Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 05 Jun 2024, 03:57


Autoru Poruka
Minnie
Post  Tema posta: Re: M  |  Poslato: 26 Jul 2013, 02:46
Korisnikov avatar
FORUMAŠ I PO

Pridružio se: 14 Maj 2012, 03:37
Postovi: 7901

OffLine
..Megi i Mo prosto obožavam..to valjda znaju oduvek... [001_smile.gif]
..al' što volem Miskru, Mžexa i Msenku ne mog' vam opsat'... [001_smile.gif]

_________________
Slika


Vrh
Minnie
Post  Tema posta: Re: M  |  Poslato: 26 Jul 2013, 03:35
Korisnikov avatar
FORUMAŠ I PO

Pridružio se: 14 Maj 2012, 03:37
Postovi: 7901

OffLine
..e sad..moram nesto da prokomentarišem a ima veze sa temom m..


..kad sam otvorila ovu temu, jedan od prvih koji se upisao je čika Mad..takozvani..ja ga ne čikam..to mi nesto bzv, jer me to- čika, prvo asocira na godinu proizvodnje, a to ne volem na netu..tu generacijsku klasifikaciju..i sve koji se upisaše dosad il' citirah il' pomenuh, osim njega..e sa Madom sam u problemu..posle njega nikad ne znam šta da kažem..čovek svojim osvrtima na bilo kojoj temi kaže i više nego što treba i ostavi mene majušnu da zaćutim i zamislim se..htedoh ustvari da kažem da prema liku koji nosi nick MAD BOOKSELLER osećam tolko poštovanje da ga jednostavno nisam smela zbrzati i citirati onako usput...


..ljub, ljub za MAD BOOKSELLERA od Minnie...

p.s. oduševio me tvoj doprinos temi postom o imenima, kvalitet nas emovaca je tvoje i molenino prisustvo u loži..msm..sa vama dobijamo na težini... [001_smile.gif] .. [namigusa.gif]

_________________
Slika


Vrh
Minnie
Post  Tema posta: Re: M  |  Poslato: 26 Jul 2013, 04:38
Korisnikov avatar
FORUMAŠ I PO

Pridružio se: 14 Maj 2012, 03:37
Postovi: 7901

OffLine
..majke mi opsednuta sam slovom m...
..imam bezbroj ideja o čemu bi se ovde moglo mpolemisati. i na koji način se, mzezati ...prosto ne znam dal' da počnem pre priču o masonima, mizerijama, misterijama ili o maštarijama...tja..baš sam na muci..
..gde me snađe ovo M, nunulicu mu naninu...
..e da..setih se nečeg...mogla bi da pričam o minnie...što, šta fali, sve što je na m ne može bude promašaj..a minnie k'o i kometa... retko je vidiš a prašinčine vazdi oko nje, kolko oš..a bogomi zna i da prasne.. tja..možda sam minnie trebala uporediti sa nekom zgodnom cicom, i izvući joj iz rukava valjda neki skriveni seksipil, opaliti vas ženstvenošću i dokazati da su M ženske fem fatal..al' hbg za to treba imati guzičetinu i sike velikog kalibra...ubiše me ovi sitni sati i totalno sam nepovezana...moram da uhvatim neku hronologiju pod hitno..
..e 'vako..
..vi znate ovu Minnie sa velikim početnim slovom m, a prva minnie imala malo početno slovo nicka i bila mnogo slatkasta...opsednuta rijaliti programima tipa vb i farma registrovala se na onaj neki forum koga se poneko od vas još uvek seća..štancovala po jedan post nedeljno, u proseku, i mnogo čitala razne nickove...i čitala..i načitala ih se ihaj...i naučila da procenjuje nickove..ma skoro da retko omaši al' da promaši u proceni, nikad...
zbog svojih pomalo opičenzi komentara..minnie počela polako sticati i forum simpatizere, a bogomi je i ona počela simpatisati neke..šipak neke...nisu to bilo koji, već emovci u duši..znači elita...prva forum simpatija od minnie, bila je, tadašnja rakel..današnja julija...minnie se prosto zaljubila u njenu neposrednost, radoznalost..lepotu izražavanja i sposobnost da uvek i na svaku temu ima šta da kaže..mada je minnie njenu lepotu govora znala u sebi nazvati i torokaštvo, al samo ako je iznervira ili joj ne daj bože protivreči.. [namigusa.gif] ..i minnie ijulija su imale raznih faza u ovom tro ili možda četvorogodišnjem net bistvovanju, ali su uvek imale i imaće medjusobni respekt i simpatije..i nek' vas ne čude poeni na raznim glasanjima, jer bez obzira na izbore, minne i julija će glasati jedna za drugu..jer njino net poznastvo ima težinu koja se vrednuje i sa tih tričivih par poena..

..e sad mi se spava i ne piše mi se više..al' ću sigurno nastaviti sa utiscima minnie o ovim net zahebancijama...

..e sad odo' da otvorim temu L..nabijem L ispred minnie i zahebavam se k'o čoek...može mi se..ha... [001_smile.gif]

_________________
Slika


Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: M  |  Poslato: 26 Jul 2013, 10:04
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
E Minnie..ja ne znam jesam li duzi tvoj post procitala ikada, i sada ako ti kazem da mi se svidja ne zelim da neko pomisli da je to zato jer pripadamo istom klubu M....(nadam se da postoji pusacka zona u klubu )..a i znas kako Molenu zaboli dupence ko gdje pripada :D

Slazem se sa napisanim za Mada, kao da si mi misli citala...i ja to cikanje ne podnosim...i povezujem ga jednako kao i ti..godina proizvodnje me ne zanima, ali cak nevezano za godine imam veliku dozu postovanja prema napisanom i cesto ostanem bez teksta..skoro uvijek...Sto je svakako za pohvalu...

...O Minnie hehehe...nema tu prasine..ili ja barem ne znam za nju...iako je ona ona mala bocica, ona je ona gdje iz ''mire sto djavli vire''...
Upoznale se tamo na nekom forumu...priznala ta Mala s Malim pocetnim slovom M svog nicka da je prvi put pocela da cita duge postove, moje duge price..i svojim upisima na mom blogu pridobila moje simpatije..
Vise je od onih koji vizualiziraju..kace slike, uzivaju u ljepoti fotografija ... ona je onaj primjer, malo pricaj puno pokazuj..neka vrsta multipraktika ( ebat ga opet sa M )....
Totalno suprotno od mene... :D
Svidjela mi se radi Azre...radi geografske blizine i tog senzibiliteta, (komsinica mi jbt)....radi angazovanosti na talentima...aliiii..tu na talentima se desio neki zaeb i jos me taj osjecaj pomalo ebucka..kao da je Dzoni otpjevao onu njegovu...''Nemoj po glavi druze plavi'' :D

Minnie nastavi ovdje da pises..ja bih cak ovu temu pretvorila u samo tvoje cose...znam da je to tesko i da si ti sinoc sve ovo napisala pomalo izrevoltirana prozivkama na drugim temama..i kada bih ti pricala ne bi mi vjerovala..nije to ni do tebe ni do Z di do L...to je sve do nekoga treceg..znas kako to vec ide, da nema treceg bilo bi savrseno i pomalo dosadno ;)
Ako ces ovako da nastavis stalno cu da te provociram....samo nastavi da pises..

Ne mogu s posla da ti kacim MVideo, ali zamisli da je ovdje ova pjesma

M Azra
M Volim te kad pricas

[pozz.gif]

P.S. ...a zaboravih dodati obozavam i tvoju Msipmatiju iako mu nick nije na slovo M, ali je blizu he he...ali kako je dio tebe njemu poklanjam [flower.gif]

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
Minnie
Post  Tema posta: Re: M  |  Poslato: 27 Jul 2013, 02:36
Korisnikov avatar
FORUMAŠ I PO

Pridružio se: 14 Maj 2012, 03:37
Postovi: 7901

OffLine
Molena je napisao:
E Minnie..ja ne znam jesam li duzi tvoj post procitala ikada,'volko slova nemam u celoj forum karijeri...shebah si reputaciju nesloviste i sada ako ti kazem da mi se svidja ne zelim da neko pomisli da je to zato jer pripadamo istom klubu M....(nadam se da postoji pusacka zona u klubu )pušenje je zabranjeno samo ako je picard online..a i znas kako Molenu zaboli dupence ko gdje pripada :D

Slazem se sa napisanim za Mada, kao da si mi misli citala...i ja to cikanje ne podnosim...i povezujem ga jednako kao i ti..godina proizvodnje me ne zanima, ali cak nevezano za godine imam veliku dozu postovanja prema napisanom i cesto ostanem bez teksta..skoro uvijek...Sto je svakako za pohvalu...

...O Minnie hehehe...nema tu prasine..ili ja barem ne znam za nju...iako je ona ona mala bocica, ona je ona gdje iz ''mire sto djavli vire''...
Upoznale se tamo na nekom forumu...priznala ta Mala s Malim pocetnim slovom M svog nicka da je prvi put pocela da cita duge postove, moje duge price..i svojim upisima na mom blogu pridobila moje simpatije..maxe bre..ti malu minnie nisi ni znala..to bio forum pre onog, mada bi se ja mogla zakleti da je i tamo bila molena..to ćemo da utvrdimo negde na pp..
Vise je od onih koji vizualiziraju..kace slike, uzivaju u ljepoti fotografija ... ona je onaj primjer, malo pricaj puno pokazuj..neka vrsta multipraktika ( ebat ga opet sa M )
Totalno suprotno od mene... :D
Svidjela mi se radi Azre...radi geografske blizine i tog senzibiliteta, (komsinica mi jbt)....radi angazovanosti na talentima...aliiii..tu na talentima se desio neki zaeb..hbg..ja sam uvek u problemu jer ne znam šta se stvarno dešava, sudim na osnovu onog što pročitam na forumu a svesna sam da uvek ima još nešto..neka priča, neko dešavanje..i reagujem na ono što vidim..e sad dal' pogrešim, ne mogu da znam jer me mrzi da čačkam iza kulisa.. i jos me taj osjecaj pomalo ebucka..kao da je Dzoni otpjevao onu njegovu...''Nemoj po glavi druze plavi'' :D

Minnie nastavi ovdje da pises..ja bih cak ovu temu pretvorila u samo tvoje cose...znam da je to tesko i da si ti sinoc sve ovo napisala pomalo izrevoltirana prozivkama na drugim temama..i kada bih ti pricala ne bi mi vjerovala..nije to ni do tebe ni do Z di do L...to je sve do nekoga treceg..znas kako to vec ide, da nema treceg bilo bi savrseno i pomalo dosadno ;)
Ako ces ovako da nastavis stalno cu da te provociram....samo nastavi da pises....nekad davno sam ti negde i rekla da si ti intrerpretatoror mojih misli, pročitam tvoj post na bilo kojoj temi, pomislim , to je to, ne moram niš da se oglašavam i nastavim dalje ..i ako ti kažeš da, voliš me kad pričam..onda je to kompliment..i hvala ti na njemu.. [001_smile.gif]

Ne mogu s posla da ti kacim MVideo, ali zamisli da je ovdje ova pjesma

M Azra
M Volim te kad pricas

[pozz.gif]

P.S. ...a zaboravih dodati obozavam i tvoju Msipmatiju iako mu nick nije na slovo M, ali je blizu he he...ali kako je dio tebe njemu poklanjam [flower.gif]..obožava i on tebe..tol'ko da je bolje da budem posrednik i ja mu prosledim cvetić.. [namigusa.gif]

_________________
Slika


Vrh
Minnie
Post  Tema posta: Re: M  |  Poslato: 27 Jul 2013, 02:54
Korisnikov avatar
FORUMAŠ I PO

Pridružio se: 14 Maj 2012, 03:37
Postovi: 7901

OffLine
Moli je pomenula u prethodnom postu da sam pisala zato što sam izrevoltirana prozivkama...nisam odgovorila u citatu jer ne želim da uvlačim Molenu citirajući je...i zato naknadno odgovaram...
..jasno ko dan da Laža proziva Minnie po forumu al' hbg Minnie sebe nigde ne nađe u njenoj priči..i zato nigde ne citira Lažu...
..o Laži neću reći ni jednu reč, jer Laža govori sama o sebi...
..tolko o tome...
..tema l..kao i tema m..mogu da se shvate kao, šala, šega i pošalica ..al' isto tako mogu biti i vrlo ozbiljne teme...stvar ličnog doživljaja bilo koga, čitača il učesnika..

..i jesam pomalo bila izrevoltirana praznom pričom...al' sam pisala jer sam se podsetila zbog čega..il' zbog kojih likova uopšte konzumiram ove net zahebancije..

_________________
Slika


Vrh
Minnie
Post  Tema posta: Re: M  |  Poslato: 27 Jul 2013, 04:25
Korisnikov avatar
FORUMAŠ I PO

Pridružio se: 14 Maj 2012, 03:37
Postovi: 7901

OffLine
..m... [mislim.gif] [mislim.gif]


..ha..smislila...Moderatori..

..trt vam ga..mogu sad slobodno da pišem o modovima jer mi se reč uklapa u naslov teme...

..mogu pisati o modovima a istovremeno i nastaviti onu započetu priču o minnie sa malim m..e ta mala minnie pojma nije imala šta je to mod dok je plivala u svom prvom forum moru...al' kako počela pisati više od jednog posta nedeljno tako ulazila u rasprave sa nekim forumašima i mogla bi se zakleti da nikad nije opsovala, ne daj bože nekog uvredila..al' jednom se nije mogla ulogovati na forum jer pisalo...nesto..nije moguće pristupiti forumu narednih 6 sati...i mala minnie počela istraživati gostujući na rođenom forumu, šta se moglo desiti..i nađe temu..banovani..kad tamo piše..minnie ban 6 sati...hbt..osećala se k'o forum neprijatelj broj jedan, al' krivice ič..pa samo je jednom idiotu rekla da je idiot..i jednoj bolesnici da je bolesnica,jer napadaju neki forum lik sa nickom marijana, samo zato što ne misli istovetno kao idiot i bolesnica i što je taj lik sa nickom marijana mnogo vrcav i ne liči ni na jedan drugi forum lik oni se okomili i 'teli život da mu uzmu..msm tom liku sa nickom marijana..
..al sam zamrsila..niko skontati neće o čem se radi...i o kome..osim možda tog lika koji nekad imao nick marijana..i tako..minnie dobila svoj prvi ban i nekako bila ponosna na njega al' dobro zapamtila moda koji je banovao...Ledy in red...hehehe...ko li je se još seća od nas starih forumaša..julija sigurno..žex..lila...marijana, garant [namigusa.gif] ...možda i trile..mada on tada bio ozbiljan forumaš koji nije imao izlete van rijaliti dešavanja..e ta bila omražen mod i to priča za sebe..i mnogo duga priča..koju ću preskočiti..
..mala minnie od tad obratila pažnju na modove...bila mod neka, lena...mnogo dobar lik..osvojio minnie na prvu loptu..pravičan stav, uvek jasna u nameri, nikada prestroga..nivo tolerancije na nivou.i osećalo se negde u vazduhu da iza zelenog nicka, lena, stoji i mnogo vrckast duh al' to u ono vreme modovi nisu baš smeli pokazati..al' vremenom se dokazalo koliko je ta lena dobar čovek, dobar drug, odan prijatelj, i zanimljiv sagovornik..što će mnogi od vas ovde akrivnih i potvrditi..eno samo virnite na temu...ko vam nedostaje na forumu, i malo, malo..neko napiše, da Just mnogo fali.,,stvarno fali..minnie posebno, vuče je ceo svoj forumski život na grbači i neobično joj bez nje..mogla bi bar malo virnuti i postrojiti nas, k'o nekad, samo da nas želja mine, i onda moš pališ i čuvaš se i paziš koliko oš..e da.,,mala minnie iskustva sa lenom nije imala al' je mnogo dobro upoznala kad lena promenila odelce i postala victory, u nekom drugom forum moru.. i minnie oduvek obožava Jelenu, jer bilo koje odelce Jelena da obuče dobro joj stoji, i Jelena je uvek je bila podrška minnie u svim minnie net zahebancijama a minnie to ceni ..

..hbt..opet mi se prispavalo i ne piše mi se više..a načeh temu o modovima, maloj marijani..i sve m' se čini da ću nastaviti drugi put..moram o marijani dosta toga reči..a imam i moda, blue eyes na tapetu...

..ljubi minnie sve one koji svrate..a i volela bi da vidi još nečije mod utiske...što..šta fali..neće vas niko banovati..sve i da ih ne ishvalite..ko što ću ja... [namigusa.gif] [namigusa.gif]

_________________
Slika


Vrh
Senka
Post  Tema posta: Re: M  |  Poslato: 27 Jul 2013, 04:48
Korisnikov avatar
Vječita sanjalica
Vječita sanjalica

Pridružio se: 18 Apr 2012, 12:07
Postovi: 45921

OffLine
Dugo nisam znala da su Lady in red i Mli ista osoba....da se prisjetim i ja svojih forumskih početaka...na istom forumu,sa istim adminima i moderatorima...
Mli mi je bila ok forumaš,Lady je bila užasno loš moderator.Bezobrazna,svojevoljna,bez imalo mjere.Nikako nisam mogla povezati da je riječ o istoj osobi.
Ali...lošija od nje je bila 'blue eyes'.I kao čovjek lošija,onako pritajena i podmukla.
Jbt...koji sam ja naivac bila... [mojzidic.gif]
A ja vjerujem u Boga,vjerujem u pravdu,i sigurna sam da će jednom sve doći na svoje.

_________________
Slika Slika


Vrh
Minnie
Post  Tema posta: Re: M  |  Poslato: 27 Jul 2013, 04:52
Korisnikov avatar
FORUMAŠ I PO

Pridružio se: 14 Maj 2012, 03:37
Postovi: 7901

OffLine
heheheehe..a ja pomislih niko neće znati o čem' ja to.... [001_smile.gif]

..dobra ti konstatacija o ove dve..mli, i ledy..a nisi puno ni omašila o ovoj trećoj... [namigusa.gif]

..al' ja o njoj tek treba da pišem...to jest čuće se... [namigusa.gif]

_________________
Slika


Vrh
Lila
Post  Tema posta: Re: M  |  Poslato: 27 Jul 2013, 08:19
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 11 Jun 2012, 19:19
Postovi: 3470

OffLine
O sta ovo vide moje oci?
Hoces li Minika da pises forumske memoare?
Deco, mogu samo jedno da kazem da mi "mlogo" zao sto ovi forumi ne postojase u doba mozda pre cetrdesetak godina jer bez obzira koliko mi kazemo da je ovo virtuelni svet, da ne vidimo ko je iza monitora mnogo se nauci o ljudima, jer bez obzira koliko ko zeli da se predstavi drugacijim , jedna recenica da ne kazem jedna rec nas izda.
Ne smatram da je iko od nas idealan ili savrsen svako e satkan i od dobra a bogami i od zla jer bez obzira na sve to to cini coveka.
Jedino ne mogu da shvatim kada neko igra dvostruku, trostruku, cetverostruku licnost.

To ne bih mogla i to bi mi bilo ogromno opterecenje.

Ali da ovaj forumski zivot i nije tako los govori nase bitisanje na njemu vec duze vreme.
Ponekada bilo tesko ako je nekada neko svoje reci stavio u moja usta ili se mozda neko upitao sta ova matora trazi po ovom Forumu?
Mini rado iscekujem nastavak price a za mene je ostala jedna nepoznanica a to je meni drag forumas Prolece, da li je imala toliko snage da jednostavno preko noci nestane ili je bila neka od nas pa je mrzelo da i dalje igra dvostruku igru.

I da da ne skrenem sa teme.
Mini mi mje mnogo mila morumasica.
Mcao. [pozz.gif]

P.s.
Prica o Marijani mi je nepoznata nesto nisam u toku a MLI kao forumas mi je bila o.k. i sa njom sam imala normalnu komunikaciju.

_________________
Nisu vazne godine u tvom zivotu,
nego je vazan zivot u tvojim godinama
Momo Kapor


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 201 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker