Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 25 Apr 2024, 13:07


Autoru Poruka
Passion
Post  Tema posta: Re: Prvi kuvar Srbije - ŠTA NOVINE PIŠU  |  Poslato: 23 Okt 2012, 23:18
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Aleksandra i Nemanja nominovani za izbacivanje


U poslednje dve emisije popularnog rialiti programa "Prvi kuvar Srbije" uvedeno je novo pravilo: pobednik dana nominuje jednog učesnika za izbacivanje. Do sada su nominovani Nemanja i Aleksandra.

Jučerašnja pobednica Bojana, iako nije probala jela ostalih kuvara, za najgore bira Nemanjino jelo i on je prvi nominovani kuvar za izbacivanje u petak, i ovo pravilo je od jučerašnje emisije postalo praksa.
Slika
Slika
Večerašnji nominovani takmičar je Aleksandra Janković. Nju je nominovao Marko Kon, kao pobednik epizode. Marko to nije uradio prema ukusu sušija, nego je Aleksandru Janković nominovao zbog njenog ponašanja premu njemu dok je bila član žirija.


izvor:blic


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: Prvi kuvar Srbije - ŠTA NOVINE PIŠU  |  Poslato: 24 Okt 2012, 23:07
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
DRAMA ZBOG UBIJANJA RAKOVA: SUZE, SVAĐE I UVREDE U "PRVOM KUVARU SRBIJE" (FOTO)

Žiri je najavio kako teški zadaci tek slede, i sada se uveravamo u te "pretnje". Posle čerupanja kokošaka kuvari nisu ni sanjali da će morati da se "bore" sa živim rakovima! Nekima je ovaj zadatak posebno teško pao.


Marko Kon kao jučerasnji pobednik dobija na tanjiru raka, dok ostali kuvari moraju sami da ga izvade iz akvarijuma! Anja i Aleksandra ne žele da uzmu hlapa (raka), jer ne žele da ga ubiju. Aleksandra je u jednom momentu čak počela da plače zbog toga što će hlapovi biti ubijeni što je posebno iziritiralo Suzanu Mančić. Jankovićeva je u jednom trenutku rekla Suzani da je glupa, pa su onda počele da se svađaju i oko koeficijenta inteligencije.

Posle probanih svih jela, žiri je bio zadovoljan, ali je kao tri najbolja kuvara proglasio Dinču, Mariju i Anu, koja je izvojevala pobedu. Ona je nominovala Bojanu Stojković za izbacivanje u petak, koju smatra za jednog od najvećih favorita ali i onom koja ne treba da se plaši izbacivanja. Bojana se nije naljutila zbog nominacije i smatra da je Ana ispravno postupila. Žiri je odlučio da ipak nominuje i Anju i Aleksandru, jer nisu ispunile zadatak zbog straha od ubijanja rakova.


Slika



Izvor:smedia


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: Prvi kuvar Srbije - ŠTA NOVINE PIŠU  |  Poslato: 24 Okt 2012, 23:22
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
NI SANJALI NISU DA ĆEMO DOĆI DO OVIH FOTOGRAFIJA: VIP KUVARI "UHVAĆENI NA DELU" (FOTO)


vake večeri možemo da gledamo kako se snalaze u velikoj VIP kuhinji, ali mnogi od vas bi voleli da znaju šta kuvari rade u pauzama snimanja. Ove fotografije vam otkrivaju deo toga.


Slika


Slika

Pre nekoliko dana novinar Nemanja Pajić otkrio je šta se dešava u pauzama snimanja "Prvog kuvara Srbije", ali fotke koje je sada postavio na svom Fejsu su mnogo zanimljivije. On je bio pravi paparaco pa je "ulovio" Anu Milenković, Aleksandru Janković, Bojanu Stojković, Suzanu Mančić i Dinču dok spavaju! Ne sumnjamo da će mu, ako nastavi da ih "cinkari", smisliti neku adekvatnu osvetu. :)


Slika


Izvor:smedia


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Prvi kuvar Srbije - ŠTA NOVINE PIŠU  |  Poslato: 07 Dec 2012, 04:17
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Prvi kuvar Srbije: Marko kuvao najbolje, Ana nominovana za izbacivanje (Foto)

Slika

Jučerašnja pobednica Bojana ponovo ima prednost da prva bira namirnicu od koje će praviti današnje jelo i ona bira pileći sitnež - nogice, glave, bubce...

Takođe, Bojana ponovo bira kuvare koji staju u red iza nje i biraju po jednu namirnicu, a žiri im određuje da uzmu još po jednu, i to onu koja se tačno nalazi na soluispred njih na stolu.

Za današnji zadatak takmičari Prvog kuvara Srbije imaju 30 minuta, a pre toga 90 sekundi za nabavku još tri namirnice u prodavnici. Zadatak je počeo i svi su počeli da kuvaju. Izbor namirnica je različit, pa Petar smatra da će pojedini kuvari imati težak zadatak danas, kao Romana koja je dobila plavi patlidžan i smrznuto crveno voće, a Marko je dobio usoljene srdele i pileće nogice, glave, bubce…

Slika

Ana je dobila tikvice i srdele, a u prodavnici je uzela špagete, pa Petar misli da ona ima lak zadatak danas, kao i Marija koja pravi rižoto sa povrćem.

Vreme predviđeno za kuvanje je isteklo, pa takmičari serviraju svoja jela pred žiri. Romana je od "nespojivih" namirnica napravila jelo koje je ukusno, ali joj žiri zamera da je mogla napraviti jos bolju kombinaciju. Cakana je dobila pohvale što je korisitila ceo komad bifteka za spremanje, ali joj je sos od crvenog voća bio prekiseo. Marijin rižoto je takođe bio ukusam, a Petar joj je sugerisao da se pirinač uvek sprema zajedno sa ostalim namirnicama, da bi upio sokove i mirise. Anine špagete bile su preslane, jer je iskoristila sve srdele koje je dobila, a imala je i premalo sosa u špagetama. Marko je od kombinacije srdela i pileceg sitneža napravio kinesko jelo, koje je žiri pohvalio, uz malo primedbu da je trebao jos začiniti. Bojani je zamereno što biftek nije ceo spremala u komadu i sto je podloga vidljivija i veća od glavnog jela.

Slika

Posle konsultacija, žiri je doneo odluku da su srdele danas bile zajednicke i pobedniku i najslabijem kuvaru danas, pa je tako Marko proglašen za najboljeg, a Ana za najgoreg kuvara, tako da će se sutra boriti za ostanak u serijalu, a samim tim i za prolazak u finale, koje je na programu iduće nedelje.


Svet+

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Prvi kuvar Srbije - ŠTA NOVINE PIŠU  |  Poslato: 07 Dec 2012, 23:31
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Prvi kuvar Srbije: Cakana ispala iz takmičenja, Bojana kuvar nedelje!

Slika

Došao je taj petak, dan kada su svi kuvari na iglama jer će jedan otići kući bez mogućnosti da osvoji nagradu.

Marko Kon, kao jučerašnji pobednik, ima mogućnost da odabere pet takmičara koji će moći nakon njega birati namirnicu koju će kuvati.

Marko je odabrao jagnjeći biftek, Cakana karfiol, Ana pileći batak sa karabatkom, Marija je odabrala suve smokve, Romana kupus i Bojana zaleđenu žutu boraniju. Uz te namirnice takmičari su dobili još jednu namirnicu sa stola i to su bile zanimljive kombinacije. Uz sve to u prodavnici su mogli da odaberu samo još tri namirnice za koje misle da će im biti potrebne za jelo koje će pripremati.

Žiri se trudio da koliko toliko pomogne takmičarima i bilo je tu dosta dobrih ideja što se pokazalo na kraju pri degustaciji kada je žiri imao malo zamerki na pripremljena jela.

Žiri prvog kuvara Srbije je bio u čudu nakon degustacije i konstantovali su da su takmičari briljirali večeras. Milica, Petar i Vesa su bili po prvi put za proteklih sedamdeset emisija zbunjeni i nikako nisu mogli da se opredele za najbolje i najgore jelo, tako da su rešili da ocenjuju tehniku pripremanja.

Po tom principu ocenjivanja najbolje jelo je Anino, a u čelendž ide Marija Petronijević, njoj će se pridružiti Cakana.

Njih dve su imale zadatak da, u roku od petnaest minuta, na lubenici izrezbare zaštitni znak emisije kašiku, viljušku, nož i krug koji objedinjuje taj izrezbareni escajg.

Obe su imale problema sa specijalnim nožićima za rezbarenje hrane, jer su veoma oštri, pa je bilo i posekotina.

Nakon isteka vremena žiri je većao o tome čija je replika bolja i odlučili su se da Marijina slika izgleda vernije originalu.

Takmičar koji u sedamdesetoj emisiji napušta takmičenje je Dragica Radosavljević Cakana dok je za pobednika nedelje odabrana Bojana Stojković.

U ponedeljak počinju finalne emisije serijala, a narednog petka biće poznato ko je najbolji kuvar domaće javne scene.


Svet+

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Prvi kuvar Srbije - ŠTA NOVINE PIŠU  |  Poslato: 08 Dec 2012, 04:11
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Marija Petronijević: Znam recept za uspeh!

U razgovorui za Novosti o "Prvom kuvaru Srbije", sukobu sa žirijem, Emiru Kusturici i popularnosti

Slika

POČETAK njene karijere dostojan je holivudskog scenarija: u konkurenciji 3.500 devojaka, Emir Kusturica je baš nju izabrao za ulogu Jasne u filmu "Zavet". I to bez dana glumačkog iskustva. Nije se ni osvestila, a usledila je šetnja crvenim tepihom Festivala u Kanu.

Danas, pet godina kasnije, Marija Petronijević gradi karijeru na dva koloseka: glumačkom i voditeljskom. Gledali smo je kao doktorku Ivanu u seriji "Selo gori, a baba se češlja", ali i kao voditeljku emisije "48 sati svadba". A, već nekoliko meseci pokazuje nam i svoje kulinarske veštine u Pinkovom "Prvom kuvaru Srbije".


- To je za mene zaista veliko iskustvo. Prihvatila sam ponudu, jer u ovom šouu možemo mnogo da naučimo i da na najbolji način iskažemo kreativnost i znanje u kulinarstvu - otkriva Petronijevićeva.

Kada ste naučili da kuvate?

- Već sa 18 godina, a možda i pre toga. U suštini sam spontano učila da kuvam, posmatrajući mamu i baku. Sve što me je zanimalo, pitala sam, i pokušavala da spremam razna jela. Kada vas nešto zaista interesuje i kada kuvate s ljubavlju, brzo ćete i naučiti.

Nedavno ste imali sukob sa jednim članom žirija, Petrom Gajićem, kada ste ga gađali šakom pirinča. Zašto?

- Smatram da mi nismo profesionalni kuvari i da ne treba toliko da nas iscrpljuje, pogotovo ne kritikama koje ponekad ni sam ne razume. Mislim da se previše zaneo u svojoj ulozi, bespotrebno. Ne pravdam ni svoju reakciju, ali mislim da bi većina na mom mestu isto postupila.


Petar je rekao da od vas tek sad očekuje probleme, na primer da ga gađate tanjirom ili tiganjem. Hoće li se to i desiti?
- Petar uvek ima čudne izjave, ali to ne znači da bih ja bilo koga gađala tanjirom, čak ni njega. Pirinač je bio lagan i bila je to dobra fora.

Kako inače reagujete na kritike?

- Kada su opravdane, saslušam ih i prihvatim bez problema.

Koga vidite kao najveću konkurenciju u "Prvom kuvaru"? Da li biste voleli da pobedite?

- Posle toliko provedenog vremena i druženja sa svim učesnicima, veoma mi je žao kada neko ode. Nikoga ne posmatram kao konkurenciju. Volela bih da pobedim, ali bez obzira na pobedu, drago mi je što sam dosad ostala u takmičenju.

U kom poslu vidite sebe u budućnosti - glumi ili voditeljstvu?

- Nisam isključiva. Vidim sebe i u glumi i u voditeljskom poslu. Mislim da sve što radite, treba da radite s velikom ljubavlju i da se trudite da to bude najbolje moguće.

Na šta prvo pomislite kada se sada setite "Zaveta" - na Kusturicu, crveni kanski tepih, tremu?

- Saradnja sa Profesorom je za mene ogromno iskustvo, kao i odlazak u Kan. Sa velikim zadovoljstvom pomislim na ceo taj projekat.

Ko vam je sličniji - Jasna iz "Zaveta" ili doktorka Ivana iz "Selo gori"?

- Privatno sam samo Marija. Ne bih baš mogla da pronađem neku sličnost sa likovima koje sam tumačila.


Slika

OD KUVANjA DO LAŽI

KAKO osvajate - kuvanjem ili drugim oružjima?
- Pored kulinarskih sposobnosti, ima još toliko toga što je potrebno da biste osvojili nekoga.
Šta može najviše da vas iznervira?
- Laž i čekanje.

Na početku karijere rekli ste da ne biste mogli da igrate u nečemu što je vulgarno i neprimereno, jer ste vaspitani u patrijarhalnoj porodici. Da li i dalje tako mislite?

- Mislim da ima toliko finih i pristojnih uloga, tako da nema potrebe za bilo kakvim vulgarnostima, pogotovo kada to nije opravdano. Poštujem i druga mišljenja, ali moje je takvo.

Ko se više promenio otkad ste postali popularni, vi ili ljudi oko vas?

- Potpuno neočekivano sam ušla na velika vrata filmske industrije. Nisam bila u potpunosti svesna svega što mi se za kratko vreme desilo, ali ni tada nisam imala potrebu za nekim promenama. Bez obzira na profesiju, ostala sam svoja. Prirodna, čvrsto nogama na zemlji, sa istim ljudima i prijateljima koji me okružuju. Tačno je da se neki ljudi oko vas promene, ali šta sad, to je njihov izbor.


NESUĐENI BINGO

KRAJEM oktobra, objavljeno je da Marija postaje nova voditeljka "Binga". Samo nekoliko dana kasnije, usledilo je iznenađenje: na "njenom" mestu našla se Sanja Kužet. Marija objašnjava šta se zapravo desilo:

- Mogu slobodno da kažem da je bilo sve odlučeno i da nije bilo reči o nekim promenama. Međutim, ubrzo posle objavljivanja da ću ja voditi "Bingo", ljudi iz Lutrije su se poneli krajnje neprofesionalno i nekorektno. Naveli su neke smešne razloge, koji su običan paravan.


Novosti

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Prvi kuvar Srbije - ŠTA NOVINE PIŠU  |  Poslato: 08 Dec 2012, 12:23
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
JESTE LI IZNENAĐENI: ONA JE NAPUSTILA "PRVI KUVAR SRBIJE"! (FOTO)

Možda se niste nadali ovome!

Slika

Kuvari su dobili različite namirnice za kuvanje, pa je tako neko dobio suve smokve, piletinu, karfiol, kupus, boraniju. Žiri pomaže kuvarima, naročito Ani i Cakani, koje danas idu u čelendž. Marija sprema suve smokve u belom vinu i od Petra dobija pohvale za tu ideju, a kasnije joj pomaže i oko punjenja. Milica je primetila kako se Ana danas trudi da napravi što bolje jelo, pa tako koristi čak dva šporeta.

Vreme za kuvanje je isteklo i takmičari iznose svoja jela na sto ispred žirija. Bojana dobija pohvale kao i Marko. Petar je zbunjen i prijatno iznenađen ukusom Aninog jela, a Marijino jelo se svidelo i Veci i Milici. Ukusi Cakaninog jela su bili umereni, kao i riba i pire od karfiola koje je spremila Romana. Prvi put je žiri bio u teškoj situaciji, jer nije znao za koga da se odluči, jer smatraju da je ovo najbolje kuvanje od početka serijala. Žiri ipak odlučuje da danas očenjuje tehniku rada, pa tako u čelendž ide Marija i to zajedno sa Cakanom, jer su Anu proglasili za najboljeg kuvara danas. Njih dve imaju zadatak da na lubenici izrezbare logo Prvog kuvara Srbije i za to imaju 15 minuta. Dobijaju specijalne nožiće za to, koji su veoma oštri, pa su se tako obe rasekle u toku rezbarenja. Posle 15 minuta žiri jednoglasno odlučuje da je Marija bolje uradila zadatak, pa je tako Cakana napustiti dalje takmičenje. Za najboljeg kuvara nedelje proglašena je Bojana. Iduća nedelja je finalna i u petak ćemo dobiti pobednika "Prvog kuvara Srbije".


Smedia

_________________
Slika


Vrh
Nina
Post  Tema posta: Re: Prvi kuvar Srbije - ŠTA NOVINE PIŠU  |  Poslato: 09 Dec 2012, 12:38
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
BOJANA STOJKOVIĆ U TOTALNOM HAOSU: MANEKENKA "UHVAĆENA" NA PODU U NESVAKIDAŠNJOJ POZI (FOTO)

Neke devojke bi se u ovakvom trenutku najradije sakrile, ali ne i Bojana.

Slika

Kada dođe vreme da malo "dane dušom" Bojana Stojković to radi na svoj način. Potpuno se opušta, baca stvari gde stigne a i tepih može da posluži kao mesto za predah. Neke devojke ne podnose nered i ni lude ne bi dozvolile da ih neko uhvati sa razbacanim stvarima, ali manekenka s tim nema problem. Eto, kad su uzeli da je slikaju nije pobegla. Šta više, okrenula se i samo se isplezila.

Slika


Smedia


Vrh
Nina
Post  Tema posta: Re: Prvi kuvar Srbije - ŠTA NOVINE PIŠU  |  Poslato: 09 Dec 2012, 12:50
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
BOJANA STOJKOVIĆ POBEDNIK „PRVOG KUVARA“!?

Nije želela da komentariše ovu informaciju, ali pojedini mediji prenose kako je upravo ona najbolja VIP kuvarica i kako odlazi kući bogatija za 10.000 evra!

Slika


Bojana Stojković pobednik je „Prvog kuvara Srbije“. Manekenka je osvojila prvo mesto i titulu najbolje kuvarice, ali i nagradu od 10.000 evra.

- Emisija je snimljena prošlog utorka, ali će biti emitovana tek sledećeg petka. Bojana je pobedila, Marko Kon je zauzeo drugo mesto, a Romana Panić treće. Manekenka je presrećna i nije previše iznenađena jer je od samog početka nailazila na pozitivne komentare žirija, koji je na njeno kuvanje imao najmanje zamerki - rekao je izvor.

Supruga golmana Vladimira Stojkovića nije želela da komentariše pobedu jer će emisija biti emitovana tek sledećeg petka.

- Emisija još traje. Gledajte je sledećeg petka, pa ćete saznati ko je pobedio - rekla je Bojana kroz osmeh.

Manekenka i jedna od kritičara u novoj Pinkovoj emisiji „Modna policija“ mnoge je iznenadila svojim kulinarskim umećem. Pokazala je i da je predrasuda da lepe žene koje vode računa o izgledu nemaju vremena i želje da kuvaju i budu dobre domaćice. A Bojana to jeste. Sada i zvanično.

Romana Panić: Ja sam moralni pobednik

Romana je zadovoljna trećim mestom.

- Odbranila sam stav da sam tradicionalna kuvarica. Naučila sam mnogo toga. Zadovoljna sam trećim mestom i time što sam moralni pobednik. Pošto sam najbolja pevačica, ne moram da budem i najbolja kuvarica.


Marko Kon: Neka gledaoci procene ko je najbolji

Marko Kon nije bio raspoložen da komentariše svoje drugo mesto.

- Nemam komentar, više bih voleo da gledaoci to vide, pa da procene sami. Bojanu volim, Romanu volim i one vole mene!


Cakana: Nisam iznenađena Bojaninom pobedom

Cakana kaže da je očekivala da Stojkovićeva osvoji 10.000 evra.

- Bojana je od prve emisije bila dobra. Ona i Marko su bili najinteresantniji, maštoviti i kreativni. Najbolje su se snalazili, a Bojana je pravila ukusna jela.


Suzana Mančić: Favorizovali su je od početka

Suzana Mančić kaže da je očekivala Bojaninu pobedu.

- Ona je od početka bila favorizovana. Mislila sam da će pobediti ona ili Marko Kon. Bojana se trudila, kuvala je i aranžirala jela prema evropskim standardima, što se žiriju dopalo. Njoj je to išlo od ruke jer je odrasla u Švajcarskoj.


Smedia


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Prvi kuvar Srbije - ŠTA NOVINE PIŠU  |  Poslato: 11 Dec 2012, 14:11
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Prvi kuvar Srbije: Počela finalna nedelja! Romana bila najbolja (Foto)

Slika

Prvi zadatak takmičara u završnoj nedelji je da spreme rolat od mlevenog mesa, poznatiji kao rolat Štefani. Za pripremanje imaju 45 minuta i dodatna tri minuta za nabavku namirnica u prodavnici.

Žiri saopštava takmičarima Prvog kuvara Srbije da će im ubuduće u kuvanju pomagati stručni savetinici - učenici Ugostiteljsko-turističke škole, a Petar im napominje da se ponovo vraća bodovanje i pravi tabela, na osnovu i koje se će odrediti plasman kuvara, te da će im bodovi biti oduzimani ako na vreme ne budu servirali jelo ili ne budu očistili sudove i radnu površinu.

Slika

Dat je znak za početak zadatka i takmičari zajedno sa svojim pomoćnicima počinju da prave rolat. U toku zadatka žiri takmičarima zadaje još jednu dužnost, a to je da naprave krofne sa sirom, i to sve za 45 minuta. Učenici pomažu takmičarima, kako savetima, tako i seckanjem luka, spremanjem mesa za rolat, pravljenjem testa za krofne. Ana se buni kako joj Petar smeta tokom kuvanja, a on joj u jednom momentu pomaže da umesi testo. Petar primećeuje da je Romana uspostavila najbolju komunikaciju sa svojim pomoćnikom, ali misli da neće uspeti servirati svoje jelo za predviđeno vreme.

Vreme za spremanje jela je isteklo i niko od kuvara nije servirao na sto, pa Petar napominje da će biti oduzimanja bodova. Takmičari su ipak servirali jela i žiri počinje sa degustacijom. Bojani i Ani žiri govori da su im rolati nezačinjeni, a krofne, tj. u ovom obliku uštipci, nedovoljno pečeni.

Slika

Markovo jelo nije bilo kompletno jer rolat nije bio pečen, a jaje u njemu je bilo rovito i imao je lošu prezentaciju. Marija je dobila pohvale i za uštipke i za rolat, a najviše pohvala za današnja jela je dobila Romana, pa je ona i pobednik, iako žiri nije hteo da saopšti koliko je ko poena osvojio, vec će to uraditi narednih dana.


Svet+

_________________
Slika


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker