Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 23 Maj 2024, 13:20


Autoru Poruka
Passion
Post  Tema posta: Re: NEKAD I SAD- domace i svetske zvezde  |  Poslato: 07 Dec 2012, 14:49
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Nekad i sad: Najuspešniji modeli sveta

Nije uzaludna ona priča po kojoj od ružnog pačeta nastaje prelepi, zanosni labud. Ove devojke su danas jedna od najprepoznatljivijih lica na svetu, svojim izgledom i lepotom zarađuju za život, i to cifre o kojima mi, obični smrtnici, možemo samo da sanjamo. One su dokaz da lepota dolazi sa godinama i određenom zrelošću. Većina njih bile su, kao i svako drugi – simpatična, smešnjikava dečica, čudne tinejdžerke, sa svojim strahovima i nesigurnostima. Neke su to i danas, uprkos svim uspesima, samo to prikrivaju na jedan, već ustaljen, profesionalni način. Pogledajte svetske lepotice kao devojčice koje bezbrižno odrastaju u svom Brazilu, Južnoj Africi, Danskoj, Americi, Kanadi, Rusiji i ostalim zemljama.

Slika
Bezbrižna Žizel Bundšen u zagrljaju svog psa

Slika
Prepoznatljiv pogled Bar Rafaeli

Slika
Nasmejana Daucen Krous sa pegicama

Slika
Pozira od malena - Ana Beatris Baroš

Slika
Simpatična devojčica sa kučetom danas je prelepa Bjanka Balti

Slika
Riđa kosa kao zaštitni znak - Koko Roša

Slika
Verovali ili ne, ovo je Kendis Svonpul

Slika
Šerpa friz Ane Selezneve

Slika
Plavokosi slatkiš - Agines Dejn

Slika
Razdragana devojčica - Izabeli Fontana


wanabe magazine


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: NEKAD I SAD- domace i svetske zvezde  |  Poslato: 18 Dec 2012, 13:04
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
RANI RADOVI: Jelena Tomašević kao srednjoškolka u “3K duru”! (VIDEO)

Pevačica koja je u žižu javnosti dospela zahvaljujući pokazivanju grudi u "Prvom glasu Srbije", prvi put se pojavila 2002, kada je pobedila u kultnoj emisiji na "Trećem kanalu", otpevavši hit Vitni Hjuston "I Will Always Love You". Kragujevčanki je tada najvažnije bilo da pozdravi drugare iz IV/7!

Slika

Jelena Tomašević, koja je u centru pažnje nakon što je pokazala grudi tokom gostovanja u emisiji “Prvi glas Srbije”, pre deset godina pojavila se u “3K duru”, kultnoj emisiji “Trećeg kanala#. Ona je tada bila srednjoškolka iz Kragujevca, kojoj je najvažnije da pozdravi svoje odeljenje IV/7!

Te 2002. u superfinalu čuvene emisije koju je na tadašnjem “Trećem kanalu” vodio Voja Nedeljković, pomalo zbunjena Jelena je otpevala veliki hit Vitni Hjuston “I Will Always Love You” i oduševila publiku.

Pogledajte nastup Jelene Tomašević iz “3K dura”:



Telegraf


Vrh
Sleepy
Post  Tema posta: Re: NEKAD I SAD- domace i svetske zvezde  |  Poslato: 27 Jan 2013, 14:46
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 06 Jul 2012, 16:11
Postovi: 847

OffLine
Šta danas rade seks simboli bivše Jugoslavije


Beba Lončar, Savina Geršak, Bernarda Marovt, Ana Saso... nekada su bile najpoželjnije dame Jugoslavije, a danas žive, uglavnom daleko od očiju javnosti.


Slika


One su bile neke od najlepših žena bivše SFRJ, mamile su uzdahe u svim republika i među svim narodima i narodnostima, a danas su skoro pa zaboravljene. Neke od njih ostale su u žiži javnosti, dok su druge odavno van nje, žive u drugim zemljama i bave se nekim sasvim drugim stvarima.

Glumica i pevačica Olivera Katarina, žena oko koje su se muškarci bukvalno tukli, se proslavila filmom "Skupljači perja" iz 1967. godine, a njen pevački talenat je bio veoma cenjen u inostranstvu. Svojevremeno je održala 72 uzastopna koncerta u pariskoj "Olimpiji". Zaboravljena i zabranjena glumica i pevačica koja je pre mnogo godina zapalila Kan, Njujork, Berlin, Pariz... kojoj su aplaudirali Salvador Dali, Ani Žirardo, Širli Meklejn, Akira Kurosava, Alen Delon, Žilber Beko. Poslednjih godina pojavila se u filmu "Čarlston za Ognjenku", a nedavnom je dospela u centar pažnje kada je dobila nacionalnu penziju...

Jedna od možda najčuvenijih lepotica bivše Jugoslavije i naših najuspešnijih glumica u inostranstvu sasvim sigurno je bila Beba Lončar. Film "Ljubav i moda", koji je snimljen pre čak pet decenija, bio je prekretnica u njenom životu i učinio da čuvenu Sonju niko ne zaboravi. Beba (70) danas živi u Beogradu van javnog života prestonice.

"Sada sam u penziji, živim mirno i povučeno na Dorćolu. Nadam se da sam i zdrava, što je najvažnije. Srećna sam što se ljudi ponekad sete nas, takozvanih muvi starova", izjavila je Beba za "Blic".

Sa današnje distance, kaže, današnje vreme i ono pre pola veka ne može da se poredi, osim što joj je u sećanju ostalo da je bilo mnogo lepo.

"Mogućnosti tada nisu bile velike jer je bilo ili jesi ili nisi lep. Mi smo bile prirodne jer smo tada jedva imale za maskaru, a kamoli za nešto više. Naše je bilo da budemo autentične, što danas nije slučaj jer devojke liče jedna na drugu. Ipak, čini mi se da je njima danas, uz sve što postoji za negu i ulepšavanje, mnogo lakše, i to je, bar ja tako mislim, jako dobro."

Seks ikona SFRJ, prelepa plavuša, najlepša Jugoslovenka, žena od koje je zastajao dah bila je Savina Geršak (50) koju je u vrh glumačke orbite vinuo čuveni film Živka Nikolića "Čudo neviđeno". Koliko je bio oduševljen njome, svedoči i to da je Nikolić Savinu video samo na slici, zatražio od producenta da je nađe i bez probnog snimanja dao joj glavnu ulogu. Nakon završene glumačke karijere, studirala je psihologiju.

Danas živi i radi u Rimu kao psiholog i psihoterapeut, a filmove gleda kada joj obaveze dozvoljavaju.

"Imam puno obaveza, malu decu, blizance od po pet godina. Film i gluma su u mojoj krvi, igrala sam u teatru već od malih nogu i gluma je za mene prirodno stanje. Sigurna sam da ću jednog dana opet igrati u filmu", rekla je Savina, a prenosi "Blic".

Kada se pomenu misice bivše Jugoslavije, malo ko se neće setiti i Hrvatice Ane Saso, koja je tu titulu ponela 1982. godine. Godinu dana nakon izbora snimila je spot za piće "Pipi", čime je sebi osigurala status seks simbola. Ako ni po čemu drugom, nema osobe koja je ne pamti kako izranja iz vode sa mokrom majicom kroz koju joj se vide grudi.

Lepa Splićanka dva puta se udavala i razvodila. I dalje izgleda besprekorno zahvaljujući tome što vežba tri puta nedeljno, povremeno radi revije, a sredinom prošle godine snimila je i spot za grupu Rišpet.
Još jedna Slovenka Bernarda Marovt ostavljala je Jugoslaviju bez daha. Prvo je postala mis magazina "Start" i "Penthouse", a potom i mis Jugoslavije 1983. godine. Neki smatraju da je upravo ona od svih misica iz SFRJ najbolje unovčila ovu titulu, postavši jedna od najpoznatijih manekenki sveta osamdesetih godina prošlog veka. Navodno je dnevno snimajući reklame zarađivala i po 3.000 dolara.

Danas živi na relaciji Slovenija - Italija jer u Milanu ima modnu agenciju "Berni model".

Ne treba zaboraviti ni žene kao što su Mira Furlan, Neda Arnerić, Biljana Ristić, Suzana Mančić, Moni Kovačić, Danica Maksimović, Zorica Gajdaš, Marina Perazić... koje su uprkos svemu uspele da opstanu sve ove godine i održe svoju popularnost i posle raspada Jugoslavije.

(MONDO)


Vrh
Tesa
Post  Tema posta: Re: NEKAD I SAD- domace i svetske zvezde  |  Poslato: 29 Jan 2013, 00:10
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 18 Sep 2012, 18:55
Postovi: 4287

OffLine
Gde su i šta rade danas seks-simboli bivše Jugoslavije


Beba Lončar, Savina Geršak, Bernarda Marovt, Ana Saso... One su bile neke od najlepših žena bivše SFRJ, mamile su uzdahe muškaraca iz svih republika, a danas to isto čine sećanja na njih iz mlađih dana. Neke od njih ostale su u žiži javnosti do danas dok su druge odavno van nje, žive u drugim zemljama i bave se nekim sasvim drugim stvarima. Na tom spisku ima mesta za Miru Furlan, Nedu Arnerić, Biljanu Ristić, Suzanu Mančić, Moni Kovačić, Danicu Maksimović, Zoricu Gajdaš, Ljiljanu Ticu...


Slika


OLIVERA KATARINA
Žena oko koje su se muškarci bukvalno tukli, glumica koja se proslavila filmom “Skupljači perja” iz 1967, pevačica za kojom su ludeli i u inostranstvu - svojevremeno je održala 72 uzastopna koncerta u pariskoj “Olimpiji”. Zaboravljena i zabranjena glumica i pevačica koja je pre mnogo godina zapalila Kan, Njujork, Berlin, Pariz... kojoj su aplaudirali Salvador Dali, Ani Žirardo, Širli Meklejn, Akira Kurosava, Alen Delon, Žilber Beko. Poslednjih godina pojavila se u jednom filmu “Čarlston za Ognjenku”, a nedavnom je dospela u centar pažnje kada je dobila nacionalnu penziju...


Slika


BEBA LONČAR
Jedna od možda najčuvenijih lepotica bivše Jugoslavije i naših najuspešnijih glumica u inostranstvu sasvim sigurno je bila Beba Lončar. Film “Ljubav i moda”, koji je snimljen pre čak pet decenija, bio je prekretnica u njenom životu i učinio da čuvenu Sonju niko ne zaboravi. Beba (70) danas živi u Beogradu van javnog života prestonice.
- Sada sam u penziji, živim mirno i povučeno na Dorćolu. Nadam se da sam i zdrava, što je najvažnije. Sretna sam što se ljudi ponekad sete nas, takozvanih muvi starova - priča Beba za “Blic”.
Sa današnje distance, kaže, današnje vreme i ono pre pola veka ne može da se poredi, osim što joj je u sećanju ostalo da je bilo mnogo lepo.
- Mogućnosti tada nisu bile velike jer je bilo ili jesi ili nisi lep. Mi smo bile prirodne jer smo tada jedva imale za maskaru, a kamoli za nešto više. Naše je bilo da budemo autentične, što danas nije slučaj jer devojke liče jedna na drugu. Ipak, čini mi se da je njima danas, uz sve što postoji za negu i ulepšavanje, mnogo lakše, i to je, bar ja tako mislim, jako dobro - kaže Beba Lončar.


Slika


SAVINA GERŠAK
Seks-ikona SFRJ, prelepa plavuša, najlepša Jugoslovenka, žena od koje je zastajao dah... Sve su to epiteti koje je godinama nosila slovenačka glumica Savina Geršak, koju je u vrh glumačke orbite vinuo čuveni film Živka Nikolića “Čudo neviđeno”. Koliko je bio oduševljen njome, svedoči i to da je Nikolić Savinu video samo na slici, zatražio od producenta da je nađe i bez probnog snimanja dao joj glavnu ulogu. Nakon završene glumačke karijere, studirala je psihologiju. Danas živi i radi u Rimu kao psiholog i psihoterapeut, a filmove gleda kada joj obaveze dozvoljavaju.
- Imam puno obaveza, malu decu (blizance od pet godina). Film i gluma su u mojoj krvi, igrala sam u teatru već od malih nogu i gluma je za mene prirodno stanje. Sigurna sam da ću jednog dana opet igrati u filmu - rekla je Savina (50).


Slika


ANA SASO
Kada se pomenu misice bivše Jugoslavije, malo ko se neće setiti i Hrvatice Ane Saso, koja je tu titulu ponela 1982. godine. Godinu dana nakon izbora snimila je spot za piće “pipi”, čime je sebi osigurala status seks-simbola. Ako ni po čemu drugom, nema osobe koja je ne pamti kako izranja iz vode sa mokrom majicom kroz koju joj se vide grudi. Lepa Splićanka dva puta se udavala i razvodila. I dalje izgleda besprekorno zahvaljujući tome što vežba tri puta nedeljno, povremeno radi revije, a sredinom prošle godine snimila je i spot za grupu “Rišpet”.


Slika


BERNARDA MAROVT
Još jedna Slovenka Bernarda Marovt ostavljala je Jugoslaviju bez daha. Prvo je po­sta­la mis “Starta” i “Pent­hausa”, a potom i mis Ju­go­sla­vi­je. To je bilo 1983. godine. Neki smatraju da je upravo ona od svih misica iz SFRJ najbolje unovčila ovu titulu, postavši jedna od najpoznatijih manekenki sveta osamdesetih godina prošlog veka. Navodno je dnevno snimajući reklame zarađivala i po 3.000 dolara. Danas živi na relaciji Slovenija-Italija (Milano), gde ima modnu agenciju “Berni model”.


Blic zena


Vrh
Elena
Post  Tema posta: Re: NEKAD I SAD- domace i svetske zvezde  |  Poslato: 02 Feb 2013, 13:04
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 22 Jan 2013, 03:39
Postovi: 586

OffLine
UZ NJENE PESME STE "SEKLI VENE" DEVEDESETIH: POGLEDAJTE KAKO POP ZVEZDA DANAS IZGLEDA! (VIDEO+FOTO)



Njen čuveni hit je služio za zavođenje, plakali ste uz nju, zaljubljivali se devedesetih...



Toni Brekston ste zavoleli zbog pesme "Un-Break My Heart". "Sekli" ste vene uz ovaj hit, padali na njen glas, muškarci na izgled, a sada... nakon skoro dve decenije, za Toni kao da je vreme stalo.
Izgleda prelepo, a imamo i dokaz za to. U ovoj uzanoj haljini, pokazala je da i dalje čuva liniju.
Pogledajte je, a i prisetite se njenog velikog hita. Dozvoljeno vam je i da suzu pustite.



Slika


Slika






Izvor: Smedia


Vrh
Elena
Post  Tema posta: Re: NEKAD I SAD- domace i svetske zvezde  |  Poslato: 07 Feb 2013, 23:58
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 22 Jan 2013, 03:39
Postovi: 586

OffLine
SEĆATE LI SE IVET IZ SERIJE "ALO ALO": NE MOŽETE DA PRETPOSTAVITE KAKO DANAS IZGLEDA (FOTO)


Konobarica iz popularne serije danas ima 62 godine.



Viki Mišel svima je poznata po ulozi kokete, zgodne konobarice Ivet iz popularne britanske serije "Alo Alo". Ona je pre nekoliko dana prošetala crvenim tepihom u Londonu na premijeri britanske komedije "Run For Your Life". Izgleda bolje nego ikada, i deluje kao da joj godine ne mogu ništa. Uverite se i sami!



Slika


Slika



Izvor: Smedia


Vrh
Elena
Post  Tema posta: Re: NEKAD I SAD- domace i svetske zvezde  |  Poslato: 08 Feb 2013, 00:27
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 22 Jan 2013, 03:39
Postovi: 586

OffLine
ZAPANJUJUĆE IZDANJE NEKADAŠNJE LEPOTICE: KADA VIDITE KAKO JE IZGLEDALA NEKADA, SUZE ĆE VAM KRENUTI! (FOTO)



Kako je uopšte sebi dozvolila da se baš ovoliko zapusti?



Trčala je plažom i budila maštu jačem polu širom planete. Ona je nekadašnja "čuvarka plaže".
Nikol Edger se danas bori s viškom kilograma, a nije ni blizu onako poželjna kao nekada.
Možda je vreme da se ozbiljno pozabavi svojim izgledom?
A vi, ako ne možete da se setite o kojoj lepotici se radi, pogledajte njenu fotografiju u čuvenom crvenom kostimu.



Slika


Slika



Izvor: Smedia


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: NEKAD I SAD- domace i svetske zvezde  |  Poslato: 10 Feb 2013, 16:09
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Ovo je danas fatalna plavuša iz Top gana!

Kada sam snimala taj film, nisam imala pojma da će dan danas biti tako popularan, izjavila je Keli mekgilis


Slika

Keli Mekgilis je pre 25 godina igrala u "Top gan" fatalnu plavušu koja je osvojila mladog pilota, odnosno Toma Kruza. Godine su učinile svoje, tako da danas retko ko može da je prepozna.

Poznata glumica prisetila se svojih početaka i tog famoznog poljupca s Tomom.

"Čini mi se kao da je prošla cela večnost. Kada sam snimala taj film, nisam imala pojma da će dan danas biti tako popularan. Da budem iskrena, oduševljena sam zbog toga", kaže danas 55-godišnja glumica, povodom ponovnog izlaska filma u Americi u kvalitetnijem izdanju.

Što se tiče samih vrućih scena s Tomom, posebno poljupca na kraju, Keli je otkrila da je scena snimljena u seni jer je ona tada prihvatila drugu ulogu za koju je ošišala i ofarbala kosu.

Slika

Keli je u intervjuu ispričala da su se odlično zabavljali posle snimanja, družili su se i smali u pauzama snimanja.
"Neki su išli u Meksiko i tamo stalno zapadali u nevolje. Celo snimanje je bilo zabavno, kao da smo u kampu", prisetila se glumica.

Kurir

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: NEKAD I SAD- domace i svetske zvezde  |  Poslato: 12 Maj 2013, 16:27
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
SNIMCI IZ MLADOSTI
Pogledajte fotografije Nataše Bekvalac iz Osnovne škole


Prvi javni nastup, danas velike pop zvezde i dame za kojom muškarci uzdišu širom Balkana, dogodio se na novosadskoj televiziji u emisiji "Duga".

Slika
Nataša Bekvalac kao osnovac u emisiji "Duga"

Nataša je tada išla u Osnovnu školu i pokazivala veliki talenat kako za pevanje tako i za igranje.
Cilj joj je bio, kako je u par navrata govorila, da postane poznata pevačica, što je i ostvarila.
Od prvog nastupa do danas, lik lepe Nate, čini nam se, nije se mnogo promenio.

Slika

Nataša privlačila pažnju od malih nogu


Alo

_________________
Slika


Vrh
Senka
Post  Tema posta: Re: NEKAD I SAD- domace i svetske zvezde  |  Poslato: 23 Jul 2013, 23:23
Korisnikov avatar
Vječita sanjalica
Vječita sanjalica

Pridružio se: 18 Apr 2012, 12:07
Postovi: 45921

OffLine
Ovako danas izgleda Brendon, nekadašnji zavodnik iz Beverli Hilsa (Foto)

Slika

Džejson Presli važio je za velikog zavodnika i srcelomca dok je igrao Brendona u popularnom "Beverli Hilsu 90210". Znate li koliko se ovaj glumac promenio?

Kultna američka serija "Beverli Hils" pre dve decenije nikoga nije ostavljala ravnodušnim, a malo ko je propuštao epizode na malim ekranima. Keli, Brenda, Dona, Stiv, Brendon i Dilan važili su za idole mladih, pa i ne čudi što su ih mnogi gledali sa ushićenjem i želeli da liče na njih. Iako je serija emitovana pre čak dvadeset godina, reprizirana je nekoliko puta, a mnogi od nas bi je rado pogledali i sada.

Slika

Popularni Brendon, kojeg je tumačio Džejson Presli, sada ima 43 godine i brižan je otac dvoje dece. Glumac je uslikan prilikom šopinga u kalifornijskom marketu sa sinom i ćerkicom, u poprilično ležernom izdanju. I dalje aktivno radi na filmskim angažmanima i vodi računa o svom mišićavom telu, u šta se možete uveriti i sami na fotografijama.



svet+

_________________
Slika Slika


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker