Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 26 Apr 2024, 18:45


Prijateljstvo između muškarca i žene?  
1.Moguce je, ima dosta zensko-muskih prijateljstava 35% 6  35% 
2.Ne, uvek se neko zaljubi 24% 4  24% 
3.Mozda, ako se poznaju od detinjstva 41% 7  41% 
Ukupno glasova : 17

Autoru Poruka
Julia
Post  Tema posta: Re: Prijateljstvo između muškarca i žene?  |  Poslato: 06 Dec 2013, 01:12
Korisnikov avatar
Kad porastem biću kengur
Kad porastem biću kengur

Pridružio se: 22 Jun 2012, 20:17
Postovi: 6498

OffLine
moze..sto da ne...
sa prijatelima se sve deli..a prijatelju u nevolji valja i pripomoci...
tako da..iako proradi hemija...bolje sa prijateljom nego sa neprijateljom...


[krstise.gif] [krstise.gif] sta li mi je?

_________________
Samo kada pisem ja sam lav! Papir je jedino bojno polje gde mi niko nista ne moze. Ali,zivot.zivot nije papir. Eh kad bi svi problemi bili od hartije – kako bi se lako mogli zguzvati!


Vrh
Iskra
Post  Tema posta: Re: Prijateljstvo između muškarca i žene?  |  Poslato: 19 Feb 2014, 02:02
Korisnikov avatar
kure nane moj milane

Pridružio se: 18 Maj 2012, 12:17
Postovi: 42717

OffLine
moze.. kako da ne :D

_________________
that's it!

Slika


Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: Prijateljstvo između muškarca i žene?  |  Poslato: 19 Feb 2014, 09:37
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
prvo i prije svega prijatelji
a moze i obrnuto
:D

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
Trile
Post  Tema posta: Re: Prijateljstvo između muškarca i žene?  |  Poslato: 19 Feb 2014, 13:13
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 21 Maj 2012, 10:05
Postovi: 23789

OffLine
tako je
gore ili dole, svejedno je

_________________
Omnia Tempus Habent


Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: Prijateljstvo između muškarca i žene?  |  Poslato: 19 Feb 2014, 15:15
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
nije svejedno

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
Вучица
Post  Tema posta: Re: Prijateljstvo između muškarca i žene?  |  Poslato: 24 Feb 2014, 10:29
Korisnikov avatar
Moderator chata

Pridružio se: 13 Okt 2012, 13:01
Postovi: 30458

OffLine
sveJEdno


Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: Prijateljstvo između muškarca i žene?  |  Poslato: 26 Feb 2014, 23:04
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
Muško žensko prijateljstvo postoji u teoriji, kao i Dinamovo proljeće u Europi

Postoji taj mit o muško ženskom prijateljstvu, jednako kao što postoji mit o političaru poštenjačini, ili darežljivom odvjetniku, ili o kolegijalnoj ljubavi na estradi. Ili kao što postoji mit o miroljubivom i prpošnom razvodu braka, ili o ocvaloj pop zvijezdi bez barem jedne oproštajne turneje previše.


Sve su to mitovi koji možda i postoje, ali samo kao iznimke koje potvrđuju tezu da su neke stvari veoma teško izvedive.
Naime, stara je istina da našim razmišljanjima i postupcima upravljaju hormoni, a oni nisu tu bez vraga, oni nas tjeraju na one krajnje egzistencijalne stvari, kao što je produženje vrste. Jednom riječju, bude u nama nagone. Jer svi se mi volimo baviti svojim profesijama i hobijima, svi mi volimo plesati, smijati se, čitati, pisati, pentrati se na Sljeme ili Marjan, svi volimo putovati, svi volimo fino papati, ali ipak, na planeti postojimo, manje ili više, samo zbog jedne stvari – da produžimo vrstu.
Zvuči surovo, ali je tako. Prvi sam ja taj koji se svim silama trudi boriti protiv prirode, i smisao života tražim u nekim drugim stvarima, koje smatram dubljima i važnijima. Ali ne možeš protiv majčice prirode, kako nam je na to fino ukazao striček Darwin, davnih dana. Ne mogu ja, niti može bilo tko drugi.

Muško žensko prijateljstvo postoji u teoriji. Ma vraga, postoji ono i u praksi, ali koliko dugo? Koliko prijateljskih kava dvoje ljudi može popiti, prije nego li se aktiviraju hormoni, prije nego li se u mozgu aktiviraju nagonski procesi?

Imam li ženskih prijateljica? Naravno, barem desetak njih, s kojima pijem kave na tjednoj, mjesečnoj ili godišnjoj bazi, kako već obveze i gospon život dozvole. Neke od njih će vjerojatno pročitati ovaj tekst, i možda će se slatko nasmijati, ali u tih deset, ili pedeset, ili pet stotina zajedničkih kava, barem me je nekoliko puta, dok sam gluho zurio u njih, uopće ne obraćajući pažnju na to o čemu pričaju, barem me je nekoliko puta, nejasno, poput sablasti, proganjala ideja da skočim preko tog stola i zgrabim ih za mjesta za koja ih ne bih trebao zgrabiti.


Samo se vi smijete, drage moje frendice.
Muško žensko prijateljstvo postoji u teoriji, kao što postoji i Dinamovo proljeće u Europi, ili kao vazda trijezni pisci, ili kao muzičari koji uvijek stižu na vrijeme.
Postoji u teoriji, samo što je jako teško izvesti i dokazati.
Iza sebe imam pet ili šest ljubavnih veza, i isto toliko ljubavnih brodoloma. Sa polovicom dotičnih dama sam ostao u dobrim odnosima, i jedni druge smatramo prijateljima, znamo popiti kavu ili otići na ručak. Ali interesantno, sve te tri dame su još uvijek slobodne, kao i ja, i zanima me kuda će ta situacija otploviti u trenu kada se stvari na terenu promijene. Pije li mi se kava s njima i sluša kako su sretne u ljubavi? Pa i ne baš.
Sve u svemu, drage moje dame, ako mislite da imate muške prijatelje za koje bi stavile ruku u vatru da vas gledaju isključivo kao prijateljice, u debeloj ste zabludi.
Ili su imali određene ideje, pa su ih uspjeli zatomiti… samo na koliko dugo?
Ili nikada nisu imali određene ideje, ali će ih kad-tad imati.
Ili nemaju hrabrosti iznijeti kako stvari stoje.
Ili su, jednostavno, gay.


Hrvoje Salkovic


Eto jbt, ... razocarala sam se sada.

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
Komsinica
Post  Tema posta: Re: Prijateljstvo između muškarca i žene?  |  Poslato: 27 Feb 2014, 09:39
Korisnikov avatar
Forumski novinar
Forumski novinar

Pridružio se: 15 Maj 2012, 10:01
Postovi: 7882
Lokacija: Marakana, Sever

OffLine
Ma nema taj pojma [001_smile.gif]

_________________
Slika


Vrh
Trile
Post  Tema posta: Re: Prijateljstvo između muškarca i žene?  |  Poslato: 27 Feb 2014, 10:08
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 21 Maj 2012, 10:05
Postovi: 23789

OffLine
idem da pristavim supu

_________________
Omnia Tempus Habent


Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: Prijateljstvo između muškarca i žene?  |  Poslato: 27 Feb 2014, 10:52
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
Mozda i nema pojma Komsinice, ali ja bih mu rado bila ''prijateljica'' [kasljuc.gif]

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 125 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker