Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 19 Apr 2024, 03:42


Autoru Poruka
casual
Post  Tema posta: Re: Kritike na račun administratora   |  Poslato: 24 Sep 2013, 14:59
Korisnikov avatar
*
*

Pridružio se: 24 Sep 2012, 00:31
Postovi: 9053

OffLine
Citiraj:
Zato...evo vam nova tema...pa opletite po meni...

jel da opletemo ili bas da opletemo :D


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Kritike na račun administratora   |  Poslato: 24 Sep 2013, 15:02
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
casual je napisao:
Citiraj:
Zato...evo vam nova tema...pa opletite po meni...

jel da opletemo ili bas da opletemo :D


Ti znaš da možeš kako želiš :D [pusicica.gif]

_________________
Slika


Vrh
*Twilight*
Post  Tema posta: Re: Kritike na račun administratora   |  Poslato: 24 Sep 2013, 17:09
Korisnikov avatar
Laprdalo i tuturutka

Pridružio se: 17 Apr 2012, 20:07
Postovi: 11750

OffLine
nikakve primedbe na Admine i Moderatore...
sta ima da mi smeta...ili bilo kome
- kada je neko fin, kao ja, vlast nece obracati paznju na njega.
- kada neko posecuje forum samo radi zabave, kao ja, vlas sa poljubcima docekuje takve.
- kada neko dodje da siri ljubav, kao bata Cane i ja, vlast je pocastvovana sto ima takve forumase
- kada neko dolazi da bi svoje frustracije i nedostatke iz reale lecio, kao neki, tad vlast sankcionise i cenzurise.

i dalje bez primedbi... zivela vlast (Admini i Moderatori) i mi smo tu zbog vas!!!


Vrh
Picard
Post  Tema posta: Re: Kritike na račun administratora   |  Poslato: 24 Sep 2013, 19:34
Korisnikov avatar
P
P

Pridružio se: 15 Maj 2012, 19:58
Postovi: 11945

OffLine
*Twilight* je napisao:
nikakve primedbe na Admine i Moderatore...
sta ima da mi smeta...ili bilo kome
- kada je neko fin, kao ja, vlast nece obracati paznju na njega.
- kada neko posecuje forum samo radi zabave, kao ja, vlas sa poljubcima docekuje takve.
- kada neko dodje da siri ljubav, kao bata Cane i ja, vlast je pocastvovana sto ima takve forumase
- kada neko dolazi da bi svoje frustracije i nedostatke iz reale lecio, kao neki, tad vlast sankcionise i cenzurise.

i dalje bez primedbi... zivela vlast (Admini i Moderatori) i mi smo tu zbog vas!!!


[smusen.jpg]


Vrh
Iskra
Post  Tema posta: Re: Kritike na račun administratora   |  Poslato: 25 Sep 2013, 13:18
Korisnikov avatar
kure nane moj milane

Pridružio se: 18 Maj 2012, 12:17
Postovi: 42717

OffLine
a kako bi bilo da je malo pohvalimo
ipak je otvorila forum za nas forumaše koji smo otišli znamo svi odakle ( kao što i svako zna razlog svog odlaska sa istog)
Boze moj..ako je negde pogrešila pa šta sad desi se, al ne moramo bas po njoj udarati
mozda bi trebala sve da nas banuje na 1 dan [zenskismeh.gif]
Ne moguće da je bas za sve Senka kriva

_________________
that's it!

Slika


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Kritike na račun administratora   |  Poslato: 25 Sep 2013, 13:20
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Tako je Iskra, mi smo izbeglice [zenskismeh.gif]

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
Iskra
Post  Tema posta: Re: Kritike na račun administratora   |  Poslato: 25 Sep 2013, 13:20
Korisnikov avatar
kure nane moj milane

Pridružio se: 18 Maj 2012, 12:17
Postovi: 42717

OffLine
i našli smo ovde utočište [pusicica.gif]

_________________
that's it!

Slika


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Kritike na račun administratora   |  Poslato: 25 Sep 2013, 13:23
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Onda imam kritiku, sto nam crveni krst *(Senka) uplatila net:)

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
Julia
Post  Tema posta: Re: Kritike na račun administratora   |  Poslato: 25 Sep 2013, 20:05
Korisnikov avatar
Kad porastem biću kengur
Kad porastem biću kengur

Pridružio se: 22 Jun 2012, 20:17
Postovi: 6498

OffLine
Iskra je napisao:
a kako bi bilo da je malo pohvalimo
ipak je otvorila forum za nas forumaše koji smo otišli znamo svi odakle ( kao što i svako zna razlog svog odlaska sa istog)
Boze moj..ako je negde pogrešila pa šta sad desi se, al ne moramo bas po njoj udarati
mozda bi trebala sve da nas banuje na 1 dan [zenskismeh.gif]
Ne moguće da je bas za sve Senka kriva


Naravno da treba sve dobro pohvaliti...
KAd je forum otvoren..svako je na svoj nacin izrekao i reci hvale, onako kako je i zasluzio Admin tim ovog foruma..
Vremenom , normalno da mora da padne i po koja kritika, jer nigde i nista nije idealno, kritikujemo i svoje ukucane, poslodavce, vlast u drzavi, pa normalno je i ovde..Tako treba i shvatiti tako da ne mislim da je svaka kritika ''udaranje'' ni po Senki i po Forumu, vec jednostavno kritika..
Naravno dokle god je na nekom civilizovanom nivou, ne mesajuci ni na koji nacin privatnost bilo koga, pol, naciju , veru, godine, bracno stanje ni bilo sta drugo...
Hocu reci dok se god bilo kritika bilo prepirka ili diskusija na Forumu odnosi samo na Forum i forumase a ne njihove zivote , sve je to normalno i prihvatljivo....i nema ljutnje...

_________________
Samo kada pisem ja sam lav! Papir je jedino bojno polje gde mi niko nista ne moze. Ali,zivot.zivot nije papir. Eh kad bi svi problemi bili od hartije – kako bi se lako mogli zguzvati!


Vrh
MARRIIN
Post  Tema posta: Re: Kritike na račun administratora   |  Poslato: 25 Sep 2013, 20:07
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 26 Sep 2012, 15:39
Postovi: 3402
Lokacija: bgd

OffLine
Julia je napisao:
Iskra je napisao:
a kako bi bilo da je malo pohvalimo
ipak je otvorila forum za nas forumaše koji smo otišli znamo svi odakle ( kao što i svako zna razlog svog odlaska sa istog)
Boze moj..ako je negde pogrešila pa šta sad desi se, al ne moramo bas po njoj udarati
mozda bi trebala sve da nas banuje na 1 dan [zenskismeh.gif]
Ne moguće da je bas za sve Senka kriva


Naravno da treba sve dobro pohvaliti...
KAd je forum otvoren..svako je na svoj nacin izrekao i reci hvale, onako kako je i zasluzio Admin tim ovog foruma..
Vremenom , normalno da mora da padne i po koja kritika, jer nigde i nista nije idealno, kritikujemo i svoje ukucane, poslodavce, vlast u drzavi, pa normalno je i ovde..Tako treba i shvatiti tako da ne mislim da je svaka kritika ''udaranje'' ni po Senki i po Forumu, vec jednostavno kritika..
Naravno dokle god je na nekom civilizovanom nivou, ne mesajuci ni na koji nacin privatnost bilo koga, pol, naciju , veru, godine, bracno stanje ni bilo sta drugo...
Hocu reci dok se god bilo kritika bilo prepirka ili diskusija na Forumu odnosi samo na Forum i forumase a ne njihove zivote , sve je to normalno i prihvatljivo....i nema ljutnje...

Kraci je RAT I MIR! [dzokac.gif]


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 211 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker