Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 28 Mar 2024, 14:29


Autoru Poruka
Just
Post  Tema posta: Re: Nepisane moralne norme-Moralne dileme  |  Poslato: 16 Maj 2013, 20:45
Korisnikov avatar
Persa from the Mahala

Pridružio se: 05 Jun 2012, 19:08
Postovi: 4448

OffLine
Ako kazes, najebo si..ako ne kazes, opet si najebo, grize te savjest. Ne daj Boze da se nadjem u takvoj situaciji [ups.gif]

_________________
Micho, nedostajes mi Slika


Vrh
UtherPendragon
Post  Tema posta: Re: Nepisane moralne norme-Moralne dileme  |  Poslato: 17 Maj 2013, 09:02
Korisnikov avatar
Razarač
Razarač

Pridružio se: 10 Okt 2012, 20:36
Postovi: 6089

OffLine
ha..moralni su oni koje niko i ne zove u nekakav nemoral

_________________
skriveni tigar pritajeni zmaj


Vrh
*Twilight*
Post  Tema posta: Re: Nepisane moralne norme-Moralne dileme  |  Poslato: 18 Maj 2013, 14:53
Korisnikov avatar
Laprdalo i tuturutka

Pridružio se: 17 Apr 2012, 20:07
Postovi: 11750

OffLine
sosa je napisao:
Slicno prosla,i naucila lekciju.Ponekad ljudi ne zele da cuju istinu,ma koliko pricali da zele.Moja drugarica je cim sam joj rekla,zajapureno konstatovala da se to od mene nije nadala.Da budem ljubomorna na njenu srecu..i jos svasta, zakaljuckom,sta se to tebe uostalom tice..
I odonda,ne tice me se,uopste..Verujem da poznajem samo jednu osobu koja ne bi tako reagovala,ali bih i tu dobro razmislila..


Soso nije ti to drugarica a ni ti njoj.
Ne znam kako je tebi i Moleni uopste palo na pamet da mozete reci?!
Cuj "decko/muz te vara", uopste ne znam o cemu ste razmisljale kada ste to rekle?!!
Kada ona zeli tad ce i videti vase reci su suvisne.
Dobro da se radilo o vezi... ne smem ni da pomislim sta bi bilo da je to bio brak?!
To su veoma opasne stvari na koje treba da okrenes glavu na drugu stranu.
Godinama gledala prevaru muza moje drugarice,
na njene sumnje govorila da on to ne bi nikada uradio,
ako ona to ne oseca zasto bi ja bilo sta rekla?!
Njoj slepoj ja nikada necu otvoriti oci, niti bilo ko drugi,
a i ko sam ja da rusim bilo sta sto drugi gradi?


Ufff ne bih vas pozelela za drugarice


Vrh
sosa
Post  Tema posta: Re: Nepisane moralne norme-Moralne dileme  |  Poslato: 18 Maj 2013, 16:38
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 06 Maj 2013, 23:36
Postovi: 464

OffLine
Pazi twilight,uce nas da je vazno biti iskren,zar ne?Pogotovo kad si mlad,verujes i razmisljas na drugaciji nacin.A i svi smo drugaciji.Zato ovo i jeste vecita dilema.
Ja bih recimo,bila duboko povredjena,da mi drugarica klima glavom i ubedjuje me u suprotno,a zna istinu.Mnogo bi me bolela spoznaja da su mi se svi smejali iza ledja,na celu sa njom.I njena izdaja bi me vise pekla,nego njegova.Uostalom, ko je on?Neko ko je danas tu sutra ne mora. Ne bih ni ja takvu drugaricu..

_________________
Dok ti spavaš neprijatelj ne spava. Zato spavaj što češće i što duže, nek' neprijatelj crkne zbog nesanice.


Vrh
*Twilight*
Post  Tema posta: Re: Nepisane moralne norme-Moralne dileme  |  Poslato: 18 Maj 2013, 18:06
Korisnikov avatar
Laprdalo i tuturutka

Pridružio se: 17 Apr 2012, 20:07
Postovi: 11750

OffLine
sosa je napisao:
Pazi twilight,uce nas da je vazno biti iskren,zar ne?Pogotovo kad si mlad,verujes i razmisljas na drugaciji nacin.A i svi smo drugaciji.Zato ovo i jeste vecita dilema.
Ja bih recimo,bila duboko povredjena,da mi drugarica klima glavom i ubedjuje me u suprotno,a zna istinu.Mnogo bi me bolela spoznaja da su mi se svi smejali iza ledja,na celu sa njom.I njena izdaja bi me vise pekla,nego njegova.*Uostalom, ko je on?Neko ko je danas tu sutra ne mora. Ne bih ni ja takvu drugaricu..

*Onaj koga si sama birala jer si mislila da je najbolji za tebe,
u tvoj izbor i nacin zivota nema pravo niko da se mesa.



Soso ljudi koji se bave svojim zivotima nemaju vremena za tudj
a tvoja drugarica da je gledala sebe i svog decka ne bi dosla u tu situaciju.
Pises kako razmisljas a nije ti bas ispravno...hmmm... nema smejanja u takvim situacijama.
Moje drugarice nemaju decka vec muza i decu a sa tim se ne igra.
Nisi ti ta, niti bilo ko drugi, ko ima pravo da se igra tudjim zivotima.
Ne znam koliko imas godina ali ima vremena naucices,
sto mladja shvatis kasnije imas manje problema.
I jebes te kojima moras reci kako da zive i da im otvaras oci
takvi nisu sposobni vec traze vodica da ih vodio kroz zivot, veciti slepci.

I da, bavi se sobom jer mozes doci u istu situaciju kao drugarica.


Vrh
Mojne
Post  Tema posta: Re: Nepisane moralne norme-Moralne dileme  |  Poslato: 18 Maj 2013, 18:12
Korisnikov avatar
mojne

Pridružio se: 22 Jan 2013, 14:41
Postovi: 10353

OffLine
sosa je napisao:
.Uostalom, ko je on?


Đuro [smehsmeh.gif]


Vrh
sosa
Post  Tema posta: Re: Nepisane moralne norme-Moralne dileme  |  Poslato: 18 Maj 2013, 21:12
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 06 Maj 2013, 23:36
Postovi: 464

OffLine
*Twilight* je napisao:
sosa je napisao:

*Onaj koga si sama birala jer si mislila da je najbolji za tebe,
u tvoj izbor i nacin zivota nema pravo niko da se mesa.



Soso ljudi koji se bave svojim zivotima nemaju vremena za tudj
a tvoja drugarica da je gledala sebe i svog decka ne bi dosla u tu situaciju.
Pises kako razmisljas a nije ti bas ispravno...hmmm... nema smejanja u takvim situacijama.
Moje drugarice nemaju decka vec muza i decu a sa tim se ne igra.
Nisi ti ta, niti bilo ko drugi, ko ima pravo da se igra tudjim zivotima.
Ne znam koliko imas godina ali ima vremena naucices,
sto mladja shvatis kasnije imas manje problema.
I jebes te kojima moras reci kako da zive i da im otvaras oci
takvi nisu sposobni vec traze vodica da ih vodio kroz zivot, veciti slepci.

I da, bavi se sobom jer mozes doci u istu situaciju kao drugarica.


Ja mozda pisem kratko,ili suvoparno,ili deluje hlaadno..uglavnom,kad si vec krenula sa licnim pretpostavkama,mada se ja sve vreme trudim da sagledamo tezinu dileme iz svih uglova,da onda licno odgovorim.
Stvari se ponekad nameste,ne bavim se ja tudjim zivotima,to sto sam usla u kafic u kojem je bio on je cista slucajnost.A niti sam toliko netakticna i blesava da nekome tresnem-vara te-.Njena reakcija mi je savrseno stavila do znanja da ona to zna i cuje i od drugih,ali da povredjena sujeta odbija to da prihvati.Zene kad su zaljubljene i vole nekoga ne zele istinu o toj osobi,pogotovo kad ona dodje iz tudjih usta.
I jos nesto.Moja drugarica je dosla posle nedelju dana kod mene,da mi kaze da sam ja bila ona koja joj je pomogla da skrpi svoje delice dostojanstva i otkaci onog ko je nimalo ne postuje.I patila je uprkos svemu,ali je prebolela,i sada ima mladica sa kojim trenutno uziva.
Hvala za savete ,to se nikad ne zna sa sigurnoscu ..

_________________
Dok ti spavaš neprijatelj ne spava. Zato spavaj što češće i što duže, nek' neprijatelj crkne zbog nesanice.


Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: Nepisane moralne norme-Moralne dileme  |  Poslato: 18 Maj 2013, 21:41
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
*Twilight* je napisao:
sosa je napisao:
Slicno prosla,i naucila lekciju.Ponekad ljudi ne zele da cuju istinu,ma koliko pricali da zele.Moja drugarica je cim sam joj rekla,zajapureno konstatovala da se to od mene nije nadala.Da budem ljubomorna na njenu srecu..i jos svasta, zakaljuckom,sta se to tebe uostalom tice..
I odonda,ne tice me se,uopste..Verujem da poznajem samo jednu osobu koja ne bi tako reagovala,ali bih i tu dobro razmislila..



Godinama gledala prevaru muza moje drugarice,
na njene sumnje govorila da on to ne bi nikada uradio,




Ufff ne bih vas pozelela za drugarice


Ti Tw bas imas neke kontradiktorne stavove..ali hajde
U ovakvom slucaju ne bih ni ja tebe pozeljela za prijatejicu moram da priznam.

Znaci na sumnje koje su se javljale TVOJOJ prijateljici ti si branila onog koji ju vara..a ona je tvoja prijateljica,,hmmm, pokusavam stvarno da skontam, ali ne ide.
Da se osvrnem na slucaje koji su se meni desili..ono sto sam ja zakljucila iz cijele te situacije je da ona meni nije ni bila prijateljica i da mi ustvari nismo nista.
Opet bih svojoj pravoj prijateljici ( a malo ih je ) rekla isto, i ocekivala bih i od nje da mi to kaze kada bi zala, a ne da negira i da kaze da on to nikada ne bi uradio, iako ona zna da on to radi...i da izmedju ostalog od njene prijateljice budalu pravu.

Mene ovakav tvoj stav ne iznenadjuje s obzirom da ti smatras da je prevara normalna, i da je to cista potreba...da muskarac kada vara vara Q a ne srcem...srce mu je kod zene kuci.

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
Just
Post  Tema posta: Re: Nepisane moralne norme-Moralne dileme  |  Poslato: 18 Maj 2013, 22:00
Korisnikov avatar
Persa from the Mahala

Pridružio se: 05 Jun 2012, 19:08
Postovi: 4448

OffLine
Auuuuu Daco [handtaschenkrieg.gif] , pa nije ni to tvoje prijateljstvo, a ti kako hoces.
Kazes ona ga je izabrala, jeste, ali izabrala je i tebe za prijateljicu, da budes uz nju i da je ne lazes nikad...bas ja od svojih prijatelja ocekujem iskrenost, a ne da me lazu, jer je tako lakse za njih.
U ovom tvom slucaju, ti si, po meni, veci prijatelj bila njemu, jer si ga stitila i plus je lagala da bi ga zastitila, da si bar cutala kad je ona spominjala varanje, pa haj. A kazes ona ti je prijateljica, cudno shvatanje prijateljstva.
Tesko je reci nekome nesto takvo, ali pravim prijateljicama bi rekla, naravno, nakon sto bi bila 100% sigurna, i ocekujem da meni kazu isto, a ne da me gledaju ko tukicu i plus me jos lazu i mazu.

_________________
Micho, nedostajes mi Slika


Vrh
*Twilight*
Post  Tema posta: Re: Nepisane moralne norme-Moralne dileme  |  Poslato: 18 Maj 2013, 22:33
Korisnikov avatar
Laprdalo i tuturutka

Pridružio se: 17 Apr 2012, 20:07
Postovi: 11750

OffLine
Sve je to lepo sto ste napisale ali nigde realnosti
ako mislite da niste prevarene onda lazete same sebe,
pitajte drugaricu mozda vam ona kaze istinu [kasljuc.gif]


Trenutno sam pod utiscima i nemam vremena da vas komentarisem
ostavicu to za drugi put...


Jeleni moram da odgovorim

sacekaj jos koji mesec pa cu te pitam gde ti dragi istresa muda [djavolcica.gif]

[dzokac.gif]

Uhhhhhhhh sto volim PARTIZAN!!!!!!!!!


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 50 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker