Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 29 Mar 2024, 00:35


Autoru Poruka
WESTSIDER
Post  Tema posta: Re: Nekome ko ce razumeti, ostavite poruku..  |  Poslato: 22 Maj 2017, 00:15
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 31 Jan 2014, 00:51
Postovi: 787
Lokacija: Skopje

OffLine
Ses bato

_________________
Senka je napisao:
Westy je najbolji!!!


Vrh
MARRIIN
Post  Tema posta: Re: Nekome ko ce razumeti, ostavite poruku..  |  Poslato: 27 Maj 2017, 14:51
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 26 Sep 2012, 15:39
Postovi: 3402
Lokacija: bgd

OffLine
[images/smilies/mrgreenko.gif] Čovek je sinteza beskonačnosti i konačnosti, prolaznog i večnog, slobode i nužnosti, ukratko: sinteza. Čovek je duh. Ali šta je duh? Duh je ja. Ja biti, znači konkretno postojati... Ja je u svakom trenutku, u kome jeste, u postojanju. Jer ja nije stvarno tu, već nešto što treba da postane. Onaj ko egzistira stalno je u postojanju. Stvarno egzistentni subjektivni mislilac podražava, stalno misleći, svoju egzistenciju i preobraća sve svoje mišljenje u postajanje.

Valjda ce neko razumeti.... [thank_you2.gif]


Vrh
Вучица
Post  Tema posta: Re: Nekome ko ce razumeti, ostavite poruku..  |  Poslato: 10 Jun 2017, 21:36
Korisnikov avatar
Moderator chata

Pridružio se: 13 Okt 2012, 13:01
Postovi: 30458

OffLine
Ja kao slobodna žena koja samo sebi pripada i nikome više imam svu slobodu da biram s‘ kim koketiram i koga zavodim,
mada mi u poslednje vreme to zavođenje teško pada, sav taj ‘trud‘ mi nekako od Boga dat...ako me razumete.
Ovo mi proleće teško pada, umorilo me načisto, sve me nešto mrzi, to valjda ima neke veze sa godinama.
No, htedoh reći, lepo je to, ti meni pišeš, ja tebi pišem, poželimo jedno drugome ‘dobar dan‘ i ispratimo se na spavanje svako u svoj krevet
i tu se negde i završi ta igra zavođenja.
Koliko on ne sme da pruži sigurniji korak, toliko mene mrzi da ga na to navedem.
Ne znam, opet, to proleće, oslobođen uranijum, besparica, šta li je,
al ja evo nisam pametna već duže vreme.
Mora da je ipak sve u glavi. [dzokac.gif]


Vrh
Iskra
Post  Tema posta: Re: Nekome ko ce razumeti, ostavite poruku..  |  Poslato: 07 Jul 2017, 10:46
Korisnikov avatar
kure nane moj milane

Pridružio se: 18 Maj 2012, 12:17
Postovi: 42717

OffLine
MARRIIN je napisao:
[images/smilies/mrgreenko.gif] Čovek je sinteza beskonačnosti i konačnosti, prolaznog i večnog, slobode i nužnosti, ukratko: sinteza. Čovek je duh. Ali šta je duh? Duh je ja. Ja biti, znači konkretno postojati... Ja je u svakom trenutku, u kome jeste, u postojanju. Jer ja nije stvarno tu, već nešto što treba da postane. Onaj ko egzistira stalno je u postojanju. Stvarno egzistentni subjektivni mislilac podražava, stalno misleći, svoju egzistenciju i preobraća sve svoje mišljenje u postajanje.

Valjda ce neko razumeti.... [thank_you2.gif]

sta rece ovo dobri moj Marrine [images/smilies/floet.gif]

_________________
that's it!

Slika


Vrh
Mojne
Post  Tema posta: Re: Nekome ko ce razumeti, ostavite poruku..  |  Poslato: 21 Jul 2017, 16:51
Korisnikov avatar
mojne

Pridružio se: 22 Jan 2013, 14:41
Postovi: 10353

OffLine
daj mi broj mobilnog


Vrh
LaYa
Post  Tema posta: Re: Nekome ko ce razumeti, ostavite poruku..  |  Poslato: 24 Jul 2017, 21:22
Korisnikov avatar
Laki

Pridružio se: 18 Maj 2012, 15:12
Postovi: 22907

OffLine
vid', galebovi


Vrh
Mojne
Post  Tema posta: Re: Nekome ko ce razumeti, ostavite poruku..  |  Poslato: 17 Avg 2017, 09:41
Korisnikov avatar
mojne

Pridružio se: 22 Jan 2013, 14:41
Postovi: 10353

OffLine
phpBB [media]
[smeh.gif] [smeh.gif] [smeh.gif] [smeh.gif]

[images/smilies/lose.gif] [images/smilies/lose.gif] [images/smilies/nene.gif] [images/smilies/nene.gif]


Vrh
Mojne
Post  Tema posta: Re: Nekome ko ce razumeti, ostavite poruku..  |  Poslato: 03 Sep 2017, 12:17
Korisnikov avatar
mojne

Pridružio se: 22 Jan 2013, 14:41
Postovi: 10353

OffLine
phpBB [media]


Vrh
Mojne
Post  Tema posta: Re: Nekome ko ce razumeti, ostavite poruku..  |  Poslato: 12 Sep 2017, 02:23
Korisnikov avatar
mojne

Pridružio se: 22 Jan 2013, 14:41
Postovi: 10353

OffLine
udaj se za ženku


Vrh
Mojne
Post  Tema posta: Re: Nekome ko ce razumeti, ostavite poruku..  |  Poslato: 19 Okt 2017, 19:40
Korisnikov avatar
mojne

Pridružio se: 22 Jan 2013, 14:41
Postovi: 10353

OffLine
niko ne piše samnom [smeh.gif]


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 139 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker