Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 19 Apr 2024, 10:45


Autoru Poruka
Julia
Post  Tema posta: Re: Pohvali ili kritikuj forumasa  |  Poslato: 22 Okt 2012, 23:13
Korisnikov avatar
Kad porastem biću kengur
Kad porastem biću kengur

Pridružio se: 22 Jun 2012, 20:17
Postovi: 6498

OffLine
Molena je napisao:
Koala prihvati ovo 'cepanje' i citaj izmedju redova hahaha. :D


ma to izmedju mi ne ide...pa ni kad se o redovima radi...

_________________
Samo kada pisem ja sam lav! Papir je jedino bojno polje gde mi niko nista ne moze. Ali,zivot.zivot nije papir. Eh kad bi svi problemi bili od hartije – kako bi se lako mogli zguzvati!


Vrh
*Twilight*
Post  Tema posta: Re: Pohvali ili kritikuj forumasa  |  Poslato: 23 Okt 2012, 09:14
Korisnikov avatar
Laprdalo i tuturutka

Pridružio se: 17 Apr 2012, 20:07
Postovi: 11750

OffLine
evo ja zelim da kritikujem Molenu na sav moj trud, koji nije ni malo lak, ona kaze nista bitno za oslikavanje. Kao jes sve to lepo ali ste samo turili slova na slicku.. hmm ne zna ona koliko to iste vremena pa jos nam uputi kritiku. Malo me to iznerviralo i dobro me to drzalo, stotinku ipo, ali...
sve sam joj oprostila, ali bas sve, lepo se izVinUla pa me izljubila [smiley2544.gif]
Ohhh Molena sto nisam musko da mi se izvinjavas kako valja.

Ohh Moli moja Loli :ljubacudupac: [ass kiss.gif] [ass kiss.gif] [ccc3.gif]


Vrh
Julia
Post  Tema posta: Re: Pohvali ili kritikuj forumasa  |  Poslato: 23 Okt 2012, 09:26
Korisnikov avatar
Kad porastem biću kengur
Kad porastem biću kengur

Pridružio se: 22 Jun 2012, 20:17
Postovi: 6498

OffLine
Evo ja kritikujem Tw sto ulazeeeeeeee toliko vremena i truda u oslikavanje...umesto da ga iskoristi za nesto pametnije...

hmmm..sad bih jos dodala..da vas ''oslikace'' razmem...uslo vam je to u krv...a znam i ko vas je ..uglavnom sve ''navukao'' na oslikavanje..hehehehehehheheheheheheeh

_________________
Samo kada pisem ja sam lav! Papir je jedino bojno polje gde mi niko nista ne moze. Ali,zivot.zivot nije papir. Eh kad bi svi problemi bili od hartije – kako bi se lako mogli zguzvati!


Vrh
*Twilight*
Post  Tema posta: Re: Pohvali ili kritikuj forumasa  |  Poslato: 23 Okt 2012, 09:41
Korisnikov avatar
Laprdalo i tuturutka

Pridružio se: 17 Apr 2012, 20:07
Postovi: 11750

OffLine
KoaLa je napisao:
Evo ja kritikujem Tw sto ulazeeeeeeee toliko vremena i truda u oslikavanje...umesto da ga iskoristi za nesto pametnije...

hmmm..sad bih jos dodala..da vas ''oslikace'' razmem...uslo vam je to u krv...a znam i ko vas je ..uglavnom sve ''navukao'' na oslikavanje..hehehehehehheheheheheheeh


Aooo Rakel sad si me uvredila i povredila [girl_cray3.gif] plac.gif]

[zenskismeh.gif] [zenskismeh.gif] [zenskismeh.gif]
joj sto bi ti sad napisala samo da znas [zenskismeh.gif]
ali nije tako, vidi sad moram ja tebe da kritikujem jer gresis.
Kada sam pocela da pisem po neki red mojoj LJUBAVI volela sam da to bude i oslikano...
nekako vise prenosi emocije uz sliku a nije to zbog onog 'nekog' kako ti kazes vec mi se svidja oslikano.


P.S. zbog tamo 'nekog' neki nisu uspeli nauciti nista a imali su veliku zelju [kasljuc.gif]


Vrh
Julia
Post  Tema posta: Re: Pohvali ili kritikuj forumasa  |  Poslato: 23 Okt 2012, 09:46
Korisnikov avatar
Kad porastem biću kengur
Kad porastem biću kengur

Pridružio se: 22 Jun 2012, 20:17
Postovi: 6498

OffLine
Kritikujem TW...sto se tako brzo vredja...I sto je lako povrediti :D
A i kritikujem je jer me nije dobro razumela..
Nisam ja ni rekla da ona ili bilo ko drugi oslikava..zbog nekog tamo..
Ali neko je mozda bar malo doprineo..''navlacenju''...

Salim se bre..Uzivaj i radi ono sto volis..

_________________
Samo kada pisem ja sam lav! Papir je jedino bojno polje gde mi niko nista ne moze. Ali,zivot.zivot nije papir. Eh kad bi svi problemi bili od hartije – kako bi se lako mogli zguzvati!


Vrh
*Twilight*
Post  Tema posta: Re: Pohvali ili kritikuj forumasa  |  Poslato: 23 Okt 2012, 09:52
Korisnikov avatar
Laprdalo i tuturutka

Pridružio se: 17 Apr 2012, 20:07
Postovi: 11750

OffLine
evo sad da pohvalim Rakel sto je rekla da se sali na kritike naseg umeca [ccc3.gif] [smiley2544.gif]


Vrh
Žex
Post  Tema posta: Re: Pohvali ili kritikuj forumasa  |  Poslato: 23 Okt 2012, 11:20
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 21 Maj 2012, 21:33
Postovi: 13386
Lokacija: Čačak, Woodland County

OffLine
Kritikujem Tvajlajt što uvek postavi avatar gde se diskretno vidi jedna sisa. Ja sam više da diskretno vidim dve sise [smehsmeh.gif]

_________________
Slika


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Pohvali ili kritikuj forumasa  |  Poslato: 23 Okt 2012, 14:07
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Kritikujem molenu, Bubi i Rakelu jer ne ucestvuju u takmicenjima.
Kao fol ne znaju oslikavati, a verujem da bi oslikale bolje od svih tamo zajedno [girl_blum2.gif]

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: Pohvali ili kritikuj forumasa  |  Poslato: 23 Okt 2012, 15:45
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
Auuuuu sto me svi iskritikovase :( ... a ja ni kriva ni duzna.

Brate Megi ne znam....ne znam nista sta treba da radim, a i nekako mi mrsko, mora da je to glavni razloga :D
Ko sto rece RakelA meni lakse pisati i trabunjati...ali od sada ni jedno glasanje nece propustiti ( msms trudit cu se)...pa vi sad vidite koliko cete da me kritikujete :D
Ne moramo svi ... bila bi prevelika guzva...a i mi ustvari necemo, jer znamo ako i mi podjemo da oslikavamo vi vise nikada necete pobijediti he he ;) :D

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Pohvali ili kritikuj forumasa  |  Poslato: 23 Okt 2012, 15:48
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Salim se molena,
razumem da te mrzi i mene isto mrzi
retko kada da uzivam u tome,
ali kad uradim sa uzivanjem to bude vrh vrhova [zenskismeh.gif]
A i iskreno , vise volim sto tako trabunjate :) jer onda nikada na forumu nije dosadno.

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 176 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker