Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 28 Mar 2024, 19:42


Autoru Poruka
casual
Post  Tema posta: Re: Diskusije na temu 'Takmičenje u...'...  |  Poslato: 25 Mar 2014, 16:35
Korisnikov avatar
*
*

Pridružio se: 24 Sep 2012, 00:31
Postovi: 9053

OffLine
Iskra je napisao:
i ja mislim da bi trebalo malo da se napravi pauza
ne sad ono da je staviš u arhivu i da tamo trune, nego da se pusti malo da vreme učini svoje
i da se opet zaželimo takmičenja:)
ovo ovako je izforsirano i pod moranjem i onda se stvori neki otpor
pošto je to jako lepo zamišljeno šteta bi bilo da se radi pod moranjem
toliko od mene [hanghead.gif]


Vrh
Senka
Post  Tema posta: Re: Diskusije na temu 'Takmičenje u...'...  |  Poslato: 25 Mar 2014, 17:30
Korisnikov avatar
Vječita sanjalica
Vječita sanjalica

Pridružio se: 18 Apr 2012, 12:07
Postovi: 45918

OffLine
casual je napisao:
Iskra je napisao:
i ja mislim da bi trebalo malo da se napravi pauza
ne sad ono da je staviš u arhivu i da tamo trune, nego da se pusti malo da vreme učini svoje
i da se opet zaželimo takmičenja:)
ovo ovako je izforsirano i pod moranjem i onda se stvori neki otpor
pošto je to jako lepo zamišljeno šteta bi bilo da se radi pod moranjem
toliko od mene [hanghead.gif]


Takmičenja su već bila na pauzi...čak ima i tema kako ponovo kreću takmičenja...žao mi je što baš vas dvoje to niste ni konstatovali...
Eh...nisam ja baš bez veze forsirala priču o takmičenjima...ili što baš imam vremena na pretek...pa eto da se malkice igram i zabavljam...neeee...
Naš forum je po ovome bio specifičan i jedinstven...pogotovu po takmičenju u oslikavanju...
Upropastili ste to...i ne trebam sada govoriti koliko mi je žao zbog toga...znate vi to sve...;)

_________________
Slika Slika


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Diskusije na temu 'Takmičenje u...'...  |  Poslato: 25 Mar 2014, 21:42
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Boss je napisao:
Meni je svejedno. Mogu u arhivu a možete i dalje da se igrate.


I malo manje foliras se

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
Boss
Post  Tema posta: Re: Diskusije na temu 'Takmičenje u...'...  |  Poslato: 28 Mar 2014, 11:13
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 06 Dec 2012, 21:37
Postovi: 11135

OffLine
MeGi je napisao:
Boss je napisao:
Meni je svejedno. Mogu u arhivu a možete i dalje da se igrate.


I malo manje foliras se


?

I gde su ti glasovi za poslednja takmičenja, da vidimo ko su poslednji pobednici ? Da nismo džaba glasali. [d_coffee.gif]

_________________
Drugi jebu a ti se Muzafere kupaj.


Vrh
Boss
Post  Tema posta: Re: Diskusije na temu 'Takmičenje u...'...  |  Poslato: 29 Maj 2014, 17:23
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 06 Dec 2012, 21:37
Postovi: 11135

OffLine
Molena je napisao:
hahahah...kako je Zex vidio samo rijeci pobjednik i pokloni :D

to ce i biti najveci problem....svi bi da se igraju, ali malo ko bi da vodi;)


Slažem se sa Molenom... to što će slabo ko pristati da vodi takmičenje ''Ko bi to mogao biti'' će biti najveći problem... zato što ima dosta posla, a pitanje je i koliko će potrajati to takmičenje... jeste zanimljivo, ali svi bi da se igraju i da ne misle o bilo čemu drugom...

Zato vam nudim novo takmičenje... :D Zvaće se ''Slagalica'' i mnogo je jednostavnije... Dobijete izmešana slova i treba da složite najdužu reč...
Većina je bar jednom u životu gledala TV kviz Slagalica...

Dobijete 5 puta izmešana slova, po 12 slova i treba da sastavite 5 što dužih reči... Svako slovo nosi 3 boda, ako sastavite reč od 10 slova to je 30 bodova... ako svaka od 5 reči ima 10 slova to je 5x30 = 150 bodova.

I ovde bi se posle svake igre dodavali bodovi i pravila ''rang lista'', ali bi za razliku od ''Ko bi to mogao biti'' ovde forumaš sa najmanje bodova morao u sledećoj igri da postavi 5 novih zadataka, i ne bi mogao da učestvuje... U svakom slučaju, to je mnogo jednostavnije i lakše od postavljanja pitanja i svega ostalog na takmičenju ''Ko bi to mogao biti''...

Evo jedan primer:

1) S M Š T A A B R B A I O

2) R E A S U B Č T L O M V

3) Ć A H F A T E G D O U K

4) A S I A C F S Š Š O D U

5) B A G E C H F R I L N O


Ako ima zainteresovanih neka se jave na ovu temu... jako je važno da bude poznat tačan broj takmičara, 10, 15, 20... i bilo bi dobro, ako se dogovorimo da ovo takmičenje zaživi da se dogovorimo o danu i vremenu koje svima odgovara...

Recimo, nedelja od 15h... Pojavimo se tada na forumu i igramo na vreme... svako ima 15 minuta za razmišljanje i za to vreme mora da sastavi 5 što dužih reči...

_________________
Drugi jebu a ti se Muzafere kupaj.


Vrh
Boss
Post  Tema posta: Re: Diskusije na temu 'Takmičenje u...'...  |  Poslato: 02 Jun 2014, 09:30
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 06 Dec 2012, 21:37
Postovi: 11135

OffLine
Boss je napisao:

Slažem se sa Molenom... to što će slabo ko pristati da vodi takmičenje ''Ko bi to mogao biti'' će biti najveći problem... zato što ima dosta posla, a pitanje je i koliko će potrajati to takmičenje... jeste zanimljivo, ali svi bi da se igraju i da ne misle o bilo čemu drugom...

Zato vam nudim novo takmičenje... :D Zvaće se ''Slagalica'' i mnogo je jednostavnije... Dobijete izmešana slova i treba da složite najdužu reč...
Većina je bar jednom u životu gledala TV kviz Slagalica...

Dobijete 5 puta izmešana slova, po 12 slova i treba da sastavite 5 što dužih reči... Svako slovo nosi 3 boda, ako sastavite reč od 10 slova to je 30 bodova... ako svaka od 5 reči ima 10 slova to je 5x30 = 150 bodova.

I ovde bi se posle svake igre dodavali bodovi i pravila ''rang lista'', ali bi za razliku od ''Ko bi to mogao biti'' ovde forumaš sa najmanje bodova morao u sledećoj igri da postavi 5 novih zadataka, i ne bi mogao da učestvuje... U svakom slučaju, to je mnogo jednostavnije i lakše od postavljanja pitanja i svega ostalog na takmičenju ''Ko bi to mogao biti''...

Evo jedan primer:

1) S M Š T A A B R B A I O

2) R E A S U B Č T L O M V

3) Ć A H F A T E G D O U K

4) A S I A C F S Š Š O D U

5) B A G E C H F R I L N O


Ako ima zainteresovanih neka se jave na ovu temu... jako je važno da bude poznat tačan broj takmičara, 10, 15, 20... i bilo bi dobro, ako se dogovorimo da ovo takmičenje zaživi da se dogovorimo o danu i vremenu koje svima odgovara...

Recimo, nedelja od 15h... Pojavimo se tada na forumu i igramo na vreme... svako ima 15 minuta za razmišljanje i za to vreme mora da sastavi 5 što dužih reči...


...ocekaj malo, satju ja ovo da resim... :P

...masta...
...rebus...
...fata...
...asia kao kontinent...
...bager...

...eto tebra, javi mi koliko bodova imam... :P

_________________
Drugi jebu a ti se Muzafere kupaj.


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 60 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker