Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 23 Maj 2024, 14:35


Autoru Poruka
Passion
Post  Tema posta: Re: Starlete  |  Poslato: 20 Dec 2012, 02:37
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Pogledajte: Koko pokazala obline u Las Vegasu VIDEO


Starleta Koko dobila je svoj golišavi šou u Las Vegasu pod nazivom “Pip Šou”.


Slika

Šou Koko Ti: Las Vegas (kliknite za uvećanje)
Ona glumi ulogu Bo Pip, koju je pre nje u istoj predstavi radila Plejbojeva zečica Holi Medison. Predstava sa Koko u glavnoj ulozi imala je odlične kritike, a publika je oduševljena, dok je starleta na svom "tviter" profilu napisala:

"Čudno sam se osećala dok sam na sceni bila praktično gola. Ipak se nadam da publika zaista voli moje telo, jer sam vredno radila na njemu proteklih meseci"
Koko je nedavno imala problema sa svojim mužem reperom Ajs Tijem, koji je poludeo od ljubomore, jer su na internetu osvanule njene fotografije sa drugim muškarcem. Koko se na provokativnim fotografijama gotovo ljubi sa reperom koji se zove AP.9.

Slika

Ipak, Koko je uspela da ga ubedi da nema govori o prevari.

- Pogledao sam te razočaravajuće fotografije prepune lošeg ukusa. Koko mi ih je pokazala. Osećao sam se kao g**no - napisao je Ajs Ti.

Koko je postala poznata kada se udala za čuvenog repera i sa njim počela snimanje rialitija "Ajs voli Koko".


Blic


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: Starlete  |  Poslato: 22 Dec 2012, 16:37
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Kortni Kardašijan sa porodicom doputovala u Los Anđeles


Slika

Kortni Kardašijan i njena porodica stigli su u Los Anđeles, letom iz Majamija. Rijaliti zvezda je u kolicima gurala svoju kćerkicu Penelope i tako krčila sebi put kroz terminal. Njen dugogodišnji partner Skot Disik pratio ju je u stopu, a iza nje je išla i Kloi sa Mejsonom u naručju. Poznata majka i njen emotivni partner Skot vodili su u petak Mejsona u muzej železnice, u čast njegovog trećeg rođendana. To isto veče celokupna porodica Kardašijan proslavila je dečakov rođendan velikom žurkom u klubu „Serendipity 3“ u Majamiju.
- Srećan rođendan mom najmilijem anđelu, koji je zauvek promenio moj život – napisla je ponosna majka na svojoj veb stranici.
- Nikada neću zaboraviti dan kada sam te pre tri godine donela na svet. Velika je čast i zadovoljstvo gledati te kako svakodnevno rasteš.

Slika


HELLO


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: Starlete  |  Poslato: 25 Dec 2012, 14:56
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
STANIJA: Imam seks samo iz ljubavi!

"Nikad nisam imala seks bez ljubavi, to sebi ne dozvoljavam. I nikad ne bih manipulisala seksom sa muškarcima, jer žene koje to rade nisu inteligentne", rekla je starleta za emisiju "Glamur"

Slika


Stanija Dobrojević, koja svakodnevno puni stupce novina svojim golišavim fotografijama, otkrila je u emisiji “Glamure” televizije “Hepi” nešto sasvim novo o sebi:

- Svaka osoba treba da ima seks isključivo iz ljubavi, jer u suprotnom, imaće veoma loš osećaj! Nikad nisam imala seks bez ljubavi, to sebi ne dozvoljavam. I nikad ne bih manipulisala seksom sa muškarcima, jer žene koje to rade nisu inteligentne – rekla je srpska “Plejboj” zečica.

Šta je još Dobrojevićeva rekla za emisiju “Glamur”, pogledajte danas na televiziji “Hepi” u 14 časova.

(Telegraf.rs)



Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: Starlete  |  Poslato: 26 Dec 2012, 03:00
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Tuča Kim i Kortni Kardašijan u novom rialitiju VIDEO


Sestre Kim i Kortni Kardašijan u januaru pokreću novi rialiti šou "Kourtney And Kim Take Miami", a publika može očekivati brojna iznenađenja. Portal "Dejli mejl" objavio je fotografije iz jedne od epizoda, na kojima se vidi tuča sestara.


Slika

Tuča sestara pred kamerama
Gledaoci šoua "Keeping Up With The Kardashians" navikli su da, kada su poznate sestre u pitanju, nijedna situacija ne može da prođe bez drame.

Slika

U novom rialitiju "Kourtney And Kim Take Miami", starlete se sele u Majami, gde uživaju u izlascima, šopingu i restoranima, ali se i svađaju, pa čak i biju.

Snimanje dramatičnog šoua je završeno, a premijera je zakazana za januar. "Tako mi je drago što sam kod kuće za praznike", napisala je na Tviteru Kim, koja se vratila u Los Anđeles.


VIDEO > Najava za rialiti "Kourtney And Kim Take Miami":
Blic


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: Starlete  |  Poslato: 28 Dec 2012, 20:24
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Kim Kardašijan: Bez Kanjea bih bila nesrećna

Najpoznatija svetska starleta Kim Kardašijan, izjavila je da bi bez dečka repera Kanjea Vesta bila veoma nesrećna.


Slika

- Sitničava sam i zahtevna. Stalno prigovaram, a Vestu to ne smeta. On me razume i uvek me pažljivo sluša - nahvalila je Kim repera.


Kim bi želela da se uda za Kanje Vesta.

- Misli da Kanje ima sve, neverovatno je bogat, talentovan i dobro izgleda - otkrio je izvor blizak Kim.

Starleti bi to bio treći brak. Prvi put se udala sa 19 godina. Brak sa muzičkim producentom Dejmonom Tomasom (41) potrajao je tri godine dok je sa košarkašem Krisom Hamfriesm u braku provela 72 dana.

Kurir


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: Starlete  |  Poslato: 29 Dec 2012, 15:54
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Stanija, divna ti je mašnica

Dobrojevićka obožava da se fotka, a to očigledno najbolje radi sama

[*]Slika

Staniju bi kao poklon poželeo svako
Poklončić.
Deda Mraze, Deda Mraze, želju jednu imam, da ponekad Staniju snimam. A? Koliko vas je sa tom željom? Da prebrojimo ručice? Što ste samo jednu podigli? Aaaaaa, gledate fotku... Da, da, razumljivo.

Ali Dobrojevićka se izgleda najbolje slika sama. Na oduševljenje muške populacije. Koliko smo čuli, i sve više ženske. Isprobavala je seksi kompletiće inspirisane novogodišnjom noći, a onda je škljocnula i crvenu mašnicu... Divna je, zar ne? Niste je primetili... Pa u šta vi, ljudi, gledate! Aaaaa... Razumljivo.

Slika

Sad ste je primetili? I odvezali biste je rado? Eeeee, to teško. Ali bar možete u snovima. Poklončić... Jesmo li uspeli da vam skrenemo pažnju na tekst? Da vidimo ručice... Opet samo jedna. Znači, niste ni reči pročitali. Tačka.

(R. S.)

KJurir


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: Starlete  |  Poslato: 30 Dec 2012, 00:03
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Stanija: Dečko koji je objavio moje golišave fotografije je gnjida!

Poznata starleta Stanija Dobrojević nedavno se pojavila u zanimljivoj epizodi u džakuziju sa nepoznatim muškarcem koji ju je polivao šampanjcem


Slika

Stanija kaže da ona nije želela da se te fotografije pojave u javnosti. "Dečko koji je sve to objavio je gnjida. Da je moj dečko u pitanju, ne bi bilo strašno, ali to je običan student iz Novog Sada", rekla je starleta za Prva televiziju.
Starleta je dodala da je ona bila jedina to veče koja je bila gola i da je napravila glupost jer je bila u euforiji zbog Amerike.

Press


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: Starlete  |  Poslato: 30 Dec 2012, 14:04
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Zbog rata Soraja beži iz Egipta


U Egiptu je rat i sad moramo da bežimo na Tajland. Bože uvek neka akcija u mom životu, objavila je Soraja Vučelić na svom Fejsbuk profilu.

Slika

Preseo joj odmor u Egiptu: Soraja Vučelić

Vučelićeva je za portal Pulsonline pojasnila stanje u kojem se trenutno nalazi.

"U Sarm el Šeiku sam sa tetkom i sestrom, odmaram se trebalo je da se vratimo 4. januara, ali su nas evakuisali iz hotela jer je u blizini bombaš samoubica napravio haos. Srećom obezbeđenje hotela je reagovalo na vreme, sad smo na sigurnom, a sutra idemo u Bangkok. Baš nam se ne da da malo porodično uživamo, izjavila je Soraja za Pulsonline.

Inače, trenutno u ovoj meditaranskoj zemlji bukti nasilje i protesti na ulici zbog sukoba između pristalica predsednika Egipta Mohameda Morsija sa jedne strane, i predstavnika opozicije sa druge.

Vesti


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: Starlete  |  Poslato: 04 Jan 2013, 14:26
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Kim Kardašijan ipak snima rijaliti o trudnoći, zaradiće 16 miliona dolara


Iako je prvobitno izjavila da ne želi da njena trudnoća bude deo rijalitišoua, Kim Kardašijan se ipak predomislila i odlučila da snima svaki trenutak do rađanja svoje prve bebe. Ne samo da će joj ostati dragocena uspomena, već bi na taj način mogla svoje bogatstvo da uveća za 16 miliona dolara.


Slika

Kim Kardašijan čeka prvo dete sa Kanje Vestom
Britanski mediji pišu da Kim trenutno pregovara sa televizijskim kućama o šouu koji bi pratio njenu trudnoću i porođaj.

Osim toga, starleta je dobila nekoliko ponuda da bude zaštitno lice kozmetike i drugih proizvoda za trudnice.

- Kim želi da snimi odlaske kod ginekologa, kupovinu stvari za bebu i sam porođaj - rekao je izvor blizak starleti.

Blic


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: Starlete  |  Poslato: 07 Jan 2013, 13:07
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
PROVOKATIVNO
Uzbuđena Stanija


Slika

Još jedna u nizu provokativnih fotografija popularne starlete Stanije Dobrojević izašla je na videlo!

Nesvakidašnja čestitka Stanije Dobrojević
Ovaj put Stanija je odlučila da vam samo zagolica maštu namigujući jednim neobičnim "okom".

ALO


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 8 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker