Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 20 Apr 2024, 06:12


Autoru Poruka
Emanuella
Post  Tema posta: Re: Ko bi to mogao biti ?  |  Poslato: 29 Maj 2014, 19:18
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 06 Dec 2012, 21:25
Postovi: 10725

OffLine
al ga ti iskomplicira [13uh.gif]

_________________
Slika


Vrh
Žex
Post  Tema posta: Re: Ko bi to mogao biti ?  |  Poslato: 29 Maj 2014, 20:22
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 21 Maj 2012, 21:33
Postovi: 13386
Lokacija: Čačak, Woodland County

OffLine
Anja je napisao:
Zex,neces dobiti poklone.........nije fer, varao si [82ok.gif] [82ok.gif] [82ok.gif]


Kako to misliš ''varao si'' ?
Ja sam samo odgovarao na postavljena pitanja, ne znam kako sam mogao varati...Kakav je smisao igranja, ako varam... [rolleye.gif] [pusicica.gif]



Boss je napisao:
Dobio si ti ''poklon'' pobedniče. [dzokac.gif]


Jako mi je žao Bosse, ali ja poklon neću moći da preuzmem.
Da bi vodio ovakvu igricu treba često da sam pored kompa, da sam baš angažovan, a iskreno da ti kažem za kompom sam samo uveče i to ne bi bilo u redu prema ostalim igračima koji bi me čekali nekada i celih dva dan... Ako neko želi može da preuzme organizaciju novog kruga, ja jednostavno nisam u mogućnosti.
[cheers1.gif] [bwave1.gif]

_________________
Slika


Vrh
Boss
Post  Tema posta: Re: Ko bi to mogao biti ?  |  Poslato: 29 Maj 2014, 21:11
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 06 Dec 2012, 21:37
Postovi: 11135

OffLine
OK Žex... ili ćemo smisliti nešto ili se nećemo ni igrati...

_________________
Drugi jebu a ti se Muzafere kupaj.


Vrh
LaYa
Post  Tema posta: Re: Ko bi to mogao biti ?  |  Poslato: 29 Maj 2014, 23:34
Korisnikov avatar
Laki

Pridružio se: 18 Maj 2012, 15:12
Postovi: 22907

OffLine
Verujem ja da ce to Molena preuzeti i dobro voditi.


Vrh
Boss
Post  Tema posta: Re: Ko bi to mogao biti ?  |  Poslato: 29 Maj 2014, 23:42
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 06 Dec 2012, 21:37
Postovi: 11135

OffLine
Ma neka ona samo odabere 10 osoba i postavi im po 5 pitanja na pp, a ja ću odraditi ostalo ako je njoj mrsko...

Pošalje mi odgovore na pp (ali mi naravno ne kaže čiji su to odgovori), ja opet sastavim zagonetke, objavim rešenja na kraju (opet mi ona kaže na pp kad sve završi), saberem bodove, izbacim novu listu i tako...

Samo da ja ne postavljam opet pitanja, da bi mogao da učestvujem... a ona nek propusti ovo, pa posle opet nek igra... I naravno Žex kao pobednik nema pravo nastupa u sledećoj igri...

_________________
Drugi jebu a ti se Muzafere kupaj.


Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: Ko bi to mogao biti ?  |  Poslato: 30 Maj 2014, 15:50
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
Vidi ove Laki haha. [pusicica.gif] Msm hvala tebi sto ti mislis da bih ja to mogla i jos da bih dobro , ali nema sanse.
Cek da objasnim prvo....ja ne zelim da imam nikakvu obavezu u net svijetu...kada to bude obaveza presta ce da mi bude zabavno.
Igrati se mogu svega, laprdati pa i pricati o svemu, nikada nije problem bio ( cak i previse hehe)..podrzat cu svaku igricu,i smicalicu u zabavnomsmislu, samo nemojte meni obaveze da ja to vodim.
Dosta mi ovamo tabela i obaveza i razmisljanja o njima..ne mogu jos jednu u net svijetu podnijeti. Da sam htjela otvorila bih sebi forum [kez.gif]
Inace mislim da i ne treba mi svi da vodimo to....jedan forumas bi bio dovoljan, ali mi nemamo ni tog jednog hehe. [pardon.gif]
Druga stvar...puno je tu pepeisanja sa svima vama...aaaa jok.
Sve mi se svidja, igrica je zabavna i kreativna naravno...i mogu se bas smijesna pitanja postavljati a mi smijesno odgovarati da se zabavimo...ali ovaj dio da svi vodimo...hmmmm, i ne svidja mi se sto je igrica u takmicenjima....to treba biti u pdf igrice...ali hajde to je nebitno.
Boss i Gigi nemojte se ljutiti...ali vas dvoje bi to mogli voditi naizmjenicno, svakako ste odlican tandem ! [treptrep.gif]

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
LaYa
Post  Tema posta: Re: Ko bi to mogao biti ?  |  Poslato: 30 Maj 2014, 22:52
Korisnikov avatar
Laki

Pridružio se: 18 Maj 2012, 15:12
Postovi: 22907

OffLine
samo da vam kazem da mi se sere od vas
zasto?
svi bi nesto ali samo da oni ne moraju, nemoj ja, j ane mogu, jaooo nema sanse
tako je bilo sa svakim takmicenjem, pa i kad je trebalo animirati, smisliti....jaooo nemoj ja, ajde neko drugi i tako 10 forumasa nemoj ja i sta dobijemo na kraju?
katastrofa, decko se potrudio i opet ce forumas i tema biti odjebani kao mnogo puta do sad i naravno nece vise hteti da ucestvuje jer na ovom forumu se ne ceni niciji trud ni malo
"Nemoj ja"


Vrh
Boss
Post  Tema posta: Re: Ko bi to mogao biti ?  |  Poslato: 30 Maj 2014, 23:23
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 06 Dec 2012, 21:37
Postovi: 11135

OffLine
Mislim da ni GiGi ne može voditi takmičenje, čak ni naizmenično sa mnom... a i ona bi svakako da se igra, zato je i došla do ideje za novo takmičenje... Ostaje onda meni da vodim, poslaću vam opet pitanja kad stignem...

Javite se ovde na temu da znam koliko vas želi da se igra... [bye.gif]

_________________
Drugi jebu a ti se Muzafere kupaj.


Vrh
Boss
Post  Tema posta: Re: Ko bi to mogao biti ?  |  Poslato: 31 Maj 2014, 10:27
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 06 Dec 2012, 21:37
Postovi: 11135

OffLine
Dakle, Laki sigurno učestvuje... ajmo dalje...
A pošto ću ja voditi takmičenje Žex može da učestvuje i u sledećem kolu, odnosno svaki naredni pobednik takođe...

_________________
Drugi jebu a ti se Muzafere kupaj.


Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: Ko bi to mogao biti ?  |  Poslato: 31 Maj 2014, 14:20
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
Ucestvujem i ja sigurno, kao i do sada sto sam ucestvovala u svemu osim u vodjenju... i nema potrebe da se prijavljuje bilo ko, salje se svima, pa ko odgovori odgovori.
Laki...nemam ja sta da se pravdam, svi vi znate da ja nisam nikada nista vodila...neke teme i takmicenja. Jedino su oni talenti bili kao 'moja tema' ali i to smo neizmjenicno vodili nekoliko nas.
Nisam ja od toga...ne znam ni da ocrtvama i ne lijepim ni slike po spomenarima...ne mogu ja to, jednostavno imas ljudi koji nisu od toga i ja sam jedna od njih kako god ko shvatio. To ne zaci kao sto si napisala da se ne cijeni neciji trud...nidje veze-
Milion puta sam napisala...svaka vam cast ljudi i na kreativnosti i na svemu...od videa, slika, loga,takmicenja,spomenara i svega...ali moj doprinos i trud je u nekom drugom smjeru..ja cu da pisem i 'laprdam' i da guram na taj nacin...doduse kao i do sada. :D ..slike, videa, spomenari...ma o'kle me s tim.
Nikada nisam iskazala nepostovanje prema necijem trudu da bilo sta napravi vezano za forum...svako daje onoliko koliko moze od sebe.

Ne miniram temu, dapace...heheh, itekako podrzavam i hocu da se igram, ali pored toga sto sam se izjasnila da ja ne mogu da vodim, mislim da temu treba da vodi samo jedan forumas jer je bolja opcija.
Nema potrebe za odustajanjem kao ni za napadanjem bilo koga u ovom slucaju, samo naprijed i idemo da se igramo i smijemo [cheers1.gif]

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 181 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker