Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 23 Maj 2024, 19:17


Autoru Poruka
Molena
Post  Tema posta: Re: Kritike na račun administratora   |  Poslato: 28 Sep 2013, 20:32
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
A kakve veze ima sto sam se osvrnula na post iznad...pa onda normalno nastavila u temi....To je komunikacija ljudi, replika na receno....Jel to znaci ako neko napise kakvo je vrijeme kod njega ( na predvidjenoj temi) ne smijem komentirati nego samo napisati kakvo je kod mene !?..
Nemojte da zezate...ako komentiram njegovo vrijeme i onda ostanem u temi komentirajuci i kod mene kakvo je , sve je u skladu sa temom.
Msm meni ne smeta sto ste obrisali dio posta...ali niste ok, rucnu malo potegnite.

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
Snow
Post  Tema posta: Re: Kritike na račun administratora   |  Poslato: 28 Sep 2013, 20:33
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 28 Avg 2013, 00:44
Postovi: 1096

OffLine
ovog novog moderatora bije zena kuci pa se ovde covek istresa..to je moja kritika


Vrh
spectator
Post  Tema posta: Re: Kritike na račun administratora   |  Poslato: 28 Sep 2013, 20:35
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Sep 2013, 02:22
Postovi: 95

OffLine
Molena je napisao:
A kakve veze ima sto sam se osvrnula na post iznad...pa onda normalno nastavila u temi....To je komunikacija ljudi, replika na receno....Jel to znaci ako neko napise kakvo je vrijeme kod njega ( na predvidjenoj temi) ne smijem komentirati nego samo napisati kakvo je kod mene !?..
Nemojte da zezate...ako komentiram njegovo vrijeme i onda ostanem u temi komentirajuci i kod mene kakvo je , sve je u skladu sa temom.
Msm meni ne smeta sto ste obrisali dio posta...ali niste ok, rucnu malo potegnite.

Osvrnula si se na nešto što je s razlogom obrisano,samim tim tvoj prvi dio posta je besmislen


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Kritike na račun administratora   |  Poslato: 28 Sep 2013, 20:37
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
MrPhact je napisao:
Ok kritika na tvoj racun je izbor moderatora, koji ne zna svoj posao.

Valjda je jasno da kad kritikujem njega kritikujem i tebe.

Osim ako niste otvoreni za kritike.



Ovde kritikujte samo mene...
Također u skladu sa naslovom teme.
OK,ti misliš da je moderator spectator moj pogrešan izbor.Tvoje pravo.
Ja mislim da nije.

_________________
Slika


Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: Kritike na račun administratora   |  Poslato: 28 Sep 2013, 20:38
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
Kako ti znas da je besmislen...onda ga prebaci u 'Nekome ko ce razumjeti'' !?
Dio mog posta je obrisan, ali Casova pjesma jos uvijek stoji kao i prepiska iznad kao smislena !? Hmmmm.
Ok SPecT...reSPecT, drago mi je da smo se upoznali.

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
MrPhact
Post  Tema posta: Re: Kritike na račun administratora   |  Poslato: 28 Sep 2013, 20:40
rang
rang

Pridružio se: 30 Mar 2013, 19:44
Postovi: 1233

OffLine
Astra je napisao:
MrPhact je napisao:
Ok kritika na tvoj racun je izbor moderatora, koji ne zna svoj posao.

Valjda je jasno da kad kritikujem njega kritikujem i tebe.

Osim ako niste otvoreni za kritike.



Ovde kritikujte samo mene...
Također u skladu sa naslovom teme.
OK,ti misliš da je moderator spectator moj pogrešan izbor.Tvoje pravo.
Ja mislim da nije.



OK vrijeme ce pokazati sve, a mozda nesto i nauci.

PS
nadam se da ovo nece biti obrisano jer nije kritika vec samo nastavak normalnog razgovora.


Vrh
Boss
Post  Tema posta: Re: Kritike na račun administratora   |  Poslato: 28 Sep 2013, 20:42
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 06 Dec 2012, 21:37
Postovi: 11135

OffLine
Astra je napisao:
Ovde prihvatam samo kritike na MOJ račun.


Kritika na tvoj račun...

Snow danas ničim izazvan krene da proziva ASG, piše da njen baja ne obavlja dobro svoj posao i da njoj treba baja da je malo razdrma. Niko ne reaguje. Tek kad sam ja skrenuo pažnju da to nije u redu stiže opomena, ali meni... U redu, radio sam to na pogrešnoj temi, trebalo je ovde da napišem... dobio sam ban jer sam provocirao admin tim, OK... Snow nastavlja da vređa, piše joj čak i da je sponzoruša i nakon dugog razmišljanja admin se odlučuje za ban od sat vremena... :lol:

Isti ban za vređanje i za mišljenje (koje se ne poklapa sa tvojim/vašim ) ? :lol:

Da ti kažem ja nešto... ako je ban za to samo sat vremena, ja ću već od sutra početi tako da se obraćam svim forumašicama uključujući i admin tim... :lol:

_________________
Drugi jebu a ti se Muzafere kupaj.


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Kritike na račun administratora   |  Poslato: 28 Sep 2013, 20:44
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Molena je napisao:
Kako ti znas da je besmislen...onda ga prebaci u 'Nekome ko ce razumjeti'' !?
Dio mog posta je obrisan, ali Casova pjesma jos uvijek stoji kao i prepiska iznad kao smislena !? Hmmmm.
Ok SPecT...reSPecT, drago mi je da smo se upoznali.


Molena,i Casov post,a i oni iznad će biti prebačeni u odgovarajuću rubriku.
Zar misliš da sve možemo u sekundi isprebacivati?
A da vi ipak malo pripazite gdje i šta pišete.Uostalom,sve ste ovo sami tražili.;)

_________________
Slika


Vrh
MrPhact
Post  Tema posta: Re: Kritike na račun administratora   |  Poslato: 28 Sep 2013, 20:48
rang
rang

Pridružio se: 30 Mar 2013, 19:44
Postovi: 1233

OffLine
Ja nisam nista trazio, dodjem posle ko zna koliko vremena da malo pisem i ne mogu ceo dan da predjem 920 postova :D


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Kritike na račun administratora   |  Poslato: 28 Sep 2013, 20:50
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Boss je napisao:
Astra je napisao:
Ovde prihvatam samo kritike na MOJ račun.


Kritika na tvoj račun...

Snow danas ničim izazvan krene da proziva ASG, piše da njen baja ne obavlja dobro svoj posao i da njoj treba baja da je malo razdrma. Niko ne reaguje. Tek kad sam ja skrenuo pažnju da to nije u redu stiže opomena, ali meni... U redu, radio sam to na pogrešnoj temi, trebalo je ovde da napišem... dobio sam ban jer sam provocirao admin tim, OK... Snow nastavlja da vređa, piše joj čak i da je sponzoruša i nakon dugog razmišljanja admin se odlučuje za ban od sat vremena... :lol:

Isti ban za vređanje i za mišljenje (koje se ne poklapa sa tvojim/vašim ) ? :lol:

Da ti kažem ja nešto... ako je ban za to samo sat vremena, ja ću već od sutra početi tako da se obraćam svim forumašicama uključujući i admin tim... :lol:


Kada je Snow počeo sa uvredama,ja nisam bila na forumu.
Dobio je hlađenje od sata,da je opet nastavio,dobio bi još...itd,itd...
Što se tebe tiče,opomenula sam te,nisi se zaustavio.
Nemaš pravo da me prozivaš po svim mogućim temama,niti da mi dijeliš savjete kako i šta da radim.
Danas si dobio sat vremena,ako opet nastaviš,dobićeš daleko više.
I ovo ti nije prijetnja,samo obavještenje.

_________________
Slika


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 98 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker