screenshot "Youtube"

Dok se spremala za spavanje, Maja je podigla haljinu kako bi skinula ozvučenje. Na prizor njene gole butine Dragutin Topić je rekao: "Brate moj lepi", što je pevačica protumačila kao provokaciju.

- Samo nemoj na moj račun, zato što te poštujem i zato što si sportista. Otkad sam ušla rekla sam ti par stvari i srce me je bolelo što si emotivan i što si plakao - uzvratila je Maja.

Topić je uvredio pevačicu negativnim komentarima na račun njenog koeficijenta inteligencije, pa mu noćas ni ona nije ostala dužna.

- A koliki je tvoj, majke ti, 12? - rekla je Maja.

Topić je rekao da je "novu" stanarku ranije poštovao, ali sada više ne. On je shvatio da Maja raspolaže informacijama o svim ukućanima.

- Gledala sam vas dok sam bila napolju, sigurno nisam gledala u plafon - potvrdila je ona.

Sportista je upozorio Maju da u tri ujutru ne bi trebalo da se svađaju i govore ružne reči.



Alo

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Velikom Bratu    |  Poslato: 30 Mar 2013, 16:10
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Sve zanimljiviji kadrovi u “Velikom Bratu”: Ava i Aneta pokazale gole grudi! (VIDEO)

Slika

Veliki Brat se polako zahuktava a kadrovi su sve interesantniji. Tome doprinosi poprilično slobodno ponašanje svih učesnika a posebno onih ženskih. Za sve one koji su propustili, sada imaju prilike da se uvere u bujnost grudi Ave Karabatić i Anete Nakovske.

Ava Karabarić i Aneta Nakovska - Sise - Veliki Brat - VIP - 2013


Svet

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Velikom Bratu    |  Poslato: 30 Mar 2013, 16:24
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Ava u problemu
ZADIGLA HALJINU: Maja zavela Uroša, pao poljubac!


Iako je izjavila da ga vidi samo kao brata, Maja i Uroš sinoć su se poljubili

Slika

Iako je Maja jutros u razgovoru sa Velikim bratom rekla da je Uroš ne zanima kao muškarac i da ga gleda samo kao brata, oni su se sinoć poljubili.

Naime, Maja je zadigla haljinu i zamolila Uroša da joj skine bubicu koja je bila zakačena za njene gaćice. Uroš je naravno, kao pravi džentlmen, odmah pritekao u pomoć nespretnoj pevačici. Da nije ostao ravnodušan na Majine butkice pokazao je kada ju je na vratima kuće i poljubio.

Izgleda da je Maji definitivno udobnije u kući nego u tajnoj sobi, a možda će joj se i ostvariti želja da spava na Uroševim grudima, kao što je izjavila prvog dana.


Slika

Slika


Kurir

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Velikom Bratu    |  Poslato: 30 Mar 2013, 20:21
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Vesna De Vinča završila u bolnici!

Slika

Kako saznaje redakcija lista “Scandal” Vesna De Vinča je juče primljena na jednu privatnu kliniku u Beogradu. Vesni je pozlilo pa je odmah odvezena tamo. Inace ona od ulaska u kucu ništa nije jela pa je gladovanje i najverovatniji uzrok svega što joj se dogodilo. Inače još uvek nije poznato da li će se ona vratiti u takmičenje. Pre ulaska u kuću Vesna je htela da odustane od rijalitija jer joj se brat razboleo. Ostaje da vidimo hoće li se vraćati u kuci na Kosutnjaku.


Svet

_________________
Slika


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 23 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   
cron

Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker