Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 19 Mar 2024, 07:50


Autoru Poruka
*Twilight*
Post  Tema posta: Re: Ludilo zvano Smak sveta…..  |  Poslato: 24 Dec 2012, 16:05
Korisnikov avatar
Laprdalo i tuturutka

Pridružio se: 17 Apr 2012, 20:07
Postovi: 11750

OffLine
strah za goli zivot ucini od coveka takvog glupaka da je to strasno. [zenskismeh.gif] [zenskismeh.gif]


Vrh
*Twilight*
Post  Tema posta: Re: Ludilo zvano Smak sveta…..  |  Poslato: 25 Dec 2012, 09:35
Korisnikov avatar
Laprdalo i tuturutka

Pridružio se: 17 Apr 2012, 20:07
Postovi: 11750

OffLine
Skroz mi je bila smesna prica o smaku sveta, rekcija i komentari ljudi su me nasmijali. Ne zato sto je sve to meni smesno vec zato sto nisam mogla da verujem, da covek razmislja o tome da se moze sakriti od Bozije ruke.
Zar niko od njih ne zna pricu o Sodomi i Gomori?
Zaludjenici su trazili spas po ko zna kakvim rupama i mestima a ustvari niko ne kapira da ako ikada moze doci takav dan da ce sve ostati pusto.
Da nam je pruzena sansa da zivimo na ovoj planeti a mi smo je unistili i da nas je stigla kazna za sve to, bili, postojali i izumreli bi kao dinosursi.

20-og u vece, ja koja nisam verovala u to, razmisljala sam o tome ali ne o tom 21-om vec o nekom danu da mozda nekada moze doci do koje kakve velike elementarne nepogode.
Samo sam Boga zamolila da ako ikada dodje do tako necega nek uzmem mene prvu da ne bi gledala bol i stradanje ljudi oko sebe.

Ja mislim da je dovoljan ovaj 21-vi da se svi zapitamo sta treba ispraviti kod nas samih.

Volite se, izmedju sebe se postujte, smijte se svaki dan i sa tim ce te usreciti sebe i ljude oko sebe.


Vrh
Nikita
Post  Tema posta: Re: Ludilo zvano Smak sveta…..  |  Poslato: 25 Dec 2012, 14:31
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 06 Dec 2012, 22:44
Postovi: 7811

OffLine
U pravu si Tw slazem se u potpunosti. Treba da stavimo prst na celo i da razmislimo o tome gde smo pogresili . Od nekih stvari ne moze se sakriti ma koliko bi to hteli, a jedan od tih je smrt. Kad je vreme dodje i uzme sve ono po sto je dosao. Mi samo mozemo da usporimo taj dolazak , ponekad....ne uvek. Nisam ni jednog momenta imala strah od smaka sveta, jer ko god izmislio tu pricu , zaboravio da iznese cinjenicu da smak ne dolazi u odrodjenom momentu , satu i danu.Smak je vec pocelo odavno.Ali covek se prosto zamisli ...sta ako ...recimo sutra dan ne svane ? Jesam li iskoristila sve sto sam mogla, jesam li dala svojoj deci sve sto su zasluzili , jesam li ....

Pa zato , moj savet je da ne cekajte smak da bi postali bolji covek , ili da bi u jednom danu nadoknadili i ispravili neke stvari.Volite se , uzivajte ,zivite zivot svaki dan kao da vam je poslednji...jedan takav dan mozda i bude bas taj poslednji.

_________________
Ponovo imam potrebu da ćutim.
Jer ono što najlepše umem da kažem više me ne zanima.


Slika


Vrh
*Twilight*
Post  Tema posta: Re: Ludilo zvano Smak sveta…..  |  Poslato: 25 Dec 2012, 16:21
Korisnikov avatar
Laprdalo i tuturutka

Pridružio se: 17 Apr 2012, 20:07
Postovi: 11750

OffLine
Sve si napisala i ja nemam sta dodati.
Amin


Vrh
Nikita
Post  Tema posta: Re: Ludilo zvano Smak sveta…..  |  Poslato: 19 Maj 2013, 21:16
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 06 Dec 2012, 22:44
Postovi: 7811

OffLine
Ne znam sta se desava , da li to neko profitira na ovim objavama , ali ovo vec postaje smesno toliko smakova za manje od godinu dana ?! [zenskismeh.gif] Ajde , bre ploca vam se izlizala , okrecite ili predjite na opticki zapis , neki su vec koristili krajem 70tih [zenskismeh.gif]

Tako da toplo prepurucujem svima, yauzmite polozaj i prikljucite se masovnoj histeriji koji sledi ....
Ja cu i ovog puta , biti nemi posmatrac, s malo razlike , veliki boooom necu gledati iz kuce, nego iz baste , zavaljena na ljuljasku , maznucu od dece i one 3D naocere za bioskop , mozda ugodjaj bude mnogo veci , i lepsi . Obavezno cu da montiram svoj carobni osmeh , i kao sto sam vec pomenula, "Ko prezivi- pricace!" A ja cu i dalje da istrajem u svojoj ideji , da jutarnji program pocnem sa pesmom : DOBRO JUTRO NIKOME!!!

A sad , tema predstojeceg ludila i masovne histerije,

P.S. Zaboravila sam da napomenem , obezbedite se na vreme konzervama, zaheftajte prozore ...mozda se i spasete [zenskismeh.gif]


SMAK SVETA JE BLIZU: Asteroid udara u Zemlju 31. maja?


- Svaki put kad se asteroid približi Zemlji, radi se o jedinstvenoj prilici da istražimo njegovu veličinu, oblik, rotaciju i površinu - rekao je naučnik iz NASA

Slika

Asteroid ”1998 QE2″, dug 2,7 kilometra, 31. maja stiže do Zemlje. Osim njegove veličine, astronomi i dalje ne mogu sa sigurnošću da kažu odakle tačno dolazi, ali smatra se da se radi o ostacima kometa koji se previše približio Suncu.

Ejmi Mejnzer iz Laboratorije za mlazni pogon u Kaliforniji kaže da je astereoid sličan onom koji je uništio dinosauruse.

- Ovo je ogroman asteroid, sličan onome koji je uništio dinosaure - rekla je Mejnzerova.

- Svaki put kad se asteroid približi Zemlji, radi se o jedinstvenoj prilici da istražimo njegovu veličinu, oblik, rotaciju i površinu - rekao je naučnik iz NASA.

Pomoću radara će se ustanoviti koliko je udaljen od Zemlje, kao i njegova brzina, a usput će se izračunati kako će se kretati u budućnosti.

(Telegraf.rs / Izvor: Kurir)

_________________
Ponovo imam potrebu da ćutim.
Jer ono što najlepše umem da kažem više me ne zanima.


Slika


Vrh
casual
Post  Tema posta: Re: Ludilo zvano Smak sveta…..  |  Poslato: 19 Maj 2013, 21:29
Korisnikov avatar
*
*

Pridružio se: 24 Sep 2012, 00:31
Postovi: 9053

OffLine
procitao sam danas bombastican naslov a tekst ukazuje na nesto sasvim drugo. glupost...


Vrh
Nikita
Post  Tema posta: Re: Ludilo zvano Smak sveta…..  |  Poslato: 19 Maj 2013, 21:31
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 06 Dec 2012, 22:44
Postovi: 7811

OffLine
casual je napisao:
procitao sam danas bombastican naslov a tekst ukazuje na nesto sasvim drugo. glupost...

Ma idi bezi bre ! Ko su dinosaurusi za nas bili ? Nas da bace na vatru i odatle bi otskocili kao kokice [zenskismeh.gif] [zenskismeh.gif] [zenskismeh.gif] Mi smo gorstaci ovog doba [zenskismeh.gif]

_________________
Ponovo imam potrebu da ćutim.
Jer ono što najlepše umem da kažem više me ne zanima.


Slika


Vrh
scepa
Post  Tema posta: Re: Ludilo zvano Smak sveta…..  |  Poslato: 24 Jul 2020, 11:42

Pridružio se: 13 Apr 2020, 00:50
Postovi: 72

OffLine
Bice vise punih ludnica nego covid bolnica..,.

_________________
Stomatolog Hijaluronski fileri. Bastenska creva


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   
cron

Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker