Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 28 Mar 2024, 22:49


Autoru Poruka
MeGi
Post  Tema posta: Re: Smesni komentari sa you tube..vs..Najludji FB statusi  |  Poslato: 04 Feb 2013, 20:44
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Uđes u kafanu, ne znaš nikog. Izađeš iz kafane sa bratom, kumom i pobratimom [zenskismeh.gif]

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Smesni komentari sa you tube..vs..Najludji FB statusi  |  Poslato: 04 Feb 2013, 21:13
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Danas sam svojoj zeni pokazao
kako je meni kada idem sa njom u shoping.
Vodio sam je u 10 razlicitih kafana,
a onda sam se vratio u prvu i tamo kupio pivo. -

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Smesni komentari sa you tube..vs..Najludji FB statusi  |  Poslato: 08 Feb 2013, 22:34
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
bog na nebu, cak noris na zemlji a LEPI iza oblaka hahahahhah [zenskismeh.gif]

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
Okano
Post  Tema posta: Pisi status da svet vidi koliko si lud!  |  Poslato: 09 Jun 2013, 23:16
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 06 Dec 2012, 22:57
Postovi: 3122

OffLine
FB je neiscrpan rudnik debilizma.Ako ti se piski ,kaki , seces nokte , kopas nos, skaces na lusteru ....objavi to , da svi znaju . Prosto inteligencija cveta kao majska ruza u decembru .

Ako ste naisli na ovakve statuse slobodno podelite s nama da se i mi edukujemo, dobijemo inspiraciju ,ili sta god vec!
[zenskismeh.gif] [zenskismeh.gif] [zenskismeh.gif]

Virus koji hvata beogradske sponzoruše je x6q7!!!!!!!:)

Ako se nekad osetiš malen, zapostavljen i depresivan…Uvek se seti da si nekada bio najbrži spermatozoid u svojoj grupi!

A što kada se ja napijem u kafani kažu da sam alkos i pijanac, a kada se napije pjesnik ili slikar on je boem…???

Dabogda ti dete prodali na GRAND licitaciji !!!

Ja sam zver u krevetu… spavam kao medved…

Ja bih vas zamolila da me poštedite kretenskih tagova, pogotovu horoskopskih. Znam i bez vas da sam ovan, ne mora svako od vas da me podseća.

Pun mi je k….. ovih statusa na FB-u i ko šta radi u kom trenutku…alo ljudi…..evo,ja sad kenj… u svojoj sobi, jer nemam laptop pa da odem u kupatilo! [zenskismeh.gif] [zenskismeh.gif] [zenskismeh.gif]


Vrh
Okano
Post  Tema posta: Re: Smesni komentari sa you tube..vs..Najludji FB statusi   |  Poslato: 09 Jun 2013, 23:21
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 06 Dec 2012, 22:57
Postovi: 3122

OffLine
VELIKA PRETNJA !!! VIRUS je na Facebook-u !!! KATASTROFA je na pomolu !!! Pripremite se……. Možda ćemo morati da se družimo UŽIVO !!!

Kakvih ološa ima na ovom facebook-u počeću da stavljam kondome na prste dok klikćem ... [zenskismeh.gif]

Hitno prodajem profil. Godinu dana star. Poseduje 360 prijatelja, 150 slika, 15 ličnih i 140 drugih grupa, 300 aplikacija, farm ville 15 nivo, 50 beleški….

Kako je dobro imati devojku beskućnika, kad je vraćaš - možeš da je ostaviš gde hoćeš

Facebook – javni servis Srbije! Vaše pravo da znate sve o svakome !

Ja sam najlepše trenutke života proveo na Dunavu...tad sam prvi put bio na moru !


Vrh
Okano
Post  Tema posta: Re: Smesni komentari sa you tube..vs..Najludji FB statusi  |  Poslato: 09 Jun 2013, 23:30
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 06 Dec 2012, 22:57
Postovi: 3122

OffLine
Molim sve koji statusom iskazuju svoja pozitivna osećanja, tipa: 'je srećna, jako srećna, jako jako srećna i puno jako jako srećna, kao i zaljubljena, volim te…' da izbrišu navedene stvari, pošto time mogu da izazovu kopmlekse nas koji nisu srećni, zaljubljeni i koji nikog ne vole, takođe može doši i do deprimiranja navedenih osoba… Unapred zahvalan !

Jel ti ćale golman kad ti sve brani ???

Šta li sam ja sinoć radio kad je keva našla moj daljinski u frižideru…

Jadni oni na slovo A… Njima svi prosleđuju kvizove i ostala sranja ! [m04110.gif] [zenskismeh.gif]


Vrh
Okano
Post  Tema posta: Re: Smesni komentari sa you tube..vs..Najludji FB statusi  |  Poslato: 09 Jun 2013, 23:32
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 06 Dec 2012, 22:57
Postovi: 3122

OffLine
Da imam 1.250.000 prijatelja na fb napravio bih akciju svi po evro za mene (sedmica na lotou) ovako vas imam samo 100 pa ne znam da nije glupo da tražim po 12.500 e ?

Troje ljudi mi je poslalo 'kada ćeš umreti'…Jeste li vi to samo radoznali ili treba da se zabrinem? [zenskismeh.gif] [zenskismeh.gif] [zenskismeh.gif]

Nije meni što imam podočnjake nego što ne znam koje mi se cipele slažu uz njih !

Zamoljavaju se sitne duše, šljamovi, mediokriteti svih profila, inferiorci, strašila, ološi, okrajci, nesrećni slučajevi, trutovi, zavrzani, mizerije, nule, čankolize, vrtirepi, jajare, vazali, posilni, sluge zabludelih, praznoslovi, paćenici, kompleksaši, kameleoni, budale, zaraze, vezane vreće, kukolji i sva boranija s konca i konopca, da u najkraće vreme nabave život i posvete se istom, a da sa moga sjašu.

U gradskom prevozu mladić sedi i nosi majicu sa natpisom: 'Šta je, baba, tek sam seo!'


Vrh
Okano
Post  Tema posta: Re: Smesni komentari sa you tube..vs..Najludji FB statusi  |  Poslato: 09 Jun 2013, 23:41
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 06 Dec 2012, 22:57
Postovi: 3122

OffLine
Tuga je kad ti zazvoni mobilni i javi ti se nepoznat ženski glas i kaže : Gde si kuronjo? a ti moraš da kažeš Pogrešili ste

Dragi Fejsbuče, nisam kakio 3 dana… Da li sam trudan?

Moja luda sestra je opet oprala mački zube i sada nigde ne možemo da je pronađemo, izgleda da se ovaj put stvarno naljutila!

Kad vidim kakva su deca danas, najradije bih gajio svinje…

Zamisli oženiš se ribom sa facebooka i dodje ti njenih 1.600 prijatelja na svadbu…


Vrh
*Twilight*
Post  Tema posta: Re: Smesni komentari sa you tube..vs..Najludji FB statusi  |  Poslato: 01 Jul 2013, 22:46
Korisnikov avatar
Laprdalo i tuturutka

Pridružio se: 17 Apr 2012, 20:07
Postovi: 11750

OffLine
Udjem na fejs - Ceca
Udjem na twiter -Ceca
Upalim TV - Ceca
Pustim radio - Ceca
Evo ispred mene stoji jogurt pola sata i plasim se da ga otvorim
[zenskismeh.gif] [zenskismeh.gif]

Slika


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Smesni komentari sa you tube..vs..Najludji FB statusi  |  Poslato: 23 Jul 2013, 13:41
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Ovo trenutno peva Miskovic "milion dolara sva vrata otvara" [zenskismeh.gif]


_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 103 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker