Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 28 Mar 2024, 20:23


Autoru Poruka
Astra
Post  Tema posta: Kritike na račun administratora   |  Poslato: 23 Sep 2013, 20:00
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Julia je napisao:
Dobro Senka...Posto ocigledno ovde nesto ne stima.a ti skaces i upadas u dijaloge forumasa, iako jepo meni to bez veze da Admin radi...takodje licne razmirice i netrpeljivost na forumu ne bi trebala da se oseti, sto ovde nije slucaj,i naravno da jednom mora da dodje do pucanja...Ako ti je cilj da forum funkcionise kako treba i da ima odredjeni nivo,,,moras prvo kod sebe dosta toga da promenis..da se manje bavis PP-eisanjem jer iako je ovo 'tvoj forum,....nisi ti direktor firme pa da ti je bitno sta radnici okolo pricaju...e tek onda da ocekujes i od forumasa da se drze pravila...a ako ne moze tako ja mislim da ja najbolje da zakljucas forum..banujes sve koji spamuju koji ti smetaju, koji ti ne odgovaraju..i nek bude forum zatvorenog tipa gde ce se lepiti slicice igrati plus minus i svi ce ziveti srecno i zadovoljno....

PS..i da ne bude ZABUNE...JA ne pisem na PP ni sa kim..i niko me nije nagovorio da napisem bilo STa..imam svoje oci..imma svoj mozak..Umem da citam..i umem da zakljucujem

Hvala i dovidjenja....


Ovo je Julia danas napisala na 'Vrućoj stolici',kao komentar na neku moju upadicu tamo.
Hmmm...nit sam ja trebala da se uplićem(možda),nit ovaj gore post ima ikakve veze ni sa mojom upadicom,a ni sa samom temom 'vruća stolica'.
Zato...evo vam nova tema...pa opletite po meni...
Dajte sebi oduška,a MOŽDA i ja nešto novo naučim.
Jako bih voljela naučiti kako da vodim forum.Pomozite mi!
Sretno!

_________________
Slika


Vrh
Žex
Post  Tema posta: Re: Kritike na žiro-račun administratora   |  Poslato: 23 Sep 2013, 20:28
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 21 Maj 2012, 21:33
Postovi: 13386
Lokacija: Čačak, Woodland County

OffLine
Mislim da je bespotrebno kopirati članke sa ostalih sajtova i više se okrenuti forumašima. Sport, politika, ekonomija, servisne informacije.... Mislim da je bespotrebno objavljivati vesti tog tipa, jer mene ako nešto interesuje sigurno neću lutati podforumima, već ću otići na portale koji su 1000X pregledniji i ineraktivniji od ovog našeg foruma. Bespotrebno trošite vreme i živce na podforume koje sam naveo gore. Svi dobro znate da je ovde prepiska između forumaša srž samog foruma. Sprovedite anketu i videćete. Ne verujem da iko to čita ovde. Pozz Astra

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Kritike na žiro-račun administratora   |  Poslato: 23 Sep 2013, 20:39
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Žex je napisao:
Mislim da je bespotrebno kopirati članke sa ostalih sajtova i više se okrenuti forumašima. Sport, politika, ekonomija, servisne informacije.... Mislim da je bespotrebno objavljivati vesti tog tipa, jer mene ako nešto interesuje sigurno neću lutati podforumima, već ću otići na portale koji su 1000X pregledniji i ineraktivniji od ovog našeg foruma. Bespotrebno trošite vreme i živce na podforume koje sam naveo gore. Svi dobro znate da je ovde prepiska između forumaša srž samog foruma. Sprovedite anketu i videćete. Ne verujem da iko to čita ovde. Pozz Astra


To se radi radi googla,i radi pregleda te vrste.
A inače,slažem se sa tobom,i vidjeću šta se tu može izmijeniti.
Vjeruj da bih ja sve te teme rado arhivirala. [m04110.gif]

_________________
Slika


Vrh
Komsinica
Post  Tema posta: Re: Kritike na račun administratora   |  Poslato: 23 Sep 2013, 22:04
Korisnikov avatar
Forumski novinar
Forumski novinar

Pridružio se: 15 Maj 2012, 10:01
Postovi: 7882
Lokacija: Marakana, Sever

OffLine
Evo da ponovim i ovde sta napisah na jednoj od novih tema:

joj bre sta vam je ovih dana?! kao da smo u vojsci: dozvolite, izvolite i razumem!
gubi se smisao forumske zabave.
pa ovde je bar bilo opusteno, sada odjednom cenzure na sve strane.
malo olabavite da ne licimo na neke druge.
jeste, treba da se zna rad, red i disciplina, ali ovo je sve vec preterano.
s moje tacke gledista.
nismo deca, svi smo razumni.

_________________
Slika


Vrh
siN bRutaL
Post  Tema posta: Re: Kritike na račun administratora   |  Poslato: 24 Sep 2013, 01:27
Korisnikov avatar
...
...

Pridružio se: 18 Maj 2012, 02:36
Postovi: 5769

OffLine
...ti sise zaebala sto nisi poslusala savet mooderatora sa nickom tesa i mooderatora sa nickom..e hbm li ga kako onoj drugoi bese nick...
...'nachi..zvekete po banovini..tw..caneta..just..i koga ono jos sve ne se setjavam nesto...
...ee dokle bi dosad stigo ovaj forum..ako ne i dalje..ma i 2x toliko..a ni sati nie kasno..msm 01:27h je.. :P ...


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Kritike na račun administratora   |  Poslato: 24 Sep 2013, 01:47
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
siN bRutaL je napisao:
...ti sise zaebala sto nisi poslusala savet mooderatora sa nickom tesa i mooderatora sa nickom..e hbm li ga kako onoj drugoi bese nick...
...'nachi..zvekete po banovini..tw..caneta..just..i koga ono jos sve ne se setjavam nesto...
...ee dokle bi dosad stigo ovaj forum..ako ne i dalje..ma i 2x toliko..a ni sati nie kasno..msm 01:27h je.. :P ...


Ja sam se zaebla kad sam prihvatila poklon u vidu foruma. [m04110.gif] [kez.gif]
Al iščupaću se nekako,ne gubim nadu. [acigar.gif]

_________________
Slika


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Kritike na račun administratora   |  Poslato: 24 Sep 2013, 13:20
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
PP je kriv za sve
vjerujte mi, jer vecina sa svakim....traca se ,izmislja itd
to je kao kad ides po komsiluku na kafe
pa kod Mare ogovaras Zoru, a kod Zore ogovaras Maru.....i onda se to dozna i pukla tikva....

A imam kritika.....kad neko ne zeli da bude na forumu, i zeli ban,
mislim da ga istog trena treba izbrisati. Nek ide dalje za iste pare [zenskismeh.gif]

Pa makar obrisala ceo forum.
A predlazem ti Senka da ugasis forum. Pa nek ide ko gdje hoce.

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Kritike na račun administratora   |  Poslato: 24 Sep 2013, 13:30
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Forum neću ugasiti radi sebe,jer ja želim pisati baš ovde i samo ovde.
A slažem se za ovo,da svako može otići i pisati gdje on želi.Tako i treba.

_________________
Slika


Vrh
Snow
Post  Tema posta: Re: Kritike na račun administratora   |  Poslato: 24 Sep 2013, 13:35
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 28 Avg 2013, 00:44
Postovi: 1096

OffLine
ma sto bi gasila,forum nije pojedinac,nego banuj mene,ja sam patrijahalno vaspitano dete,volim ja ludilo,haos,havariju ali sve ima svoju zdravu granicu


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Kritike na račun administratora   |  Poslato: 24 Sep 2013, 13:36
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Snow nemoj da dramis i da se foliras nego reci jasno sta ti je zasmetalo
jesam li tebe uvredila?
Nauci da shvatas salu.

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 152 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker