Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 16 Jun 2024, 20:56


Autoru Poruka
Žex
Post  Tema posta: Re: Koji posao nikada ne biste mogli raditi?  |  Poslato: 14 Sep 2013, 20:27
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 21 Maj 2012, 21:33
Postovi: 13386
Lokacija: Čačak, Woodland County

OffLine
Molena je napisao:
Žex je napisao:
Mislim da bih mogao da budem raznosač pizza. To je lep posao.
Uvek vruća pizza u blizini i bakšiš samo kaplje


ite ti ideje za novu temu...Koji posao bi zeljeli da radite :D



Otvorio ;)

_________________
Slika


Vrh
Boss
Post  Tema posta: Re: Koji posao nikada ne biste mogli raditi?  |  Poslato: 14 Sep 2013, 20:37
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 06 Dec 2012, 21:37
Postovi: 11135

OffLine
GiGi je napisao:
Pa npr. kad vadim krv...redovito se onesvijestim... [znes.gif]


To me podseti na poslednji put kad sam sestru vodio da vadi krv... ili skoro kad se posekla slučajno... jao... [kasljuc.gif]

_________________
Drugi jebu a ti se Muzafere kupaj.


Vrh
GiGi
Post  Tema posta: Re: Koji posao nikada ne biste mogli raditi?  |  Poslato: 14 Sep 2013, 20:41
Korisnikov avatar
Karolina Riječka

Pridružio se: 25 Mar 2013, 12:13
Postovi: 18509

OffLine
Boss je napisao:
To me podseti na poslednji put kad sam sestru vodio da vadi krv... ili skoro kad se posekla slučajno... jao... [kasljuc.gif]

Eh da si mene vidio...jednom sam vadila krv i išla je sestra sa mnom...i nisam se osjećala loše...i krenemo mi doma...kad ono...prelazimo preko nekog parkirališta, a meni loše...nisam mogla na nogama stajati i sjednem ja tamo sa strane na pasicu...i dođe neka žena i pita dal da zove hitnu...a meni neugodno...al dobro...nakon nekog vremena došla sam k sebi... [znes.gif]

_________________
Plesala bih s tobom
kroz najprometnije ceste
jedan tango kroz crveno
tamo gdje nitko ne bi plesao
na vrhu Hendrixovog mosta
i to mi ne bi bilo dosta...


Vrh
Boss
Post  Tema posta: Re: Koji posao nikada ne biste mogli raditi?  |  Poslato: 14 Sep 2013, 20:42
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 06 Dec 2012, 21:37
Postovi: 11135

OffLine
GiGi je napisao:
Boss je napisao:
To me podseti na poslednji put kad sam sestru vodio da vadi krv... ili skoro kad se posekla slučajno... jao... [kasljuc.gif]

Eh da si mene vidio...jednom sam vadila krv i išla je sestra sa mnom...i nisam se osjećala loše...i krenemo mi doma...kad ono...prelazimo preko nekog parkirališta, a meni loše...nisam mogla na nogama stajati i sjednem ja tamo sa strane na pasicu...i dođe neka žena i pita dal da zove hitnu...a meni neugodno...al dobro...nakon nekog vremena došla sam k sebi... [znes.gif]


Ja sam sestru morao ponovo da unesem u prostoriju i da malo odleži... [kasljuc.gif]

_________________
Drugi jebu a ti se Muzafere kupaj.


Vrh
GiGi
Post  Tema posta: Re: Koji posao nikada ne biste mogli raditi?  |  Poslato: 14 Sep 2013, 20:44
Korisnikov avatar
Karolina Riječka

Pridružio se: 25 Mar 2013, 12:13
Postovi: 18509

OffLine
Boss je napisao:
Ja sam sestru morao ponovo da unesem u prostoriju i da malo odleži... [kasljuc.gif]

Pa tako sad i sa mnom rade...moram pola sata ležati tamo kod sestre na stolu, dok ona drugima vadi krv... [lola.gif]
Al dobro, sestra mi uvijek napravi Cedevitu...baš je srce... :D

_________________
Plesala bih s tobom
kroz najprometnije ceste
jedan tango kroz crveno
tamo gdje nitko ne bi plesao
na vrhu Hendrixovog mosta
i to mi ne bi bilo dosta...


Vrh
Boss
Post  Tema posta: Re: Koji posao nikada ne biste mogli raditi?  |  Poslato: 14 Sep 2013, 20:46
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 06 Dec 2012, 21:37
Postovi: 11135

OffLine
GiGi je napisao:
Boss je napisao:
Ja sam sestru morao ponovo da unesem u prostoriju i da malo odleži... [kasljuc.gif]

Pa tako sad i sa mnom rade...moram pola sata ležati tamo kod sestre na stolu, dok ona drugima vadi krv... [lola.gif]
Al dobro, sestra mi uvijek napravi Cedevitu...baš je srce... :D


Jesi slabić [girl_blum2.gif]

_________________
Drugi jebu a ti se Muzafere kupaj.


Vrh
Žex
Post  Tema posta: Re: Koji posao nikada ne biste mogli raditi?  |  Poslato: 14 Sep 2013, 20:47
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 21 Maj 2012, 21:33
Postovi: 13386
Lokacija: Čačak, Woodland County

OffLine
Mislim da ti je to zbog deficita gvožđa. Odlično se sećam. Oblije me hladan znoj, pomislim da ću pasti u nesvest, a kada malo odmorim onda sam okej. Sada nemam tih problema

_________________
Slika


Vrh
GiGi
Post  Tema posta: Re: Koji posao nikada ne biste mogli raditi?  |  Poslato: 14 Sep 2013, 20:49
Korisnikov avatar
Karolina Riječka

Pridružio se: 25 Mar 2013, 12:13
Postovi: 18509

OffLine
E Žex tako je i meni...mora da je to razlog... [m04110.gif]

Boss... [dodjiakosmes.gif]

_________________
Plesala bih s tobom
kroz najprometnije ceste
jedan tango kroz crveno
tamo gdje nitko ne bi plesao
na vrhu Hendrixovog mosta
i to mi ne bi bilo dosta...


Vrh
Boss
Post  Tema posta: Re: Koji posao nikada ne biste mogli raditi?  |  Poslato: 14 Sep 2013, 20:50
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 06 Dec 2012, 21:37
Postovi: 11135

OffLine
GiGi je napisao:
E Žex tako je i meni...mora da je to razlog... [m04110.gif]

Boss... [dodjiakosmes.gif]


Gvožđe krivo što si slabić, how yes no [girl_blum2.gif]

_________________
Drugi jebu a ti se Muzafere kupaj.


Vrh
MAD BOOKSELLER
Post  Tema posta: Re: Koji posao nikada ne biste mogli raditi?  |  Poslato: 14 Sep 2013, 20:51
rang
rang

Pridružio se: 09 Dec 2012, 20:33
Postovi: 6420

OffLine
Ша је, бре, ово?
Све неки разарачи и разносачи.
Онај би да цепа тенкове, овај би да разноси пице.
[smehsmeh.gif]

Чишћење може да буде нечасно, ако чистиш трагове иза неког који је извршио неки злочин.
Сликање може да буде нечасно, ако сликаш клише за фалсификоване новчанице или дипломе.
Глума може бити нечасна, ако текст који играш пропагира нацизам, расизам или је примитивна политичка пропаганда.

Радио бих сваки поштен, частан посао.
Наравно, говорим о пословима које бих могао да радим у складу са својим годинама и здравственим стањем, као и да би тим послом могао да обезбедим нормалан живот, да могу да платим кров над главом и храну, и да тај посао не повређује основни осећај за достојанство, да ме нико грубо не понижава нити повређује.
Разумем да се, у данашње доба, свако на свом послу понекад осећа као понижен или повређен, висином плате, односом претпостављених, односом друштва према струци (као што је било с просветом или установама културе).
Говорим о неком основном достојанству и осећању части...
Говорим о ситуацији када бих изгубио посао или се нашао у ситуацији неке природне или друштвене катастрофе.

У животу сам радио свашта. На селу знам све пољопривредне радове. Нисам возио трактор, али верујем да бих све око тога могао да научим за око недељу дана. По кући сам молерисао, лепио тапете, постављао ламинат, поправљао основне ствари око водоводних или електричних инсталација (кад сам ишао у основну школу, то смо учили и радили на часовима ОТО-а (опште техничко образовање), ништа лицне и слично). Бавио сам се фотографијом и снимањем камером, филмском. Имам малу библиотеку литературе око тога. Писао сам за новине и часописе. Нисам баш бројао, али мислим да имам објављених око 200 чланака у разним часописима.
Ето...


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 250 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker