Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 23 Apr 2024, 08:59


Autoru Poruka
GiGi
Post  Tema posta: Re: Ko bi to mogao biti ?  |  Poslato: 03 Jun 2014, 12:07
Korisnikov avatar
Karolina Riječka

Pridružio se: 25 Mar 2013, 12:13
Postovi: 18509

OffLine
Bossquelito...da si odmah vratio Moli u igru koja još nije ni započela! [images/smilies/dislikesmiley.gif]
Ili je započela...pa sam ja diskvalificirana i nisam dobila zagonetke? [smilie_denk_47.gif]

_________________
Plesala bih s tobom
kroz najprometnije ceste
jedan tango kroz crveno
tamo gdje nitko ne bi plesao
na vrhu Hendrixovog mosta
i to mi ne bi bilo dosta...


Poslednji put menjao GiGi dana 03 Jun 2014, 12:11, izmenjena samo jedanput


Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: Ko bi to mogao biti ?  |  Poslato: 03 Jun 2014, 12:09
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
e tako
nepravena diskvalifikacija..ja mislim da je to 'na teritorijalnoj osnovi' :D
prevazidjimo to napokon hah

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
LaYa
Post  Tema posta: Re: Ko bi to mogao biti ?  |  Poslato: 03 Jun 2014, 12:25
Korisnikov avatar
Laki

Pridružio se: 18 Maj 2012, 15:12
Postovi: 22907

OffLine
Hoću u prograaaaaaam !!! [82ok.gif]


Vrh
Boss
Post  Tema posta: Re: Ko bi to mogao biti ?  |  Poslato: 03 Jun 2014, 12:50
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 06 Dec 2012, 21:37
Postovi: 11135

OffLine
Uskoro, uskoro, u svakom slučaju pre nego Pittonjina lista ljubavnih parova... :P
Laki, nismo ti više zanimljivi pa nema novina a ? :P

Molena nisi ti diskvalificirana, ti si diskvalifikovana... :P

_________________
Drugi jebu a ti se Muzafere kupaj.


Vrh
GiGi
Post  Tema posta: Re: Ko bi to mogao biti ?  |  Poslato: 03 Jun 2014, 12:53
Korisnikov avatar
Karolina Riječka

Pridružio se: 25 Mar 2013, 12:13
Postovi: 18509

OffLine
Moli se mora igrati! Moli se mora igrati! Svi hura za Moli! Huraaaaaaaa! Svi hura za Moli! Huraaaaaaaa! [jumping_1.gif]

_________________
Plesala bih s tobom
kroz najprometnije ceste
jedan tango kroz crveno
tamo gdje nitko ne bi plesao
na vrhu Hendrixovog mosta
i to mi ne bi bilo dosta...


Vrh
Boss
Post  Tema posta: Re: Ko bi to mogao biti ?  |  Poslato: 03 Jun 2014, 12:54
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 06 Dec 2012, 21:37
Postovi: 11135

OffLine
Ti mala da ćutiš... :P Prevarantkinjo jedna, ko te ne zna skupo bi te platio... :P

_________________
Drugi jebu a ti se Muzafere kupaj.


Vrh
Boss
Post  Tema posta: Re: Ko bi to mogao biti ?  |  Poslato: 03 Jun 2014, 20:57
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 06 Dec 2012, 21:37
Postovi: 11135

OffLine
Dragi sugrađani i sugrađanke, sutra kreće 2 kolo ove nadasve zanimljive igrice... :P
Nemojte biti nestrpljivi, brzo će proći 24 sata... :P

_________________
Drugi jebu a ti se Muzafere kupaj.


Vrh
Boss
Post  Tema posta: Re: Ko bi to mogao biti ?  |  Poslato: 06 Jun 2014, 12:44
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 06 Dec 2012, 21:37
Postovi: 11135

OffLine
Završeno je i drugo kolo ove nadasve zanimljive igrice... [d_coffee.gif]

Pobednik je MeGi sa 17 bodova, Iskra je imala 7 bodova, i njih dve su jedine osvojile bodove... Po jedan tačan odgovor u prva 2 kruga su imale obe, a onda je MeGi imala 2 u poslednjem, Iskra ništa... ovog puta bilo je još teže, ako je suditi po vašim odgovorima i bodovima...

Iskri ću na onih 6 bodova dopisati 7 i to je ukupno 13.

Stanje je sledeće:

Žex - 20
Molena -18
MeGi - 17
Iskra - 13
Laki - 10

ASG, GiGi, Anja, Žex, Senka, Laki, Trile, Вучица i Sonatica72 nisu imali tačnih odgovora, Molena se ''nije igrala'', Casual je opet odgovorio na samo jedno i zaboravio verovatno... nebitno... samo su Iskra i MeGi prošle dalje, u drugi i treći krug...

Moraću da vam olakšam sledeći put, a postoji mogućnost da me GiGi zameni... da ja probam da rešavam kad njoj već ne ide, a ona da odradi sve što treba oko igrice...

Evo i rešenja (rekao sam vam da očekujete neočekivano, ali ako ima nekih pitanja kako ovo ili ono, slobodno pitajte)...

Ja dva puta dnevno perem zube. Mislim da ne postoji forumas koji je slican Bossu. Najromanticnije mesto za sex je plaza a najgore toalet. Moj najveci blam je kada sam ugasio/la glavnu svecu u crkvi za vreme miropomazanja a poslednji put sam ukrao/la nesto kao mali/a, kada sam krenuo/la iz prodavnice sa kesicom bombona. - GIGI

Da se bavim politikom promenio/la bih mnogo toga, pocevsi od drzavnog vrha preko zdravstva do obrazovanja i tako redom... Moj prvi komsija zove se Mica, mislim da je MeGi najlepsa forumasica i da je GiGi fina i druzeljubiva devojka iz koje ponekad proviri djavo. Moj omiljeni sportista je Donovan Bejli. - LAKI

Volim dobre kosulje, dzins... Ne pratim fudbal, ime mog najboljeg prijatelja je Mihajlo i mislim da na forumu nema zanimljivih tema. Poslednji koncert na kojem sam bio/la je koncert za violinu i klavir, Valentina Radlovacki. - OPHISAURUS

Mislim da je Senka pozitivna, komunikativna i nesebicna i da ce Srbija uci u EU 2020. godine. Za mene su najvece blago zdravlje i porodica, najlepsi grad Beograd a od poznatih osoba spavao/la bih sa Merlin Monro. - SENKA

Vozim ficu, mislim da je Senka lujka i da Ivan Tasovac svira samo sa belim, one crne ne koristi... Izgubio/la sam nevinost sa 25 godina a moje omiljene novine su Politika. - TRILE

Moje neostvarene zelje su objavljivanje knjige i zbirke pripovetki, kucica, pas i dvoriste. Nisam homofob ali ne volim parade i zalaganja za veca prava, trenutno motam duvan a pusio/la sam Laki i volim serije na Fox Life-u. Voleo/la bih da upoznam Vojina Cetkovica. - SONATICA72

Umivam se hladnom vodom, od kucnih poslova najvise volim da perem sudje, mislim da je Trile najduhovitiji forumas a Iskra forumasica, i da je Casual folirant, umisljen i dobrica. Najsrecniji trenutak u mom zivotu je bio kada sam upao/la na budzet. - MEGI

Ne postoji pesma uz koju ''secem vene'', moj omiljeni sladoled je vanilija a moja najbolja drugarica nema decka. Moj prvi decko ima 38 godina a devojka mog najboljeg druga ima 40 godina. - MOLENA

Sinoc sam spavao/la 6 sati, tusiram se svaki dan, mislim da je macak najzanimljviji forumas a Minnie forumasica. Prvi poljubac je pao sa 16 godina i samo dvoje mojih prijatelja zna da pisem na Srbija forumu. - ASG

Moja omiljena boja je plava, volim sve da jedem i nemam kućnog ljubimca. Brutalni je najduhovitiji forumaš a Minnie forumašica, a ja sam iskren/a, tvrdoglav/a i naivan/na. - BOSS

Do sledećeg ppejca... [bye.gif]

_________________
Drugi jebu a ti se Muzafere kupaj.


Vrh
LaYa
Post  Tema posta: Re: Ko bi to mogao biti ?  |  Poslato: 06 Jun 2014, 14:05
Korisnikov avatar
Laki

Pridružio se: 18 Maj 2012, 15:12
Postovi: 22907

OffLine
@ Boss - Predlazem da se sledeci put zna ko igra, jer u proslom krugu čini mi se Ophi je odustao odmah i rekao nije ovo za mene, pa bi se po ocekivanjima i reklo da ne igra ovaj krug, takodje Sonatica je dosla nema 2 dana, pa i za nju bi trebalo da se zna da igra, a ne da šuketamo ko Maksimi.

@ Trile :lol:

@ Megi [clap1.gif]


Vrh
Anja
Post  Tema posta: Re: Ko bi to mogao biti ?  |  Poslato: 06 Jun 2014, 16:31
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 11 Mar 2014, 02:03
Postovi: 5222

OffLine
Ne,opet nisam tacno odgovorila ni na jedno pitanje [uzas.gif] [uzas.gif] [uzas.gif]

_________________
Bolje je ćutati i biti smatran budalom nego progovoriti i otkloniti svaku sumnju.


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 60 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker