Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 28 Mar 2024, 12:17


Autoru Poruka
Passion
Post  Tema posta: Re: Manekenke-manekeni  |  Poslato: 10 Okt 2012, 15:45
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Pogledajte kako treniraju za reviju "Viktorijini" anđeli


Čuvena godišnja revija modne kuće "Victoria's Secret" se približava, a zaštitna lica ovog brenda poput Alesandre Ambrozio, Kendis Svonpul i Erin Hiterton vredno vežbaju i doteruju liniju.


Slika


Tri gracije "Victoria's Secret" Alesandra Ambrozio, Erin Hiterton i Kendis Svonpul snimile su video u kome su pokazale kako se pripremaju za najvažniju reviju u godini.


Slika


Kako bi spojile lepo i korisno, ove lepotice i na treninzima nose opremu koju su dizajnirali kreatori iz "Victoria's Secret" i mada bi neko očekivao da treniraju u izazovnom donjem vešu, kolekcija za vežbanje ipak je nešto konvencionalnija.




Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: Manekenke-manekeni  |  Poslato: 11 Okt 2012, 15:15
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Juicy Couture: Karlie Kloss u pokretu




Ako ste mislili da ste videli dovoljno od Karli Klos (Karlie Kloss), ova manekenka se vraća da nam pokaže šta još ume kada je poziranje u pitanju. Vesela i razigrana, ona je ponela odeću iz jesenje kolekcije brenda Juicy Couture za novu reklamnu kampanju čije je zaštitno lice. Kampanja je snimljena na nekoj od kalifornijskih plaža, a uradio ju je već poznati par fotografa – Ines van Lamsvird i Vinud Matadin (Inez van Lamsweerde & Vinoodh Matadin).



Slika


Privucite pažnju zlatnim pantalonama


Slika

Kaputić sa leopard printom i školska suknjica – što da ne?


Slika

Obucite se u cvetni print od glave do pete

Slika

Slika


Slika


Vrh
Truth and Pain
Post  Tema posta: Re: Manekenke-manekeni  |  Poslato: 12 Okt 2012, 10:02
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 04 Jul 2012, 21:49
Postovi: 946

OffLine
Andrej Pejić zarađuje kao najplaćenija manekenka na svetu!

Slika

Metju Anderson, bivši agent najtraženijeg androgenog manekena, otkrio je da 21-godišnji Andrej Pejić može da zaradi i do 50.000 dolara samo na jednom Fashion week-u.

Činjenica da Andrej naplaćuje sva svoja gostovanja, kao i da je bukiran mesecima unapred, samo je jedan od dokaza koliko je ovaj maneken popularan. Andrej se prošle godine našao na 18. mestu na listi Top 50 svetskih modela i u muškoj i u ženskoj konkurenciji, a prvi put ga je i muški magazin FHM stavio na svoju tradicionalnu godišnju listu 100 najlepših žena sveta.


Slika

Najplaćenija manekenka na svetu Žizel Bundšen zarađuje 7.000 dolara po satu, stoga je Andrej Pejić na veoma dobrom putu da je prestigne.


Svet Plus

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=b04ShbtaNnc


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: Manekenke-manekeni  |  Poslato: 12 Okt 2012, 16:53
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Gole u borbi protiv diskriminacije (FOTO)


Neke od najpoznatijih plus size manekenki potpuno su se obnažile u poslednjem broju Plus Model Magazina.


Slika


Oktobarsko izdanje magazina za punije žene bavi se osetljivom temom o stidu koji krupnije žene osećaju zbog svog tela

Urednica Medlin Džons rekla je da je cilj kampanje u ovom broju magazina da skrene pažnju na ljude koji se iz nekog razloga stide svog tela.

"Stid zbog tela je sve prisutniji u našim životima - Punije žene su svakodnevno izložene omalovažavanju i diskriminaciji samo zbog toga što su krupne, međutim i mršavi ljudi su jednako tako podvrgnuti ruglu", rekla je ona.


Da bi doprli do što većeg broja ljudi, uredništvo je ovomesečni broj postavilo na svoju Internet stranicu, a već ga je pogledalo 600.000 ljudi.


Slika


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: Manekenke-manekeni  |  Poslato: 12 Okt 2012, 18:56
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Bar Rafaeli: Život je plaža


Izraelska manekenka Bar Rafaeli poslednjih meseci boravi u Španiji gde uživa u čarima sunca

Slika

Bivša devojka Leonarda Dikaprija obajavila je mnoštvo fotografija u bikiniju na svom Tviter nalogu.

Ispod fotografija je napisala: "Život je plaža":

Mediji u poslednje vreme poznatu manekenku povezuju sa fudbalerom Barselone Danijelom Alvešom.

Zbog navodne ljubavi sa poznatim fudbalerom, Bar se sve češće može videti na utakmicama.


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: Manekenke-manekeni  |  Poslato: 13 Okt 2012, 11:13
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Tamara Paunović: Novi izazovi


Slika


Jedna od naših najuspešnijih manekenki Tamara Paunović uskoro će se oprobati i u voditeljskom poslu, u novom televizijskom formatu „Siti i vitki“ koji vodi sa glumcem Sergejem Trifunovićem. Kako joj je ovo prvi posao na televiziji, lepa brineta je veoma uzbuđena pred početak emitovanja u oktobru.
- Imala sam do sada mnogo ponuda za rad na televiziji, a ovu sam prihvatila jer je reč o zdravoj ishrani i režimu života kome svi težimo. Emisiju vodim sa Sergejom Trifunovićem od koga sam mnogo toga naučila tokom snimanja, a stalni član je i kuvarica Đurđica Tatić. U svakoj epizodi imamo novog kandidata koji želi da promeni svoj način života i stekne zdrave navike, a mi mu pomažemo u tome. Postoji i modni deo emisije gde ja savetujem goste kako da garderobom prekriju određene nedostatke – počinje priču Tamara.
- Nažalost, ne mogu da se pohvalim da sam dobra kuvarica, pa je rad u ovoj emisiji za mene dragocen. Shvatila sam kako da brzo pripremim zdrave obroke i trudiću se da to primenjujem. Uvek sam se oslanjala na genetiku i ne mogu da se pohvalim da sam u mladosti mnogo vodila računa o ishrani, ali sam primetila da se bolje osećam kada se hranim zdravo i redovno vežbam, pa to u poslednje vreme i činim.
Zahvaljujući mladalačkom izgledu, zgodna dama se još bavi manekenstvom, ali je odlučila da se više neće pojavljivati na modnim pistama jer smatra da bi taj posao trebalo prepustiti mlađim koleginicama.
- Dugo već želim da se potpuno oprostim od modne piste, ali poslednjih godina sam radila revije za moje prijatelje, pošto nisam mogla da ih odbijem. Poslove koji se odnose na snimanja i dalje radim i imam ponude, jer sam se trudila da tokom karijere biram poslove i nisam trošila svoj lik. Osim toga, odskora se bavim i organizacijom revija i modnih događaja, mogu da se pohvalim da sam sama organizovala poslednju reviju Suzane Perić – iskrena je Paunovićeva koja tvrdi da se ne kaje što je odustala od inostrane karijere iako je imala mnogo zanimljivih ponuda.
- Još sa šesnaest godina, kada sam počela da se bavim manekenstvom, dobijala sam ponude za rad u inostranstvu, ali mi roditelji tada nisu dozvoljavali da napustim gimnaziju. Kasnije, kada sam upisala fakultet, otišla sam u Milano i shvatila sam da je tamo život modela isuviše neizvestan i da to nije za mene. Uvek mi je bilo lepše da budem ušuškana i kod kuće. Naravno, imala sam priliku da mnogo putujem zbog posla i obišla sam neke destinacije poput Pakistana, koje verovatno nikada ne bih obišla. Godinama sam radila i „Nedelju visoke mode“ u Rimu, koji je, inače, pored Beograda, moj omiljeni grad.
Kao što nikada nije bila ambiciozna u poslu, Tamara se sličnim pravilom rukovodi i u emotivnom životu. Atraktivna brineta tvrdi da ne razmišlja mnogo o tome kada će se udati i roditi dete jer joj je najbitnije da pronađe svoju srodnu dušu.
- Ne opterećujem se pitanjima o udaji jer nisam tip osobe koja voli da išta čini na silu. Uvek sam u životu želela da mi se stvari dešavaju spontano. Zato mi je bitnije da pronađem srodnu dušu nego da odem sa nekim pred oltar. Ni kao devojčica nisam zamišljala svoje venčanje ni venčanicu, pa to ne radim ni sada – zaključuje Tamara.


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: Manekenke-manekeni  |  Poslato: 13 Okt 2012, 14:40
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Šta pali "Anđele"?


Najlepše manekenke sveta otkrivaju kakvog muškarca žele.

Slika

"Viktorijini anđeli" Miranda Ker, Kendis Svanpul, Alesandra Ambrosio, Erin Hederton i druge u novoj kampanji "Veoma seksi" otkrivaju šta ih "pali".

Miranda Ker, koja je udata za Orlanda Bluma, kaže da ne može da odoli tome kada joj muškarac otkopčava jedno po jedno dugme. Alesandra Ambrosio "pada" na lepe oči, Lindzi Elingson na humor i inteligenciju, a jedina iskreno zvuči Kendis Svanpul.

"Moj frajer mora da bude ludački zgodan", priznala je seksepilna plavuša.

Kom "anđelu" morate da kupite cveće, a koja od njih će pasti na to da ćutite i slušate je šta priča, saznajte u videu.




Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: Manekenke-manekeni  |  Poslato: 13 Okt 2012, 17:39
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Tajra Benks snima emisiju o sebi


Nekadašnji model Tajra Benks snimiće emisiju baziranu na svom životu, i to o danima kada je bila manekenka. Na ideju je došla nakon što je rasprodala biografski roman "Fivehead".

Slika

Emisija će se prikazivati na "ABC" kanalu. U njoj će Tajra pričati o danima kada je bila manekenka, te će biti prikazani snimci sa revija, ali i delovi njenog privatnog života.

- Kada sam imala jedanaest godina naglo sam smršala i počela da rastem. Do tada sam izgledala kao mali nasilnik. Odjednom sam postala slatkica - kaže Tajra.
Slika

Zvezda je dodala da je u detinjstvu bila vrlo nestašna.

- Za sve što su druga deca napravila, bila sam ja kriva. Smatrali su me najvećom ženskom barabom. Kada sam počela da se menjam u tinejdž dobu, svi su mislili da sam bolesna - kaže uspešan model i navodi da će priča o njenom detinjstvu takođe biti u šou programu koji priprema.


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: Manekenke-manekeni  |  Poslato: 13 Okt 2012, 19:05
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
SVE SLUTI NA UDAJU: KATARINA VUČETIĆ USKORO PRED OLTAROM?! (FOTO)


[Privatni život voditeljka i manekenka dobro čuva za sebe, ali ipak je rešila da otkrije jedan detalj koji niko drugi nije znao../b]


Slika


[b]Katarina Vučetić provela se odlično na svadbi kod prijatelja a to je potvrdio i njen šitroki osmeh na licu. Međutim, voditeljki se na veselju dogodilo još nešto! U momentu kada je mlada bacala bidermajer, Katarina ga je uhvatila a onda je usledilo i neizbežno slikanje.

- I moj po ko zna koji put, napisala je ona pored slike.

Očigledno je da ovo nije bio prvi put da uhvati buket, a u narodu se kaže da devojka u čije ruke on padne sledeća je za udaju. Svi znaci govore da joj se svadba bliži, a da li će tako biti, vreme će pokazati.


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: Manekenke-manekeni  |  Poslato: 14 Okt 2012, 22:06
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Kejt Apton - da vam stane dah


Manekenka se slikala za naslovnu stranu magazina "Contributor" u najseksi izdanju do sada.

Slika

Kejt Apton smo već videli u razlim seksepilnim izdanjima, ali može se slobodno reći da najnoviji editorijal koji je snimila za "Contributor" prosto odiše erotikom, i da manekenka u njemu izgleda izazovnije nego ikada ranije.

Kejt na jednoj od fotografija potpuno gola leži na krevetu, dok je i na drugima u veoma seksi pozama i garderobi.

.

(MONDO)


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 95 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   
cron

Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker