Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 16 Jun 2024, 15:36


Autoru Poruka
Passion
Post  Tema posta: Re: Jedna je CECA  |  Poslato: 23 Okt 2012, 13:05
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Ceca ima novog dečka? (Video)


Pre nekoliko dana folk diva Svetlana Ražnatović izjavila je da bi možda bila tužna da nema partnera, a u večerašnjem "Paparaco lovu" na Pinku, snimljena je kako grli nepoznatog muškarca.

Slika

Da li je nepoznati muškarac Cecin novi dečko ili su to ipak samo nagađanja, ostaje da vidimo.

Do tada, pogledajte kratku najavu emisije i prosudite sami.





Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: Jedna je CECA  |  Poslato: 23 Okt 2012, 23:21
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Ceca potvrdila: Spremam spektakl na Ušću u junu 2013!


Slika


Najveća srpska estradna zvezda Svetlana Ceca Ražnatović u intervju Telegrafu, otkriva da u junu sledeće godine konačno planira da održi dugo najavljivani koncert na Ušću. Ceca priča o vremenu provedenom u kućnom pritvoru, o tome zašto ne voli da se seća “nanogvice” i zbog čega je i dalje sama. Takođe, ističe da je rad na novom albumu ušao u završnu fazu. O osam meseci kućnog pritvora Ceca nerado priča, ali kaže da je taj period “hvala bogu” iza nje i da ne želi da se vraća u prošlost.
“Postoji jedna lepa rečenica: ‘Ako se čovek često okreće i gleda unazad, propustiće priliku da vidi šta stoji ispred njega’, i ja se držim toga. Sve što je prošlost treba da ostane u prošlosti. Pa, nije to jedini težak period u mom životu. Ja sam u privatnom životu doživljavala zaista velike amplitude, od velikih sreća do velikih tuga i neprijatnosti. Ali sve je to za ljude, jer čovek ne može sve u životu da predvidi. Što kažu, čovek kad bi znao da bi pao, on bi seo… Guram napred i život gledam sa apsolutno pozitivne strane”, priča Ceca, koja je na našu konstataciju da je najpoznatija ličnost koja je “imala čast” da nosi čuvenu “nanogvicu” odgovorila: “Nisam ja prva, pre mene ju je nosilo pedeset i nešto ljudi. Ne volim tog perioda da se sećam, tako da uopšte ne kopam po tim stvarima.”



Slika


Umesto da, kako sama kaže, “kopa” po prošlosti, Ceca uveliko priprema novi album, ali, što je još važnije, i veliki beogradski koncert. Po svemu sudeći, biće to još bolji provod nego pre šest godina.
“Koncert će, evo da ovom prilikom to ekskluzivno najavim, biti održan sledeće godine u junu, na Ušću. O datumu još uvek razmišljamo, ne znamo da li će biti baš na moj rođendan (14. jun, prim. urednika), to ćemo tek videti. Bogu hvala, imam najbolju publiku na svetu! Atmosfera koju prave toliki ljudi… to je jedini spektakl koji možete da napravite, Šta će vam stejdževi i čuda kad nemate publiku? Imam tu sreću da sam voljena, da trajem. Na Ušću ćemo proslaviti 25 godina mog profesionalnog postojanja na estradi”, kaže Ceca i dodaje: “Album je u radnoj fazi, najverovatnije će biti 11 novih pesama, spremamo ga za jun naredne godine, sada ga doterujemo. To je ona faza kad neka pesma može biti dodata, neka izbačena. Marina (Tucaković, prim. urednika) je dobila pesme, preslušava ih i verovatno će i ona imati neke sugestije. Moram da kažem, tipujem na balade. Ja jako volim balade, odmah padam na njih. Naravno, ima i eksperimenata sa brzim ritmovima.”
Na pitanje sa kim bi najradije snimila duet, Ceca “ko iz topa” kaže: “Duet bih snimila sa Brunom Marsom. Odmah i bez razmišljanja. Od domaćih pevača, ne znam, jer sam sa svim svojim prijateljima već pevala. Volim da sarađujem sa ljudima koje dobro poznajem, koji imaju dušu i emocije. Postoji možda još par ljudi sa kojima bih volela da snimim duet, na primer Alen Ademović i Saša Kovačević, to su svi ti slatki vokali”, kaže Ceca.
Iako mnoge njene kolege poslednjih godina uglavnom snimaju singlove, jer ulaganja u albume nisu sigurna, Ceca ističe da “pred svojom publikom ne može da se pojavi sa jednim singlom”.
“Ja ne mogu sebi da dozvolim tu lagodnost. Ljudi od mene uvek očekuju ono najviše, jedna pesma im nije dovoljna, zato i ne snimam singlove.”
Cecina deca, Veljko i Anastasija, zbog školovanja žive na Kipru. Iako su poprilično udaljeni od nje, i dalje je njena reč poslednja, ali, kako sama kaže, “njih dvoje su uigran tandem kada treba da budu protiv nje”.
“Pričamo preko Skajpa, bar je tehnika napredovala. Oni nisu baš mnogo srećni što su odvojeni od kuće, od Beograda, od svojih prijatelja, ali smo milion puta pričali na tu temu. Za sve u životu morate da imate neki cilj, a zarad tog cilja postoje neka odricanja. Ja se nadam da će oni nastaviti školovanje u inostranstvu, na koledžima, ali još pregovaramo u kojoj zemlji će to biti”, objašnjava Ceca.



Pevačica kaže da je i dalje sama, ali devojkama ne savetuje da se ugledaju na nju.
“Pre neko veče sam bila na nekom dešavanju i jedna devojka mi je rekla: “Vidi, ako ti sediš sama, šta ja za sebe da očekujem!”, a ja sam joj rekla: “Ti ne gledaj u mene, nego traži za sebe. Ako se ti ugledaš na mene, ostaćeš sama”. Ja u životu imam svoje prioritete. Ostvarena sam na mnogim poljima, imam dvoje dece, brak iza sebe, ogromnu karijeru, divne prijatelje, porodicu živu i zdravu. Ljubav nam svima treba, naravno da treba i meni, ali je nešto što se ne traži, to se desi i moraju da se poklope mnoge stvari da bi ljudi funkcionisali zajedno. Jedino gde sam grešila je kada sam iz dugih samoća ulazila u emotivnu vezu, prosto da ne bih bila sama. I onda to nije ni moglo da opstane”, priznaje Ražnatovićeva.
Kao velika ljubiteljka fudbala, pevačica je razočarana silnim kritikama na račun selektora srpske reprezentacije.
“Meni se ne sviđa način na koji se obraćaju Siniši Mihajloviću jer to je čovek koji je svetski priznat i kom se klanjaju svuda van Srbije, a sada je doživeo da ga njegovi Srbi pljuju na najodvratniji način. Ako neko greši, treba mu ukazati gde greši, ali smeta mi da se takvoj legendi, čoveku koji je svojim sportskim i humanitarnim radom zaslužio poštovanje svih nas, obraćaju na takav način. To je veoma ružno, i na taj način šaljemo ružnu sliku o sebi u svet. Neću se mešati u selektorov rad, jer nisam dovoljno stručna, ali mislim da treba da konsolidujemo redove i da se stvari promene u hodu, jer nemamo mnogo vremena. Uz božju pomoć valjda ćemo i mi Srbi progledati”, zaključila je Ceca.



izvor:telegraf


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: Jedna je CECA  |  Poslato: 23 Okt 2012, 23:23
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Paparazzo! Ceci se udvara strani biznismen


Ne skida osmeh - Svetlana Ražnatović se na tajnoj večeri u restoranu „Franš" sastala sa mladićem koji je odnedavno obasipa poklonima. Upućeni u pevačicin život tvrde da je veoma srećna


Slika


Slika


Cecu Ražnatović je „uhvatila" ekipa „Paparaco lova" kako sa nepoznatim biznismenom iz inostranstva večera u restoranu „Franš"! Kako saznajemo, tajanstveni mladić je prijatelj i poslovni saradnik Cecinog kompozitora Aleksandra Milića Milija, koji već neko vreme pokazuje zainteresovanost za folk divu!

Cecin ljubavni život intrigrira javnost još od smrti njenog supruga Željka Ražnatovića Arkana, ali je ona taj deo života vešto krila i javnosti priznala jedino vezu sa manekenom Vladimirom Cvetkovićem Cveletom. Ipak, ekipa „Paparaco lova" pratila je pevačicu i tek nakon pet dana uspela da uslika njenog novog udvarača.

- Reč je o jednom stranom biznismenu kojeg Ceca sreće u poslovnim krugovima i on ne krije da mu se dopada. Obasipa je cvećem i poklonima koje šalje na njenu kućnu adresu, čak su nekoliko puta i izašli na večeru. Za sada među njima nema ničeg više od prijateljstva, ali mislim da se Ceci dopada jer ima manire pravog džentlmena - kaže naš izvor blizak pevačici.

Sa Jelenom danas na suđenju

Folk diva Svetlana Ražnatović danas bi trebalo da se konačno sretne na suđenju sa folkerkom Jelenom Karleušom, koja je već godinama u medijima sprovodi hajku na nju i njenu porodicu. Na suđenju decenije, kako su ga mnogi mediji već okarakterisali, u Višem prekršajnom sudu sigurno će se pojaviti Jeca, ali još nije potvrđeno da li će doći i Ceca. Ovo bi bio prvi njihov susret pred sudijom otkad je 2010. Ražnatovićeva tužila JK zbog pisma koje je objavila na Fejsbuku, a u kome je Cecu i njenu decu na najsuroviji i najvulgarniji način vređala iznoseći brojne optužbe, uključujući i onu da je šurovala sa „zemunskim klanom".

Na snimku „ružičaste televizije" jasno se vidi da je Ceca te večeri u restoran „Franš„ došla oko 21 sat svojim džipom, koji je sve vreme pratio automobil u kojem je sedeo nepoznati mladić. Njih dvoje su uživali u večeri i vinu sa bračnim parom Milić. Ceca je iz restorana izašla posle ponoći, a do auta ju je ispratio Mili, koji se posle toga vratio kod supruge i prijatelja. Kada su bili sigurni da ih niko neće uslikati, Mili je biznismena odvezao do hotela u centru Beograda.

Po gradskim kuloarima se već šuška da je potencijalni Cecin dečko biznismen sa Kipra. S obzirom na to da je pevačica od skidanja zatvorske nanogice većinu vremena provodila u svojoj vili na Kipru, ne čudi ako je tamo upoznala novu ljubav.

- Cecin udvarač je Milijev saradnik. Kompozitor Ceci priča sve najbolje o njemu i misli da bi trebalo da mu da šansu - zaključuje naš izvor.


izvor:press


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: Jedna je CECA  |  Poslato: 07 Dec 2012, 14:24
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Ceca ne stiže na svekrvinu sahranu

Arkanova majka je umrla u 87. godini, ali Svetlana Ražnatović neće biti na pogrebu zbog turneje po Australiji

Slika

Bakinoj sahrani prisustovaće Anastasija I Veljko, kao i Cecini roditelji
Profesionalac i u žalosti.
Ceca se trenutno nalazi u Australiji i neće stići na sahranu svoje svekrve Slavke Josifović Ražnatović, koja u utorak umrla u 87. godini u Kliničkom centru Srbije zbog srčanih komplikacija. Folk zvezda je samo dan ranije otputovala iz Beograda, a planirano je da poslednji koncert na velikoj turneji održi u Melburnu 15. decembra. Arkanova majka biće sahranjena sutra na Novom groblju, u porodičnoj grobnici u kojoj je 2000. pokopan i njen sin, a pre deset godina i ćerka Mima.

Slika

Slavkino zdravlje je već duže bilo prilično narušeno. Živela je sa ćerkom Jasnom Diklić, a ima još jednu ćerku Biljanu, koja živi u Kraljevu. Sahrani Arkanove majke prisustvovaće Anastasija i Veljko, te Cecini roditelji Mira i Slobodan Veličković.
Inače, najveća balkanska zvezda sinoć je održala spektakularan koncert pred 2.000 fanova u Pertu, u predivnoj dvorani Riversajd teatar.

Publika ju je dočekala ovacijama skandirajući njeno ime, a po završetku oficijelnog dela nastupa vraćali su je na bis. Ceca sada odlazi u Sidnej, gde će pred obožavaocima zapevati 14. decembra, a dan kasnije će izaći pred publiku u Melburnu.

(R. S.)
Kurir




Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: Jedna je CECA  |  Poslato: 07 Dec 2012, 14:29
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Australija: Pohrlili na druženje s Cecom!

Dolazak Svetlane Ražnatović u Australiju izazvao pravu euforiju, a u Pertu je 300 obožavalaca uživalo uz večeru sa folk zvezdom

Slika

Ceca u Srpskom klubu u Pertu
Obožavaju je.
Čak 300 ljudi došlo je sinoć u Srpski klub zapadne Australije u Pertu kako bi se družilo sa Svetlanom Ražnatović. Oni su organizovali večeru u njenu čast, a najveća balkanska estradna zvezda rado se odazvala njihovom pozivu. Cecini obožavaoci iskoristili su priliku da s njom razgovaraju, fotografišu je i uzmu joj autogram. Ona je pričala sa svakim, nasmejana i veoma raspoložena.

Slika

Ovo druženje bilo je uvertira u večerašnji nastup u pomenutom gradu, nakon kojeg će otputovati u Sidnej, gde će 14. decembra održati koncert u čuvenoj dvorani Bejsajd auditorijum. Već sutradan pevaće u Melburnu, čime će biti okončana australijska turneja.

Inače, dolazak Cece Ražnatović u Zemlju kengura izazvao je pravu euforiju kod njenih fanova. Ulaznice su bukvalno planule. Ona je pre dve godine održala niz izuzetno uspešnih nastupa u Australiji, a publika se izgleda baš uželela njenih hitova.

(R. S.)


Ceca i Severina na Pinku za Novu godinu
Ceca i Severina Vučković snimiće svoje novogodišnje šou-programe, koji će biti emitovani na televiziji Pink za vreme novogodišnjih praznika. Čelnici „ružičaste televizije“ odlučili su da upravo njih dve, koje su uvek aktuelne i zanimljive gledaocima, budu zvezde njihovog programa.

Kurir


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: Jedna je CECA  |  Poslato: 07 Dec 2012, 17:19
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Ceca Ražnatović zablistala u Pertu


Svetlana Ceca Ražnatović
Folk diva osvaja Australiju.

Ceca Ražnatović zablistala u Pertu Folk diva osvaja Australiju Pevačica Svetlana - Ceca Ražnatović niže uspehe na australijskoj turneji a njena prva stanica ovoga puta je Pert u kom je juče održala spektakularan koncert. Nedugo nakon ovog nastupa, folk zvezda je spakovala kofere I odletela za Sidnej.

Slika

Slika

Tamo će se zadržati nekoliko dana a potom je čeka i koncert u Melburnu, treći u sklopu australijskog ogranka turneje Ljubav živi.

Nikola Rumenić


Story


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: Jedna je CECA  |  Poslato: 10 Dec 2012, 13:38
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Ceca, dragulj na sceni


Prošlog četvrtka srpska zvezda pop-folk muzike Svetlana - Ceca Ražnjatović je održala koncert u Riverside Theatre, Konvencionalnom Centru u Pertu i ponovo oduševila svoje obožavatelje.

Slika

Publika nije krila svoje oduševljenje: Svetlana Ražnatović Ceca na sceni

Dan pre koncerta Ceca je posetila Srpski centar u Madingtonu. Uprava centra joj je poželela dobrodošlicu i lep boravak u Australiji, a prisutni su to potvrdili aplauzima. Mnogi obožavaoci su poželeli da se za uspomenu slikaju sa Cecom što je ona rado prihvatila, a poneko je zatražio i autogram.

Pri ulasku u salu Konvencionalnog centra dočekala nas je prijatna atmosfera. Cecin gost na turneji po Australiji pop-folk pevač Zoran Vanev je svojim pesmama izazvao dobro raspoloženje. Cecina pojava na bini u sjajnoj haljini okićenoj draguljima je izazvala buran aplauz i oduševljenje.

Slika

Zadovoljan Cecin obožavalac


Ceca je bila raspoložena za pesmu i igru, a obožavaoci su to odmah prihvatili, pa su zajedno sa njom pevali i igrali. Znali su sve reči njenih pesama. Pevala je uz pratnju Miligram orkestra i budila osećanja svojih obožavatelja. Za razliku od uobičajenih poseta u Pertu, gde obično preovladava ženska publika, ove večeri bio je prisutan veći broj obožavaoca muškog pola.

Slika
Raspoloženje i prijatna atmosfera trajali su celu noć


U toku večeri smo bacali poglede na obezbeđenje, to su bili Australijanci koji ne razumeju srpski jezik, ali se po njihovim licima video pozitivan utisak i lep osećaj gledajući kako naša publika uživa. Ceca će i njima ostati u sećanju.

Na kraju ovog divnog koncerta Ceca je pozdravila svoje obožavaoce, rekla da ih sve voli i obećala da će ponovo doći.


Vesti


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: Jedna je CECA  |  Poslato: 10 Dec 2012, 14:06
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Ceca pomaže Kosovo!



Svetlana Ražnatović u Sidneju bila počasni gost na humanitarnoj zabavi za Srbe s Kosmeta

Slika

Ceca i Mili družili se sa 500 zvanica zabave
Tako to rade velike zvezde!
Svetlana Ceca Ražnatović u svakoj prilici pokazuje svoju humanu stranu, pa to čini i u dalekoj Australiji. Folk zvezda je jučerašnju pauzu na svojoj uspešnoj turneji iskoristila da prisustvuje zabavi u Sidneju na kojoj su se prikupljale donacije za pomoć Srbima na Kosovu i Metohiji. Ona se sa svojim kompozitorom i producentom Aleksandrom Milićem Milijem pojavila u najvećem srpskom centru u Australiji „Bonirig sports klabu“.

- Ceca je juče bila gost na humanitarnoj zabavi za Srbe na Kosovu. Ulaz je bio besplatan, a novac se prikupljao tako što je svako izdvajao onoliko koliko je mogao. Organizovana je i lutrija, a petoro najsrećnijih posetilaca dobilo je po dve ulaznice za Cecin koncert u Sidneju, što je poklon od njenog domaćina „Klub parade“ - kaže izvor blizak pevačici.

U znak zahvalnosti što se odazvala njihovom pozivu, organizatori Ceci su poklonili zahvalnicu.

Slika

(M. K. V.)
Kurir




Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: Jedna je CECA  |  Poslato: 12 Dec 2012, 12:05
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Družili se sa Cecom, mislili na Kosovo


U pripremi za koncert u Sidneju (petak), Svetlana - Ceca Ražnatović posetila je u nedelju Srpski centar Bonirig. Ovde je priređeno humanitarno druženje članova ovdašnje srpske zajednice i u saradnji sa organizatorima turneje popularne pevačice na čijem čelu je Miloš Rsovac (Klub parada), posetiocima omogućeno da se sretnu sa njom. Iako je pre ovog događaja najavljeno da će on imati humanitarni karakter (pomoć za Kosovo i Metohiju), ovde nije bilo uobičajenih stolova za prikupljanje priloga.

Na ulazu u Srpski centar

Slika

- Namerno smo tako ostavili. Znate, ljudi su malo zasićeni stalnim nastojanjem klubova da im traže priloge za svoje akcije. Ovog puta odlučili smo da ne insistiramo previše, već da ljudi daju prilog samo ako izričito sami traže. Prihod ćemo sakupljati lutrijom, a među dobicima je i 10 ulaznica koje smo za Cecin koncert dobili od Miloša Rsovca. Mi ćemo radije kasnije dodati iz vlastitih zarađenih klupskih sredstava - objašnjava predsednik Srpskog centra Jovan Čubrilo. - Priredili smo program, učestvovale su i grupe našeg folklornog ansambla, a evo, doveli smo i popularnu gošću. Ljudi su se obradovali, mnogi su s nestrpljenjem čekali da je vide.

Srpski centar Bonirig nije Svetlani nepoznat. Za vreme njene prve posete Australiji, pre tačno dve godine, ona je bila ovde i poklonila jednu svoju koncertnu haljinu za humanitarnu akciju koju su ovde organizovali da bi pomogli Kraljevu postradalom u zemljotresu. Tada je prikupljeno više od 50.000 dolara, a Cecina haljina "otišla" je za 10.000 dolara.

- Kako stvari stoje, organizovanje humanitarne pomoći za Srbe Kosova i Metohije postalo je trajni i, nažalost, dugoročni zadatak Srba, posebno Srba dijaspore - kaže Čubrilo.

Slika

U Bonirigu se još nisu odlučili kome će slati pomoć ovog puta.

- Videćemo kasnije. Moguće da ćemo i u "Humanitarnom mostu" "Vesti" tražiti porodice s Kosova kojima je pomoć najpotrebnija. A nema sumnje da je potrebna svakome ko tamo živi i pokušava da preživi.

Slika

Posetioci su svakako nastojali da fotografišu pevačicu, a nju je posebno obradovala mala Katarina Jevtić koja voli da je zovu Medo i za Cecu je na poklon donela igračku kengura.

Vesti


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: Jedna je CECA  |  Poslato: 14 Dec 2012, 13:05
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Ceca za Novu godinu na žurki sa decom


Naime, Cecina deca Anastasija i Veljko će napraviti žurku u njihovom domu, a Ceca je sa osmehom rekla da im daje dozvolu samo ukoliko i nju pozovu.


Ceca sa Veljkom i Anastasijom

Slika

- Pričala sam sa mojim klincima i već su me pitali da li smeju da naprave žurku za najluđu noć u našem domu. Rekla sam im da mogu, ali da će morati i mene da pozovu - rekla je Ceca, koja se u Beograd vraća pred Svetog Nikolu.

Vesti


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 12 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker