Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 25 Apr 2024, 00:12


Prijateljstvo između muškarca i žene?  
1.Moguce je, ima dosta zensko-muskih prijateljstava 35% 6  35% 
2.Ne, uvek se neko zaljubi 24% 4  24% 
3.Mozda, ako se poznaju od detinjstva 41% 7  41% 
Ukupno glasova : 17

Autoru Poruka
Senka
Post  Tema posta: Re: Prijateljstvo između muškarca i žene  |  Poslato: 02 Jun 2012, 02:30
Korisnikov avatar
Vječita sanjalica
Vječita sanjalica

Pridružio se: 18 Apr 2012, 12:07
Postovi: 45921

OffLine
Većina mojih prijateljstava sa muškarcima je iz djetinjsta,škole,fakulteta...
I ta su prava,nisu prestala ni sada kada svi imamo svoje porodice...

_________________
Slika Slika


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Prijateljstvo između muškarca i žene  |  Poslato: 02 Jun 2012, 21:13
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Svako pise iz svog primerka,ili okoline svoje...
U mojoj okolini budu kao prijatelji, ali se uvek neko zaljubi,
razrese da je ljubav nemoguca,jer druga strana ne oseca isto,
pa tako pukne i prijateljstvo.

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
Lila
Post  Tema posta: Re: Prijateljstvo između muškarca i žene  |  Poslato: 17 Jun 2012, 18:42
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 11 Jun 2012, 19:19
Postovi: 3470

OffLine
Kada su ljudi mladi nema prijatelstva izmedju muskarca i zene jer uvek jedna strana nije "prijatelj" i prikriva svoja prava osecanja pa onda kao nuzno zlo prihvata i prijatelstvo samo da bi bila uz osobu koja joj se svidja.
U starijem dobu naprimer kao sto je slucaj samnom , pa mogla bih da budem prijatelj nekom muskarcu mojih godina mada smatram da bi me to smaralo pa glasam za prijateljstvo sa zenom jer makar imam o cemu da diskutuje, porodica, deca, unuci, moda , film serije, muzika, kuvanje itd.

_________________
Nisu vazne godine u tvom zivotu,
nego je vazan zivot u tvojim godinama
Momo Kapor


Vrh
Komsinica
Post  Tema posta: Re: Prijateljstvo između muškarca i žene  |  Poslato: 18 Jun 2012, 13:43
Korisnikov avatar
Forumski novinar
Forumski novinar

Pridružio se: 15 Maj 2012, 10:01
Postovi: 7882
Lokacija: Marakana, Sever

OffLine
Niste usli iskreno u druzenje sa pripadnikom suprotnog pola, imali ste skrivenu nameru ili potajnu nadu ljubavisanja, a glumili ste nesto drugo. Jer da jeste bili potpuno iskreni sa namerom da budete drugari, a mozda i prijatelji, ne biste ni minut razmisljali vec biste potvrdno rekli da je takvo prijateljstvo apsolutno moguce izmedju muskarca i zene. Cak jace i iskrenije od prijateljstva istog pola.

_________________
Slika


Vrh
SJAJNA
Post  Tema posta: Re: Prijateljstvo između muškarca i žene  |  Poslato: 19 Jul 2012, 10:37
Korisnikov avatar
Angel with two faces
Angel with two faces

Pridružio se: 19 Maj 2012, 09:52
Postovi: 6608

OffLine
Mislim da je prijateljstvo moguće samo ako mi se pripadnik drugog pola ne svidja. U svakom drugom slučaju kad-tad dodje do pokušaja zbližavanja i na ljubavnom planu...Nekad uspe,nekad ne...Ako se uspostavi prijateljstvo,definitivno je jače nego izmedju žena jer nema rivalstva i ljubomore...


Vrh
MARRIIN
Post  Tema posta: Re: Prijateljstvo između muškarca i žene  |  Poslato: 09 Okt 2012, 17:10
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 26 Sep 2012, 15:39
Postovi: 3402
Lokacija: bgd

OffLine
Sve je to foliranje.Kao ,sad smo prijatelji,a onda postajemo ljubavnici.Nikad se ne zna kada moze sevnuti varnica,tako da ja u takva prijateljstva ne verujem.Uostalom pogledajte PRELJUBNIKE na youtube! [think.gif] Drugarstvo da!


Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: Prijateljstvo između muškarca i žene  |  Poslato: 15 Okt 2012, 15:48
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
Cuj pogledajte preljubnike...pa ja za gluplju emisiju dugo ne cuh...ravna onom glupavom Jerry Springer Show-u.
Danas se to prodaje, idiotluk.

Vjerujem u takva prijateljstva....vjerujem da postoji i privlačnost, i da je to normalno, ali ČAR prijateljstva i jeste u tome ako se uspijete oduprijeti tom nagonu jer je to samo nagon koji moze upropastiti prijateljstvo....Da su se neke ostale stvari poslozile, ne bi bili samo prijatelji nego bi se odmah kresnuli pa vidjeli sta i kako dalje. Ali ako krene od prijateljstva pa se na pola puta kresnemo, tesko se opet vratiti na onaj stari dobri normalni prijateljski odnos.
Kada o tome cak i razgovarate onda postanete svjesni koliko ste zapravo dobri prijatelji.

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
sanjalica.ns
Post  Tema posta: Re: Prijateljstvo između muškarca i žene  |  Poslato: 15 Okt 2012, 17:16

Pridružio se: 15 Okt 2012, 11:49
Postovi: 9

OffLine
Admin je napisao:
Večita dilema, da li osobe različitog pola mogu biti samo prijatelji?

Mogu, i to jako dobri prijatelji, čak su takva prijateljstva i kvalitetnija od onih između pripadnika istog pola, ali samo u slučaju da ne postoji fizička privlačnost ni sa jedne strane.


Vrh
UtherPendragon
Post  Tema posta: Re: Prijateljstvo između muškarca i žene  |  Poslato: 15 Okt 2012, 18:45
Korisnikov avatar
Razarač
Razarač

Pridružio se: 10 Okt 2012, 20:36
Postovi: 6089

OffLine
ma to ne postoji..kao psi i macke da su prijatelji..ako se nesto tako protivprirodno slucajno desi..to je izuzetak koji potvrdjuje pravilo

_________________
skriveni tigar pritajeni zmaj


Vrh
Igrejn
Post  Tema posta: Re: Prijateljstvo između muškarca i žene  |  Poslato: 24 Okt 2012, 17:31
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Okt 2012, 01:59
Postovi: 32

OffLine
UtherPendragon mislim da grešiš...
Ja imam prijatelja i to veoma dobrog, naše druženje se vuče iz detinjstva. Odrasli smo zajedno,kuća do kuće. Stariji je od mene 2 godine.Uvek sam gledala na njega kao na mog ličnog zaštitnika, anđela čuvara, a on mene gledao kao sestru svoju , koju nikad nije imao. Bio tu uvek za mene isto kao što sam i ja za njega. Sve tajne smo delili , bez toga da se ikad osetila i najmanja iskra nečega , čemu nije mesto među prijateljima.I sad nemoj pomisliti da je ružan , jer pretežno kažu samo onda upseva muško -žensko prijateljstvo ,ako je jedan od njih ružan, pa nema šanse da dođe do privlačnosti.Naprotiv , i sa svojih maltene 40 godina je savršen. Nisam ni ja ružna (tako kažu), pa pored svega mi i dan danas negujemo naše prijateljstvo. On i supruga njegova su naši venčani kumovi a mi smo krstili njihovog sina. Treba li još dokaza?

_________________
...Da li znaš ono mesto između jave i sna...Ono, kad se još
uvek sećaš svega...E, tu ću te uvek voleti...Ne, nisam te prebolela...Samo učim da živim bez tebe...



Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 94 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker