Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 16 Jun 2024, 15:31


Autoru Poruka
Truth and Pain
Post  Tema posta: Re: Jedna je CECA  |  Poslato: 12 Okt 2012, 09:32
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 04 Jul 2012, 21:49
Postovi: 946

OffLine
Svetlana Ražnatović nazdravila otvaranju prvog srpsko-francuskog lanca restorana (Foto)

Slika

Najveća domaća folk zvezda Svetlana Ceca Ražnatović bila je jedna od zvanica na koktelu koji je organizovan povodom otvaranja prvog u nizu lanca srpsko-francuskih burger restorana.

Čast da proba jedinstvene proizvode "Be Burgera" pre Cece imao je samo premijer Srbije Ivica Dačić, koje je iste ocenio najvišom ocenom.


Slika

Ceca, inače bliska prijateljica jednog od vlasnika kompanije svratila je na kratko, kako bi nazdravila sa prijateljima i poželela im sreću u radu, a njen dolazak, kako se i očekivalo, izazvao je ogromno interesovanje medija.

Slika

Među mnogobrojnim poznatim ličnostima koje su prisustvovale koktelu, našli su se i učesnici Survajvera Nikola Šoć i Martina Vrbos, koja je vidno oslabila.

Slika

U prijatnoj atmosferi uživali su i šefica kabineta Miće Jovanovića, pop pevačica Tamara Filipović, zatim Vladimir Stanojević, Slavko Beleslin, Nigor, Gordana Radić, Nemanja Pajić i Ana Pendić,voditeljka Maja Manojlovic,pobednici parova Stevan ,Saska i Milos, Dejan Matić, Milica Jelić, Dado Polumeta, ali i predstavnici francuske ambasade, kao i mnoge druge javne ličnosti.

Slika

Gosti su uz sjajnu hranu i haus ritmove uživali do kasno u noć, a koktel je obeležio i vatromet koji je obasjao novobeogradske blokove

Slika
Slika


Svet Plus

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=b04ShbtaNnc


Vrh
Truth and Pain
Post  Tema posta: Re: Jedna je CECA  |  Poslato: 12 Okt 2012, 11:41
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 04 Jul 2012, 21:49
Postovi: 946

OffLine
Ceca: Karleuša nije moja tema (Foto)

Slika

Najveća zvezda glamurozne proslave sedmog rođendana magazina Story bila je, nesumnjivo Svetlana Ceca Ražnatović, koja je poput svetskih zvezda poslednja prošetala crvenim tepihom.

Predstavnici sedme sile su u trenutku kada je došla najveća balkanska zvezda pričali sa Jelenom Karleušom, a čim su ugledali Ražnatovićevu, odmah su pohrlili ka njoj. Kad je ugledala svoj "suparnicu", Karleuša je požurila ka svečanoj sali kako bi izbegla susret sa Cecom.


Slika

Kada je Ceci rečeno da "svi beže kad se ona pojavi", pevačica je upitala: "Kako mislite beže?".

"Kad vas je ugledala, Karleuša je odmah pobegla u salu za prijem", pojasnili su joj, na šta je Ceca u svom stilu prokomentarisala: "To nije moja tema, imate li nešto lepše da pričamo?!".


Svet Plus

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=b04ShbtaNnc


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: Jedna je CECA  |  Poslato: 12 Okt 2012, 17:13
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Ceca: Ja sam deo džet-seta


Domaći džet-set okupio se na rođendanskoj proslavi magazina “Story”. Najveću pažnju je izazvala Svetlana Ražnatović.


Slika


Svaka zemlja ima svoju elitu i ne smatram da je džet-set deo Amerike ili nekih velikih zemalja. Srbija je mala zemlja, ali ima određeni broj javnih ličnosti koje se mogu smatrati džet-setom - izjavila je Ceca na crvenom tepihu.

Na pitanje da li je i ona pripadnik džet-seta, pevačica je odgovorila:
- Svakako da se osećam kao deo našeg džet-seta.

Pevačica, ipak, nije želela da odgovori ko su ljudi koji čine elitu u Srbiji.
Ispričala je i da ne voli da se dugo doteruje, mada je sređivanje i deo njenog posla. Kaže da, iako posao shvata ozbiljno, doterivanju posvećuje najmanje vremena.

- Ne smatram da žene treba da se spremaju satima. Ja se brzo spremim za bilo koji događaj, rekla je pevačice.

Otkrila je i kako bira odeću za izlaske.
- Najvažnije je da se osećate dobro u tome šta nosite, mada treba da imate i malo urođenog osećaja za javni nastup da model ponesete kako treba - rekla je pevačica.


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: Jedna je CECA  |  Poslato: 13 Okt 2012, 11:36
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Ceca čeka vizu za Ameriku: Posle Evrope pevačica ide preko okeana!


Slika


Za folk zvezdu Cecu Ražnatović ova jesen će biti izuzetno radna. Slavna pevačica uveliko sprema novi studijski album u saradnji sa Aleksandrom Milićem Milijem i Marinom Tucaković, čiji se izlazak očekuje u junu sledeće godine. Paralelno sa tim, Ceca nastavlja veliku turneju, a prvi koncert će održati u Hamburgu.
“Očekuju me nastupi u Cirihu, Beču i ostalim gradovima Evrope”, rekla nam je Ceca Ražnatović i dodala: “Pored toga, čekam vizu za Ameriku, a 2. decembra putujem u Australiju, gde ću ostati dve nedelje.”
Mada svaki slobodan trenutak provodi u svojoj kući na Kipru, koji je njen drugi dom, Ceca kaže da u narednom periodu neće imati vremena za uživanje.
“Termini su mi prebukirani, tako da sad nemam mnogo vremena za odmor i odlazak na Kipar, pa će deca više dolaziti ovde”, ističe Ceca, koja kaže da uz sina Veljka i ćerku Anastasiju proživljava drugu mladost.
Što se tiče nastupa za najluđu noć pevačica kaže: “Imam neke ponude za Novu godinu, ali još nisam odlučila gde ću pevati za “najluđu” noć. Možda ću, ipak, 2013. godinu dočekati kod kuće”
Mada je već godinama neprikosnovena kraljica domaće muzičke scene, na pitanje da li neko može da je skine sa estradnog trona, Ceca kaže: “Kako ne, ima mnogo talentovanih ljudi. Drago mi je kada se pojavi neko ko ima svoj pečat. Uvek sam tu da podržim mlade snage, jer kada sam ja počinjala karijeru bilo mi je važno da mi da podršku neko ko je veliko ime na estradi.”
Osim njene uspešne karijere, veliku pažnju javnosti izaziva i Cecin privatni život. O tome da li je trenutno zaljubljena, Ceca će kratko, kroz osmeh: “To ćete saznati čim se desi.”

Raspored Cecinih nastupa u decembru, kao i informaciju ko joj je gost na koncertima, možete pročitati OVDE!

Izvor: Novosti


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: Jedna je CECA  |  Poslato: 14 Okt 2012, 15:22
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
ZAŠTO JE DO SADA NISMO VIDELI OVAKVU: CECA U AUTOMOBILI POKAZALA PREVIŠE! (FOTO)


Kako vreme prolazi ona je sve provokativnija! Ovo je još jedan dokaz koji ide u prilog tome.


Slika


Turneja "Ljubav živi" se nastavlja. Ceca Ražnatović vredno radi i ne smiruje se. Svaki dan novi grad u Evropi, nova haljina i naravno nova doza provokacije.
Nismo imali, makar ne tako često, priliku da je gledamo ovakvu.
U autimobilu, Ceca sedi prekrštenih nogu i pokazuje svoje vitke noge.
Osmeh na licu, po ugledu na mnoge koleginice i ona je počela da deli provokativne fotogrtafije na društvenim mrežama.


Slika


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: Jedna je CECA  |  Poslato: 18 Okt 2012, 12:30
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
VIDEO PORUKA CECE RAŽNATOVIĆ UPUĆENA FANOVIMA: NE PROPUSTITE! (VIDEO)


Slika


Ceca Ražnatović se raduje turneji po Australiji, a ovo je dokaz. U video poruci koja najavljuje predstojeću decembarsku turneju po Australiji u sklopu koje će posetiti Pert, Melburn i Sidne, ona se fanovima obratila i prenela svoje nade i želje.
Evo šta im je poručila:




Izvor:Svet


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: Jedna je CECA  |  Poslato: 18 Okt 2012, 18:22
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Ceca: Moj sin se dvoumi između glume i pevanja


Slika



Poznata pevačica otkriva da će se njen sin, Veljko Ražnatović, baviti javnim poslom
Osim što je preobukirana obavezama, jer snima neve pesme, Ceca Ražnatović planira da ekranizuje pesmu "Ljubav živi",a očekuje je i velika turneja.

- Očekuje me turneja po Australiji. Nema više odlazaka na Kipar, tako da će deca , kada se užele i budu imala slobodnog vremena dolaziti u Beograd - rekla je Ceca za "Star" i dodala:

- Moj sin ima 16 godina i bavi se muzikom , i sportom i glumom. Još uvek se pronalazi, pa ćemo videti za koju godinu šta mu najviše leži.



Izvor:Puls


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: Jedna je CECA  |  Poslato: 19 Okt 2012, 11:09
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Anastasija Ražnatović: Nekada provokativne, sada lude fotografije (Foto)

Slika

U jednom periodu je ćerka naše najveće zvezde gotovo svakodnevno objavljivala provokativne fotografije, a sada se odlučila za nešto malo drugačiju prezentaciju.

Činjenica je da je Anastasija Ražnatović ono najlepše povukla na majku - Cecu Ražnatović. Osmeh, stas, glas, a neki čak kažu i da ju je nadmašila.

Slika

Lepa Anastasija je mesecima unazad postavljala provokativne fotografije na društvenim mrežama, a na novonastaloj pravi grimase i pozira sa drugaricom. Čini se da im ne manjka dobre zabave.


Izvor:Smedia


Vrh
Tesa
Post  Tema posta: Re: Jedna je CECA  |  Poslato: 20 Okt 2012, 11:41
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 18 Sep 2012, 18:55
Postovi: 4287

OffLine
CECA ZA KURIR: Aca Lukas zna sve moje tajne!


U životu smo delili i dobre i loše trenutke, kako njegove tako i moje, i ne postoji ništa što bi moglo da nam naruši prijateljstvo


Slika


Neko zna sve o njoj.
Svetlana Ražnatović došla je preksinoć na promociju albuma Ace Lukasa „Stil života“. Jedna od najvećih folk zvezda na Balkanu kaže da joj je on iskreni prijatelj i da su uvek podržavali jedno drugo.

♦ Kako teku pripreme za novi album?
- Moji saradnici i ja nikud ne žurimo, planiramo to za jun... Vraćam se nastupima, očekuje me velika turneja po Evropi i Australiji.

♦ Najavljivali ste i koncert na Ušću 2013...
- Znate li vi da je sada oktobar? Ha, ha, ha...

♦ Neke vaše kolege mesecima unapred najavljuju nastupe i čak znaju koliko će publike biti...
- Ja nisam insistirala na koncertu, a što se kolega tiče, svako ima pravo da radi šta hoće.
Moji fanovi su to tražili, tako da je još ostalo da izaberemo datum.

♦ Da li ste preslušali nove pesme Ace Lukasa?
- Jesam, čula sam njegov poslednji CD i najviše mi se sviđa pesma „Alo, budalo“, koja je fenomenalna. Volim njegove balade.

♦ Pričalo se da ste u svađi?
- To su novine digle prašinu. On je imao svoje obaveze, ja svoje, nisam mogla da dođem na njegov koncert, a on se nije naljutio.

♦ Kakav je Lukas kao prijatelj?
- Znamo se više od 20 godina i u životu smo delili i dobre i loše trenutke, kako njegove tako i moje. Imamo privatne tajne i ne postoji ništa što bi moglo da nam naruši prijateljstvo.

♦ Da li ćete biti na njegovom koncertu u Areni?
- Nažalost, neću. Te večeri imam koncert u Frankfurtu, ali da ne pevam, svakako bih bila njegova gošća.

♦ Već duže vremena nemate dečka, a uvek ste srećni i nasmejani. Je l’ uživate u slobodi?
- Dečko nije razlog da budem vesela, postoje druge stvari koje me usrećuju, ja sam ispunjena kao majka. Možda bih bila tužna da nemam partnera, da nemam decu, a imam 39 godina. Imala sam mnogo ružnih, teških i bolnih trenutaka u životu, ostala sam na nogama, i to mi je jedina satisfakcija. Ljubav se sama od sebe dešava i ne juri se. Volela bih da imam partnera kojeg volim i koji me voli, ali to mi nije prioritet.

♦ Vaša deca u tinejdžeri, da li vam se poveravaju?
- Obaveza svakog roditelja je da dobro posavetuje svoje dete. Imamo lep odnos, naravno, ja sam neko ko insistira na autoritetu. Prvenstveno sam im najiskreniji prijatelj, pored mojih roditelja, sestre i brata.


Kurir


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: Jedna je CECA  |  Poslato: 21 Okt 2012, 16:39
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Stroga mama Ceca: Veljko se muči na Kipru, neka trpi, mora i on malo da se žrtvuje!


Slika
Pevačica Svetlana Ceca Ražnatović, koja je početkom septembra upisala svoju decu Veljka i Anastasiju u školu na Kipru, kaže da, iako njen sin pati za Srbijom i stalno se žali zbog toga, ne želi da mu popusti, kao i da će on morati da se pomiri sa činjenicom da će u Beograd doći tek za Božić.

- Pa, šta da mu radim? Svakog dana mi se žali. Škola je to. Moraju i oni da polože neku žrtvu – izričita je Ceca, koja dodaje da joj deca nedostaju, ali da je njihovo obrazovanje najvažnije.

Inače, pevačica je decu poslala na Kipar da bi ih sklonila od medijske pažnje koja ih prati, ili drugačije rečeno, kao vaspitnu meru koja će ih naučiti kako treba da se ponašaju.

Da podsetimo, prvo je u centru pažnje bila njena četrnaestogodišnja kćerka Anastasija i njena veza sa Nemanjom Zaladom, što je izazvalo pravi lom u kući Ražnatovića…

Nekoliko dana kasnije, i šesnaestogodišnji Veljko je na svom Fejsbuk nalogu objavio svoje slike na kojima se ljubi sa devojkom, što je dodatno razljutilo Cecu, koja se sa decom preselila na Kipar i decu upisala u školu u Aja Napi.

Iako Veljko i Anastasija na društvenim mrežama često iskazuju svoje nezadovoljstvo zbog majčine odluke, Ceca je nepokolebljiva u svojoj odluci da “na pravi način isprati pubertet svoje dece i pobrine se da ne krenu pogrešnim putem”.

Autor: S.P.
Izvor: Telegraf


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 10 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker