Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 25 Jun 2026, 23:03


Autoru Poruka
Вучица
Post  Tema posta: Re: •KAFANA• *****  |  Poslato: 15 Dec 2014, 15:50
Korisnikov avatar
Moderator chata

Pridružio se: 13 Okt 2012, 13:01
Postovi: 30458

OffLine
Molena je napisao:
Вучица je napisao:
Вучица je napisao:
Molena je napisao:
a malo prije smo u uredu kod kolegice vodili raspravu na temu..slusaj sada ovo..zenski himen haha :D

i ja govorim da bih ja zakonom uvela, kada se zensko dijete rodi da mu se himen odstrani
kad onaj muski dio kolega koji je u uredu skoci hahaha :D
kakvo je tvoje misljenje Vuki?..slazes li se sa mnom
odmah rezati...ta nisu zene kao ona iz 50 nijansi sive haha
ono sam prvi put i procitala u onoj knjizi


сад си ме баш нашла с химен [zenskismeh.gif]
јбте па јел има неку сврху ил служи само да се покажу
оне три мрље крви [smilie_denk_47.gif]

ја би увела прање ко код африканаца после сваке нужде [acigar.gif]


ево одговора Мо
ниси видела [cvet1.gif]


to nisu afrikanci generalno
to je obicaj kod ljudi islamske vjeroispovjesti..i ne samo u Africi..svugdje po svijetu
ima to svoje prednosti...ali higijenski naravno
ne staviti bocu vode iza cenife..pa malo ovo ono
ijaoooooo
necemo vise...
hajde da promjenimo temu...izvini


[zenskismeh.gif]
што би ти рекла
морала сам [treptrep.gif]


Vrh
Вучица
Post  Tema posta: Re: •KAFANA• *****  |  Poslato: 15 Dec 2014, 15:50
Korisnikov avatar
Moderator chata

Pridružio se: 13 Okt 2012, 13:01
Postovi: 30458

OffLine
ок научила см да цитирам
нећу више [zenskismeh.gif] [zenskismeh.gif] [zenskismeh.gif]


Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: •KAFANA• *****  |  Poslato: 15 Dec 2014, 15:51
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
Вучица je napisao:
Molena je napisao:
flekica...e vala bas je flekica
i to ona sto se ne moze oprati :D


више јој пристаје од оног Ши, зар не [treptrep.gif]
мсм ко да је била на некој тешкој дијети
када је смишљала ник [cvet1.gif] [acigar.gif]


ma njeno drugo ime je kreativnost :D
ne znam sta joj e taj dan bilo hahaha

ma folira nas...viri sada
i to ljubi se s momkom a iza ledja cacka po mobitelu i gleda sta mi pisemo i smije se...
namazana je ona svim bojama i lakom prelakirana... :D

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
Вучица
Post  Tema posta: Re: •KAFANA• *****  |  Poslato: 15 Dec 2014, 15:52
Korisnikov avatar
Moderator chata

Pridružio se: 13 Okt 2012, 13:01
Postovi: 30458

OffLine
[zenskismeh.gif]
јоој мора да је онај с колима од хитне [zenskismeh.gif]


Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: •KAFANA• *****  |  Poslato: 15 Dec 2014, 15:54
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
jos ako je u bijelom mantilu i sirenu upali.....
meni je jasno zasto mu nije mogla odoljeti :D

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
Вучица
Post  Tema posta: Re: •KAFANA• *****  |  Poslato: 15 Dec 2014, 15:55
Korisnikov avatar
Moderator chata

Pridružio se: 13 Okt 2012, 13:01
Postovi: 30458

OffLine
мене све то ипак асоцира на Пикарда
мсм да је он њој слаба тачка [treptrep.gif]
само неће да приЗна [boredsmiley.gif]
да се пали на докторе или те белоМантилаше [acigar.gif]


Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: •KAFANA• *****  |  Poslato: 15 Dec 2014, 15:57
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
ma kakav Picard...mozda je samo savjest radi njega pece..nema tu ljubavi

nego...de ti meni objasni ono dala bez kajanja !? :D
pusti flekicu hehe

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
Вучица
Post  Tema posta: Re: •KAFANA• *****  |  Poslato: 15 Dec 2014, 15:59
Korisnikov avatar
Moderator chata

Pridružio se: 13 Okt 2012, 13:01
Postovi: 30458

OffLine
Molena je napisao:
ma kakav Picard...mozda je samo savjest radi njega pece..nema tu ljubavi

nego...de ti meni objasni ono dala bez kajanja !? :D
pusti flekicu hehe


непуШћам ја Флекицу ц и јоЦк [zenskismeh.gif]
дала дала више пута у правилним размацима [zenskismeh.gif]
па кад се сетим тог примања [treptrep.gif]
саМо ми милинка крене од трепке до малог прстића
на десној нози [zenskismeh.gif]


Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: •KAFANA• *****  |  Poslato: 15 Dec 2014, 16:00
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
ljepse je kad zatreperi na lijevoj nozi :D

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
Вучица
Post  Tema posta: Re: •KAFANA• *****  |  Poslato: 15 Dec 2014, 16:01
Korisnikov avatar
Moderator chata

Pridružio se: 13 Okt 2012, 13:01
Postovi: 30458

OffLine
па морам неку страну и њему оставити јбга [zenskismeh.gif]


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 412 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker