Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 28 Mar 2024, 10:39


Autoru Poruka
Nikita
Post  Tema posta: Dokle smo dogurali ....  |  Poslato: 19 Jun 2015, 09:12
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 06 Dec 2012, 22:44
Postovi: 7811

OffLine
UInapred se izvinjavam na recniku koji cu da koristim .....

Gde smo dogurali ?
Nemam pojma ni kako da se izrazim , ali gadi mi se vise izaci cak i na ulicu!
Mobilni, tableti , ovo -ono... pa *bem ti zivot vise! Tacno se osecam kao degenerik u svom okruzenju! Gde god pogledam svi tipkaju i tipkaju! Putujem autobusom tipkaju, idem ulicom tipkaju, sedim u parku -tipkaju, izadjem u grad tipkaju , juce odem sa malom do lekara JBT DECA TIPKAJU! Halo ?!!! Nisi jos posteno ni ispao iz mamine guzce a tipka ko pomahnitao, mama ga mazi po glavi a on cak ni ne reaguje! Tacno sam se iznervirala toliko da nisam ustala i premestila na drugi kraj hodnika , mami bi razvukla samarcinu da bi se onesevetila a klincu bi izgazila telefon! Pa *ebo mater jesi bolestan ili nisi ? Tako smo sedele i u kaficu neko vece sa drustvom. Posmatrala sam ljude oko sebe i dosla do zakljucka da sam totalni frik pored njih! Sedimo nas 4 za stolom , /da ne pominjem celi *beni kafic tipka niko ne ebe 5% nikog/ja i Jelena pricamo ni jedna nema mobilni cak ni na stolu /vec uredno negde na dnu torbice / a isto tako sede drugarica i momak i svako svoj tel. maltretira ! Nas dve pricamo , pitamo ih nesto a oni kao da su pali s neke druge vasione na isto pitanje po 5-ti put ono : HA? Sta si pitala ? -E JBG ! Pa nista !!!!!!
Pa majku mu Boziju ! Toliko ti tesko pada da komuniciras uzivo? Sacekace te *ebene drustvene mreze i za 2 sata kad budes stigao kuci ... jb* imam cak i neke fleseve da ti ljudi vode ljubav preko nekih savremenih aplikacija Sto vise forsiraju pametne sveznajuce telefone to vise se svi zaglupljuju ... Nisam protiv mobilnih ... i ja koristim /nazalost jer moram/ ali kad izadjem negde ili sam medju ljudima da ne kazem prijateljima , ni na kraj pameti mi nije preko mesendzera da komuniciram ili nekih usranih programa! Donela sam jos jedno svoje pravilo !
1. Ako neko tipka bilo sta u mom prisustvu , bez reci cu da ustanem i odem kuci , ta osoba vise sa mnom nece kafu piti !
Ko voli nek izvoli ! Zeljna sam ljudskog smeha, neobaveznog caskanja uzivo / ako neko ne konta u prevodu LIVE/ - i to bez telefona, tableta, laptopa i LCD ekrana s kojim mi vitlaju pred ocima -ko nemoze to da ispostuje nek me se kloni!

A mozda ja previse gledam pa samim tim i previse vidim ... [shakinghead.gif]
No pravila su pravila , i necu da ih menjam !
Il se druzi il produzi !!!!!

_________________
Ponovo imam potrebu da ćutim.
Jer ono što najlepše umem da kažem više me ne zanima.


Slika


Vrh
Senka
Post  Tema posta: Re: Dokle smo dogurali ....  |  Poslato: 01 Apr 2017, 15:16
Korisnikov avatar
Vječita sanjalica
Vječita sanjalica

Pridružio se: 18 Apr 2012, 12:07
Postovi: 45918

OffLine
Da se nadovežem na temu...jer,kad sam vidjela ovaj oglas,prvo na šta sam pomislila bilo je,'dokle smo dogurali'...


Slika

_________________
Slika Slika


Vrh
WESTSIDER
Post  Tema posta: Re: Dokle smo dogurali ....  |  Poslato: 02 Apr 2017, 22:53
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 31 Jan 2014, 00:51
Postovi: 787
Lokacija: Skopje

OffLine
Do dna.

_________________
Senka je napisao:
Westy je najbolji!!!


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 26 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker