Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 16 Jun 2024, 20:02


Prijateljstvo između muškarca i žene?  
1.Moguce je, ima dosta zensko-muskih prijateljstava 35% 6  35% 
2.Ne, uvek se neko zaljubi 24% 4  24% 
3.Mozda, ako se poznaju od detinjstva 41% 7  41% 
Ukupno glasova : 17

Autoru Poruka
casual
Post  Tema posta: Re: Prijateljstvo između muškarca i žene  |  Poslato: 09 Jan 2013, 13:14
Korisnikov avatar
*
*

Pridružio se: 24 Sep 2012, 00:31
Postovi: 9053

OffLine
Sasvim je realno da prijateljstvo izmedju muskarca i zene postoji. Ali ne traje dugo. Iz milion razloga.


Vrh
*Twilight*
Post  Tema posta: Re: Prijateljstvo između muškarca i žene  |  Poslato: 09 Jan 2013, 13:20
Korisnikov avatar
Laprdalo i tuturutka

Pridružio se: 17 Apr 2012, 20:07
Postovi: 11750

OffLine
casual je napisao:
Sasvim je realno da prijateljstvo izmedju muskarca i zene postoji. Ali ne traje dugo. Iz milion razloga.

Mozda u ovim slucajevima koje je navela Laza ali prijateljstva izmedju muskarca i zene mogu da traju itekako dugo!


Vrh
LaYa
Post  Tema posta: Re: Prijateljstvo između muškarca i žene  |  Poslato: 09 Jan 2013, 13:32
Korisnikov avatar
Laki

Pridružio se: 18 Maj 2012, 15:12
Postovi: 22907

OffLine
Mogu da traju casula,vrati nazad pa procitaj o cemu smo pisale,da se ne ponavljamo.


Vrh
casual
Post  Tema posta: Re: Prijateljstvo između muškarca i žene  |  Poslato: 09 Jan 2013, 13:50
Korisnikov avatar
*
*

Pridružio se: 24 Sep 2012, 00:31
Postovi: 9053

OffLine
Procitao sam Lazo ali ja mislim drugacije. Da ne bi sad nasiroko objasnjavao svoj stav reci cu da to nije moguce. Mi muskarci smo jako zajebani po tom pitanju.
To ne znaci da zene ne umeju da budu prijatelji i dosta toga zrtvuju za svog prijatelja ili druga, kako god. Ali kasnije kad dodje porodica i ostali prioriteti, zena po prirodnim zakonima porodicu stavlja iznad svega. Kao i muskarci uostalom ali muskarac ce ipak ici da 'pogine' za druga. Ovo pogine podrazumevam da ce uciniti sve sto moze za svog prijatelja. Da ne davim, tako je kako ja kazem :D


Vrh
LaYa
Post  Tema posta: Re: Prijateljstvo između muškarca i žene  |  Poslato: 09 Jan 2013, 13:52
Korisnikov avatar
Laki

Pridružio se: 18 Maj 2012, 15:12
Postovi: 22907

OffLine
Nisi ti nista ovde rekao,ti pricas na neku drugu temu. Ti pricas o pozrtvovanju i odanosti izmedju prijatelja,pogresna tema :P


Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: Prijateljstvo između muškarca i žene  |  Poslato: 09 Jan 2013, 13:53
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
Uh Laki....ok, jednim dijelom se slazem, ali....
Jbg..mora biti ALI.
Prijateljstva iz djetinjstva..imam ih par, nista narocito..svako otisao na svoju stranu, silom prilila smo se vecina nas razisli iz ovih 'humanih ratnih razloga', a nekako kad skontam i bilo smo djeca...Imamo smijesne price, ali zaustavljene u jednom periodu zivota.
S nekima su se one nastavile u nekim drugim gradovima i na nekim drugim mjestima..ali nije vise to bilo to.
Ja vjerujem u ova zrelija, ona koja su nastala u kasnijim godinama i koja su se zreloscu uspjela oduprijeti tom nagonu o kojem ti pricas.
Mislis da onaj iz djetinjstva ne pomisli isto kao i onaj kojeg si kasnije upoznala i s njim pocela da gradis to 'nesto' !? Ja mislim da tu nema razlike.
Nema nista lose ako tvoj prijatelj misli da si dobra riba, zgodna, pametna i da bi mozda sex medju vama bio vatromet hahaha...ali ako postoji ona zrelost kojom se odupres tom nagonu jer si svjetan da takav jedan vatromet moze srusiti i 'zapaliti' onaj drugi dio odnosa, onda je to pravo prijateljstvo.
Pisala sam vec da imam prijatelja s kojim sam otvoreno o tome pricala...kaze ne mogu ja svoje oci operirati, a ni svoju mastu u glavi ponekad scoolirati...ali u srcu znam sta bih izgubio i nikada ne bih riskirao. Meni to ne moze biti iskrenije prijateljstvo.
Nikada nisam posumnjala u cistocu njegovog zagrljaja...ali nikada. Jer ako se zapitam, znala bih da onda u mojoj glavi ja nisam na cisto sa tim osjecajima i tada bi nastao problem.

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
casual
Post  Tema posta: Re: Prijateljstvo između muškarca i žene  |  Poslato: 09 Jan 2013, 14:01
Korisnikov avatar
*
*

Pridružio se: 24 Sep 2012, 00:31
Postovi: 9053

OffLine
Lazo, pozrtvovanost i odanost su temelj prijateljstva.
A odnos zena-muskarac kao prijatelji, mogu da postoje i postoje ali kratko. Zena muskarca moze da gleda kao prijatelja ako ne zeli da ima neku vezu ili sex kombinaciju sa njim. Muskarac moze da gleda zenu kao prijatelja ali ako ima neku drugu ribu kojom je zaokupljen.Ali kad tad ce doci trenutak kad ce muskarac da po prirodnim zakonima reaguje kao muskarac. To je tako.


Vrh
LaYa
Post  Tema posta: Re: Prijateljstvo između muškarca i žene  |  Poslato: 09 Jan 2013, 14:03
Korisnikov avatar
Laki

Pridružio se: 18 Maj 2012, 15:12
Postovi: 22907

OffLine
Sve ste vi u pravu is vako govori iz nekog svog iskustva i iskustva drugih,pa cu ja da se citiram :D
LaYa je napisao:

ima tu toliko varijacija i sve je individualno da možemo na tu temu 2 jutra i 3 sutra


Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: Prijateljstvo između muškarca i žene  |  Poslato: 09 Jan 2013, 14:13
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
casual je napisao:
Lazo, pozrtvovanost i odanost su temelj prijateljstva.
A odnos zena-muskarac kao prijatelji, mogu da postoje i postoje ali kratko. Zena muskarca moze da gleda kao prijatelja ako ne zeli da ima neku vezu ili sex kombinaciju sa njim. Muskarac moze da gleda zenu kao prijatelja ali ako ima neku drugu ribu kojom je zaokupljen.Ali kad tad ce doci trenutak kad ce muskarac da po prirodnim zakonima reaguje kao muskarac. To je tako.



To takvo prirodno reagovanje muskarca sam mogla da ocekujem u onim mladjim godinama, kada si stremio da imas sto vise prijatelja, da te mozda svi obozavaju, da ti dijele komplimente ovo ono...I tada bi se razocarao u skladu sa svojim godinama kada bi do toga doslo, a mozda bi ti malo i imponiralo. Naravno govoreci iz ove perspektive jer tada nisi ni svjestan uglavnom sta se desava i koliko su ozbiljna ta prijateljstva.

Ali danas...kazem u zrelijoj dobi,kada si zatvorio krug na njih par vrijednih ... tesko.

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
lena
Post  Tema posta: Re: Prijateljstvo između muškarca i žene  |  Poslato: 09 Jan 2013, 20:37
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 18 Sep 2012, 01:27
Postovi: 961

OffLine
Nema prijateljstva samo sex dolazi u obzir


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 19 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker